Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 1410 komentářů)

27. 7. 2006 11:18 | pat&mat

ok :o)
PS RUS je zatim dnes v zelenym coz me zase tesi (i na ukor zprav i vaseho komentare, kde mate v podstate pravdu). Stale se mi vyplaci mit ST vic jak ING. ... jak dlouho :o) hodne zdaru
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

27. 7. 2006 9:54 | ingkrtek

Růstový open v Evropě... nechte to tam ležet až do pátku ! :O)))
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 7. 2006 9:48 | ingkrtek

Vydrží to ještě dnes ???
Doufám, že jo !!! :O)))
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 7. 2006 23:12 | ingkrtek

.....také souhlas s 3 400,-, jak to začně vřít, tak přejdeme na email a eventuálně navrhuji telefon....vše potom dohodnem elektronicky O.K. ???
He, Jukos ? To není překvapení...!!!! Nic jiného jsem ani nečekal !!! Nevrazil bych v minulosti do Rusáků ani groš !!! Znáte můj názor na Rusko, já jim prostě nevěřím ... "Putin Kreml-company & KGB"...nikdy nevíš co od nich můžeš čekat....Kreml si znárodní vše a to kdy chce viz. (Chodorovski), považuji to za velmi rizikový trh....do těch firem nevidíš, neuvidíš a nevíš co se může s nimi stát...jsou to (rusáci) neomezení vládci a carští intrikáni....co dodat ? To stejné bude a je Rumunsko a Bulharsko...lákavé příležitosti a potenciál, dá "vyvoleným" vydělat, ale pro nás více prodělat.....(v Rumunsku mám kamaráda na velmi vysokém postu v Telcomu a stačí, co mě řiká, jak to tam chodí..) To je pro kaskadéry !!! U nás je to procházka RÁJEM. V budoucnu nevylučuji stabilizaci, ale kdo ví ....orientace zde, je pro mne velmi těžká , tak-že sem nestrkám nos a je to !!! Na tohle máte v ST Lengála a nevím, nevím,......až teprve čas ukáže...jak on v těchto emerging market umí plavat..(Rusko, Turecko aj..)
Toť můj názor na tuhle věc. ingkrtek
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

26. 7. 2006 21:14 | pat&mat

souhas ... snad prorazime tuto hranici a dalsi pruraz bych videl kolem 3400, s tim ze to zase spadne, nez to prostrelime. :o) Tam si myslim, ze by se dalo vystihnout ten spravny moment. (opet jen ma spekulace)
Co rikate na JUKOS, docela prekvapko, takovy gigant a je to v ...., jeste stesti, ze tam nemam nic. :o), ale lituju ty co jo
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

26. 7. 2006 19:12 | ingkrtek

To pat&mat: Zatím se nadechujeme skvěle...obrat k jihu určitě do konce roku (alespon jedenkrát) přijde, tomu se chci vyhnout....investoři budou chtít realizovat zisky, protože dobře nakoupili. Prodejem trochu srazí ceny a pak znovu nakoupí...Musíme vystihnout tu pravou chvíli, vzpomeň na březen , jak jsme čekali na "velkou korekci", která přišla až v květnu.........ZÍTRA .....ING akciový cca ...3 190,-CZK/PL...Bylo by dobré tento týden prorazit hranici 3 200,-.....:O)))))
Tahoun ČEZ & spol.. je opět nastartovanej...., zítra jsem zvědav na ČNB (úrokové sazby) http://ipoint.financninoviny.cz/zvedne-zitra-cnb-sazby.html a na reakci investorů, ale trh s tímto již počítá (25b)....
Hodně zdaru a optimismus do investování :O)))
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

25. 7. 2006 14:00 | pat&mat

to ingkrtek: ... spokojenost, neco podbneho jsem ocekaval, zalezi jakou silou prorazime predchozi falesne dno cca 3100 z konce kvetna zacatkem cervna. Kdybych to mel rici obrazne, tak se nadechujem a ponorujem (proto pokles) ,aby jsme podepluli zas okus dal. Zalezi jak to bude s dechem, jeslti nezacnem panikarit a vynorovat se moc brzo. To by nekteri mohli brat jako signal k obratu na jih. Ale verim ze pojedem spise vic na sever nez na jih. toto je spise ma domnenka zalozena na mnoha clancich na webu. http://www.patria.cz/default.asp http://www.akcie.com/ http://akcie.webz.cz/ http://ipoint.financninoviny.cz/ http://www.financnik.cz/komoditni-manual-zdarma.html http://ihned.cz/index.php?p=001000
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

25. 7. 2006 9:58 | ingkrtek

To SGD: hehehehehehehe, četl jsi něco podobného na tomto webu, od pana Petra Fejtka :O) http://www.penize.cz/zpravy/4562/fondy-zajistene-jisti-bilanci/?IDP=1
Asi čerpá ze stejného zdroje....
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

25. 7. 2006 9:19 | ingkrtek

Zdroj: TÝDENNÍ NEWSLETTER časopisu FP...."Mezi fondy se chopily zajištěné"
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

25. 7. 2006 8:47 | v5141

taky mám dojem ,že je to odněkud obšlehlé
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 7. 2006 22:48 | SGD

To už jsem někde četl. To opisuješ, nebom pracuješ pro nejmenovaný finanční server?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 7. 2006 22:00 | ingkrtek

PX.......... Akcie stále předvádějí vlnobití a nikdo neví dne ani hodiny. Středa v Americe po vyjádření Bernankeho vylétla jako raketoplán, proto se i Evropa ve čtvrtek zazelenala. Rostla zejména úroveň našeho regionu, i naše burza ožila o nakonec dorostla na 2,35% výkon. Čímž víc než odpracovala černý konec předchozího týdne. Ale kdo si myslel, že je vyhráno, toho zchladil pátek, kdy podle obrazu vývoje v celé Evropě i PX nakonec klesl o 1,35 %. Týden přesto nakonec vynesl skoro 3 %, od začátku roku už tratí jen 9 % a ročních 10 % není aspoň pro pláč… Ovšem od 11. května je stále ještě víc než 11% ztráta. Loňské léto s 30% nárůstem sice nezažijeme, ale zato máme 30stupňová vedra, což prý už není počasí, ale demoverze krematoria. Zkrátka, může být mnohem hůř, takže – no nekup to…:O))))))
A dnes u nás v Evropě, krása nesmírnáááááá...zítra ING fondík akciový, zhruba cca 3 125,-CZK/PL...
To pat&mat.......spokojenost...., nebo ne ??? :O))))
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 7. 2006 14:51 | Pavel H

my cekame az to pujde nahoru, ted mame jen stazeny otvurky, takze nejsme schopni jakekoliv komunikace:-)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 7. 2006 11:23 | frantanew

ale my tu jsme, koukáme a učíme se, těžko je nám nyní něco psát
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

21. 7. 2006 22:11 | pat&mat

Koukam ze sem tam je to tady spise samomluva nezli diskuze :o).Ale jeden nahoru a to se mi libi. :o)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 7. 2006 16:56 | ingkrtek

Dnes byl moc hezkýýý den,....... připíšem zítra večer ve fondu okolo +2,60%.... :O)))
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 7. 2006 11:40 | ingkrtek

PX +1,71% ....Objemy obchodů jsou velmi slabé, zahraniční investoři na pražské burze chybí. Okolní trhy také rostou, BUX je silnější o 2,1 % a WIG20 dokonce o 2,73 %, nicméně, stejně jako na pražské burze, objemy jsou pod denními průměry.
Pomalu Up je lepší než nic.... :O))
Dnes cena fondu cca 3 026,-CZK/PL
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 7. 2006 10:05 | ingkrtek

.............a jedeme Up........... :O))))
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 7. 2006 11:03 | ingkrtek

Střední Evropa stoupá hezky, jak po másle, podle předpokladu... :o) .....Spokojenost.....
Odpoledne bude trh pozorně sledovat inflační data v USA.....
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 7. 2006 12:12 | ingkrtek

PX, BUX, WIG (ING Český akciový fond) :
No, konečně indexy teď společně trochu do plusu. Doufám , že tak i zavřou...Jsme padli pod tři tisíce tak hezky zpět nahoru...
Už mě ti arabáci s tím Bushem se**u...porád nějakej bordel ve světě...ropa....ropa.....ropa. ..azase ropa......dovolený....aj... Svět je závislej !!! Doufám , že se stím investoři trochu vyrovnají....
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Petr Sýkora

podnikatel, Dobrý anděl

Jaromír Soukup

mediální magnát, Médea

Petr Sýkora
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Jaromír Soukup
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services