Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 1410 komentářů)

6. 9. 2006 8:52

Pro někoho jsou nesmyslné , pro někoho jsou vypovídající. Ty hodnoty např. vypovídáji ,že ST "stagnuje" méně nez ING akciový, jak někdo trvdil.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 9. 2006 8:41 | nilgiri

Měsíčí a roční výkonnost apod. jsou jen nesmyslné hodnoty, které neříkají naprosto nic a jsou určené pouze ke zmatení lidí. Já koupil před měsícem a půl a mám tam o 8,3% víc než jsem vložil :-) To moc nekoresponduje s tím, co jsi uvedl, že? A kdybych nakoupil v červnu, tak to bude tak 20-30% navrch :-(
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 9. 2006 19:55 | Vasek

Mesicni vykonnost: ISČS Sporotrend-1,58% ING český akciový-1.38%
Tak nevim ,kdo vic stagnuje.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 9. 2006 7:15 | pat&mat

... bylo by to moc hezký mít už 3300 za sebou ... ale jak je mým zvykem, jsme k tomu skeptický. neubráním se porovnání se ST (ISCS) a ten stagnuje a ne a ne se po novem portfoliu (jen ISCS taji jak je jeho spatnym zvykem) rozhoupat na sever jak je to u ING. No ale jsme na zacatku tydne, takze jdeme peclive sledovat :o)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 9. 2006 7:11 | pat&mat

to ingkrtek: presne tak, je opravdu jemna, jinak zminovane linky mam cely den on-line vcetne RUS (http://www.rts.ru/) TUR (http://stock.rbc.ru/demo/inde x.0/intraday/XU100.rus.shtml?s how=intra3) doufam ze oznameni o sestaveni docastne vlady v CR se projevi pozitivnim investovanim u dosud vahavych strategickych investoru.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 9. 2006 7:06 | pat&mat

... no hejbe se to, ale vyrazne to neni, :o( cekal jsem jasnejsi kroky ...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

4. 9. 2006 19:33 | ingkrtek

....jede to dle plánu.....na sever !!!
Pokoříme tento týden 3 300,-??? Asi ano !!! Schází nám do toho cca 20-30,-Kč
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

31. 8. 2006 23:06 | ingkrtek

...tak nakonec bux i wig v mínusu...ach jo.. :O/...tak-že ve fondu zítra cca -0,11%
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

31. 8. 2006 16:11 | ingkrtek

Tak dnes PX moooc hezkej závěr.......
.....ještě kdyby tak stejný závěr BUX a WIG..... a máme vymalováno ! :O)))))
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

31. 8. 2006 11:05 | ingkrtek

To pat&mat:
... zkus to opet ještě, minule to pomohlo !!! ... krucinalhimelhergotdoneveterkr ucajselemen... aco, kubo, hajnej ..
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

31. 8. 2006 10:53 | ingkrtek

To pat&mat - 11:00 - Jemná krasojízda :O)))
http://www.pse.cz/
http://www.wse.com.pl/index_e.asp
http://www.bse.hu/onlinesz/index_e.html
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

31. 8. 2006 10:45 | ingkrtek

......jo,chlape, mě se neptej, ale podívej se večer na dnešní kurs fondu.... ;O[]
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

30. 8. 2006 23:48 | hurtic

chlape tak až to budu chtít prodat, tak se tě zeptám, jak to bude vypadat za pár dnů, abych neprodělal :))
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

30. 8. 2006 20:53 | ingkrtek

To pat&mat:
...........už se nám to hejbe, neboj, bude hezký závěr týdne !! :O)))))))))))))))))))))))))
3 200,- už je překonáno, ale někteří to ještě neví......
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 8. 2006 19:11 | pat&mat

auuuu ... to je biiiida ... :o(, at uz se to proboha hejbe a je mi jendo jakym smerem, ale at se neco deje ... tohle me fakt uz nebavi . .. na zacatku roku 2006 jsem si myslel ze se to uz nikdy nevrati ... totalni bezvetri ... jeste si budu myslet ze za vsechno muze ten "saboter" paroubek .. :o(
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 8. 2006 16:22 | ingkrtek

........odpověď je ano.....taky si to myslím !!! Jsem na pozici a čekám....
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

25. 8. 2006 21:37 | pat&mat

.... vzpominate na zacatek roku ... taky se to dlouho nikam nemohl hnout a pak ... tusim ze to bude stejne ... :o( tojsem nebyl v pozici ani 6 mesicu :o((
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

25. 8. 2006 20:13 | ingkrtek

S T A G N A C E !!! Nic se neděje...čekám kam se to vydá.....je to nuda :O/
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 8. 2006 20:31 | pat&mat

....protze jen ze cteni grafu u ING to vypada opet na pokles :o( (u ST to vypada jeste markantneji) ... kd yuz se to konecne rozhoupe, aby jsme vydelavali poradny penize a ne jen almuzny ...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 8. 2006 20:25 | pat&mat

... zkusim to opet minule to pomohlo ... krucinalhimelhergotdoneveterkr ucajselemen... aco, kubo, hajnej ...
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Pavel Zeman

nejvyšší státní zástupce

Pavel Kysilka

ředitel České spořitelny

Pavel Zeman
ÚSPĚŠNOST
50,00 %

z 2 duelů
×
Pavel Kysilka
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services