Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 1410 komentářů)

17. 7. 2006 19:05 | pat&mat

ne nepletete se, VS je var.symbol, i u mě je to RČ
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

17. 7. 2006 14:54 | seoche

díky moc za cenné informace, už jsem napsal maila paní u které jsem smlouvu podepisoval. VS - tím zřejmě myslíte variabilní symbol? Tak to by mělo být tuším rodné číslo, nebo se pletu?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

17. 7. 2006 12:40 | pat&mat

"blbost" to není, když není něco jasného, ptejte se! Tady víc než kde jinde platí, že vydělávají velké peníze INFORMACE. Sen, že vložím peníze do fondu a nebudu se o ně zajímat a za rok budu mít 50% zisk, je opravdu jen sen. Nejlépe se ptejte Vaší kontaktní osoby. Ona je odpovědná za zodpovězení všech otázek. JInak posílat peníze můžete posílat nyní, spíše záleží na správnosti čísel jenž použijete, nestačí jen číslo účtu a kod banky, ale i Vaše jedinečné číslo VS. To by Vám mělo být sděleno (po domluvě) při podepisování smlouvy, jako by Vám měla být objasněna celá transakce a její principy.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

17. 7. 2006 11:16 | seoche

koncem týdne možná nastane dobrý čas na nákup. Mám malý dotaz-v pátek jsem uzavřel smlouvu na pobočce RM systému, můžu už ted převádět peníze na nákup PL nebo musím počkat na nějaké vyrozumění od ING, že byla má smlouva přijata? Asi je to blbost...tak když tak se omlouvám -)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 7. 2006 16:02 | pat&mat

to ingkrtek ja jsem na pohodu. :o) dovolena byla super a navrat me potesil. to ze reagujeme (mysleno evropske burzy) na USA je jasne a ty zisky, ktere jsem zminoval, by si zaslousily vybrat (spise jen nektere), spis bych doporucil prihodit pri tomto poklesu. :o) Myslim, ze opravdu neni duvod k panice ... napr. http://hn.ihned.cz/1-10084240-18883950-500000_d-36
hodne zdaru vsem u ING :o)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

15. 7. 2006 8:18 | ingkrtek

Je to možný, že sem nejde dát odkaz ne web ???
http://www.ingfondy.cz/prices_historical.asp
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

15. 7. 2006 8:16 | ingkrtek

Jaký ponor máte na mysli ? Pokud si chcete něco spočítat, tak tady...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

14. 7. 2006 23:05 | ingkrtek

Klídek, v pondělí bude cena fondu cca 3 007,23,-CZK :O))) Byl bych spokojen, když udržíme hranici 3 000,-.... Čekáme na příští týden co se bude dít.......budu dál sedět na pozici... Myslím, že PX bude mít zaděláno na slušný potenciál..... To pat&mat> Jak to jde ? U mě je to O.K....žádná překvápka .
Ahoj ingkrtek
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

14. 7. 2006 14:27 | pat&mat

zalezi kolik lidi si rekne ze mu to staci a vybere "velke" zisky (cca20%) za velmi kratkou dobu (od 1/2 června 06) ... no vazne ... spise bych sledoval bedlive pondelni situaci, ta napovi vic jak dnesek
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

14. 7. 2006 11:07 | v5141

Na kolik ten ponor odhadujete .............
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 7. 2006 12:27

opravdu nikdo? se mi ani nechce věřit...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

12. 7. 2006 10:57 | ingkrtek

Prostudoval jsem stránky eBanky. Je to tak , můžete provádět transekce z účtu...otázkou je rychlost pokynu.... nevýhodou je poplatek za přestup 1%.....(chápu to, že je to i do fondu nižší kategorie, což je u ING zdarma). Celkově jsou vstupní poplatky mírně navýšené a minimální první investice je 30 000 CZK a další 20 000 CZK....U ING je minimální investice již od 500 CZK...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

12. 7. 2006 10:39 | frantanew

Děkuji za odpověď
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

12. 7. 2006 7:14 | pat&mat

... ano da se koupit i na jeden tyden, ale pokud je drzeni PL mensi jak 6 mesicu, zisk se musi danit dle Vaseho pasma (tj. musim je zohlednit do svych prijmu). Takze pokud vydelate 1%, tak to neni 1% absolutni ale relativni.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

11. 7. 2006 22:51 | frantanew

A kdyz nechci investice na rok? Da se tedy dnes koupit a za tyden prodat atd..? PS - se vzdelavanim zacinam, zakladni eko vzdelani mam, lec financni mi asi -jak tak vidim- chybi
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

11. 7. 2006 16:17

a co nakup prostřednictvím těchto stránek? Máte někdo zkušenost? -))
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 7. 2006 15:18 | SGD

ĆS ING prodává, ale poplatek 5procent za jakýkoli objem PL je zlodějský.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

11. 7. 2006 7:13 | pat&mat

.. i ČS as (ISČS) prodává ING, to (ze banka nabizi koupi PL urciteho fondu) neni niceho zaruka pro rychly pohyb penez. Dulezite je, jak casto banka posila informace do K.centra, jak casto si zase penize vyzvedava proti-banka, a jak casto tyto informace zauctovava, nez se nakoupi PL atd ....
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

10. 7. 2006 19:08 | moreli

eBanka prodává ING fondy a dokonce za nejnižší poplatky, tak že by to jít mělo,ale zkušenost s tím nemám.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

10. 7. 2006 15:16 | Chose1

Myslim, ze pokud mate ucet u eBanky muzete s nimi podepsat nejaky dodatek a oni vam umozni provadet transakce na dalku - poslete prikaz do eBanky a oni to vyridi s ING.
Mozna to takto neni uplne presne, jenom jsem to kdysi slysel a zadnou osobni zkusenost s tim nemam.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Ondřej Bartoš

podnikatel a investor, Credo Ventures

Marek Dospiva

podnikatel, Penta

Ondřej Bartoš
ÚSPĚŠNOST
50,00 %

z 2 duelů
×
Marek Dospiva
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services