Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 1410 komentářů)

10. 7. 2006 13:19 | pat&mat

... to nejde takto presne rici, zalezi v jake bance jste a jak ona dokaze rychle prijmout penize. A take zalezi na casu kdy jste prikaz k prevodu dal, kdyz to bude v pondeli 18:00 tak kurz urcite nebude ze stredy. ... to musite byt vic konkretni, ale doporucuji kontaktovat zamestnance ING, ten ma urcite zkusenosti. Spise se toho dotycneho ptejte, co musite udelat, aby cas byl nejkratsi. Ale pokud planujete investice na rok, tak je to skoro bezpredmetne.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

10. 7. 2006 12:16

díky moc za vyčerpávající odpověď. Ještě poslední dotaz: když provedu dejme tomu v pondělí příkaz k nakupu , kdy budou PL nakoupeny? Za středeční kurz?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

10. 7. 2006 11:28 | pat&mat

- hloupy dotaz to neni, ale jak jsme jiz psal drive (nutno cist vice prispevku teto diskuze)..... doporucit tento fond mi pripadne neprozirave. Nevim kdo jste, jaky jste financnik, jak odolavate drobnym poklesum a vubec jake zkusenosti - samovzdelani - ci klasicke financni vzdelani mate. O to tu predevsim jde, mit znalosti a stale se vzdelavat a informovat. Vydelat poradne penize se u ING opravdu da. Rozhodnuti je na Vas, Vy budete inkasovat ty krasne zisky, ale v opacnem pripade .... - jinak nakup a odkup PL NEJDEpomoci internetu, to je mozne napr. u Sporotrendu od ISCS, pomoci Servis24. Kontaktujte nekoho od ING a snim se domluvte na principu nakupu a odkupu. (Vetsinou smlouva --> prevod na ucet - nakup; fax pri odkupu)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

10. 7. 2006 11:01

zdravim, potřebuji někam tak na rok, dva investovat pár set tisíc. Je pro mě tento fond při současném kurzu dobrou volbou? je možné ho spravovat - přikupovat, odkupovat pomocí internetbankingu? Omlouvám se, je to asi hloupý dotaz, ale třeba by to zajmalo i někoho dalšího
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 7. 2006 16:17 | pat&mat

to ingktrek: souhlas- ze portfolio je jinaci, ale prave ja je porovnavam z jednoho duvodu, pak zjistim, jak se managerum podarilo namichat pro soucasne ekonomicke klima. A vykon fondu je jednoznacna znamka jak se v realnem case dari. Jinak koukam ze diskuze se znacne ozivila, ale nevim jeslti spravnym smerem. Uz mi to pripomonama bezduche az urazlive placani u ST ... misto aby jsme si pomahali a sdelovali si zajimavosti (clanky na www) na ktere jsme narazili .... tak toto ... "co je lepsi jestli ST nebo ING" :o( dulezite je vydelat a ne co je lepsi ...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

9. 7. 2006 12:05 | ingkrtek

To Chose1
Omlouvám se , nechal jsem se vyprovokovat hloupými kecy...
Růst z posledních týdnů oddálil skutečné dno trhu a pokud nedojde k dalšímu silnému poklesu, bude se jednat o zřetelnou změnu ve vedoucím postavení na trhu. Posílení přišlo od cyklických energetických akcií, od společností s malou tržní kapitalizací a sektorů, které táhly trhy v období býčího trendu. Budou-li tyto růstové skoky reálné, učiní to pokles ze začátku května nejkratším a nejvíce mělkým medvědím trhem v historii… dobrou noc medvědi.
Zdroj: (Desmond) - patria
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 7. 2006 20:22 | ingkrtek

Ano, není co dodat........ :O)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 7. 2006 10:58 | SGD

Já mám pocit, že u ST většina (kromě nováčků,kteří z nepochopitelných důvodů začli s investováním do akc.fondu a teď panikaří) vydělala, ale zvykli si na pravidelný růst a úplně zapoměli kam a do čeho investují. Prostě přestali počítat s rizikem a teď po korekci zjistili, že letos nevzdělají svých 40%.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 7. 2006 17:09 | Chose1

Porovnaval jsem jen poslednich par dni, protoze jsem mluvil o rustu po korekci, ktery je tu jen par dni.
Neberte to všechno tak osobně inženýre ;). Dřív jsem vaše příspěvky četl rád a vážil jsem si jich, poslední dobou se tu bohužel jen hádate...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 7. 2006 16:29 | Marsilius

Tak nevim panove - porovnavat ING akciovy a ST mi pripomina spory o to zda je lepsi Sparta nebo Slavia. Ja to ze sveho pohledu vidim takto: ING ma trochu kvalitnejsi sluzby nez ISČS - tak si je nechava trochu vice zaplatit - komu se to nelibi at ING fondy nekupuje :-))) Ovsem jak uz zminil krtek - kazdy fond ma trochu jinou strategii - tak staci rozdelit portfolio na 2 casti a pockat pet let - pak se k te diskusi muzeme vratit. Pokud bude rozdilnost vykonnosti 5Y p.a. u ING o 30% vyssi (jak je tomu ted) - tak myslim, ze se te vyssi poplatek vyplati... :-)))
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 7. 2006 1:46 | ingkrtek

To Chose 1 Zda se ale, ze pan Krabec nestacil hotovost znovu zainvestovat - viz porovnani vykonnosti ING a ST za poslednich par dni.

Hmm, tak si porovnejte ještě rozdíl těchto fondů v tom propadu....když porovnáváte výkonnosti za posledních pár dní....co dodat ?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 7. 2006 1:38 | ingkrtek

To SG....
Mám pocit, že ve ST snad nikdo nevydělal nic, protože tam každý jen nadává....já jsem prostě jen spokojen u ING a mám za tři roky dobré výsledky, díky této společnosti, toť vše...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 7. 2006 1:23 | ingkrtek

Vážený pane, nejsem zaměstnanec ING a pokud tady někoho se..u svým tlacháním, tak bohužel...., faktem zůstává, že jsem bohužel, nic víc než tlachání, nečetl ani já....
Přeji Vám NO aby jste je vyždímal ! :O)) Doufám , že jste za vodou a pokud ne a máte na to finance, tak máte co dělat, protože jste tu super dobrou dobu, už myslím pros*al ... :O))
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 7. 2006 20:48 | NOkrtekNO

Když čtu diskuzi, tak mě krtek svým tlacháním přinejmenším se... Mám sto chutí prodat ING už jenom kvůli němu... Samo, že to neudělám. Nejdřív je vyždímu a pak sbohem. Až se mě zeptají na důvod, on bude tím pravým...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 7. 2006 10:55 | v5141

s tím se dá jedině souhlasit :-)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 7. 2006 0:45 | SGD

Když čtu diskuzi, tak mě napadá jediné, a to že krtek je zaměstnac ING. Jen doufám, že je za to dodře placen, když se za ně tak bije
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 7. 2006 21:19 | ingkrtek

Osobní stránky-portfolio tady znám , nejsou vůbec špatné.......ale používám stránky ingfondy- portfolio, poněvadž investuji u ING...
Díky přesto za info...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

4. 7. 2006 20:58 | ingkrtek

To je mi líto, že máte takovou zkušenost s poradcem...To já bych takového nechtěl ani za nic a ujišťuji Vás , že takový by u mě byl pár vteřin... :O). Vy si prostě servisního poradce musíte vybrat sám, to je vaše samozřejmá volba a to nahlásíte v ING a basta...a on maká pro Vás, ne Vy pro něj...on bere provize, takže si musí udělat čas kdy já chci ! Tak to funguje u mě...Investiční rozhodnutí dělám já, poradce odevzdá pokyn, který já zašlu klidně oskenovaný do ING Bank N.V. Servis 24 je O.K. určitě je zlatej..... Čas ukáže který fond bude výkonnější.....já zvolil ING, ve finančním světě velmi dobrého správce financí nejen v ČR a mám vyděláno 2,5 mega, takže jsem spokojen od a do zet, nepotřebuji LOBOVAT !!! Prostě Rusko a Turecko nemusím. Když se něco stane, tak první na ráně je právě Rusko. To považuji za velké riziko....
Ufff, těšilo mě a přeji úspěšné investování....
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

4. 7. 2006 20:26 | Zahrádka

Nech toho, mám osobní zkušenost s poradcem. Do telefonu mi v době prudkého poklesu kurzu, když jsem chtěl nakoupit řekl, že nemá čas, ať zavolám později!!! Zlatej servis 24. ten si na mě čas udělá.
Lobuješ dobře, ale ta pravda je tak někde uprostřed...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

4. 7. 2006 17:06 | Chose1

Nejlepsi na sledovani vykonnosti fondu je IMHO funkce Osobni stranka tady na serveru. Nastavite si ktere kurzy a grafy chcete sledovat u ktery fondu, akcii nebo nebo men, pohodicka.
Koukam na to nekolikrat denne, jeden klik a vim vse.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Miroslav Singer

bývalý guvernér ČNB

Miroslav Kalousek

politik

Miroslav Singer
ÚSPĚŠNOST
66,67 %

z 3 duelů
×
Miroslav Kalousek
ÚSPĚŠNOST
33,33 %

z 3 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services