Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 246 komentářů)

9. 6. 2005 19:55 | pita30

účelové lhaní agentů při předávání starých pojistek
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 4. 2005 9:32

good
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 9. 2004 13:01 | silver

Pevně věřím,že jsi dobrovolný sonzor ČP,jinak bys takto nepsal.Skutečnost je totiž hodně odlišná.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

2. 9. 2004 18:10

Nevím z čeho jste v propočtech vycházel. Asi se Vám líbí Dynamic tam jsem garantovanou částku v případě dožití nenašla a to je to co mě zajímá. Kolik dostanu při konci pojištění. Naštěstí jsou jiné a v mnohém lepší smlouvy a pojišťovny. Příště vezměte do ruky kalkulačku a stačí počítat.Hodně pevných nervů s touto pojišťovnou. Já už ani náhodou.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

31. 8. 2004 13:36 | Pavel Hafner

Věřím, že všichni pisatelé jsou vystudovaní odborníci a pracují léta v ČP, že vědí který produkt je výhodný a který špatný. Zajímavé je, že dle srovnání produktů pojišťoven (zejména životek) vychází ČP jako jedna z nejlepších.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 8. 2004 10:39

Navštívili nás z ČP a snažili se nás přesvědčit o zrušení starých výhodných smluv - neudělala jsem to NAŠTĚSTÍ. Ještě mi volali,že dělám chybu,že nechci Dynamika. Chybu děláte vy zástupci ČP rozumní a orientovaní klienti vám odejdou. Já jsem staré smlouvy nechala beze změny a nové už uzavírám jinde. Doporučuji i ostatním.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 8. 2004 9:56

Podívejte se na vaši smlouvu jakou částku vám pojišťovna garantuje v případě dožití,že by žádnou? To je opravdu kvalitní snlouva. Já už jsem salon změnila chci totiž vědět a mít garantovanou částku peněz na důchod a ne pak valit oči.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 8. 2004 19:16 | diana

Reklama na Dynamic je opravdu strašná a ještě k tomu zavádějící. ČP vydává své předělané staré smlouvy za nově uzavřené a tak se na veřejnosti také prezentuje. Většina klientů vidí v nových smlouvách výhody, které ani nemají a uniká jim podstata věci - a to , že Dynamic byl vymyšlen především proto, aby mohla ČP líbivým způsobem zrušit smlouvy, ve kterých slibuje vysoké procento zhodnocení vkladů, na které nemá !! A že tu děsnouz reklamu zaplatili jen a jen klienti ČP?? tak to je zatraceně pravda.
-3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 7. 2004 22:38 | tomša

Nezapomen si sjednat DYNAMIK u OVB,budou jej brzy nabízet!!!!!!!!!
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

17. 6. 2004 16:09 | Jenda

Tak to sedí! moje zkušenosT! Já jsem využil OVB a to byl ten správný tah. Ale, že mi to trvalo...
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

17. 6. 2004 16:06 | Majka.

souhlasim,ČP je pěkný žralok. Muj finanční poradce mi poskytl srovnání.A dostal jsem se k tomu, že za stejné pojistné u žraloků jsem u jiné společnosti dostal mnohem vyšší poj.částku. Dynamik je šílenost. Převádí staré pro ČP nevýhodné smlouvy a pak se chlubí novými pojištěními. Vadí mi denodenní vymývání mozků v TV jejich zaplatpánbůh nevyvedenou reklamou. Tak toho nesymp.chlapíka bych nenásledovala nikam.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

23. 3. 2004 7:52 | František Mareš

A bude hůř. Proč si jinak myslíte, že PPF tak tvrdě lobbuje za zákaz reklamy na ČT? To pak bude ještě větší pohoda...
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

22. 3. 2004 22:53 | Věrka

Je vidět, že jste si nezjistil a neporovnal produkty nabízené u jiných pojišťoven. Jinak si uvědomte kolik set a možná i více milionů stojí ta neustálá reklama v televizi. 1 minuta televizní reklamy stojí několik set tisíc Kč. Takže chápejte, že na reklamu též přispíváte z Vaší kapsy.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

22. 3. 2004 22:47 | kája

Nelíbí se mi neustálá reklama na Nově, vzhledem k tomu, že Novu a ČP vlastní tentýž majitel, není reklama vzhledem k ostatním pojišťovnám na našem trhu korektní. A názor odborníků v pojišťovnictví a i názor agentů ČP je takový, že např. "Dynamik" je produkt velmi špatný a klamavý, což je možné vydedukovat přímo v nabídce
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 3. 2004 18:22 | Klient1

Myslím si, že na výměně staré a nevyhovující pojistky za novou nic špatného není. Naopak jsem rád, že mně někdo na špatný stav mého pojištění upozornil. Starou pojistku si platím od mých 18 let. Nyní mám manželku a dítě. Částka na kterou jsem byl pojištěn 20000 by jim vydržel tak měsíc a pak by umřeli hlady. Nyní jsem za stejné peníze pojištěn na 400 000 a navíc jsem si připojistil mou dcerku a to vše za 400 a ještě si šetřím. Takže já jsem velmí spokojen a vůbec nechápu proč se tady všichni rozčilují.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 3. 2004 12:47 | Jarda

Nula je to proto, že nikdo nechce prodávat. Pokud někdo vrhne nějaké akcie na trh, okamžitě jsou pryč. Samozřejmě jsem nemluvil o velkých investorech, ale o normálních lidech, kteří mají pár kousků akcií a kteří si mohli slušně vydělat. Dále je pravdou, že velké objemy realizovat ani na trhu nemůžete, protože na trhu (mimo majoritního akcionáře) je něco kolem 2% akcií.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

17. 3. 2004 12:40 | Nick

Jenže to by se taky s těmi akciemi muselo aspoň trochu obchodovat. Podívejte se sem do sekce Investice - Akcie a na záložku Historie u ČP. Objem obchodů s akciemi největší pojišťovny je většinou nula, občas pár JEDNOTEK akcií. Pak si to srovnejte s objemem obchodů třeba u KB a pochopíte...
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

17. 3. 2004 12:08 | Jarda

V reklamě není o finančních výsledcích ani slovo, takže Váš výpad je zcela mimo mísu. Mě reklamy nezajímají, mě zajímají fakta, tedy čísla. Např. Cena akcií ČP se před pěti šesti lety pohybovala kolem 1500 Kč a dneska je na 11 tisících. Slučný zisk pro potenciální chytré investory...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

15. 3. 2004 23:11 | kája

Ty blázne, ty věříš té jejich přiblblé reklamě, která osloví bohužel velké množství lidí, jelikož ČP vychází z mentality národa
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

9. 12. 2003 12:03 | pavlik

hehe proč asi byla pře bankrotem? protože byla před privatizací !!!! a když se podíváme kolik bylo zadržováno zisku před privatizací a ihned po privatizaci vyplaceno skupině PPF, tak to mají hoši skoro zadarmo. zlatá česká privatizační cesta.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Leoš Novotný

podnikatel, Leo Express

Milan Zemánek

podnikatel, Miton

Leoš Novotný
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Milan Zemánek
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services