Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 393 komentářů)

28. 2. 2005 13:19 | Veruš

Nevím jak je to tedy možné, když tu vidím tolik nespokojených názorů, ale já jsem s ČS spokojená a to už 7 nebo 8 let! Mám Student+ účet a u jiné banky bych si studentský účet zařídit určitě nechtěla. Nikdy jsem neměla problémy s vedením účtu ani s pracovnicemi na přepážce.A že se platí za vedení účtu? Je to služba jako každá jiná a za ty se přece platí, ne?! Pravda, u eBanky se za vedení účtu neplatí, ale za výběr v jiném než jejich bankomatu platíte opravdu nezanedbatelnou položku a vlastních bankomatů je dost! málo. Každá banka má výhody i nevýhody. Je jen na každém, co si vybere. Vždyť je to uplně stejné, jako u mobilních operátorů a jejich volacích tarifů!
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 2. 2005 11:29 | Jan Kolda von Žampach (řečený Pancíř)

...rozhodující je, jestli jste si v České spořitelně už zrušil účet a postupně další případné aktivity!!!
A nejen Vy, ale celá Vaše rodina a další příbuzní :-))
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

12. 2. 2005 11:14 | Jan Kolda von Žampach (řečený Pancíř)

Nemluvte o bumerangu, když jde o morálně oprávněnou sebeobranu klienta proti vlezlýmu parazitovi a chytráckýmu loupežníkovi zároveň. To takto v České spořitelně vyhrožujete klientům, paninko Janinko? Já a mé penízky s dalšími aktivitami jsme se s Českou spořitelnou radikálně rozloučili a, .....nikdy více! Tak jaký potom bumerang. To, že by asi Česká spořitelna ještě ráda a iniciativně udávala také své klienty, tomu docela věřím. Tak proto vyhnout se tomuto ústavu raději obloukem :-))
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

12. 2. 2005 10:59 | Jan Kolda von Žampach (řečený Pancíř)

Ano, historie České spořitelny za několik posledních let je, akcelerujíc přitom, dostatečně ostudná ba přímo šejdířská. Známé mediální kauzy jsou, předpokládám, jen špičkou ledovce... Finanční síla u banky, jako je spořitelna, je zde v Česku přece dána především ochotou hejlů si u takového šejdíře i potom všem nadále ukládat svý prašule a čerpat zde různé další, vnucené a zhovadile předražené služby. Tedy tato finanční "síla" je dána mírou slepoty a, doufejme že zatím jen dočasným, zblbnutím klientů banky. Není tedy dána fundamentem jména Česká spořitelna, resp. jejího majoritního akcionáře. Pro něj to zde celé je, jak se důvodně z jeho chování obávám, jen jakási společnost s ručením omezeným: co nejrychleji a nejbezohledněji "svůj" vývar sklidit, vysátý zbytek potom klidně zahodit a, cha, chááá, vznosně odejít. To když se začne, ehm, případně kazit místní hospodářské počasí. To ale nevadí aby, jen co to a kam až jde, spořitelna právě na účet peněženek klientů a daňových poplatníků dělala náramný kamáročoft s dalším velkým loupežníkem, tedy se státem. Takto se mi v souvislostech, žel, jeví Česká spořitelna. Co bude za 5 let mne proto ani tak moc nezajímá: akorát to, že po tuto dobu a když přece nemusím, nebudu přece s prašulemi v nějakým smradlavým chlívě, navíc s někým, kdo už asi dokonale ztratil kromě zraku i čuch. To když třeba vidím, jak někdo vytahuje v krámě platební kartu s logem Český spořitelny a kupuje si dokonale zamřelý salám :-))
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

11. 2. 2005 19:06

Stojí za prd a prd a prd a prd prd a prd prd a prd a prd a prd prd a prd prd a prd a prd a prd prd a prd prd a prd a prd a prd prd a prd prd a prd a prd a prd prd a prd prd a prd a prd a prd prd a prd prd a prd a prd a prd prd a prd prd a prd a prd a prd prd a prd prd a prd a prd a prd prd a prd prd a prd a prd a prd prd a prd a ještě jsem zapoměl říct PRD.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 1. 2005 14:18 | jjaanniinnaa

Pane Žampachu, varuji Vás, nebuďte tolik zaujatý a nedoporučujte odchod, může se Vám to jednou vrátit jako bumerang, nemá se to.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

11. 1. 2005 14:13 | it takes two to tango

Pancíři, dávej pozor, aby se Ti, tak zhruba za 5 i více Tvé brnění nerozpadlo. Česká republika, podnikatelská sféra, ale i my budeme podléhat mnoha změnám, třeba jen pro př. zavedení jednotné měny EURa, legislativa se mění a bude samozřejmě i záležet na finančí síle bankovního domu, u kterého či od kterého máte finanční prostředky jak se s chystajícími změnami vyrovná a zda nepodlehne přílišné otevřenosti trhů, kdy probíhá silný konkurenční boj.Doporučuji Vám, aby jste při výběru nového peněžního domu zvážil svou volbu a vybíral si podle historie a finanční síly. Poplatková část je pěkná věc, ale banky si je můžou kdykoliv bez Vašeho souhlasu měnit čili banka, která je levná dnes, již za nějaký čas být levná ani nemusí, anebo je levná jen na oko, kolik třeba činí poplatky za ostatní služby?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 1. 2005 12:27 | Jan Kolda von Žampach (řečený Pancíř)

Tak jsem se, zrovinka, vesele a začerstva díval do novému roku 2005 také skrze web a sazebníky ČS: no teda, tak takovou porci lživý sebechvály spojené s erste nehorázností jsem u banky, rádoby pasující se na litra trhu, dlouho neviděl. Myslím, že každému klientovi ČS, který si váží své peněženky a chce mít také klidný spaní (co mu ta "jeho" banka zase vyvede?), lze popřát, aby rok 2005 byl také rokem radikální změny jeho banky. Ano, utéct včas z ČS a pěkně začerstva, jen tak na okraj: Kdypak, panenky a panáčci z ČS, nám představí konečně svý čipový karty? A především je hromadně zavedou? Tak 5 let po okolní konkurenci? A kolik to, potom, klienty ČS bude stát navíc na poplatcích, aby si za ně ČS koupila zase nějaké to chlubivě oslavné a blýskavé ocenění? Aby si tak koupila vlastně prezentovanou lež a za peníze svých klientů, cha, chááá? Tak, jako to bylo s neblahým internetbankingem ČS?
PS Výše uvedené vyjadřuje krátké zamyšlení do roku 2005, osobní názory a zkušenosti autora příspěvku. Nic více.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 12. 2004 14:06

Bóže Koldo, ty jsi ale s odpuštěním blboun...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 10. 2004 20:53 | Jan Kolda von Žampach (řečený Pancíř)

...no přece jenom k něčemu ty "produkty" jsou: abyste z České spořitelny s tímto přímo královským poznáním vyšupajdila pryč a doporučila tento krok i svému širokému příbuzenstvu!
Tak jak jsem, ostatně, učinil před jistým časem i já. Jediné, co mi tam zbylo, je to jejich stavební spoření, ale i to už chystám počátkem roku 2005 ukončit. A tradááááááá.....
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 10. 2004 19:23

Zavedla jsem si,na doporučení naší pobočky SERVIS 24,ale není možné v něm pracovat.Chtějí se zbavit lidí na přepážkách,zvedají poplatky a když si zavedete jejich produkty,tak jsou k ničemu!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 8. 2004 9:19 | Jan Kolda von Žampach ( řečený Pancíř )

Když Sokolovská, tak to je asi jejich ředitelství Praha 8, tam nelze od pana ředitele, už z principu, očekávat nic pro klienty přínosnýho a kloudnýho! Tam jsme měl, už před jistým kratším časem, v kapse reklamní článek přímo z profesních Hospodářských novin právě o spořitelním brokejetu, ale na té Sokolovské ani ťuk o věci. Ani ťuk. Hlavně, že mi tam ale místo toho vchod tarasila velká tabule se jménem prý nějakého ing. Domalípa, co by tehdejšího (současného?) ředitele. Tak mě to ani, viz výše, nepřekvapuje, jaký pán, takový ve spořitelně krám :-))
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 8. 2004 9:08 | Jan Kolda von Žampach ( řečený Pancíř )

Í ha, ale to je opravdu od Jity síla! Vedení účtu má přece důchodce v Poštovní spořitelně za 15,- Kč měsíčně (viz poslední sazebník s platností od 1.7. 2004), a to včetně zasílání měsíčního výpisu, tedy včetně poštovného. A opatrný důchodce má další slevy, viz jen řádový rozdíl v ceně ve prospěch právě Poštovní spořitelny, třeba u podaného jednorázového příkazu na přepážce: v Český spořitelně řádově za několik(!) desetikorun(!), tady na poště v pohodě za 3,- až 6,- Kč, a to dle podmínek podání. A Jitini zaměstnanci v Český spořitelně? Mám pocit, že naprostá většina z nich plat né 30.000,- měsíčně, ale těch nejméně 100.000,-Kč, tak jak se arogantně a sprostě přezíravě k lidem chovají! Přičemž obvykle hlava prázdná makovice, zcela prázdná makovice. Jak je něco jen trochu složitějšího, nad tu jejich namyšlenou primitivnost, hned se, Jito, ano potí, a klienti jsou proto potom pro ně jen, s prominutím, erste hovada. A jak se do lesa volá, Jito, tak se od klientů v České spořitelně ozývá. A je to dobře, nic jiného si tam za přepážkou panenky a panáčci nezaslouží. PS Jo, a ještě si v ČS zrušte honem účet! Na to nezapomenout, na 99% se k Vám jinde budou chovat o mnoho lépe. To zbylé % jistě budou bývalí pracovníci České spořitelny, co přešli ke konkurenci, a ty svý naučený móresy si přinesli sebou.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

28. 7. 2004 14:39 | Martin

Mrkni na http://www.czilla.cz/download/mozilla.html a pak jen číst a čít a mělo by se to povést,http://ftp.czilla.cz/mo zilla.org/mozilla/1.7/mozilla- win32-1.7-csCZ-installer.exe,tento odkaz začne rovnou stahovat poslední verzi.Dnes jsem servis24 otevřel zatím naprosto v pohodě ve všech třech prohlížečích a jede to,tak uvidíme.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

28. 7. 2004 0:20

Možná,je to pro někoho jednoduché, použít Mozillu,ale já už na těch stránkách byla dvakrát a nepovedlo se mi to.Teprve s počítačem začínám a tak neznám všechny finty.Před tím jsem se skoro vždycky do účtu dostala,ale tetˇuž od včera to nějak nejde a nevím co stím???
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

27. 7. 2004 23:53 | Martin

No mohu potvrdit a zkouším jak IE tak Operu i Mozillu , že servis24 chodí nějak divně asi měsíc možná déle,z deseti pokusů to stránky nenačte a pak při dalším pokusu se chová jako by to běželo od jakživa dobře,začal jsem číst všelijaké diskuze a zatim jsem na řešení nenarazil,poslat někam peníze při tomhle provozu je dost o nervy
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 7. 2004 12:38 | trinity.13

Zkus misto IE požít Mozillu, Firefox nebo Operu.V IE je třeba nastavit S24 jako bezpečný server.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

23. 7. 2004 20:26

Pratele, servis24 mi z zadneho pocitace poradne nefunguje, driv to litalo krasne rychle, ted je to zoufalstvi, jednorazovy prikaz mi trva pul hodiny, to je snad rychlejsi chodit na pobocku....ale pardon vlastne, moje pobocka se nedavno na pul roku prestehovala ze Sokolovske na Strossmayerovo namesti nebo kam to na Prahu 7, to je trochu zajizdka, tak ted babo rad...mohli nechat aspon horni patro, aby delalo bezne ucty a sporozira, ocekavam odpoved!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 7. 2004 16:26 | Jita

Přátelé.když už musíte jít na pobočku, snažte se chovat slušně. To co jsem dneska zažila bylo neskutečné. Lidé čekající na obsloužení se baví nahlas jak v baru - převážně nadávají an služby. Občas člověk zaslechne, že za ty peníze co lidé na přepážkách berou by mohli dělat rychleji apod. Mám známou, která tam pracuje - po 12 letech bere 12 000 hrubého a všichni okolo si myslí, že má nejméně 30 000. Vím, že se to neříká, ale prosím Vás nezáviďte jim. Pokud mají více peněz rozhodně si je zaslouží. Až budu mít čas dám sem kompletní znění jednoho z mnoha doporučení, které pravidelně dostávají zaměstnanci od vedení. Vzhledem k platu to občas vypadá jako buzerace. A v nynějších vedrech je to skoro nesplnitelné - bez sprchy každou hodinu vypadat svěže, nemít zpocené vlasy, nemít zmačkané kalhoty v rozkroku(pro pány - jak když sedíte a potíte se?). Je toho mnoho a z druhé strany klienti, kde každý dvacátý(převážně důchodci) je hrubý a očekává, že vše bude hned(s tak pomalým sowtwarem?). Toto se s blížícími vánoci zhoršuje a zhoršuje. Před několika lety(5) bylo období vánoc obdobím úsměvů, dnes už spíše lidé nadávají přímo do očí apod. Nesmíte nadávajícímu klientovi, který je nespokojen s 20 kč za vedení sprožira účtu říci tak si to založte třeba u pošty(60 Kč), když se Vám to tu nelíbí, jen s úsměvem přitakat. Po psychické stráce to na osobnosti dělá obrovské škody - bohužel na to nejsou nemoci z povolání a taková dobrá polovina zaměstnanců na přepážkách má nějakou takovou nemoc z povolání.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 5. 2004 13:39 | venca

kdo mi poradí jak se připojit na IB24 pomocí normálního internetu /48/,přes veškeré pokusy za asistence CS -podpora,a dle jejich instrukcí k nastavení se mi to nepovedlo,opravdu "čumím" do počítače půl hodiny na úvodní stránku a nic.potom to vypnu. S připojením na internetu 100 a více ,dobře s IB24 komunikuji.Poraďte .Děkuji .
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet RPSN

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Michael Kocáb

hudebník a politik

Ivan Langer

politik a podnikatel

Michael Kocáb
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 2 duelů
×
Ivan Langer
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 2 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services