Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 1410 komentářů)

2. 8. 2006 22:38 | ingkrtek

Zítra náš fond cca okolo 3 230,-......
.......a zítra by měli ty indexy trošku popojet na sever , ne ? :O))))))))
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

2. 8. 2006 19:15 | pat&mat

... ale stejne jsme dnes tratili min jak ST :o) tam to bylo skoro 1,5% a ING necelych 1%. Cekal jsem dnes i vic a s timto jsem spokojen, vzhledem k nevalne situaci ... uvidime kam pujdem zitra a hlavne v patek
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

2. 8. 2006 18:06

3252
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

2. 8. 2006 17:56 | Pavel H

no jestli bude foukat od severu, tak pujdem na jih....takze at radsi fouka od jihu:-).....no vidim to tak na 3240
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

2. 8. 2006 17:41

Uz mam sectenou vcerejsi cervenou a cekam, jak nam to spocitaji... :-( Ale nebojim se, ze by melo prestat foukat od severu. :-)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 8. 2006 11:11 | Pavel H

kdyz ne 3300 tak 3400:-)
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

2. 8. 2006 10:26 | ingkrtek

No, hm,hmm, nevím , nevím,...........3 300 bude asi oříšek....USA mě deptá...sazby aj....nálada
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

2. 8. 2006 0:06 | Pavel H

to mi povidej.... skoda ze sem to neprodal na zacatku kvetna a znovu nekoupil v pulce cervna... pozde si ho honit no:-)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 8. 2006 21:02 | pat&mat

... zase mame jeden krasny den za sebou :o), za chvilku tu mame 3300 a pak .... lide bdete :o), kdyz si vezmu ze v 1/2 cervna to bylo 2690 brrr
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 7. 2006 14:43 | pat&mat

- ST :o) - srpen dle meho bude spis obrazem USA :o(, nase (mysleno Evropa) ek.vysledky prumyslu jsou priznivejsi, ale velmi snadno se nakazi USA - jinak druhy tyden v srpnu na dovolenou, to chce opravdu notas sebou, mozna ze uz tam se zacnem blizit k 3400, ale peknou dovo a hodne zdaru pri rozhodovani
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

28. 7. 2006 23:17 | ingkrtek

To pat a mat:
jjjjjjjj, nakazil, ale investovat nechci u ST....Jen ho budu trochu více sledovat a hrát si s ním, jak jsem uvedl na foru. Ty linky, nebylo to třeba, hned jsem je našel, jak jsem tam uvedl....příští týden bude volatilnější, hmm, jsem na to zvědav , jak to půjde.....trochu mám obavy co se bude dít v srpnu....ale nemám k tomu ještě žádná fakta, jen dovolené ve firmách, slabá aktivita atd...kdyby byla jen stagnace, tak by to bylo super...doufám , že jo...
...druhý týden v srpnu jedu na týden odfrknout s kámošema do lázní, masáže, střiky atd.., ale NTB beru s sebou a připojení máme v hotelovém pokoji, tak v tom stejně budem ležet ráno a večer. Kámoš má nainvestováno v ČEZ, UNI,TEL,ZENT..,ERSTE a chce v brzké době , realizovat prodeje, tak uvidíme, jak to půjde..... ;O))))
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

28. 7. 2006 23:16 | frantanew

díky, pomohl, sice jsem si to zatím nespočítal, ale teď už vím, že nelze jen hledat, ale hlavně počítat.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

28. 7. 2006 21:28 | pat&mat

.. no myslim ze korekce jsou vzdy rychlejsi jak vzestup. Jde o to byt vic ostrazity, tedy v mem pripade. Jinak o ST jsem u cetl na diskuzi u ST, nechal jsem tam i info LINKY ohledne poplatku pri >1MKc. Snad jsem Vas nenakazil :o)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

28. 7. 2006 18:55 | ingkrtek

To Anonym:
To nevidím , to si po burzovních závěrech spočítám v % a pak výsledek připočítám k poslední ceně 1ks PL (podílový list) fondu ! :O) Výpočet dle portfolia fondu. Hodnoty dle indexů v PX, BUX, WIG . Dle těchto výsledků akcií druhý den k večeru z aktualizuje ING na svém webu cenu fondu platnou ten den ... tak-že cena fondu (akcie v něm) se upisují o jeden den později za burzou...Tedy dle mého, v pondělí , večer bude cena fondu cca o +0,06% vyšší. Dnes je 3 245,74,-CZK (můj odhad byl 3 247) , no a bude těch cca 3 247,68,- :O)))) .....ufffff....doufám že jsem ti pomohl :-)
http://www.ingfondy.cz/prices_historical.asp?form_state=do_filter&fund=34&datefrom=02.01.2006&dateto=28.7.2006&output-type=table-graph&btn_send=Odeslat
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

28. 7. 2006 18:33 | ingkrtek

To pat&mat
Nemyslím, že je to moc rychlé vzhledem k rychlé korekci....je to adekvátní...prostě se vracíme...jsou to akcie .... Ted jsem si nasimuloval nákup ST v portfoliu (na webu ISČS)...nákup 2.ledna 2006, 1 000ks...zkusím si s tím pohrát do konce roku.....kolik se platí % při přestupech ? Směr akciový --->peněžní a potom zpět-----> akciový....
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

28. 7. 2006 14:55 | pat&mat

to ingkrtek ano, uz jsme za prvni barierou. :o) (stejne to jde moc rychle, nejak rychle se vzpamatovavame z toho klesajiciho masakru) Cekal jsem dnes mohutnejsi poklesy a vybirani zisku (viz Zentiva), ale vypada to spise na plichtu u PX. Proto jsem stale ve strehu. :o) (nehlede na to ze jsem vcera videl film KARLA, dle skutecnosti, vrazdici manzelsky par, jenz mi opet potvrdil a nabadal k opatrnosti) :o)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

28. 7. 2006 14:48 | pat&mat

:o) - provedu
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

28. 7. 2006 12:59 | frantanew

Kde to vidíš, že více než 3200? Asi blbě hledám, učím se, ale nic nevidím :-(
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

28. 7. 2006 10:39 | ingkrtek

Vycucejte potenciál ve ST. To je v pořádku. Můj komentář byl jen výlev mé averze vůči východu...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

27. 7. 2006 17:15 | ingkrtek

To pat&mat:
Krásný růstový masakr na trzích...prorazili jsme 3200,-...zítra fond cca 3 247,-CZK/PL !!!!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Martin Kasa

podnikatel a investor, Ticketon.cz

Milan Zemánek

podnikatel, Miton

Martin Kasa
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 2 duelů
×
Milan Zemánek
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services