Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 1410 komentářů)

20. 5. 2006 13:56 | pat&mat

... lip bych to nerekl, ale jeste bych doplnil: ... tyto informace zjistovat predevsim u toho u koho byla uzavrena KS. Vsichni jsme jen lidi a je mozne, ze co je mozne u meho cloveka nemusi uplne presne fungovat u druheho. tzn POZOR, kdyz dva delaji totez neni to totez.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

20. 5. 2006 13:52 | pat&mat

jizda to je, a pro mou osobu velmi pekna ... uz jsem myslel ze to neprijde, dik za PDF, je to tak jak tam bylo popsano a byl to dalsi podnet abych byl klidny a vyckaval.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

18. 5. 2006 11:19 | Honza

podle me spíše končí období dobře prodat...
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

18. 5. 2006 10:30 | ingkrtek

To pat&mat:
To je jízda, co? :O)))
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 5. 2006 10:27 | ingkrtek

Investice mají vždy cenu a nyní nastává dobré období dobře nakoupit, když ceny jedou dolů... U ING je třeba zohlednit , že úpis podíl. listů od odeslání z Vaší banky je proveden a vypočítan za čtyři dny , pokud jste dal příkaz ve své bance v pondělí dopoledne do 11 hodin.. 15.5.- Klient dává příkaz ve své bance 17.5. - Peníze obvykle připsány na účet fondu 18.5.- ING Bank zařadí peníze do objednávky a odečte poplatky 19.5.- Zobchodování a výpočet ceny (den T)
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

18. 5. 2006 10:14 | ingkrtek

No, možné je všechno, ale dle mého názoru na to nemají moc volby vliv. Kapitálový trh s tím již počítá.....a jestli tam budou ODS , nebo ČSSD tak jemu je to jedno :O))))
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

18. 5. 2006 10:10 | ingkrtek

Odkup: do 13hod. zaslat pokyn faxem do ING Bank Výpočet ceny den T: následující den Poplatky: nejsou Vše by měl zařídit ten , u koho jste si uzavřel KS a pokyn ověřit. a odeslat. Pokud se jedná o odkup nad 500 000,-Kč, pokyn (váš podpis) musí být ověřen u notáře...
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

15. 5. 2006 17:49

Dobrý den, chtěl bych se někoho zde zeptat, jak je to se zpětným odkupem u tohoto fondu?Nemam s tim jeste zkusenosti a mozna pomalu zacinam uvazovat. Mam dojem, že to musim oznamit v dopolednich hodinach, abych mel odkupni hodnotu nasledujiciho dne. Ale nevim jestli to mam oznamit tomu, u koho jsem sepisoval smlouvu, nebo jinak?Nevim to přesně, ale mam dojem, že při zpetnem odkupu zadny poplatek neplatim, ale platim tomu, kdo mi ten odkup zprostredkuje.Moc diky za vysvetleni
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 5. 2006 14:38 | Petr

Ja jsem sice laik. ale podle me to pred volbama pujde dolu a po volbach zase nahoru. Je to mozne?
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

15. 5. 2006 9:08 | jv

Dobrý den, vidím, že jste jeden z několika velmi fundovaných lidí, tak jsem se rozhodl Vás požádat o radu. Má význam teď vložit do tohoto fondu nějaké peníze (zatím cca. 50 tis.-v hotovosti) Mám teda i 200 tis., ale to jsou všechny mé úspory :-((( a nerad bych o ně, část přišel. (zatím teda leží na stavebku, ale po výpovědi jsou k dispozici). A na jaké to vidíte období cca.? Nebo má cenu si chvíli počkat? A do kdy? Díky za radu.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

15. 5. 2006 9:07 | jv

Dobrý den, vidím, že jste jeden z několika velmi fundovaných lidí, tak jsem se rozhodl Vás požádat o radu. Má význam teď vložit do tohoto fondu nějaké peníze (zatím cca. 50 tis.-v hotovosti) Mám teda i 200 tis., ale to jsou všechny mé úspory :-((( a nerad bych o ně, část přišel. (zatím teda leží na stavebku, ale po výpovědi jsou k dispozici). A na jaké to vidíte období cca.? Nebo má cenu si chvíli počkat? A do kdy? Díky za radu.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

15. 5. 2006 8:39 | jv

Dobrý den odborníci, chtěl jsem se Vás zeptat, zda navrhujete nákup tohoto fondu (částka 50.000,-) jako vhodnou investici a jak vidíte vývoj tohoto fondu do budoucna - časový horizont výnosů. Dle mého jsou tam samé firmy, které mají stále potenciál. Dejte mi prosím, prosím vědět. Popř. návrh jiného fondu, který má potenciál růstu. Co Sporotrend? Díky JV
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 4. 2006 7:10 | pat&mat

... sice nevim co je "rychlovka", ale to pondeli bylo opravdu idealni. By byvalo idealni. Jinak kdyz se divam na zpet - graf, tak uplne nejidealnejsi by bylo 13.3.-15.3, jenze tady se na nejake kdyby nehraje. :o) Take v mem rozhodovani mel vahu zdejsi graf, kde je pro porovnani INDEX KATEGORIE, jenz je vyssi nez samotne ING. No a o tom jestli mam vyhrano, bych radeji mlcel, to ukaze cas a muj prestup z penezaku zpet. Preji hodne zdaru :o) PS To jestli nyni u PX (jakozto cca 52% z portfolia) (+ 20% Madari, + 26% Polaci) uvidime posledni dno je jen me prani, ale myslim si (je to jen pocit) ze ma vtesi vahu nez to predchozi a opravdu pujdeme k severu dle tradice ruskych bratru. :o)
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

11. 4. 2006 17:00 | ingkrtek

Hehehehi, jo pros....li. Zvracím...Tak to je ale rychlovka. Jsem fakt neudržel nervy na uzdě. Stačilo počkat do pondělka...jeden den... No, tak zase budu čekat na obrácený gard...Vy jste porád u ING v penežáku ????Jestli jo, tak máte vyhráno...tam jste o nic nepřišel a počkejte na to "naše dno" :O)))) Rusáky jsem předtím našel hned .
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

11. 4. 2006 13:31 | pat&mat

... hmmm i dnes rano PX dolu, jak Vam je? Polsko ani Madarsko nic moc. Jinak ten Rusky jenz Vam vypadl z hlavy je na www.rts.ru A to mi dela velkou radost. Skoro si myslim ze jsem mel spise nez jit u ING do penezniho, jsem mel prestoupit spise na Sporotrent. Ale ted uz jsem to u obou promarnil alias prosr ....
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

11. 4. 2006 7:27 | ingkrtek

Sakra zapoměl jsem tam napsat jméno..
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

11. 4. 2006 7:25

No, pondělí (10.4.) závěr tří indexů obsažených v akciovém fondu ING není ideální , ale to udělá "cca" ve fondu -0,20%,díky PX, což může zhruba dělat pokles na jednom podílovém listu "zhruba" minus 6-8 Kč, což není tak moc... (počty jsou velmi nahrubo). Ale to se dozvíme až v úterý večer, jak bude aktualizace cen na http://www.ingfondy.cz.... Hlavně at posílí v závěru týdne všechny společně. Domnívám se, že díky Rusku to taky Sporotrend válí....Portfolio: Rusko skoro 25%, Polsko 16,68%, Maďarsko 28,38% (MOL 9,45%, OTP 9,96% to je síla), Česko 3,48% aj...PX na tento fond ani tak výrazný vliv nemá s KB,ČTel. a Orco,... Sakra jak se jmenuje ten Ruský index, nemůžu si vzpomenout ? :o/ Kouknu po něm na netu...
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

10. 4. 2006 13:39 | pat&mat

... tak co jste se vratil zpet a podival se dnes rano na PX, tak to asi nebylo prijemne, ..... preji Vam (i sobe) aby se to rychle a brzo zmenlo. Jedine z ceho mam radost je Rusko, to uz chytilo opravdu severni smer a ma za sebou maximum, ale to je tady k nicemu. Polsko osciluje kolem 0% a Madari darmo mluvit. Snad se Polsko, Madarsko i Cesko brzy nakazi od Ruska pozitivnim smerem :o) Jinak jsem asi "prizdisrac" ale stale jsem nevstupil. :o) Tak toho vrabce budu mit jeste mensiho nez Vy.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

8. 4. 2006 9:34 | ingkrtek

To pat&mat : Jsem to napálil zpátky do akciového a basta.To dno jsem už prosral...přijde později..( ? ) Neuvěřitelný optimismus investorů to táhne na sever..
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 4. 2006 13:11 | pat&mat

PX ... zase jde dolu takze CAK ... :o( --> jen HU a PL je jen tak tak nad minusem
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

David Ondráčka

ředitel Transparency International

Mojmír Hampl

viceguvernér ČNB

David Ondráčka
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů
×
Mojmír Hampl
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services