Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 1410 komentářů)

30. 11. 2006 9:48 | woolf

njn, já si pod krvavou lázní představuju spíš ty burtální 7% poklesy, co nás letos párkrát pěkně zatlačily dolů... ještě mi řekněte, co byste udělal, pokud by teď fond vystoupal třeba o 5-7% výše, a pak je zase odepsal... vstoupíte zpět na této dnešní hladině? Mně připadá situace na trzích vcelku optimistická, ale jak psal pat&mat, pokud se nepodaří prorazit tu hranici rezistence na 3500, což odpovídá určitým hladinám na české (1580) a dalších burzách (bux 3300-3400), tak bych asi očekával pád :-(
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

29. 11. 2006 20:56 | ingkrtek

Krvavou lázní jsem myslel na burzách dne 28.11.06 v ČR -1,06%, PL -0,32%, HU -1,44% ...ve fondu se to projevilo dnes 29.11.06 -0,86%...... Jak je patrno z dnešních razantních vzestupů, kupci byli dnes nadržení a po dnešních hodnotách na akciových trzích se to projeví ve fondu dne 30.11.06 večer cca +1,85 až +2%....což znamená , že se hodnoty asi udrží, prozatím.....uvidíme na konci týdne....
Já prozatím dřepím v peněžáku a čekám na větší korekci (-5 až 8%) a jasný vzestupný trend, ale ten může přijít až po korekci...(pat&mat tam je asi taky) . Teď se to nevyplatí, protože by nákup byl realizovaný příliš nahoře ....
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

28. 11. 2006 18:00 | woolf

Nějak se nekonala... a to ani v západní Evropě, ani u nás, v Maďarsku, v Polsku. Tedy pokud procentní odpis není ta lázeň. Amerika dnes nějak tak +/- 0... co myslíte, udržíme alespoň kolísat kolem stávající hladiny. Hodně nám to kazí především neustále oslabující dolar, protože pokud se nemýlím, akcie Polska a Maďarska jsou kupovány v dolarech... nebo ne? Mám jen takové tušení, najisto to nevím. Vy pořád dřepíte v těch peněžních fodnech? Na jakých hodnotách se chcete vracet zpět?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

28. 11. 2006 15:36

TO pat&mat, ingkrtek: Děkuji za informaci, myslim že máte daleko více znalosti v tomto oboru než já. Já jsem teprve na samém začátku, ale děkuji.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

28. 11. 2006 9:47 | ingkrtek

To pat&mat>
...dnes bude krvavá lázeň v celém spektru.....výběry zisků...
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 11. 2006 8:51 | ingkrtek

.....nejsme "odborníci" (to by měli být portfolio manažeři a analitici)....... :-)
....souhlasím s pat&matem.....ceny jsou nyní na vrcholu, nebo-li pro nákup je draho...také si myslím, že to trochu sjede na jih......samozřejmě pokud chce někdo investovat na 5 a více let tak je to jedno...
To pat&mat:
.....Zlatý fond......ČPI ,aktualizace fondů, běžně s několika denním zpožděním...poslední zveřejněná cena 23.11.2006......když si někdo zvykne jako já , na denní aktualizace fondů ING a info , tak to nemůže rozchodit....ostatní investiční společnosti "jakbysmet"....
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

27. 11. 2006 14:02 | pat&mat

... rozhodne nejsem odbornik, spise se stale ucim, ale ted bych rozhodne nekupoval, fond jak je patrne z grafu, ma potize prorazit hranici 3500, uz ma za sebou dva markatni pokusy, a nic. Stale si myslim ze by se to melo otocit na jih.
Ale zalazi predevsim na tom, jaky jste finacnik, jak se v tom to orientujete ci mate chut se vubec v tomto nejak exponovat, kolik chcete investovat, na jak dlouho apod ... to je dle meho podtstana informace, nez je soucasna hodnota fondu
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 11. 2006 11:42

Chtěl bych se zeptat odborníků, myslíte že je dobré teď nakoupit? Nebo ještě počkat? Díky
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 11. 2006 6:18 | ingkrtek

....no, v čase je pozitivní určitě, protože v těchto zemích je velký prostor pro růst a bude korigovat pomalé ochlazení u nás.....v portfoliu jsou celkem zastoupeny zatím jen 10%...
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

18. 11. 2006 19:14 | pat&mat

... no, nevim, nevim jeslti tato zmena je pozitivni. To urcite ukaze cas, ale mne se libilo portfolio takove jake bylo. Navic tyto zeme nemam tak dobre zmaknute, takze uvidime az pochopim jak to chodi v techoto zemich.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

18. 11. 2006 11:54 | ingkrtek

Doufám že Vám neutekla informace:
Změna investiční strategie ING International Český akciový fond.
S platností od 6. listopadu byla upravena investiční strategie podílového fondu ING International Český akciový fond. Nová strategie umožní rozšíření portfolia o následující země: Rumunsko, Bulharsko, Chorvatsko, Slovinsko, Lotyšsko, Litva a Estonsko.
.....vidím to jako pozitiv...
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 11. 2006 20:14 | pat&mat

zatim ano, ano
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

16. 11. 2006 15:13 | v5141

...a tak stoupáme výše ,výše...
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 11. 2006 8:02 | pat&mat

... no uz je patrny dvojty vyrchol ... to by mohlo hrat do nasich karet ... no uvidime ...
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

14. 11. 2006 9:42 | ingkrtek

.....krucinalhimlhergotdonevet rkrucajselement.... :o)
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 11. 2006 9:41 | ingkrtek

To pat&mat :
Porad plaveme, uvidíme po vysledcích....
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 11. 2006 12:54 | pat&mat

... ano kdo ví ... http://www.patria.cz/zpravodajstvi/komentare_zobraz.asp?ka=1179578
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 11. 2006 20:05 | ingkrtek

....no, konečně je tady ten tvůj krucinalhimlhergott.........:O ).......čtidál....
http://www.penize.cz/info/zpravy/zprava.asp?IDP=1&NewsID=4783
...ale na větší to asi moc nevypadá, kdo ví....
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 11. 2006 21:25 | pat&mat

krucinalhimlhergotdonevetrkruc ajselement.... :o) snad to pomůže jako minule
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 11. 2006 17:17 | ingkrtek

ano +.... :O(
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Zdeněk Bakala

podnikatel, BXR Group

Andrej Babiš

podnikatel, Agrofert

Zdeněk Bakala
ÚSPĚŠNOST
50,00 %

z 2 duelů
×
Andrej Babiš
ÚSPĚŠNOST
75,00 %

z 4 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services