Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 1410 komentářů)

24. 9. 2006 18:59 | pat&mat

... gratulovat zatim neni k cemu, ted jsem jen venku (to je 1/2 obchodu), zalezi jeste jak a kdy nasoupim (nastoupime). No nevim, ted je kazda rada draha a to doslova. Ale jak jsem jiz drive psal, predpokladam vetsi pokles, a take zalezi jeslti jste v kratke pozici (<6mesicu) ci v dlouhe, a jak jste sehrany se svym poradcem pri odkupu, kdyz zitra date prikaz, kdy budete mit odepsano?. Ja bych sel pryc i tak. Ale je to spis takova rada jako placnuti do vody, protoze neznam Vas, Vasi strategii, nevim jaky jste typ investora, kolik v tom mate atd atd.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 9. 2006 11:53

to pat&mat + ingkrtek:
Gratuluji ke spravnemu nacasovani. Vcera jsem prijel z dovolene a tezko lapam po dechu. Pres noc delam analyzu a zvazuji moznost druheho dna. Jestli jeste vyprodat v pondeli (kdy se mi zapocita jeste cely predpokladany pondelni propad) anebo si radeji dat prasky na spani a vydrzet. Myslim, ze od utery se uz rada investoru osmeli a zase to zvednou, ale co kdyz ne? :-) Jinak je to :-((
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 9. 2006 20:53 | ingkrtek

....je to škoda, omlouvám se ! Pozitivní jsem na začátku byl já !!!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

22. 9. 2006 15:44 | ingkrtek

....he, to je nyní hra pro denní investory a ne pro nás....ráno dolů...v poledne nahoru...a pak zase dolů-prodej a rychlá realizace denního zisku...nepočítám začátkem týdne v převratný obrat trendu....chvíli si počkáme. Opravdu je moc brzy na nějaké závěry.....jinak k tvému příspěvku není co dodat.....dvojité dno a co mu brání ? Vůbec nic ! Naopak je to pravděpodobné, vytvoří ho krátkodobí investoři....Intraday..
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

22. 9. 2006 11:22 | pat&mat

... hlavni je ze jsme pryc a budeme jen sledovat a pociat. Je jasne, ze jsme mohli vydelat vic ( i ja jsem zavahal s 1/2 a to me taky neco bude stat), ale je lepsi pocita mensi zisky nez jakekoliv ztraty. Ten kdo prodava dnes, a je treba u ST (tzn +2-3dny) tak .... Zatim je jizni tempo vysoke a vypada to na jedno dno, ale to se muze zacatkem tydne zmenit a mozna se dockame dvojteho dna (napr. 1. -7% a pak 2.-5%). jeste je moc brzy na odhady, jsou to jen moje vize ci prani :o) Ve hre jsou zisky vic jak za 20%, to mi stale sviti pred ocima, myslim, ze moc lidi je tam nenecha. Jaky je Vas odhad? Je patek vim, ale i tak. :o)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

22. 9. 2006 10:26 | ingkrtek

.....no spíše nepovedlo, měl jsi na to, být z vrcholu pryč, už 15.9.06...přesto je to O.K.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

22. 9. 2006 10:22 | ingkrtek

To pat&mat:
...masakr, smekám před tvou intuicí a pozorností, odhadl jsi to naprosto přesně ! (14.9.2006 )
Já myslel, že to bude jen pár dnů a vrátí se to zpět. Opak bude (je) pravdou....úplný "stádový efekt" a panika může ještě přijít v mnohem větším objemu...
...jsem pryč....
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 9. 2006 10:19 | pat&mat

No koukam jak blazen, to je ale kalup na jih. Ten prestup na penezak byl na posledni chvili. To se mi nepovedlo uz dlouho.
CZ -2,01% PL -1,37% HU -0,77% DE -0,77%
22.9.2006 10:20
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 9. 2006 8:40 | pat&mat

... skoda ze jsem se nechal pozitivne zvyklat a delil to na 1/2 :o(, mel jsem to prelit rovnou a vsechno. Ale jen cas ukaze, co bylo dobre. :o) Jako vzdy. Mozna, ze tady u ING jeste zazijeme nejake dalsi prekvapeni, jenz nase rozhodnuti trochu pozmeni. Inu A K C I E. (protoze to klasický a rychlý sestup neni)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

21. 9. 2006 22:59 | ingkrtek

....no, jak to dopadlo už víš !!!!
.....ať to ještě spadne !!!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

21. 9. 2006 22:58 | ingkrtek

..... FFFFFFšechno !!!! :O))))
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

21. 9. 2006 14:45 | pat&mat

... telefonica O2, tam se ale uz zacalo poradne vybirat ze zisku. A pak to nema tahnout PX dolu. :o( Polaci se uz probrali i Madari zacinaji stahovat. 21.9.2006 14:45
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 9. 2006 11:27 | pat&mat

... vsechno nebo jen cast? :o)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

21. 9. 2006 10:37 | ingkrtek

.....koukám a jdu to přelít do peněžáku.....chci udržet hodnotu 3 200,-....
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

21. 9. 2006 10:31 | pat&mat

... no zatim jsme vykrocili spise levou nohou :o( Doufam ze se to zlepsi. CZ - 0,95% PL -0,74% HU - 1,87%
21.9.2006 10:30
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 9. 2006 18:41 | pat&mat

... ano, presne tak, moje cerne sny se nevyplnily (nastesti, asi jsem moc podrazdeny) a zacatek korekce je odlozen. Ale stejne si myslim, ze ne na moc dlouho. Tady bych pouzil slova klasika pana Docolomanskeho ... vzdy ve strehu ... :o) Treba se mi opravdu vyplni ma domnenka o signalu na korekci a uvidime krasne prekroceni 3300 hranice a pak ... :o) ... ted jste na tom lepe nez ja ... blahopreji
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

20. 9. 2006 14:11 | ingkrtek

To pat&mat :
...vypadá to, že Praha to ustojí, uvidíme co ostatní v následujících dnech....myslím, že to není ono co jsi očekával-li....,Evropa je v pohodě,....a já stále držím pozici...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 9. 2006 13:55 | ingkrtek

To anonym:
Hmm, že by pat&mat vydělával díky politice na českých akciích v ing akciový jak o závod ? To si Vážený vůbec nemyslím a že je politika svinstvo to je známo..., ale co s tím akcie ? Že české akcie pokulhávají, znamená , že již nevydělávájí jako o život, skoro bez volatility, ale stále mají potenciál Vážený a "bysnys" na věky, ten tady s akciema pořád bude a ING taky !!! Kdyby jste čet příspěvky pat&mata pozorně v posledních dnech, tak on mluví o krátkodobém vývoji akcií a ne o tom , že pro něj odešla úspěšná vláda a o její politice a blablabla.... Přeji Vám úspěšnou denní četbu novin... jo, a na blití je nám snad všem !
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

20. 9. 2006 7:27 | pat&mat

:o), vydelaval jsem vydelaval to je pravda, :o) ale zdaleka si nemyslim, ze to bylo jen diky CSSD. "Politicke klima" a ne jen vedouci strana. Dle meho slo o zajem investoru pro tento region a jejich podminky pro investovani. A na bl..i mi bylo jen z par kauz a ne ze vseho jako nyni. Nedivim se investorum ze vahaji a hledaji v jinych vodach. Myslim si, ze politika se nyni zmenila o vyrazny individualni boj o moc. To v predeslych letech bylo sice take na prvnim miste, ale ty ostatni mista (snahy) nebyly tak vzdalene. A jinak noviny opravdu nekupuji, mozna Vam budu pripadat jako blazen, ale pokladam je za vyhozene penize. Informuji o vecech co se "davno" staly. Davam prednost on-line informacim .. tedy internetu. A nerekl bych ze akcie pokulhavaji, zmenly svuj trend, coz se u "akcii" normalni. Dle meho, predchozi trend neni zarukou trendu budouciho, ale i tak si myslim ze ziskovy potencial tento fond i jine fondy napr. Sporotrend ma. Proto jsem tady a investuji. Hodne zdaru pri vasi ceste k financni nezavislosti.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

19. 9. 2006 23:51

Že ti kolego nebylo na blití z politiky, když jsi za poslední 3 roky vydělával díky politice na českých akciích v ing akciový jak o závod. Ty 2-3 měsíce to nezavinily. Pro tebe úspěšná vláda odešla. Politika se nezměnila, pořád je to stejné svinstvo. Ale české akcie pokulhávají. Kdybys kupoval od začátku roku noviny, možná by sis toho všiml. ING "A" bysnys nebude navěky.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Ivo Rittig

lobbista a podnikatel

Jaromír Šmejkal

podnikatel, Unimex Group

Ivo Rittig
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů
×
Jaromír Šmejkal
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services