Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 83 komentářů)

5. 12. 2008 18:05 | Dáša

Dnes mě kontaktovala operátorka po telefonu a nabízela platební kartu klasik (modrá).Jelikož jsem ke všem plat.kartám a půjčkám velmi obezřetná,hledám informace na nettu a narazila na tuto diskuzi.Ta mi otevřela oči a již vím,že od této banky nic nechci.To co paní naslibovala,není tak pravdivé,jak vypadalo na první poslech.Díky zde všem za informace,díky Vám jsem se rozhodla.
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 9. 2008 10:45 | l

Máte pravdu opravdu tato banka nestojí za nic,zůstala jsem bez práce a přitom karta je proti tomuhle pojištěná ,ale je to nezajímá.Měla jsem rovněz rozhovor přes telefon a jejich operátorky jsou opravdu drzé málekterá je solidní.
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 9. 2008 16:31 | drahomira šikova

dobry den nevim jak zacit asi takhle dvakrat jste me kontaktovaly a slibovaly hory doly a az jsem vyridila potrebne udaje tak me zamitnete ja sem uz byla vase klientka a dokonce jsem kdysi vse zaplatila s predstihem tak me urazi proc me odmitate ja nemam zadne nezaplacene dluhy a ktrera koliv banka me pujci tak chci znat duvod vaseho odmitnuti a to myslim vazne a prestante si ze me delat blazny anebo potrebujete nejake data na urcitou dobu ? bud te si jisti ze ovasem jsednani povim vsem kdo by si uvas chtel vzit pujcku jste neseriozni banka zadam vysvetleni od pani reditelky pavla řeznickova drahomira šikova
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 7. 2008 21:27 | lagu

Souhlasím, já naštěstí ještě nejsem jejich klientkou a už ani nechci být. Mluvila jsem se třemi operátorkami, první 2 byly velmi veselé a slibovaly hory doly, nabízely, co se dalo a jak je všechno super. Když mi volala třetí dáma, uvedla vše na správnou míru a já se nestačila divit. Kartu jsem si ještě neaktivovala, ale 2 smlouvy podepsala ( blbec :-) ), tak doufám, že budu moct ještě zdrhnout a zapomenout.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

16. 11. 2007 16:33 | Roman

Tak citibank je super, nově mají citikonto za 99,-měs. a máte v tom vše co potřebujete. především vydání a vedení karty zadarmo, žádný roční poplatek, internet banku, z bankomatu zadarmo, úrok na spoř. účtu 2,5% !! vedení zdarma...měl jsem spořku a nedá se srovnat, tam sem platil za vše v průměru 150 kč
+41
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 5. 2007 17:48

Draha pani, polozim Vam otazku, jak je mozne ze porusuje smluvni podminky banky a pritom jeste urazite lidi, kteri se maji o telefonni styk s HLAVNIM majitelem karty?
Doporucuji prostudovat materialy a potom se sama nad sebou zamyslet ;-) Neb jste porusila smlouvu hned v nekolika bodech.
-26
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 4. 2007 9:10

Dejte si pozor, pokud převedete platbu do splátkového režimu, mají nově 550 Kč poplatek žza mimořádnou platbu.
+63
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 4. 2007 12:47

mám kartu CITibank - možnost 50000,- výběr. Po použití (půjčka hotovosti 24000) mě to přišlo na poplatcích na 3000 za 3 měsíce. Napočítali mi i to, co jsem nechtěla - například pojištění apod. Při komunikaci s operátorkou na telefonu jsem měla pocit že mluvím s debilem. Karta je manželova, a když ta slepice slyšela v telefonu že se domlouváme (například na akolik měsíců si určíme splácení apod.), tak ho donutila si zvolit nový PIN, protože to pro mě prý musí zůstat tajné a když stojím vedle něj, tak jsem ten starý prý musela vidět !!! Každý telefonní kontakt probíhal stejně děsivě, poplatky byly přehnaně vysoké, a navíc si naúčtovali 500 Kč POKUTU za to, že jim splátka dorazila asi o 2 dny později (to se mi u žádné jiné banky ještě nestalo!!) tak jsme radši zaplatili předčasně .Mimochodem - ta operátorka při sjednávání předtím tvrdila, že to lze !!! jen zapomněla říct, že za to opět zaplatíme. Nejhorší kontakt s bankou a nejhorší operátoři na telefonu .
+83
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 3. 2006 16:30 | Vašek

Jsem 3/4 roku klientem a maximálně spokojen, dřív se měl spořku ....
+45
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 7. 2005 19:51

Jsem s nimi spokojen. Predtim jsem byl u CSOB.
+24
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 4. 2005 14:04

S Citi jsem navysost spokojen. Korektni jednani, rychle sluzby.
-7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 4. 2004 20:24 | Petr

Ono totiz neni kam jit (krome do ciziny). Ja jsem to zkusil parkrat ale vzdy to bylo z blata do louze. Nektere veci dela nova banka lepe a jine hure. V celku jsou u nas sluzby podstatne horsi a podstatne drazzsi nez ve vetsine zemi zapadni evropy. Jsem take ze Citi VELMI nespokojen. Proc tam jsem? Mam strach ze kdyz pujdu jinam, mohlo by to byt jeste horsi. Zalezi take co ocekavata a jak a jake sluzby uzivate!
+46
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

17. 10. 2003 18:06 | Mates

Ja si na ne nemuzu stezovat. Napada me, kdyz je 87% nespokojenych, proc tam jsou. Muzou byt klidne spokojeni s jinou bankou.
+59
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 9. 2003 15:30 | kačer

ten odkaz na Cintibanku o tři příspěvky níže - to je opravdu síla...
+27
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 9. 2003 12:59

...jo, to možná není náhoda, že s těmi ciNtali je podle toho pčítadla vpravo nespokojeno 83% klientů...
+21
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 9. 2003 12:57

CiNtibank, cintalové, hehehe - to je docela dobrý, to by se mohlo umjmout...:-)
+83
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 9. 2003 12:42

Proč se Citibance přezdívá CiNtibank. Zkuste se podívat na tuto adresu: http://cintibank.webpark.cz/ a zjistíte, že jsou to opravdu jen takoví cintalové! Článek popisuje šokující postup CiNtibanky při zakládání obyčejného běžného účtu... Klient je to poslední co CiNtibanku zajímá.
+58
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 9. 2003 19:28 | fred

Postupy banky jsou nesystematicke, take kvalita poradcu, hlavne po telefonu. Muzete dostat ochotnou konstruktvni radu nebo vysvetleni, nebo take totalne nemozneho cloveka ktery je bude totalni moron, nebo dela schvalnosti aby nemusel/nemohl vyhovet
+33
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 7. 2002 20:00 | PB

V Citibank neumějí počítat. Víte jak Citibank počítá průměrný příjem klienta za poslední 3 měsíce? Pro tři poslední výplaty ve výši 20000, 35000 35000 by to mělo být 30 000 Kč. Dle Citibank je to 20000 Kč. "My průměr počítáme je minimum z uvedených částek", sdělila pracovnice. Myslím, že netřeba komenáře....
+19
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 7. 2002 23:02 | petr

ignoruji reklamace a otazky
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet RPSN

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

David Rath

politik a kriminálník

Petr Kováčik

podnikatel, Skrz.cz

David Rath
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Petr Kováčik
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services