Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 173 komentářů)

25. 11. 2019 9:16 | Janko

Příšerná banka. Doporučuji hlavně si od nich nebrat hypoteku. Spozdite se třeba o den s platbou a honem zesplatnuji a prodávají po... zm... Co by vás nejradši obrali o ponožky co máte zrovna na nohách. Komunikace hrozná, dělají naschváli jen aby to mohli zesplatnit. Nejspíše nějaký "pakt" aby vás mohli pořádně oskubat
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 10. 2019 23:26 | Petr Povolný

-mám tam účet kvůli slevě na schránku a vůbec jej nevyužívám (nikdy jsem odtud neposlal ani korunu) -opakovaně si Vás budou zvát na pobočku k předložení občanského průkazu -budou si Vás zvát i přesto že jste na pobočce právě byli a to dokonce třikrát (za posledních 5 týdnů) -i přesto že jste si předem domluvili schůzku a pak jste se třikrát dostavili i s občanským průkazem, který jste jim předložili tak si jej neofotili -týden po poslední návštěvě Vám pošlou dopis kde budou žádat doplnění informací na jejich pobočce jinak vypoví všechny Vaše služby -když se jejich podpory tážete, proč si tu občanku neofotili tak Vám sdělí, že to není jejich povinnost -když jim opakovaně vysvětlujete, že si kvůli návštěvě jejich pobočky musíte vzít dovolenou nebo si 2 hodiny napracovat tak Vám Váš "bankovní poradce" řekne, že se dívá na mapu a máte to docela blízko (musel jsem mu vysvětlit rozdíl mezi trvalým a reálným bydlištěm) -když návštěvu odmítáte tak najednou přijde s nápadem, že to půjde na dálku -o týden později Vám sdělí, že jste si ještě nepotvrdili daňové rezidentství v čr a pošle Vám návod -když přijdete na pobočku tak místo pozdravu Vám paní suše řekne: co chcete? -můj bankovní poradce mi vysvětlil, že to je přece ten osobní přístup -když vyjádříte nespokojenost tak Vám jejich zákaznická podpora papouškuje paragrafy a jakékoliv pochybení na straně Komerční banky odmítají  závěr: toto jednání je standardním jednáním Komerční banky
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 10. 2019 0:22 | Libor Zednicek

Hrozna komunikace. Spojit se s osobnim uctem katastrofa.Ajsi musim prejit jinam a ty poplatky,ani nemluve.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 8. 2019 22:05 | Klára

Dobrý den, teď jsem prave odešla od počítače a mám pěkné nervy, účet u komerční banky mi zřídili rodice, doposud(do mých 18) jsem to moc nevyužívaná, ale teď se potrebuji vyznat ve svých financích a jen same problémy s tím internetovým bankovnictvím (dělám IT skolu, takže s PC opravdu problem nemam), ale nejdřív vymysli nějaké certifikáty, pak se to najednou zruší.. když jsem chtěla KB klíč, rekli mi ze mi ještě není 18 ze musím prijit s matkou, pak ze mám novou obcanku a nenahlasila jsem to. Po 3 měsících co jsem se přihlásila k účtu jsem byla velice šťastná.. no to jsem nevedela co mě ceka... za 2 tydny jsem se chtěla opět přihlásit a napsalo mi to: aktivuje přes mobil... ja tu aplikaci smazala a jasne jsem té paní u přepážky rekla ze v mobilu mít ucetnictvi nechci... a ona jojo to si jen aktivujete a pak to můžete smazat... TAK JAKTOZE DOPRDELE TO PO MĚ CHCE ZASE Kód přes mobil... A ZASE TAM MUSIM LOZIT... mám 2 brigady a na tohle mám opravdu naladu, pořad tam lozit.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 3. 2019 7:50 | Petra

Co říkáte novým platebním terminálům od KB? Vypadají jako z bazaru, mají úplně příšernou obsluhu. Než může zákazník zaplatit musím 8x zmáčknout tlačítko. A navíc.. Nesedí platby s EET, a v současné chvíli mi ještě nedorazily peníze za čtvrtek (z platebních karet) Na KB už nic vyřídit nejde, kvůli všemu si mám napsat na webové stránky. Nevím za co v současné době platím KB tak vysoké poplatky.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 1. 2019 1:12 | ivo36

To samé na kreditku jsem navíc odeslal 5000 oni si strhnou ještě pravidelnou splátku anyž by byla vidět v jejich slavném výhledu tím mi zablokovali jak kreditku tak učet.zloději to je slabé slovo )
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

21. 1. 2019 9:19 | Jindřich Hrubý

KB je jednoznačně nejhorší banka a pojišťovna. Po ukončení pojistné smlouvy mi vznikl nedoplatek, nicméně KB se ani neobtěžovala zaslat upomínku a po dvou letech přišel dopis z advokátní kanceláře. Dle pracovnice KB je toto běžný postup. Takže za mě KB už nikdy.....
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 1. 2019 22:13 | Vitali

Mně se zdá že mně banka okrádá. Ztrácejí se mně peníze na učte..hodně platím kartou a chodí mně peníze na účet.proto nemám přehled
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 12. 2018 13:49 | Jana Altrichterová

Naprosto nejhorší banka v ČR. NESMYSLNÉ A VŮBEC NE MALÉ POPLATKY UPLNĚ ZA VŠECHNO, AŽ KDYŽ JIM ŘEKNETE, ŽE CHCETE ZRUŠIT ÚČET, NAJEDNOU ZVONÍ TELEFON DENNĚ A SLIBUJÍ HORY DOLY včetně vedení účtu zdarma, poté stejně poplatky za něco zas jiného strhnou. Nikdy nic od nich nikdy víc.
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 11. 2018 10:48 | Dana

Všechny kdo chtějí investovat s KB Pojišťovnou upozorňuji, podívejte se nejprve jak hospodaří jejich fondy.Jsou velmi ztrátové. Banka jako bonus nabízí po sedmi letech investování záruku 90% návratnosti investovaných prostředků ke dni splatnosti fondu po odečtení správních nákladů. Bohužel správní náklady jsou tak velké,že se napakuje banka a klient zapláče. Podívejte se např. na výsledky Zajištěných fondů Certus za devět let jejich investování.
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 11. 2018 9:15 | Dan d

Okradli mne 3 krát .a vždycky já řeknou že já jsem udělal chovu je to banka zlodějů. Každý účet je na veřejnost vidět s vědomosti Komerční banky. Zl kb
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 10. 2018 14:17 | marian

mne se tam zvedla částka hypotéky mezi dvoma splátkamy,že to jsou prí uroky,ktteré skáčou,skoro každy den,(necelých tisíc korun?)je to možny?
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 10. 2018 10:20

To jsme teď taky řešili. KB máme taky jen kvůli hypotéce, ale internetové bankovnictví je úplně na hovno. a přesně jak píšete, myslíme si, že máme na účtu dejme tomu 3000kč před výplatou a ono ehjle....4 dny nic nekupujem a 5.den jsme v mínusu. Přemýšlím, jestli si nejde stěžovat u někoho vyššího, než jen na netu, někdo už by to měl začít řešit....
+24
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

16. 10. 2018 10:18 | Michaela

KB máme jen kvůli tomu, že to byla před 2 lety banka s nejlepším úrokem na hypotéku. Už se nemůžu dočkat, až nám skončí fixace a půjdeme jinam, i kdyby jinde byl horší úrok!! Tak debilní banku člověk nevymyslí. Internetové bankovnictví v jednom kuse nefunguje, pořád se snaží něco ,,vylepšit'', ale v konečném výsledku to stojí za hovno! Peníze si strhávají jak chtějí, dokonce nám některé transakce odejdou 2x. Když jsme to řešili s paní na pobočce, že nám z účtu prostě mizí tisíce, tak nám bylo řečeno, že je to způsobeno terminály v obchodech. Kravina jak hrom! Z KB si nyní necháváme strhávat jen trvalé příkazy a zbytek posíláme na účet u jiné banky!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 10. 2018 11:04 | Lujza

Ještě připomínám, že další mínus je, když pošlete peníze do stejného účtu třeba o víkendu tak máte smůlu. S přítelem máme stejné účty a když je v zahraničí a třeba mu pochybí peníze nebo mě, tak si je vzájemně dopošleme u KB by to bylo nemožné,tak by třeba čekal na pondělí aby si mohl natankovat nebo koupit něco k jídlu. Což je fakt absurdní. Navíc KB peníze celkově připisuje dost pozdě.Stále má poplatky za vedení účtu a dámy na pobočce lžou jen aby uzavřeli účet.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 7. 2018 21:42 | Pavel

V této bance jakoby zamrzl čas....
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 6. 2018 14:56 | Vendula

U KB mame hypoteku. horsi banku jsem snad nevidela. Z uctu se nam strhnou penize az po tydnu coz je katastrofa... Myslite si ze tam jsou a ono ejhle.. Ono to vlastne nwni jeste ukazane na ucte. Mame jeste ucet u mbanky a tam mam naprosty prehled co kde a kdy platim... Mame tam castku okamzite strhlou.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 5. 2018 20:46 | zdenda

Nikdy bych si účet u této banky nezaložil, kdybych ho nemusel mít kvůli hypotéce. internetbanking "moje banka" je nejhorší, co jsem snad kdy viděl.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 4. 2018 21:44 | robert

KB jsou šmejdi ,dnešní změna v internrt bankig -bez jakéhokoli oznámení je pověstnou poslední kapkou!! S těmito hajzly končím a ruším všechny produkty co u nich mám a není jich málo,podnikatelský účet,soukromý účet,spoření hypotéka..již nikdy více takové podvodníky!!!
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 2. 2018 12:06 | Jarka

moje zkušenost s Komerční Bankou je taková, bohužel se mi stalo to že jsem ne svojí blbostí dostala exekuci na účet, chtěla jsem po bance vyplatit dvojnásobek životního minima, což banka 1x za půl roku udělat musí!! po podání žádost má KB na výplatu 3 dny 1 dnem se počítá už den poddání ! po odchodu z banky se mi po 2 hodinách dlužná částka na účtěš zvýší o částku 6845,- druhý den po dotazu poradce mi není schopen odpovědět jestli se to vůbec stihne do 3 dnů. a částku neví, přitom já ji na mobilním učtu vidím.... KB banka je nejhorší co znám, nikdy nic s nima už společného mít nechci, až se tento problém dořeší, UKONČUJI U nich účet.... Přístup zaměstnanců ke klientum hnus, ani se ani se na tebe pořádně nepodívají o službách banky nic neví atd no prostě hnus.....
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet RPSN

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Jiří Pospíšil

politik

Vladimír Dlouhý

exministr a ekonom

Jiří Pospíšil
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 2 duelů
×
Vladimír Dlouhý
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services