Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 1410 komentářů)

4. 7. 2006 14:50 | ingkrtek

To NO:
Máte pravdu.... Porovnání ST jsem dělal na stránkách ISČS 3.7.2006 v interaktivním grafu a dnes je vše úplně jinak ??!!!!" Tomu nerozumím.... Stránky ISČS nestojí za nic...nemůžu nastavit-zvolit datum jaké bych chtěl...prostě hrůza!!! Data , které jsem uvedl jsou úplně mimo a včera mě to vyhazovalo ty které jsem uvedl.....divný..., rozumím , že třeba udělali UpDate, ale takový rozdíl ????
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

4. 7. 2006 14:40 | ingkrtek

To NO:
Máte pravdu.... Porovnání ST jsem dělal na stránkách ISČS 3.7.2006 a dnes je vše úplně jinak ??!!!!" Tomu nerozumím.... Stránky ISČS nestojí za nic...nemůžu nastavit-zvolit datum jak bych chtěl...prostě hrůza!!! Data , které jsem uvedl jsou úplně mimo a včera mě to vyhazovalo ty které jsem uvedl.....divný...rozumím , že třeba udělali UpDate, ale takový rozdíl ????
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

4. 7. 2006 14:02 | Jana

S kursem v profilu máte pravdu, je tam aktuální. Ale když jdu na grafy, je dnes posledním dnem zaneseným v grafu 30.6. Ne stránkách ISČS je v grafu již kurs platný pro dnešek.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

4. 7. 2006 11:31 | NO

Mám na mysli smozřejmě kurzy. Strukturu portfolia fondu a další věci jsem neporovnával.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

4. 7. 2006 11:29 | NO

Tenhle web je velmi slušně aktualizovaný, konečně porovnejte si údaje na ISCS a zde sama.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

4. 7. 2006 11:09 | Jana

Aktuálnější informace o Sporotrendu jsou na stránkách ISČS.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

4. 7. 2006 9:55 | NO

Výkonnost Sporotrendu za poslední týden 12.88%. Stačí se podívat do profilu Sporotrendu na těchto stránkách (www.penize.cz).
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

4. 7. 2006 9:52 | ingkrtek

To Pat&mat: To je na nic porovnávat tyto fondy.......každý krájí z něčeho jiného ! :O))) Přeji hodně úspěchů v letních dnech...
Ahoj
ingkrtek
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

4. 7. 2006 9:41 | ingkrtek

Pane anonym to já na manažera ING fondu teda ne**ru...,ten má v rukou portfolio za 8-9 miliard...
Co se týče poplatků , tak ve velkých objemech (v řádu milionů) jsou poplatky smluvní a to se pohybujete trošku v jiné kategorii . Prodej nebo přestup do druhého dne (den T)...od podání pokynu do 13hod...a to je Lucemburg ! Jak je to rychlé ve Sporotrendu ?
Určitá nevýhoda je že není servis přes net, ale vyřeší se to přes poradce se kterým se domluvíte telefonicky a v pokynu (od vás již podepsaný a vyplněný přestup bez data) doplní jen datum a podá za vás.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

4. 7. 2006 9:13 | ingkrtek

Pardon zapoměl jsem k porovnání vložit jméno.
INGKRTEK
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

4. 7. 2006 9:11

Porovnání výkonnosti za poslední týden od 28.6. - 3.7.2006 : ING Český akciový fond +4,23% Sporotrend + 0,07%
Porovnání za poslední měsíc : ING Český akciový fond +0,13% Sporotrend -0,07%
Sakra , kam chodíte na ty čísla ?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

4. 7. 2006 2:41 | Chose1

... i presto ze jsem v zahranici.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

4. 7. 2006 2:39 | Chose1

Zda se ale, ze pan Krabec nestacil hotovost znovu zainvestovat - viz porovnani vykonnosti ING a ST za poslednich par dni. Drive jsem byl take stoupencem ING, ale nemoznost ovladat transakce pres net a nucena navsteva Oranzoveho domu je fakt osina v zadku, zvlaste kdyz jste treba v zahranici a tusite velkou korekci. Z tohoto duvodu (a take kvuli vyssi aktualni vykonnosti) jsem loni na podzim ING opustil ve prospech Sporotrendu a musim rict, ze jsem dobre udelal, protoze jsem diky Servisu 24 skvele prodal a pomerne slusne znovu nakoupil.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

3. 7. 2006 21:19

Porad bude na tom lip, kdyz ho nekdo bude dojit za 1,7% nez nekde za 3,8%. Nehlede na skutecnost ze vykonost Sporotrendu je velice slusna. Konecne ja treba se*u na managery fondu, ST jsem prodal kdyz padnul pod 1,9 a koupil zpetne kdyz slitnul pod 1,6. Proc by nekdo mel platit 3,8 % vyzirkum z ING akciovejch fondum, kdyz muze pohodlne vydelavat na vykyvech jinde za 1,7% nechapu.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

3. 7. 2006 21:16 | ingkrtek

To Paja:
Mrknul jsem na ST výkonnost za 5 let .....111,45 % !!!!!!!!!!!!!
Tak jste to trošku poplet Pajo ....
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

3. 7. 2006 21:10 | ingkrtek

3,8 % ? To investujete asi 100-200 litrů....no to běž fakt do ST za ty 1,7%.....Lengál tě o to podojí :O)) .
V době korekce Jaroslav Krabec v ING cca 10 % převažoval hotovost , aby tlumil akciové portfolio a Lengál to nechal ve ST v akciích ležet všechno..držel pouze 1%...fond zůstal plně zainvestován....na rebalanc se vys..al........Zdroj: FOND SHOP 13/2006 - Manažeři fondů převažují hotovost. Co se týče dlouhodobé výkonnosti, není pravdou, že je ST lepší, na to zapomeň....5 let zpět !!! Výkonnost ING Intl. Český akciový fond od 3.7.2001 do 3.7.2006 je 214,34% !!!! Spočítejte si Sporotrend....
ING Fondy byly v soutěži Zlatá koruna opět úspěšné Již po třetí se ING Fondy zúčastnily soutěže Zlatá koruna o nejlepší finanční produkt roku a stejně jako v minulých letech obdržely nejvyšší ohodnocení ve své kategorii. Ocenění jednotlivým produktům uděluje Finanční akademie - nezávislá porota složená z finančních odborníků a publicistů a také veřejnost. ING získala v soutěži Zlatá koruna 2006 celkem tři ocenění, z toho jedno právě pro ING Fondy.
Zlatá koruna v kategorii nejlepší podílový fond: ING International Český akciový fond – Akciový fond v českých korunách, který je na českém trhu výjimečný svým zaměřením na investice v regionu Střední Evropy, přičemž minimálně 51% čistých aktiv fondu je investováno v České republice. Zbylé investice jsou směřovány na polský, maďarský a slovenský trh.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

3. 7. 2006 20:57

Souhlasim, až na jednu vec, dlouhodoba vykonost ING ceskeho je o neco lepsi než ST. ING fond jsem opustil prave diky poplatkum, ktere prakticky znemoznuji pruzne reagovat na zmeny trendu. Kdyz na zmineny argument vyzirkove zacali mlit o investicnim horizontu, tak jsem se jim vysmal a penize prelil ke Sporotrendakum, kde jsem maximalne spokojeny a sporitelnacky Servis24 je taky dost dobry.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

3. 7. 2006 18:10 | Paja

Hoši nevím, stačí se mně podívat na vstupní poplatky u akciových fondů INGu - 3,8% a když to porovnám se Sporotrendem cca 1,7%, tak není co řešit a ING akciovým fondům se vyhnu obloukem. Navíc v dlouhodobé výkonosti je Sporotrend lepší. Informovanost je možná o něco lepší ,ale za jakou cenu, za to, že INGům hned na začátku investice nacpu do chřtánu o 2% více než u akciofondů u Spořitelny.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 6. 2006 20:27 | pat&mat

dnesek opet zisk ST >2% ING <1%, nic moc :o(, mam to nastaveny dobre. Vitezna sestava se nema menit.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 6. 2006 10:24 | pat&mat

... no tak jsem si tou chvalou na ING pekne zavaril. Posledni dva dny (tj.28.6.+29.6.) ukazaly presny opak a ST uz nad ING vede (sledovano od 15.6). A dnesni (cas 10:20) seance na ceske burze vypada slibne (samo sebou diky CEZ a Zentive cca +3%) jako i okolni burzy PL, HU. Jsem zvedam kdo si dnes utrhne pro sebe vetsi krajic, jeslti ST nebo ING.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Jannis Samaras

podnikatel, Kofola

Boleslav Polívka

herec a podnikatel

Jannis Samaras
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 2 duelů
×
Boleslav Polívka
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 3 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services