Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 63 komentářů)

5. 2. 2005 13:00

máš hodně špatné informace !!!!Dynamik má daleko více % zhodnocení než 5,25 % Boxuješ jen za jinou pojištovnu, todˇ vše.
-9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 1. 2005 18:28

To jsi asi výborný odborník,že jsi se ani neuměl podepsat...Tomáš Vaníček
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 1. 2005 18:27

Kde hlasovali všichni zaměstnanci ČP povině minimálně dvakrát!! Moc pěkné vítězství....
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 1. 2005 18:21

Tento příspěvek byl vymazán redakcí Peníze.CZ, protože obsahoval reklamní sdělení. Prosíme zájemce o publikování komerčních sdělení, aby kontaktovali naše obchodní odělení: Michael Belousov, michael.belousov@penize.cz, tel: 234 702 760.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 1. 2005 18:16

Nechal jsem se nalákat na výbornou reklamu. Ale to je to jediné co je na Dynamiku výborné!! Hrůza..
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 12. 2004 20:04 | jitka

mam pojisteni Zaruka od CP a ted jednam o zmene na Dynamik. o poj. se vseobecne moc nezajimam a tudiz neznam rozdily. poradte prosim, kdo vite, zda do toho jit ci ne. zmena by mi zvedla naklady cca o 600/mes. diky za rady
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 11. 2004 13:15 | Udunka

A divíte se, když má tak obrovskou reklamu (hlavně na TV Nova - víme proč). Mnoho lidí stále věří, že co má reklamu, to je dobré. Na tu reklamu investuje ČP peníze klientů, kteří je tam vložili, aby se jim nějak hodnotili. Jinak se jedná o jednu z nejdražších životních pojistek (pracuji v této oblasti) s nejhorším zhodnocením peněz.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

27. 10. 2004 17:56 | Kendy

Těch lidí bylo sice 30, ale tisíc...
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

26. 10. 2004 22:34 | Jílek

Tento DYNAMIK,rozmetá vaše úspory od prvního podpisu,této smlouvy.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 10. 2004 15:21

Chyba nejlepsi vynos na trhu je letos 26,7% u jedne nejmenovane pojistovny
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

25. 10. 2004 13:51 | Petr

Ha ha - takže - po masové akci "předělej svoji starou smlouvu" na začátku tohoto roku získala ČP od svých stávajících klientů za své původní 6-8%-ní pro klinety výhodné, pro ni nevýhodné smlouvy, "fantastický" 2%-ní Dynamik - krásný marketingový tah - to bych ocenil, ne ovšem jako klient, pro ně to byla marketingová lež. pak se podívejme na výnosy - Dynamik je pouze 2%-ní oproti 2,4% garantované TÚM - další pěkný tah na klienta. srovnejme si to s jinými pojišťovnami a zjistíme, že ČP je daleko nejhorší (pro info, nejlepší na trhu má 5,25% ročního výnosu, nebudu dělat reklamu)...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 10. 2004 10:54 | Jarča

Zapomněli ale říct, že hlasovalo asi 30 lidí. Ti byli ovlivněni reklamou, která je pro PPF za hubičku, proto je na Nově od rána do večera.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

29. 9. 2004 11:47

myslím, že pojištění u ČP je to nejhorší co může člověk udělat.Reklamu mají pěknou, ale produkty jsou dobré jen pro ně.Na přepážkách taky řeknou jen na co se člověk zeptá a nic více.Pak se nemůže divit, že když se něco stane tak nic nedostane
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 9. 2004 8:33 | hancy

životní pojištění dynamik je tak možná životně důležité pro ČP, ale ne pro nás klienty. Proč všechny lákáte do vlaku, kterým nikdo nechce jet? Mám pocit, že tak vychvalovaný dynamik nestojí za nic. Proč tedy nezískal zlatou korunku v životních pojistkách!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 9. 2004 11:16

Vážený pane.Pokud potřebujete něco vysvětlit a nemužete kontktovat poradce ČP a.s. obraťe se na mě velmi rád Vám pomohu pokud budu moci.Přeji příjemný víkend
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

12. 9. 2004 11:13 | Honza

Nemáte pravdu.Jsem zaměstnanec a nikdo to po mě nechtěl.Příjemný víkend
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

29. 8. 2004 16:48 | Zdeněk Svoboda

No to by mě zajímalo, jakou máte kvalifikaci, že můžete říci nejlepší pojištění u nás. Možná nejmasovější a s největší reklamou, ale existují mnohem lepší produkty na trhu!!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

29. 8. 2004 16:45 | Konrád

Nic moc, zas takový zázrak jak inzerují to není. A ostatně vše je v lidech a ti mě na přepážkách ČP moc nezaujali.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 8. 2004 18:19 | Kopřiva

Měl jsem u české pojistku a teď mi ji předělali na dynamik.Od té doby se o mě zase nikdo nestará a vše trvá hrozně dlouho.Poradce mi není schopen nic moc vysvetlit, teda pokud ho vůbec seženu.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 4. 2004 14:29 | Mája

S oblíbeností Dynamiku to nebude takové žhavé a objektivní.Zaměstnanci ČP byli požádáni vedením o hlasování ve prospěch Dynamiku.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Jiří Pehe

politolog

Daniel Köppl

mediální expert

Jiří Pehe
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů
×
Daniel Köppl
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services