Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 173 komentářů)

3. 2. 2003 10:18 | paolo

Ceny KB za vedení účtu a položky jsou nehorázné. Zřízení inkasa 60,- Kč, zrušení inkasa 60,- Kč. Až seberu odvahu změnit banku a přeměnit všechny platební toky z a na účty, tak kolem té banky ani neprojedu tramvají.
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 1. 2003 19:17 | Katerinka

Je pravda, že Union banka je také dobrým kandidátem pro můj účet, ale po té co jsem viděla vizuální stránku jejich internetového bankovnictví, tak jsem si řekla, že ještě počkám až si zaplatí grafika. Jsem totiž z graficky zaměřené rodiny a vzhled jejich IB mě hodně odpuzoval, ale uznávám, že šlo o jediný problém, který jsem našla (pak ještě jedna drobnost, ale ta se měla také řešit). Je pravda, že jsem měla tu čest do tohoto systému nahlédnout více jak před půl rokem a tudíž nevím, zda již nedošlo ke zlepšení.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

9. 8. 2002 14:43 | NoName

Už šestý rok mám konto u Union banky a mezitím bydlím už ve třetím městě (pokaždé v jiném kraji). Tento problém mají vyřešený už dávno a já mám pořád ten svůj první účet. Předtím jsem měl účet u ČS, a.s., ale hned po prvním stěhování jsem narazil na stejný problém jako pán u KB. Okamžitě jsem změnil banku a jsem nadmíru spokojený.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

9. 8. 2002 14:13 | Lady

No nezávidím vám, ale co jsem měla tu čest procestovat čekými bankami, všude jsem se s tímto problémem setkala. Nyní jsem (asi před půl rokem) zakotvila u eBANKY a jsem spokojená, vzhledem k propojení sítí, může svoje penízky vkádat a vybírat na jaké pobočce chci. Problém může být pokud jste z města, kde tato banka není (a těch je hodně), ale jelikož jsem z Prahy, mám to vyřešené a e BANKA se také činí, aby poboček bylo alespoň trochu více.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

9. 8. 2002 11:36

Vazeni,nevim jak moc jste spokojeni s KB,ale u me skoncili.Tedka na 2 mesice funguju v Praze (bydlim ve vychodnich Cechach) a vcera jsem si sel vybrat vetsi sumu na pobocku kvuli koupi automobilu. Hned jsem narazil-pry mam konto zrizene na pobocce v miste meho bydliste a pouze tam s nim muzu manipulovat. Vybirat penize tedy mohu pouze tam. To ze jsem pred 14 dny vkladal tady v pze na pobocce penize je pry normalni, vkladat clovek muze kdekoli,vybirat pouze v jedne pobocce.Pry databaze nejsou propojeny. A pani me jeste dala velmi dobrou radu: mate platebni kartu? Tak vybirejte pomoci platebni karty. Super, ta moje karta ma limit jen 2tis, chtel jsem si vybrat 150tis. na autak,takze pujdu 75x k bankomatu. To co je u konkurence bezne, bohuzel KB nenabizi. Co si o tom myslite?
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 7. 2002 12:37

dobry den,
osobne jsem u jine banky a reknu Vam ze neschopnost produktu "mojebanka" neco o cele bance napovida. Osobne bych si nedovolil ve svete bank vydat produkt, ktery neni dotahly do konce. Moje e-banka podobne problemy nema (ani jednou se mi nestalo ze by neco nefugovalo) ... myslim ze KB ma dost penez na to aby si profiky zaplatila a ti odvedli dobrou praci.. proc tomu tak ale neni ? ... Mozna nekomu tohle prijde jako reklama, ale musim na druhou stranu rici ze ebanka je opravdu draha takze kdyz se bavim s nekym kdo je u CSOB tak mi rika - coze? tolik te stoji vedeni uctu? hruza... jenze kdyz vidim pre-historicky pristup bank k Internetu a pristupu uzivatelu k jejich uctum pres net, tak si rikam - jeste ze jsem u tak "drahe" banky...
Jan Navratil
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

22. 5. 2002 11:04

Jsem velmi spokojena s produkty KB vlastnim učet ,expreskonto a není nic lepšího díky
+11
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 2. 2002 10:38 | Petr Bednařík

Proč jim proboha zase nefunguje mojebanka? Viz dnešek: "14.2.2002 10:30, Vážený kliente, aplikace mojebanka/profibanka je v současné době nedostupná. V případě neobnovení funkčnosti do 30-ti min., obdržíte neprodleně další informaci." To snad není možné???
+11
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 1. 2002 14:41 | Radek Málek

Dneska jim celý den nejde mojebanka. To je teda pořádek, pěkně děkuju za takové nefunkční služby...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 12. 2001 18:09 | Václav Roubíček

Teď večer už je to přístupné, ale nefunguje jim čeština ve výpisech, takže jsou tam perly jako ĂšHRADA Z JINĂ? BANKY Je to sice pochopitelné, ale u KB a za ty peníze bych čekal něco lepšího...
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

4. 12. 2001 11:41

Potvrzuji velmi špatné zkušenosti s mojíbankou, přijde mi to jako testovací provoz.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

4. 12. 2001 11:28 | Petr Pavel

Jsem naprosto nespokojen s jejich internetovým bankovnictvím. Už je zase da dny nedostupné a jenom dnes jsem strávil dvě hodiny snahou dostat se tam. Neskutečné!!!
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 7. 2001 15:06 | TGP

Používám internetové bankovnictví KB a docela mě štve. Jednak je neuvěřitelně pomalé a jednak už dva dny nefunguje. Dnes chvíli šla, ale teď jim to zase spadlo. Nechtějí, aby člověk chodil na pobočku, a přitom mu brání, aby používal moderní kanály. Tak ať si trhnou!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Stránka 9/9

9

Následující

Spočítejte si

Výpočet RPSN

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Magdalena Souček

manažerka, Ernst & Young

Radim Passer

podnikatel, Passerinvest Group

Magdalena Souček
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Radim Passer
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 2 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services