Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 1410 komentářů)

9. 10. 2006 20:43 | ingkrtek

....přesně tak, není co dodat....samozřejmě se musí člověk pohybovat ve větších sumách kde jsou smluvní poplatky...tzn...minimálně v sedmimístných cifrách...

To pat&mat:
....zatím nám to nejede podle našich představ, co ? ...musíme být trpělivý, asi vše musí dozrát jako víno :O)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

9. 10. 2006 18:53 | letec

Do 200 000 Kč
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

9. 10. 2006 18:43 | Chose1

opravdu je to u ING rychlejsi? u ST je imho presne naopak a za ty usporene desetiny procent na vstupnim poplatku to vubec nestoji
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

9. 10. 2006 16:56 | hopkirk

úspora času (převedení z pen. fondu je rychlejší) a poplatků (podle toho o jakou částku se jedná)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

9. 10. 2006 16:11 | letec

to ingkrtek.:
Jaké má výhody aby peníze ležely v korunovém fondu,misto aby ležely a čekaly na převod zpět na akciový na učtě?(jsem začátečník).Dík za odpověď.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 10. 2006 20:28 | ingkrtek

....sakra , s tím počítám celý týden, ale moc se to pořád neprojevuje !!!!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 10. 2006 19:53 | pat&mat

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/madarsko-opet-na-nohou--protestuji-desetitisice-lidi_97702_dfn77.html
to by mohlo trochu HU strazit dolu
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 10. 2006 16:10 | ingkrtek

souhlas cca 3 050,-, dle grafu....
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 10. 2006 15:40 | ingkrtek

......no, stále věřím v říjnovou korekci....a jestli je jen víkendová, to ještě uvidíme...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 10. 2006 10:34 | pat&mat

Alespon ze patek nezklamal ... vikendovy vyprodej je znat ... :o)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 10. 2006 18:33 | pat&mat

,,, ja osobne jsem venku a cekam na dno, myslim, ze by to melo jit jeste tak o cca 6% dolu.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 10. 2006 18:32 | pat&mat

.... i kdyz usmev se mi vytraci, stale to vidim na korekci, jen nebude ta klasicka a snadno rozeznatelna, inu to je zivot. uvidime jasneji zitra.
-4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 10. 2006 17:04 | ingkrtek

Na pražské burze to trochu začíná skřípat - množí se obavy z korekce Patrik Komárek (Cyrrus) 05.10.2006 16:37:00
Ani rapidní včerejší růsty v USA a v Japonsku nenastartovaly investory k dalším výraznějším nákupům a tak většina titulů nakonec zavírala bez výraznějších změn. Výjimkou byly opět akcie developerské společnosti ORCO, které si připsaly necelé procento. Krátká prodejní objednávka ukázala, že poptávka po těchto cenných papírech je stále silná a tak i přes silnější růst v posledních dnech zde ještě s největší pravděpodobností nelze očekávat pokles kurzu. Větší růst pak už jen zaznamenaly pouze akcie Erste Bank, které si posílily téměř o dvě procenta. Jedním z důvodů může být pondělní Capital Market Days v Bukurešti, který by mohl pozitivně naladit zúčastněné investory k dalším nákupům.
Ztráty kolem jednoho procenta dnes utrpěly akcie CETV, Telefónicy O2 a také Unipetrolu. Unipetrol totiž oznámil, že obě litvínovské rafinérie budou až do 20. října mimo provoz. Nepředpokládal bych však, že by tato odstávka měla mít zásadní vliv na hospodářské výsledky za poslední kvartál.
Na trhu můžou působit obavy z nějaké větší korekce a tak se do nákupů příliš nikdo nehrne. Pokud by však i nadále panovala na okolních trzích pozitivní nálada, tak by se tyto obavy mohly rozplynout a index PX by se tak mohl pohnout do vyšších pater.
Investoři, kteří netrpělivě čekali na obchody s futures na index PX se dočkali, když pražská burza dnes spustila jejich obchodování a zároveň přislíbila, že obchody s futures budou do konce roku i na některé akcie obchodované v systému SPAD.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 10. 2006 11:09 | ingkrtek

...souhlas...a doufám v ty poklesy... hmm,hmm, vše prozatím proti nám....hmm,hmm,hmm...motor z USA... ...no, jsem zvědav na závěr týdne....dnes je to po ránu teda nářez !
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 10. 2006 11:08 | ingkrtek

no, já bych ještě počkal kam se to vydá....mi čekáme na pokles...ležíme teď v peněžním fondu...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 10. 2006 11:02 | ingkrtek

...souhlas...a doufám v ty poklesy... hmm,hmm, vše prozatím proti nám....hmm,hmm,hmm...motor z USA... ...no, jsem zvědav na závěr týdne....dnes je to po ránu teda nářez !
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 10. 2006 10:21 | letec

Mám dokoupit anebo ještě počkat? Předem dík za radu.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 10. 2006 12:37 | pat&mat

... no tak uz se mi usmev pomale vytraci .... citm zradu ... :o( ... koukam ze to nebude klasicka korekce (kratka doba dolu), ale spise nekolik poklesu za sebou
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

4. 10. 2006 8:28 | ingkrtek

....no, nedohnal ... taky jsem myslel , že přijde na konci seance k výprodeji...... ....fond - zatím spíše stagnace....
Doufám, že se to utrhne...at mám úsměv na tváři :o) .
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

3. 10. 2006 12:50 | pat&mat

.... vsichni (i RUS) si oblekli krasne cervenou :o) ... ale az na PX :o( ... tak doufam ze PX to dozene na konci seance ... jinak zatim spokojenost
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Miloš Čermák

žurnalista

Petr Čech

fotbalová legenda a investor

Miloš Čermák
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů
×
Petr Čech
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services