Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 393 komentářů)

25. 10. 2002 20:07 | CSrypatschek

...zamlouvá se mi především, Ty jeden Kubo Kebulatý, když jsem nazýván svým pravým jménem CSrypatschek, neboť takto mě stvořila sama finanční skupina České spořitelny a mám to tak doma od ní písemně na papíře černé na bílém. Už jsem o tom tady jednou, jako o pěkným fóru, psal, ha, ha, ha. A věř, zamlouvá se mi hodně věcí, i to hhhovno, protože vím, že z něj nakonec může vyrůst něco pořádnýho. To však vůbec nemůžu říct o Český spořitelně, to mám raději skutečně ty výkaly, nemůžu si pomoci, už mě spořitelna připravila o hodně mých těžce vydělaných peněz a mého vzácného času, tak se na oplátku bavím zase já. Bav se též a jen si dej pozor, aby ti zatím někdo z České spořitelny nesahal po šrajtofli, to, žel, naopak umí docela dobře !
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 10. 2002 22:18 | kubajs

Nevím, jak bych Tě mohl oslovit.Neznám takový výraz.Napiš mi jednu věc, která se Ti zamlouvá.Jestli teda vůbec existuje.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 10. 2002 18:47 | CSrypatschek

...no tebe si zase já představuju jako ňákýho blbýho krocana z výkrmny, co je se vším spokojenej a žere i ta slepičí hovínka, jen o tom za každou cenu optimisticky neví, a hlavně neví, že ho brzo zaříznou, zobák a kosti semelou do konzervy pro kočky. Za to já jsem divoké malé prasátko, před kterým uteče v džungli i tygr, a jestli tě mé keci ssserou, tak je nečti, trumbelíne ! A jmenuji se CSrypatschek, seš už pěkně tou příbuzenskou plemenitbou degenerovanej, že to nepřečteš, hi, hi, hi.
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

3. 10. 2002 21:27 | Kubajs

CS Rypáčku, takhle ubohý keci jsem už dlouho nečetl.Napište prosím, jestli jste byl někdy vůbec s něčím spokojen.Představuju si Vás jako mladého,svobodného nebo starého,rozvedeného mrzouta.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

22. 9. 2002 19:45 | CSrypatschek

ha, ha, ha, výborně přece pro oba : vy už pokud možno nemáte a asi nebudete mít se spořitelnou nic moc společného, naopak budete mít klid na duši, a dále Česká spořitelna se velmi ráda zbavila klientky, která jí prokoukla, jak to tam mají jen všechno nakašírované a vevnitř nahnilé, jen nepočítali s tím, že máte přístup na internet, hi, hi, hi...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 9. 2002 20:22

Nevím, jestli výborně pro mě, nebo ČS, ale ještě jedna nová zkušenost. Byla jsem skládat peníze v hotovosti na účet jedné známé, která má podnikatelský účet u ČS. U nás (v Litomyšli) mi pracovnice sdělila, že účet není veden v Litomyšli (to jsem věděla) a proto nelze částku v Litomyšli složit. Jako účetní nejsem totální neznalec těchto postupů, takže jsem se ohradila - proč by to jako nešlo. Byla jsem dotázána, kde je účet veden, což jsem nevěla úplně na 100%, ale nevím, proč by mě to mělo zajímat. Nakonec, když jsem se nenechala vyhodit, mě poslala o patro výš, kde se vedou podnikatelské účty. Když jsem na pokladně v 1. patře sdělila, že mě poslali zespodu a proč, paní pokladní se smála a sdělila mi to, co jsem stejně věděla, že je samozřejmě jedno, na které pokladně a v kterém patře tyto peníze složím. Tolik k odbornosti pracovnic ČS.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

4. 9. 2002 19:40 | CSrypatschek

Výborně !
+10
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

27. 8. 2002 19:21

Poplatky jsou možná nejlevnější, ale když jsem coby klient (8 let sporožiro - bez problémů) přišla požádat o půjčku 50 tisíc, udělali ze mě totální socku a byla jsem dost rychle venku. Přitom šlo o splátky asi 1800 a nakonec jsem peníze sehnala jinak a splatila je po 4000 měsíčně a bylo na to. Hned jsem změnila banku, protože hodlám do budoucna brát hypoteku a do podmínek ČS se prostě nevejdu. Navíc o profesionalitě pracovnic by se také dalo diskutovat.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

22. 7. 2002 13:14

Moje řeč! Máte na věc naprosto stejný názor jako já - proč by se volební kampaně měly financovat z poplatků lidí, kteří s danou stranou např. nesouhlasí.
-10
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

4. 7. 2002 13:24 | Ivan

Se Spořitelnou jsem skončil již před léty. Jednak proto, že jsem změnil pracoviště a jednak proto, že mne rozčilovaly nekonečné fronty a krátká otevírací doba. Nyní jsem u Union banky, která má otevřeno denně do 18 hodin. Nechal jsem si zřídit I-banku, tj. ovládání konta přes Internet. Chodilo to hned na poprvé, bez jakýchkoliv úprav a nastavení v počítači nebo prohlížeči (mám IE 5.0). Pouze na začátku byly organizační problémy na mojí pobočce, protože služba byla čerstvá a ještě o ní toho slečny moc nevěděly. Ale pokud člověk kombinuje informace z Internetu, informace ze Zelené linky a tištěnou dokumentaci, není problém přepážkové pracovnice přesvědčit o té správné cestě.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

3. 7. 2002 8:26 | Honza

Díky za informaci, tuhle možnost jsem zaspal. Pořád jsem si myslel, že tam je ta žádost o mimořádný papírový výpis.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

28. 6. 2002 20:18 | Uživatel IB SÚ

Ad 2 - mám také IB u ČS a přehled transakcí je k dispozici mezi 7. a 22. hodinou v nabídce Žádost o výpis (dříve tam byla žádost o zaslání mimořádného papírového výpisu). Stačí nastavit počáteční a koncové datum.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

28. 6. 2002 15:00

Vážení, mám na srdci několik témat: 1. Služby ČS jako celek - ČS se snaží, zřejmě pod vlivem Erste, zákazníkům co nejvíc znepříjemnit život, nebo alespoň je odehnat od přepážek (viz poslední úpravy úředních hodin, zvýšení všech možných poplatků, směšné úroky). Proč jsem na ČS ani přes tyto nepříjemnosti nezanevřel, je asi dáno štěstím, které máme na pracovnice "naší" pobočky. Jejich ochota, příjemné a profesionální vystupování je opravdu na vysoké úrovni. Ale máte pravdu, namítnete-li, že jenom kvůli tomu se do banky nechodí. 2. Internet banking - mně to funguje! Občas se sice přes dial-up připojení nechytím na první pokus, ale na druhý už ano. Co mi však velmi chybí, je přístup k historii konta (podrobný výpis všech operací). Co je mi platné. když výpis dostanu koncem měsíce. Potřeboval bych mít okamžitý přehled. A nevidím důvod (pokud v tom není zlá vůle nebo chytristika), proč tyto údaje nedat klientovi okamžitě k dispozici. 3. Co vidím jako největší průser (ale to se netýká jen ČS), je zabezpečení bankomatních karet. V čem je průser? V tom, že nejutajovanější a zdánlivě velice pečlivě zabezpečovaný údaj - PIN - je na každé kartě k dispozici. Pokud mě někdo přesvědčí, že to tak není, budu jedině rád. Ale od začátku, kdy ještě bankomaty nebyly on-line, to tak být muselo, aby si každý bankomat mohl autonomně ověřit, zda použitá karta není kradená. Posléze se bankomaty začaly postupně připojovat, nyní snad jsou on-line všechny, ale jsem přesvědčen, že princip ověření se nezměnil. A protože lze v bankomatech různých bank používat karty i jiných bank (i v zahraničí a naopak zahraničních zde), musí to tak být obecně. To je skutečnost, se kterou ovšem žádná banka neleze na veřejnost. Naopak, když Vám někdo kartu ukradne a pak s ní provede několik výběrů v bankomatech, kde jde "na jistotu", použije na první pokus správný PIN, bude Vám banka tvrdit, že jste PIN měl uložený někde v blízkosti karty. A pak nemáte ani nárok na výplatu pojistného plnění. Specializované skupiny zlodějů zjistí PIN buď pomocí ukradeného vyhodnocovacího bloku z bankomatu, nebo pomocí algoritmu, který buď odvodí, nebo spíše získají vynesením z kterékoliv banky. Přitom přepracovat SW tak, aby si každý bankomat ověřoval zadaný PIN na ústředí banky, by nebyl žádný problém. Vybírání z bankomatu by se ovšem přidanou datovou komunikací s centrem o něco prodloužilo. Vysvětlí mi někdo, proč se na tento bezpečnější přístup nepřejde?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 6. 2002 9:42 | TGP

Poplatkově jistě, není levnější banky - ale nespoléhejte na to, že to vydrží. Inet banking jsem viděl u známých a je to produkt, který bych rozhodně nechtěl - neviděl jsem nic horšího...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

28. 6. 2002 9:23 | rosta71

Nevím jak Vy, ale mám sporožirový účet za 5 korun a za 10 korun internet banking, ktery mi chodi v práci přes pevné připojení i doma přes klasickou linku Telecomu. K účtu mám kartu (zdarma). Zatím jsem nenašel levnější banku. Mně vyhovuje. Přátelé i nepřátelé České spořitelny jestli někdo sežene v ČR solidní banku za 15 korun měsíčně pak klobouk dolů. Že sponzorují otevřeně demokratické strany z jejich zisku to je jejich věc. Zaplať Pán Bůh, že už to není státní banka a nemusíme za ni (a také za Komerčku, IPB a další) platit úvěry, které jim nikdo nesplácí, protože pan Salzman (a další "experti") očividně nedělali dobře svoji práci. Nemám aspoň trošku pravdu?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 6. 2002 10:18

Internet banking, ktery me stal asi 1000,- za kryptovaci kalkulator, je absolutne nepouzitelny. Stezoval jsem si na jejich technickem oddeleni, a poslali mi "navod" na zprovozneni. Tento dvoustrankovy manual obsahuje vycet vsech moznych omezeni za kterych je snad aplikace schopna fungovat, mimo jine napr. ze musi byt otevrene jen jedno okno prohlizece a podobne "kraviny". Rekl bych ze to funguje jen panum technikum ve Sporitelne a to jeste jen pri predvadeni. Nejsem zadny lajk, a za takovy produkt jako je "Internet banking" Ceske Sporitelny bych se, byt jeho autorem, pekne stydel. Prejit k jine bance je cca. 83x jednodussi nez resit nastaveni meho projinebankyfungujiciho pocitace. A troufam si rict ze na tom vydelam i po financni strance.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 4. 2002 20:03 | CSrypatschek

... pane Anonyme, vůl jste určitě vy. Když nemáte argumenty proti, tak se podíváte do zrcadla a hned si myslíte, že ti ostatní jsou vygumovaní po vás. Skot domácí už je dneska tak degenerovaný, že bez pomoci ani sám neporodí. Já jsem ale volné divoké prasátko, před kterým uteče v džungli i tygr ! Až budete konkrétnější, rád si o vás opucuji své páráčky ...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

22. 4. 2002 9:21

Vy jste ale vůl.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

2. 4. 2002 20:34 | CSrypatschek

ANO, ANO, ANO, a to jsem jen malé udivené divoké prasátko se zvědavým rypáčkem ! Především je třeba ale urychleně ZAJISTIT, aby klientská veřejnost Erste Bank a krajanské spolky v Rakousku a Německu byly INFORMOVÁNY, že "jejich" Erste Bank v Česku podporuje přes Českou spořitelnu mrzkým penízem právě ty politické strany, které i nadále ve sdělovacích prostředcích obhajují před českou veřejností neobhajitelné etnické čistky provedené po II. světové válce na sudetských Němcích dle Benešových dekretů a konec konců se zdráhají pravdivě přirovnat samotného Beneše k právě souzenému Miloševičovi. S demokracií tyto Českou spořitelnou sponzorované politické strany tak mají dle mne jen málo společného. Je to asi tím, hodnoceno mnou, že všechny tyto strany se svým dílem po roce 1989 podílely na konečném rozkradení bývalého sudetského majetku třeba v rámci podivné privatizace, a obávám se, do rukou mj. bývalých komunistů a jejich rodin (převlečení komunisté jsou dnes ostatně členy právě těch sponzorovaných politických stran) a různých nově vzniklých podivných struktur. Úvěry na privatizaci původně sudetského majetku tehdy poskytovala i Česká spořitelna, ta musela být nakonec před krachem sanována z kapes všech daňových poplatníků. Kruh se uzavírá, pohraničí se svých skutečných hospodářů asi už, k naší škodě, nedočká. Já se za ten nepořádek a doslova bordel, co tam dnes vidím, skutečně stydím. Náladu mi akorát spraví, když přejedu hranice ven. No, nemám snad se svým názorem pravdu ?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

26. 3. 2002 19:13 | Aja

Spravne by sporitelna nemela sponzorovat zadnou stranu, ale ta ODS mi pije krev nejvic, tak jsem ji vypichla.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet RPSN

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Martin Jahn

manažer

Tomáš Paclík

podnikatel, Viktoria Plzeň a Dočista

Martin Jahn
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů
×
Tomáš Paclík
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 2 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services