Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 1410 komentářů)

3. 11. 2006 10:02 | pat&mat

to IngKrtek ... zatim patek je v plusu :o(, ale vliv USA by mohl byt pro me prijemny.
http://www.patria.cz/zpravodajstvi/komentare_zobraz.asp?ka=1179386
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 11. 2006 10:00 | pat&mat

... zalezi na uhlu pohledu, ale sam se citm spatne .... preslapuji na mise, ktera je mimo deni :o(
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

3. 11. 2006 7:55 | ingkrtek

....1% je už pryč, tak prosím ještě jedno za dnešek ! :o)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

3. 11. 2006 7:48 | ingkrtek

............ano !
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

3. 11. 2006 7:38

.......... přání otcem myšlenky ?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

2. 11. 2006 15:25 | ingkrtek

To pat&mat 15:15
...no a jde to konečně do ha**lu...!!!!!!
...kdyby to tak chtělo padat až do pátku !!!!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 11. 2006 11:24 | letec

Peníze jsem nepotřeboval.Jarní korekci jsem přežil s klidným spánkem!!! Mám mimo jiné i SPOROTREND který zatím stále držím.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 11. 2006 23:53 | ingkrtek

Věc: Jedeme z kopce.......
................já myslel ten den, že jedeme z kopce :O)))))
Pořád čekám na návrat.....jak jseš na tom ty ?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 11. 2006 23:49 | ingkrtek

...Pokud jsi ty peníze nepotřeboval, tak jsi to mohl přelít do fondu peněžního trhu a počkat tam na budoucí vývoj. Odsud se potom lépe startuje...je to jen přestup.....
....jinak každá realizace zisku je O.K., tak proč by jsi neudělal dobře ? Je to o tom, jak snášíš volatilitu akciového fondu a ta je vysoká....
-Pražská burza v odpoledních hodinách přidává na síle, většina titulů zvyšuje své dopolední zisky -Americké trhy indikují krátce před otevřením posílení -ČTK: Philip Morris neví, kolik letos vyrobí, rozhodne spotřební daň -AKAT: Na kapitálovém trhu stále převládají zahraniční klienti -Orco se postavilo na nohy, ale Praha má už pevné základy v ČEZu a Telefonice -Pražská burza opět zařadila na vyšší rychlostní stupeň
:O) co k tomu dodat ? Prostě říjen byl nejlepší a korekce se nekonala ! :O)))))))))))) a já jsem moc nevydělal :O)))))))))))))))))))
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 11. 2006 12:10 | pat&mat

... no to bych taky nevedel jeslti je to dobre. Jak jsem jiz drive napsal uvidime az koncem tydne o co jde, a hlavne dneska je v mnoha zemich volno. az na PX tem ma ted 12:00 +0,71%
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 11. 2006 11:00 | letec

Nevim jestli jsem udělal dobře ale dnes jsem zadal příkaz k prodeji.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

31. 10. 2006 18:51 | pat&mat

.. dik za info ohledne volna (ano vetsina civilizovanych zemi v zap. Evrope ma volno), minule mi jeden svatek utekl. ... s tim jedeme z kopce bych jeste byl opatrny, v patek a pondeli rano to bude zrejmejsi kamto vlasntne jedeme.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

30. 10. 2006 21:15 | ingkrtek

.......jedeme konečně z kopce !!!!
INFORMACE: Bankovní volno v Lucembursku
Dovolujeme si Vás upozornit na skutečnost, že dne 1.11. 2006 nebudou z důvodu bankovního volna v Lucembursku stanoveny ceny ING Fondů.
Objednávky přijaté v Lucembursku dne 31.10.2006 do 15:30 hod.....Ocenění bude cenou kalkulovanou dne 2.11.2006...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

30. 10. 2006 12:44 | pat&mat

to IngKrtek
... dnesek je pro me vice optimistitctejsi. (ted po poledni 12:42, PX -1,79%; HU - 1,49%, PL -1,04) Ze by to byl zvrat ... no je to jeste brzy se radovat, ale i tak ...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 10. 2006 18:21 | ingkrtek

.....já na to také čekal nějakou dobu, než se fond trchu rozjede...no, uvidíme.....(Zlatý fond)
.ING..že by to konečně začlo taky jít dolů , co ?? Zpět už se asi nedostanem, já bych potřeboval okolo 3 200,-, ale v to již nedoufám, taky čekám na vstup zpět....
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 10. 2006 15:02 | pat&mat

... ted uz musim byt jen klidny ... :o) ... proste jsem vsadil na spatnou kartu, nebylo to poprve a ani naposledy, ale uz delsi dobou se mi docela darilo a takoveto FOOOPA se mi dlouho nestalo. Ale zase me to vrati na zem z tech oblaku i pri mych 199cm :o)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 10. 2006 15:00 | pat&mat

... popravde receno take jsem uvazoval pomenit porfoio z pouhych akcii na komodity, ale obavam se, ze by to vyzadovala daleko vetsi soustredeni a zajem o zmeny a to me jako cloveka s klasickym zamestnaim, jenz si privydela obcastnyn kratkym obchodem, pripadne jako spatne rozhodnuti .... jinak cekam na nakup ... na vyhodny nakup .. :o)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

23. 10. 2006 21:02 | ingkrtek

To pat&mat :
Jsem za něco málo nakoupil 17.10. 2006 ČP Invest Zlatý OPF......zatím dobrý nákup....když porád čekáme....
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 10. 2006 9:49 | ingkrtek

....klídek.....důležité je neprodělat ! Nikdo to nemohl tušit...veškeré ukazatele ukazovali k poklesu...kupci jsou již rezistentní k politikům aj....prostě se ted počká...uteklo nám cca 6% výnosu, ale to ještě bude mockrát...:O)))
KB: České akcie nejsou atraktivní pro krátkodobou koupi kvůli poměrně vysokému ocenění (ČEKIA, a. s.) 23.10.2006 09:33:00
Trhy mají za sebou další týden, a tak je na snadě otázka, co je čeká v tom týdnu nadcházejícím. Dle Petra Hlinomaze z makléřské společnosti BH Securities jedním z hlavních témat budou sazby. „Americký FED se setká ve středu 25.10., ale změny sazby se zatím nečekají. Podobná očekávání vládnou i u nás doma, kdy ve čtvrtek bude o sazbách jednat ČNB, v Polsku (jednání 25.10.). V Maďarsku bude rozhodování 24.10., na Slovensku až 31.10.(příští úterý)“, uvedl s tím, že celková situace na akciových trzích je na počátku nadcházejícího týdne stále vcelku optimistická, zejména díky očekávání dalších hospodářských výsledků firem. „Jednání o úrokových sazbách, byť se předpokládá příznivější varianta jejich vývoje, zejména zachování úrovně v USA, mohou přinést řadu varovných komentářů, které upozorní na skutečnost, že zvyšování sazeb v USA není ještě definitivně zažehnáno a nevyhnou se ani obavám z přílišného poklesu americké ekonomiky“, dodal.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

22. 10. 2006 11:53 | pat&mat

hmm ... koukam ze ten vylet za hranice vsednich dnu byl sice dobry, ale navrat se mi vubec nelibi. Ted vidim, ze jsem se blahove domnival, ze se vratim prave ve spravnou dobu, kdy se bude tvorit dno a ja pohodlne nakoupim pod 3100. No ... realita je jina ... ale muzeme jen uspokojovat, ze neprodelavam, ale nadruhou stranu ani nevydelavam. Ale to je zivot a ja ho jako takovy beru. Tento obchod jsem udelal spatne. :o( Takze z toho plyne, aby jste na me nikdo nedali, kdyz budu na tomto miste zase predpovidat dvou-ci vice stupnovou korekci. :o) Lidi jsou desne ukeceni. Ted mohu jen cekat a doufat ze magicka hranice 3500, pri ktere se to naposledy zlomilo dolu, nebude opet pokorena a ze uvidim po padu hranici 3100. A nebo taky ne. Musim jeste na to kouknout co to ovlinilo, ze to neslo tak jak jsem predpokladal, proste kde se stala chyba. Jinak preji uprimne vsem ostatnim bohate vydelky.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Daniel Křetínský

podnikatel, EPH a AC Sparta Praha

Petr Chmela

podnikatel, Tescoma

Daniel Křetínský
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 2 duelů
×
Petr Chmela
ÚSPĚŠNOST
50,00 %

z 2 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services