Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 173 komentářů)

16. 3. 2020 18:18 | Jakub

Za mě nejhorší banka vůbec . Francouzi z nás tahají akorát peníze za úplně nesmyslné poplatky . Ale když rádi živíte korporát zahraničí , tak budiž , to není zdaleka to nejhorší . Komerční banka totiž není schopna nic pružné řešit a vše trvá neskutečné dlouho od založení účtu a nedej boze řešit složitější operaci , dokonce i blba platba ze spořící účtu na běžný trvá dva dny a když to poradce zapomene poslat , tak i týden. Nejsou schopni to zauctovat hned na místě . Takže kdo chcete byt nešťastní a dotovat Francouze , je to pro Vás ideální volba. Nevidím na ni snad jediné pozitivum, snad jen , ze mají hezké budovy .
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 3. 2020 9:52 | Marek

Naprosto nefunkční internetové bankovnictví. QR platby nefungují už asi tři měsíce.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 2. 2020 16:33 | Jan Matys

Potřebuji poslat peníze do Německa. Můžu vložit eura do obálky?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 1. 2020 19:09 | Iveta

Už nikdy víc KB. Refinancovala jsem hypotéku ke dni konce fixace a oni mi napočítali dluh 15000 Kč za předčasné splacení. Říkám si, cože? Na konci fixace tolik peněz? Nakonec jsem zjistila, že mám ve smlouvě takový krásný odstavec, že platím pokutu za předčasné splácení, ovšem ne, když ukončím smlouvu v době fixace, ale kdykoliv během trvání smlouvy, takže 30 let. Brala jsem si 100 procent a měla vysoký úrok, takže jsem pro ně byla snadný cíl, jelikož věděli, že budu refinancovat.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 1. 2020 13:35 | Kolchoznik

Dávejte si pozor na pojištění platebních karet Merlin. Pojištění funguje, i když u nich více jak rok nemáte platební kartu a oni s radostí v lednu strhnou nemalý poplatek za celý rok, i když jste u nich po celý předchozí rok kartu neměli...
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 12. 2019 16:45 | Pavlina

Po zřízení účtu on-line si stejně musím zřídit nějaké jejich kraviny tudíž nechápu on-line vyřízení. ??
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 12. 2019 20:07 | Marian

Spletl jsem se. Na dva roky a řekly mi, že by to muselo být na víc let.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

3. 12. 2019 20:04 | Marian

Nejhorší vše. Chtěl jsem korunky na rok. Řekly mi není problém, pak že mi dají vědět do 14 dní a po víc jak 2 měsících, že to nejde. Chtěl jsem 200 tisíc se splátkami 10 tisíc měsíčně. Zbytečně promarněný čas. Po týdnu jsem zavolal na Home Credit a ještě ten den jsem měl peníze na účtu. KB je jen pračka peněz pro majetné. Nedoporučuji tam projít dveřmi.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 11. 2019 6:03 | Mia

Mate pravdu, mam podobne zkusenosti, jsou mstivi a lzou jako kdyz tiskne. Koncim u nich a msti se .Horsi nez za totality.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

29. 6. 2020 19:37 | Michal

Dobry den nechapu proc nejde pokladna kdyz v ostatnich bankach funguje
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 6. 2020 22:47 | Pepa

Klientem KB jsem 9 let a musím říct, že vykurvenější a vymrdanejší banku v Česku neznám. Vrchol všeho je to, že když si chce člověk vybrat na přepážce (u své banky) peníze tak za to ještě platí 75,-. Pokud se rozhodujete mezi bankami určitě nedoporučuji si zakládat účet právě u KB.
+19
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 6. 2020 16:41 | Gamlet

Ne jsou schopni vyřešit problém se sjednáním zlaté karty
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 6. 2020 8:24 | Monika

Nejhorší banka! Nikoho nezajímáte, bankovní poradce neschopný! Zmetci!
+11
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 6. 2020 13:53 | Strizova

Dost mne mrzí, že ani banka, ani média neinformovaly (na popud ČNB) o nevyplacení dividend za minulý rok. Nevěděla to dokonce ani pokladní na pobočce. Možná by se hodilo, kdyby zaslala banka (nevím, jak ostatní banky) informaci klientům.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 5. 2020 10:02 | Paul

Neschopny personál, nerespektuje zákazníky, Internet Banking nefunguje. Zrušili podnikatelsky účet a odmítli vysvětlit z jakého důvodu
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 5. 2020 8:59 | Linda

Jsem spokojená. Poradce je vždy ochotný vyřešit moje požadavky a z mobilní banky si udělám vše co potřebují. Podle předchozích komentářů si přijdu, jak kdybych byla u jiné banky..
-8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 5. 2020 22:06 | Zmrd

Komerční banka je největší SHIT a zlodějina,nic víc!!!Všude je pomluvím, svině zlodějšký!Když už toho máte dost a chcete od nich odejít,házejí vám klacky pod nohy!
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 4. 2020 7:58 | zdeněk

Potřebuji uhradit fakturu, od včera se o to pokouším, aniž by bylo cokoli oznámeno, mění se program intern. bankovnictví. Každé dvě hodiny mění termín jeho zprovoznění. Tak to probíhá od včerejšího rána (pokud jsem si všimla této události včas). Nyní, to stále nejde a to čekám, co bude, než se mi podaří naučit, co zas někdo vymyslel. Opravdu dobré služby.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 4. 2020 7:50 | Magda

Jsem klientkou KB od r. 1991, vzhledem k mému podnikání jsem tam ukládala stovky milionů korun. Co z toho? občas se na mne někdo usměje.Neustále platím poplatky za vedení účtu, každé složení částky hotově se platí, každý výběr se platí, když přijdu do banky hovořit s pracovnicí, která je mi přidělená, rozhodně tam není a vidím ji při odchodu, jak kouří za bankou. Platíme za to, že banka je výstavní budovy, která je z poloviny prázdná. Internetové bankovnictví se neustále mění, protože si potřebuje zase někdo vydělat za výmysl, na který si měsíce zvykáme a přijde další.
+10
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 4. 2020 9:57 | Aleš

Hrozný, hrozný, hrozný !!!! Doporučuji zrušit účet u ních... Nasral jsem do této banky takových peněz, jejich podmínky a nastavení? Jsou udělané tak aby Vás jenom ždímali a ždímali z kůže, už nemůžu vystát tu jejich reklamu!!! Vím, že se všechno 3x vrací pokud někomu něco přejete špatného ale u této banky se to snad vyplatí !!!! Co mě nejvíce sere na této bance jsou opakované příkazy, které nejdou zrušit... příklad máte trvalý příkaz a nejsou na účtě peníze. Tak se peníze odečtou automaticky potom co příjdou na účet... další den, nebo ten další a pořád dokola dokuď tam nemáte peníze... chcete to zrušit? máte smůlu, banky jsou zavřené... po telefonu to nejde, je stav nouze? a ty zmrdi Vás kvůli zrušení opakované platby tahají do banky, přijdete tam ale bohužel máte jen řidičský průkaz, který tam máte nahlášený jako druhý doklad, řeknou Vám, že Vám to nemohou zrušit... chcete občanku? Je stav nouze? Jak je to s občankami ve stavu asi nouze? kdy nefunguji uřady... takže máte defakto umrtveny účet kvůli opakovaným příkazúm...které máte stejně dávno zaplacené z jiné banky .... Chcete si zrušit trvalý příkaz? Máte pocit, že to jde z mobilní nebo internetové banky? Tak máte špatný pocit... to tlačítko zrušit příkaz je tam jen na parádu.. zrušite příkaz ale stejně se peníze budou dále odečítat :) a to nepočítám těch poplatků , o které Vás tato banka omrdá...
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet RPSN

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Libor Malý

podnikatel, zakladatel Jobs.cz

Martin Roman

manažer, ČEZ

Libor Malý
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Martin Roman
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 2 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services