Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 1410 komentářů)

19. 9. 2006 19:46 | pat&mat

... mozne je vsechno, ale je videt ze Maradi hybou udalostmi a predevsim zpravodajstvim. To je dosti zavazne i vuci financim kruhum. Bouhuzel jsou to negativni zpravy, jenz nervozni atmosferu jen prohlubuji. :o( A to nemluvim o nasi politice, ze ktere mi je jiz hodne dlouho na bl..i.
tzn. odsypavam 1/2
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

19. 9. 2006 16:57 | ingkrtek

....no, je taky možné , že to premiér v HU ustojí (neodstoupí) a vše se zklidní......důležitý bude zítřek....jsem zvědav..... ve fondu je to cca -0,35 až -0,40%, což není tak moc...cca 3 275,- je O.K.

....já ještě počkám do středy...ted jdu na mejdan...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

19. 9. 2006 16:08 | pat&mat

.. ano presne tak co k tomu dodat, moje prani mi nevyslo. :o( Skoda ze zisk bude mesi nez jsem si pral. Ale i ten vrabec v hrsti je dobry. Cekal jsem spise klamny pruraz hranice 3300 (u ST 1,83) a to by byl jasny signal k prodeji. Pak jsem ocekaval korekci a to silnejsi nez obvykle cca 15%. Vybrat si zist >20% je opravdu lakave. Skoda ze silny investor nedokoupil a tim by zvysil cenu, aby vzbudil zajem mensich investoru, dalsi zvseni ceny a vzapeti by vybral (spolecne se mnou) jejich penize. :o) proste podzim je tu
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

19. 9. 2006 11:17 | ingkrtek

To pat&mat : ohodnocení 1*
Co k tomu dnešku dodat ? Včera jsi měl ve všem úplnou pravdu !!! Já byl příliš optimistický a šel jsem proti logice...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 9. 2006 17:29 | pat&mat

... zbytecna zas tak nebyla, Madari se polepsili az na konec (po 15:00) a to jen na signal z USA a mozna i neco slyseli z Ruska, kde to taky na posledni chvilku vyletelo. Bohuzel tento signal nebyl slyset v Praze :o(, jedinej kdo opravdu podrzel jsou Polaci. +1,09% :o)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

18. 9. 2006 17:04 | ingkrtek

To pat&mat : 17:00
No vidíš, zbytečná panika, PX sice dolů, ale BUX a WIG to podrželi.....čekám na zítra...
....stop-loosy ano , to jsou ti co investují krátkodobě půjčené peníze, aspoň jsou už pryč....
....ted nemám čas napíšu něco večer
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 9. 2006 13:14 | pat&mat

- Pražská burza navyšuje ztráty, ČEZ padá na 795 Kč kvůli stop-lossům, Unipetrol -6,7 % zdroj PATRIA
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

18. 9. 2006 12:13 | pat&mat

... jednoznacne to neni a myslim ze ani moc nebude ... panika? --> z jednoho duvodu, lidi se chovaji dle meho jako stado, odejde jeden silnejsi investor a, lidi se toho chytnou aniz by k tomu byl nejaky duvod :o( a ta nejistota tady trva moc dlouho, myslim ze lidi jsou nervozni, tak jak ja .. ano Evropa pomalu prevleka kabat na zeleny, ale az na nas a Madarsko
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

18. 9. 2006 10:44 | ingkrtek

....není to tak jednoznačné, já počkám pár dnů....Panika ? A proč ? Nevidím pádný důvod k panickým výprodejům...no, a Evropa mezi psaním a čtením pomalu do zeleného...počkám..
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

18. 9. 2006 9:45 | pat&mat

... hmm... tak Evropa zacina videt rude. :o( Jen PX uz ma po ranu cca -0,5% Aby nezacla panika :o(
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 9. 2006 7:07 | pat&mat

.. pockal bych rad na prekroceni 3300 :o) ... ale trochu me fakt mrazi. :o( ST uz pomale v patek obratil na jih (snad to byla jen vikendova korekce) a mohu rici ze povetsinu plati, jakmile se vyhodni trhy zacinaji obracet (tzn TUR, RUS ..) k jihu, ty nase a zapadni je zacnou brzy nasledovat. Streda je daleko, predpokladam ze impulz prijde jiz dnes nebo zitra. Hodne zdaru pri rozhodovani
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

18. 9. 2006 1:26 | ingkrtek

pat&mat : 01:15 hod
.......jak tak koukám, počkám...(myslím , že i ty chceš počkat).....do středy !!! V pátek jsem tady nebyl a přijel jsem teď do ČR
Jsou malé objemy , to je ten důvod.....
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

14. 9. 2006 19:24 | pat&mat

to ingkrtek: tak co risknem pockat na >3300 a nebo jdem s vrabcem v hrsti pryc?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 9. 2006 7:21 | pat&mat

... ano na zari a jeho zaver bych si daval poradne pozor. Dle meho tento tyden ukaze kam v zari pujdem. Protoze toto placani (kousek nahoru a kousek dolu) uz trva moc dlouho. :o(
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

8. 9. 2006 9:23 | ingkrtek

PX.......stále si myslím, že se jedná o korekci a nikoli změnu trendu. Podle mého názoru, dnes nebo příští týden by se měl obnovit růst, i když v září si je třeba dávat pozor, protože patří spolu s květnem k historicky nejslabším měsícům na burzách.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 9. 2006 14:54 | ingkrtek

Globálně...
....sotva se člověk trochu nadechne, tak zase rychle vydechne :o/,,, indexy jakbysmet, nestojí to za nic , sakra kde jsou ty dobré časy ............?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 9. 2006 12:02 | ingkrtek

jjj, tak, tak...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 9. 2006 13:41 | pat&mat

... tak Evropa se oblekla opet do cerveneho ..., to nam ta radost, prekroceni 3200, dlouho nevydrzela ... :o(
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 9. 2006 13:39 | pat&mat

to Vasek: svuj komentar jsem odvodil pouze z prubehu grafu a nikoliv z prumernych hodnot za urcite obdobi. V grafu si prolozim "linearni spojnici trendu" a posuzuji jeji sklon. U ST byl jiz delsi dobu cca rovnobezny s osou x a u ING mel mirne stoupajici trend. Proto jsem napsal ze ST vice stagnuje nez ING. Vykonnosti (denni, tyd, mes .roc ...) spise sumarizuji vysledky zpetne, ale v tomto okamziku, kdy ocekavam vrchol (bod pro odkup) pred dalsi korekci je nutno sledovat zpravy, okolni burzy a predevsim trend grafu. A proto prisla ma poznamka. Myslim ze to nazorne uvidime vsichni koncem zari. :o)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 9. 2006 11:12 | ingkrtek

.....o voze a o koze !
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Tomáš Chrenek

podnikatel, Moravia Steel

Martin Kasa

podnikatel a investor, Ticketon.cz

Tomáš Chrenek
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Martin Kasa
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 2 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services