Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 1410 komentářů)

5. 12. 2007 8:38 | Sporic obrazovky

Herdek ty si rajzujes ;-) ... asi podstatne prazdenjsi, nez proflaknuty turisticky centra co?
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 12. 2007 0:23 | ingkrtek

....přesouvali celý systém do PL....
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 12. 2007 0:19 | ingkrtek

cabo verde
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

4. 12. 2007 10:05 | Libiu

Nasypal jsem mu tam 9 jedniček ať má aspoň dobrý pocit :-)
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

4. 12. 2007 10:03

Ty jseš fakt v prdeli. A nejsem ani Ike ani spořič ani krtek.
Tady se nemusíš bránit je to anonymní ... stačí když půjdeš v klidu do prdele
-4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

2. 12. 2007 14:26 | Sporic obrazovky

Kdes byl tentokrat?
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

2. 12. 2007 3:08 | ingkrtek

....hmm,hmmm,hmm....k oukám , že jste si zde za posledních cca 14 dnů pěkně pokecali co jsem byl pryč !!! No, žádná hitparáda to není ...ani se mně to nechce celé číst... :O(
To spořič & ike: Ať si každý investuje jak uzná za vhodné...Kdo na tohle nemá nervy , tak je lepší , když neinvestuje ! V každem případě vím , že pokud jsme spolu něco zde rozebírali tak to mělo hlavu patu a byli jsme spolu na stejné vlně ....u ostatních jsi nejsem jist !
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 12. 2007 1:01 | Petr Životaznalý

JÁ myslel IKE a SPOŘIČI OBRAZOVKY , že Jste obchodníci s cennými papíry , a ne , že se snížite k tomu , známkovat Moje názory samýma 5 , k tomu Já bych se nesnížil , abych někde pod články klikal a známkoval , ale když už bych to udělal , tak na rozdíl od VÁS bych dával samé 1 , abych chudákovi bezdomovci , udělal radost , takhle se prozrazujete , jak na tom JSTE , VÁS rozhodí malichernosti , s takovými slabými nervy z VÁS nikdy nebudou dobří obchodníci , s cennými papíry :-) . Budete furt jen pokrývači inflace , a v lepším případě kousek nad Ní . Já jim říkám 5% ní , ne 4% ní , aby Jste to , opět špatně nepochopili . Nic proti VÁM nemám , narozdíl od VÁS , ale život mně naučil vždy , a za každých okolností se bránit . Příjemný víkend
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 12. 2007 0:14

mam uplne stejny problem, asi to bude normalni :-(
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

30. 11. 2007 17:41 | Petr Životaznalý

Nevíte náhodou někdo , jak jde zjistit , pokud si někdo pod jinými nicky odepisuje na svoje příspěvky ? Tady pánově IKE a Spořič obrazovky , tvrdí , že si na svůj příspěvek , který jsem publikoval níže dole , sám odpovídám . a známkuji. Pokud by někdo měl zájem , at si přečtěte Můj příspěvek níže , to ostatní co jsem psal jsou reakce , a ohodnotte ho prosím , ikdyž špatně . ALE POZOR JEN JEDEN NAZOR , NEBO ZNAMKA OD KAŽDÉHO , NEBO TO páni IKE a SPOŘIČ OBRAZOVKY ODHALÍ ASI DĚLAJÍ DO ČERNÉ MAGIE , A VĚŠTÍ Z KOULE :-):-) :-) DĚKUJI
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 11. 2007 17:15 | Petr Životaznalý

Nad nikoho se nepovyšuji a nikdy jsem se nepovyšoval . Pro mně je narozdíl od TEBE , i obyčejný poctivý člověk , člověkem , kterého si vážím , nevím jak ty , ale vzhledem k tomuto Tvému příspěvku pochybuji . Ted jde o to , jestli VY jste TI milionáři ? :-) :-) Mezi sobě rovnými jsem denně , a věz , že na ulici , nebo na nádraží to není. :-) :-):-) , Jo potřeboval bych od VÁS poradit , jak zjistím , jak VY dva , tím myslím , tvého spolupřispěvatele , SPOŘIČE , že si někdo sám sobě odepisuje pod jinými nicky , že Vy budete předvídat i budoucnost co ? :-):-):-) Pěkný víkend přeji :-):-):-)
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

30. 11. 2007 17:15 | Pavel

Dobrý den,před 16ti dny jsem posílal peníze na účet ING Český akciový a dosud žádná odezva týkající se potvrzení transakce.U dřívějších nákupů to trvalo cca 10dní.Neví někdo více?Nebo se něco změnilo?Děkuji za odpověď.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 11. 2007 20:49 | ike

Já už využívám tento poklesy k nákupu a nakupuju postupně - časování trhu se mi povedlo jen jednou, když jsem se těsně před poklesem zbavil části ING ČA, jinak jsem na tom byl pokaždé hůř, než kdybych nakupoval každý týden pár akcií - třeba právě v případě té Zentivy jsem nešikovně nakoupil mezi prvním a druhým poklesem :-)
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

29. 11. 2007 20:34 | ike

Jeho poslední reakce mě velmi překvapila. Prachbídná úroveň jeho vyjadřování mi nějak nejde dohromady s tím, jak se tu nad nás povyšuje. Je jako bezdomovec chvástající se před milionářem, že na rozdíl od něj vede nádherný poklidný život bez stresu a nemusí se vůbec ničím zabývat. Nezbývá než doufat, že se brzy přesune někam k sobě podobným.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

29. 11. 2007 20:28 | ike

Co ty o mě vlastně víš? Vůbec nic, jak vidím... Ženských jsi možná měl mraky, ale z tvého projevu soudím, že momentálně ti nějaká velmi chybí, jinak bys netrávil čas podobnými výlevy, jako předvádíš tady, kde na tebe navíc není absolutně nikdo zvědavý. Hezký den!
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

29. 11. 2007 9:04 | Sporic obrazovky

1) Vetsinu fondu mam pres BJet prave kvuli nizsim nakladum. 2) Kupuju temer porad, neverim si, ze bych trefil dno, rozmelnuju to. 3) 6mesicni horizont vidim pozitivne, fundamenty nejsou spatne, trh urcite neni drazsi, nez byl loni, svetove ekonomice se dari a darit bude i v pristim roce bez ohledu na americke problemy. 4) Ztraty (svetovych) bank jsou sice schovane a mohou postupne vyplouvat, ale jaky to ma vliv na hospodareni T02? Anebo i KB, ktera se jen veze na davove skluzavce, ale pritom jeji zisky rostou a jeji hospodarske vysledky nejsou hypotecni krizi USA ovlivneny. Takze to chce vybirat indexy a fondy s nizsim zastoupenim bankovniho sektoru a asi neni dobry mit vyssi zastoupeni USA. 5) "Cina a spol"? Cina ne, ale "spol" ano ;-) ... Cina je bublina a muze jeste 100% vyrust a pak picnout, muze taky ale lupnout hned ... jak to poznat, je predrazena a vyrazne zavisi na poptavce z USA. To je dost duvodu, abych to s ni neprehanel.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

29. 11. 2007 1:10 | koula

Po dnesku zase vice verim,ze by mohli medvedy se ulozit k zimnimu spanku,ale mozna jsem az moc velky optimista.Uz nekolikrat jsem byl pripraven ,ze neco prikoupim,ale jsem nejaky rozpolceny.....Co ty uz jsi vyuzil vyhodny vstup do fondu nabizeny na brokerJetu?Jelikoz zrejme nejsou vsechny problemy vyresene,jak to vidis v 6mesicnim horizontu?Nevim jestli zvolit relativni jistejsi investici v podobe ING cesky,02,uni.....neco mi rika vem erste. Ale na druhou stranu je vice nez jasne,ze banky nepriznaly vsechny sve ztraty a ani to nemohly priznat na raz to by byla teprve panika,ono se to takhle postipne lepe vstrebava. Jak hodnotis myslenku navysit podil Ciny a spol na 15% portfolia?
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

28. 11. 2007 22:38 | rigor

Tak co rikate dneska na US? Mam pocit, ze to vzali nejak moc hakem, aby bylo behem jednoho odpoledne po korekci, ktera jeste den predtim suzovala financniky celeho sveta .. to se mi nezda. Zvlast kdyz nektere tituly behem sve odpoledni seance takrka dohnaly sva historicka maxima. Je to asi fakt o tom, ze burza jde tam, kam jde dav .. a dav, kteremu bylo divny, ze letos byla korekce az v srpnu, tak chtel dalsi, ale na konci roku je zase zvykly na rallye .. tak se podle toho dnes zaridil. Ja fakt nevim .. navic se priznavam, ze jsem dnes naplno prozil pocit cestujiciho, stojiciho na perone, zatimco kolem svisti rychlik na ktery cekal :-)
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 11. 2007 19:40 | Sporic obrazovky

Nechci vypadat jako notoricky byk, ale taky mam pocit, ze ackoliv neni problemum zdaleka konec, tak se trhy stavaji lakave levne a investori toho mozna zacinaji vyuzivat. Navic ted uz nekolik dni nebyl souvisly propad, ale stridalo se to, ty zaskuby by mohli signalizovat, ze se na trh vraci byci. Otazka je, kdy zacnou nad medvedy prevazovat.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

28. 11. 2007 19:35

Pardon Andeli másla
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Vladimír Bezděk

ekonom

Jaroslav Starka

podnikatel, 1.FK Příbram

Vladimír Bezděk
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů
×
Jaroslav Starka
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services