Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 393 komentářů)

7. 3. 2021 8:54 | Mirek

Citace - David / 22.08.2020 11:38

Asi nejhorší Banka co může být.Jen špatné zkušenosti,jak za poplatky tak s půjčkou.Chtěl jsem si půjčit 50 tisíc chybělo mi na auto.Na George mi tam nabízeli půjčku že peníze budou ihned na účtě,jelikož jsem tomu věřil protože u jiných bank jsem opravdu měl peníze ihned na účtě,tak jsem si teda zažádal.No a peníze nikde jen žádost která se vyřizovala tři dny.Prý technický problém.Technický problém co trvá tři dny?No peníze došly po třech dnech ale to už jsem je nepotřeboval, tak jsem to dal na reklamaci.Půjčku bych si tam už v životě nebral.
....Nemas jsi pujcovat ....rekl bych to asi tak ....Ti co ziji na dluh u sve banky ,tak si mysli ze ziti na dluh u jine banky ,bude asi neco jineho ...omyl vazeni ...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 3. 2021 8:50 | Mirek

Ja jsem velice spokojeny .
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

18. 2. 2021 12:37 | neřeknu - k ničemu by to tady nebylo, ale nevymý

Dobrý den, tak jsem si tu chvíli početl a asi budu jediný, kdo se nakonec ČS zastane ..? V Georgi mi vše funguje jak má a co se týká služby "Peníze na klik" tak jsem si na vyřízení také asi týden počkal .. Už jsem fakt ztrácel trpělivost (jednalo se o 10 tis), tak jsem jim to "chtěl natřít" a se stejnou se obrátil na Airbank, a víte co? Bylo to ještě horší - požadavek na potvrzení o příjmu od zaměstnavatele (poslal jsem mailem naskenované výplatní lístky za 4 měsice zpět - NE, to neakceptujeme). To zdůrazňuji, že u obou jmenovaných mám min. deset let běžný účet, v Airbank dokonce navíc prostředky na spořícím .. Závěr je ten, že přes veškerou reklamu a naparování, že je někdo lepší než ten druhý, každá banka v dnešní době hodně přemýšlí než korunu půjčí protože na prvním místě je logicky její profit, proto to přece dělají .. )))
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 2. 2021 23:40

Bohužel, oni to musejí dělat. Je na nich obrovský nátlak z vedení. O klienta vůbec nejde. Jen o produkty a prodej :(
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

8. 2. 2021 14:39 | Magdaléna

Dokud jsme České spořitelně peníze pouze dávali, vše bylo v pořádku. Když se stal dceři úraz a dali to na pojistku a museli nám vyplatit peníze, tak už jsme byli ti nejhorší, a prý jestli jsme dceru nenavedli. No k tomu člověk nemá slov!!!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 2. 2021 13:51 | Roman Fischer

Byl jsem před lety u KB a hrůza přešel jsem k české spořitelně že začátku dobrý má-li klient dostatek příjmu, teď v covid19 časech hrůza jen berou ať už nesmyslnými poplatky půjdu jinam, nějaká rada na dobrou banku
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 1. 2021 21:29 | Jana

Neskutečný bordel ve všem....aplikace nepřehledná..hrůza ve všem a celá ČS zkostnatělá....
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 1. 2021 18:28 | Radek

Půjčka do patnácti minut ? Spíše dokud se na to někdo podívá. Včera jsem si chtěl půjčit 2000 s tím že podle aplikace to budu mít do 15 minut ,ale co se nestalo doteď tu půjčku nemám vyřízenou a čekám a čekám až se na to nějaký "bankéř" nepodívá a stále nic
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 1. 2021 18:03 | Pavlína

Nejhorší zkušenost s ČS. Bankéři, kteří klientovi nenaslouchají, místo toho vyloženě nutí služby. Uvedu jeden z mnoha případů: Šla jsem do banky s tím, že si konečně založím spořicí účet, kam si budu dávat peníze stranou, ale v případě potřeby je budu moct kdykoliv využít. Toto byly mé požadavky, které jsem bankéřce sdělila. Ta založení spořícího účtu hned na začátku zcela zamítla a místo toho mě celé sezení nutila do investování, ve kterém lze peníze vybrat alespoň po 5ti letech. Ano, zhodnocení peněz je dobrá věc, ale ne to, co jsem v dané životní situaci chtěla. Ale bankéřka vůbec neposlouchala moje požadavky. Dokonce mi doporučovala investovat v porovnání s mými výdaji a příjmy zcela nesmyslnou částku. A tohle dělá bankéře. ?????+? Celá má rodina má se spořitelnou špatné zkušenosti. Podotýkám, že jsem nebyla u jedné bankéřky od ČS, ale u více a všichni do něčeho jenom nutili. Asi je to strategie celé spořitelny. Nehledě na zpoplatněné vedení účtu. Změnila jsem si tedy banku, se kterou jsem konečně velmi spokojená. Vyhoví mi v tom, co chci já jako klient a do ničeho nenutí. Přechod ze spořitelny se ale neobešel bez nepříjemného telefonátu, kdy paní z ČS opět neposlouchala, co jí říkám, ale přemlouvala mě ať neodcházím, argumentovala ubohými argumenty a nabízela výhody, o kterých se nikdy nikdo předtím nezmínil. Najednou by to šlo i jinak... Tedy asi, protože spořitelně stejně nejde věřit. Z mých zkušeností Českou spořitelnu NEDOPORUČUJU.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 12. 2020 18:05

Pro Nikola Janečková
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

18. 12. 2020 18:03 | Bývalý pracovník spořitelny

Dojděte na pobočku, nahlášte to tam, pokud budete vědět název vkladní knížky tak nahlašte. Bude to trvat, ale měli by knížku dohledat a potom ji zrušit a výnos Vám převést, kam budete chtít. Bude to ale trvat pár měsíců, mají lhůty, které musí dodržet
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

26. 11. 2020 22:56

Byl jsem u nich přes 20 let, určitě jinam !!!!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

26. 11. 2020 10:53 | středisko sociálních služeb Praha 1

v nedávné době jsme byli vyzváni přechod z servis 24 na George pro firmy,každý den máme problém velmi často kontaktujeme podporu , třeba na účtě je rozepsaná platba , která již byla u zákazníka proplacena na výpisu z banky částka není načtena a toto jsou každodenní problémy , pokud máte možnost najděte si jinou banku vřele doporucuji
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 11. 2020 16:31 | Korty007@seznam.cz

Zrusili mi ucet bez uvedeni duvodu. Na reklamaci mi jen zaslali vytazek smluvnich podminek, kde je uvedeno, ze ho mohou zrusit. Poplatky maji vysoke, smenny kurz valut velmi nevyhodny. V online dobe se musi resit velmi mnoho veci primo na pobocce banky.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 10. 2020 19:06 | naštvaná

Dávejte si prosím momentálně pozor na své peníze známému odchází peníze na úplně cizí nějakou americo - Německo Francouzkou firmu či co má napadený účet a ani zablokování nepomoho i přesto peníze odešli. Se stránkou na kterou odchází peníze nemá nic společného ani o ní nikdy neslyšel a banka není schopná s tím něco udělat. No teď je to v hlubším řešení.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 10. 2020 18:05 | Martin Kuropata

Mili nepřátele Sp, v roce 1995 jsem rucil "kamarádovi" na cca 6set tisíc, v osmnácti, byl jsem bez práce a před vojnou, ale bez problémů jsem mohl ??, jistě moje blbost, ale teď jak reklamuji tu zodpovědnost je hnusné! Konec příběhu, měl jsem exekuci a insolvenci, zaplatil jsem 8set tisíc korun a 25 let nedobreho života, takže pro mě zmr i!!! ??????
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 9. 2020 15:28 | koloman lakatossssssssssssssssssssssssssssssssssss

posilam messsssage lebo chcem kupit dom na kladne ja tu byvam 21 rokov v angicku ja chcem pozicku 2 milion moje kontakt 0743560929
-3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 8. 2020 12:16 | Milan Vladík

Nejhorší banka kterou jsem zažil. Firemní bankéři se střídají jak ponožky. Nikdo nic neví. Pozor na tuto banku
+12
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 8. 2020 11:38 | David

Asi nejhorší Banka co může být.Jen špatné zkušenosti,jak za poplatky tak s půjčkou.Chtěl jsem si půjčit 50 tisíc chybělo mi na auto.Na George mi tam nabízeli půjčku že peníze budou ihned na účtě,jelikož jsem tomu věřil protože u jiných bank jsem opravdu měl peníze ihned na účtě,tak jsem si teda zažádal.No a peníze nikde jen žádost která se vyřizovala tři dny.Prý technický problém.Technický problém co trvá tři dny?No peníze došly po třech dnech ale to už jsem je nepotřeboval, tak jsem to dal na reklamaci.Půjčku bych si tam už v životě nebral.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 8. 2020 21:57 | Taky Martin

Taky mi bankomat sežral kartu a taky mi ji nedali, ale už jsem účet zrušil, takže jim za vedení účtu nedělám měsíčně sponzora a šetřím si na útratu na dovolenou. Nevěřil bych, kolik peněz jsem jim měsíčně cpal 20 let.. Šmejdi
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet RPSN

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Karel Janeček

podnikatel, RSJ

Miroslav Jansta

lobbista a podnikatel

Karel Janeček
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 2 duelů
×
Miroslav Jansta
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services