Diskuze - ING - ING Konto

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 69 komentářů)

25. 1. 2014 22:51 | Ladislav

měl bych dotaz, jelikož mam na ING kontu dosti naspořeno a nyní bych potřeboval na měsíc ůnor 2014 vybrat větší část - tedy převod na běžný ůčet, z důvodů objednaného zboží z Anglie, které bych měl dostat zpětně uhrazené do konce měsíce února, alespoń částečně, takže bych měl dotaz jestli přínovém vkladu na již založený ůčet po provedené transakci, mám nárok na zvýšený ůrok na 1,5 proc. nebo by toto muselo býti vloženo na jiný účet - jinak účet mám u vaší banky založen asi od r. 2007, - děkuji za odpově´d - tvrdík
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 11. 2013 15:36 | Tom

ING banka se vám může zdát dobrá, dokud jí peníze posíláte, nabízejí relativně výhodný úrok ve srovnání s ostatními. Jakmile se ke svým penězům chcete dostat, bude vás to stát spoustu času a a energie.
Spořící účet většina lidí uzavírá na dlouhou dobu, zpravidla několika let. Pravidla ING využívají toho, že po několika letech se většině klientů stane nejméně jedna z následujících věcí: - po několika letech si již nepamatují heslo do internetového bankovnictví (mohou si ho někam poznamenat, ale tím riskují, že ho někdo zneužije) - nevzpomenete si, jaký byl váš nejoblíbenější herec před několika lety (kontrolní otázka), takže se nedomluvíte ani s telefonním operátorem - nepamatujete si svůj podpisový vzor (pokud jste neuvedli svůj běžný podpis, čímž opět riskujete zneužití) - po několika letech již pravděpodobně nemáte účet, který jste při založení účtu uvedli jako transakční, takže absolvujete martyrium změny transakčního účtu (pokud si myslíte, že jen zajdete na kontaktní místo, je to omyl, tam vám nepomůžou – musíte k notáři)
-17
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 11. 2013 21:52 | Ľubomír Suchý

Dobrý den, spořicí účet ING Konto si může založit od 18 let.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

14. 10. 2013 21:01 | Marci

Zdravím, mám dotaz. Od kolika let si může syn založit ING konto?
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 10. 2011 13:56 | Miloslav Ondilla

Máte pravdu, úrok je nižší. Nyní nabízí ING konto úrok 1,75%. Novým klientům pak alespoň na prosinec úrok 3,5%. Pokud se zaregistrujete do 15.11.2011 přes www.enti.cz/ingkonto, dostanete navíc 100 Kč na nový účet.
-3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 9. 2010 23:59 | Miroslav Knap

Když jsem si letos začátkem roku zakládal ING konto byl úrok 2,5%. K dnešnímu dni se snížil jednou, podruhé, potřetí. A nyní od 27. 9. 2010 počtvrté. Co bude následovat popáté? Opět snížení úrokových sazeb s poukazem na špatnou ekonomickou situaci a nenaplnění předpokládané výše výnosů, nebo zpoplatnění vedení účtu? Celé to budí dojem, že vcelku masová reklama měla za cíl nalákat co nejvíce klientů. Jakmile se předpokládaný počet klientů splnil začalo snižování úrokových sazeb. Aby klienti neodcházeli jinam jsou udržováni v naději sliby typu "Až se zlepší..., Očekáváme..., Jakmile bude lépe tak zvýšíme a podobně". V té době již ale klientem ING zřejmě nebudu.
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 8. 2010 9:30 | Jana

Ahoj, chci si založit ING konto, ale nechápu, proč mám ve smlouvě napsaná čísla učtů k životnmu, penzijnímu a zdarvotnímu pojištění. nemůžete mi někdo poradit? Díky
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 11. 2007 11:11

Je pravda, ze ING Konto ma poradove cislo uctu a 4-mistny PIN. Ale k tomu se zadava jeste volitelne heslo o libovolnem poctu znaku ! K tomu vsemu muzete stejne penize z uctu posilat jen na predem registovane ucty, takze i v pripade prolomeni uctu, utocnik stejne nemuze penize nikam poslat (jen na vami definovane ucty). Utocnik by k vybrani penez za Vasimi zady musel nejdrive preregistrovat ucty u vaseho ING Konta. A to v pripade prolomeni uctu udelat nemuze stejne.
+19
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

28. 6. 2007 21:03

Nic o internetbankingu nevíš! žádná jiná banka nemá pořadová "Čísla klienta (PID)" přesně za sebou smlouvu po smlouvě a jednoduchý pouze 4-místný číselný PIN.
-22
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

15. 5. 2007 11:58 | Marsilius

Presne tak. ING konto uroci veschny vklady od 1,- Nekdo to zapomnel aktualizovat :-)
+67
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

13. 5. 2007 14:00 | josef

Podle mě je ING konto bez minimalni vyse vkladu...
+27
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 4. 2007 10:58 | Roman

ING má nejprimitivnější a nejsnadněji nabouratelný internetbanking. Na 24 hodin Vám zablokuje kdokoli účet. Totálně chaotické podmínky. . Peníze, které jsem si poslal ze svého účtu z ČSOB, byly na ING konto připsány z jiného ING účtu! Operátorky Vám pořádně neporadí, a když něco řeknou nebo udělají špatně, tak nemáte žádný důkaz! Kdo chce jistotu, běžte raději pryč.
+51
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 6. 2005 23:07

kamarade toje moje rec je to porad nejlepsi produkt sveho typu u nas.
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

30. 6. 2005 23:04

tysi jak blazen pokud si myslis ze v dnesni dobe je tvoje soukromi nake soukromi tak bez dom tvoje udaje jsou vsude a hlavne co je komu po nich
+36
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

30. 6. 2005 23:00

Tak se asi podivej na ty urokove sazby co dava CNB.u nas neni na zapade
+38
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 9. 2004 11:25 | PaS

Se založení oranžového konta v oranžovém domě v Praze máme s manželkou dobrou zkušenost. Trochu nás znrrvoznilo 14-ti denní čekání na písemné potvrzení vkladu. Trochu na hlavu je zabezpečení telefonické komunikace. Proto tam raději vždy zajdu a je to jednodušší.
+23
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 11. 2003 12:46

Pocinaje 27.10.2003 je ING OK na 1.75% PA
+78
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 3. 2003 0:24

Mohu potvrdit, zakládání je velmi komplikované a složité. Posílat ofocené stránky z občanského průkazu a z výpisu konta mě připadá zbytečné. Copak si něco půjčuju, že se tak složitě jistí? Po přečtení smluvních podmínek jsem to málem vzdal. Osobní údaje totiž mohou sdělit v podstatě skoro každému. Já jsem si ho nakonec založil, ale později jsem se bavil s jedním známým a ten si to kvůli složitým procedurám a zadávání velkého množství osobních údajů rozmyslel a tu trochu peněz na úrocích oželel.
+38
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 3. 2003 20:00

Chtel jsem si zalozit Oranzove konto, vyplnil formular a cekal a cekal a cekal. Cela reklama byla zalozena na lakavem uroku a ten, nez mi stihli poslat smlouvu k podpisu, vyrazne klesl. Navic jsem si precetl nektere komentare na tomto serveru (ne clanky, to ho chvali jakoby byly zaplacene, ale komentare lidi) a rozhodl jsem se pripravenou smlouvu zrusit. Udelal jsem dobre? Po precteni tohoto clanku si myslim, ze spis ano.
+54
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 3. 2003 16:05

Chtelo by to zjednodusit zalozeni konta po proceduralni strance. Ten korespondencni pristup je pekny opruz. (I kdyz prijdete osobne na pobocku, sepisi s vami jen navrh smlouvy a vlastni smlouvu a cislo uctu poslou postou) Zalozeni uctu tak efektivne trva 1-2 tydny a nad tim vetsina lidi mavne otravene rukou. Dalsi problem jsou uroky: to snizovani image ING OK nevylepsilo. Co se tyce problemu kreditni karta / sporici ucet: nejsem banker, ale pokud vim tak marze na kreditnich kartach jsou pohadkove. Mozna by stalo za to riskovat, udelat kreditni kartu (prechodne si pujcit penize na mezibankovnim trhu) a pak az bude dost klietnu kreditek, tak zvednout trochu urok na OK, tak aby to prilakalo klienty a zaroven to porad bylo levnejsi nez si pujcit jinde. (Zkratka pustit trochu zisku z kreditek klientum OK.)
+65
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Kolik musíte spořit na?

let
%

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Martin Jahn

manažer

Jiřina Hajduková

podnikatelka, Komas

Martin Jahn
ÚSPĚŠNOST
50,00 %

z 4 duelů
×
Jiřina Hajduková
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services