Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 246 komentářů)

25. 6. 2020 16:02 | Alda

Dobrý den,k životnímu pojíštění můj život ČP Generali.Mam v lékařské zprávě zapsaný uraz,Unfall vyšetřeni trvalo celkém +- 10hodin tunelové vyšetřeni atd… Jelikož jsem pracovně v CH mimo Čr,tak jsem si moc nerozuměl s vyšetřujícím doktorem a poranil jsem si krční nerv, ted chodím asi měsíc na physioterapi paní Lucie Poňuchálková likvidatorka ČP mi zdělila smutnou zprávu,že nemám nárok na finanční odškodnění pro nedostatek důkazu v lekařských zprávách.Tím bych chťěl napsat v žádném případě nedoporučuji!!!Rádí se o své peníze hlásí,peníze berou ale jak nejste na vozíčku,ochrnutí nebo po smrti,nemají ve zvyku vyplácet!!!To si raději přes 2500czk/měs budu dávat pod polštář než platit podvodníkum.Hezký den
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 6. 2020 12:39 | Jan

Konečná ,ty svině vychcaný.....
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 6. 2020 12:35 | Jan

Konečná
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 5. 2020 18:20 | Martin Němec

Měl jsem u téhle pojišťovny sjednané pojištění několik let. Bylo to úrazové pojištění se spořením. Když mi končila smlouva tak jsem šel za stejnou paní se kterou jsem první pojištění vyřizoval. Řekl jsem, že peníze si chci vybrat, ale uzavřít to samé. Ptal jsem se co se stane kdybych chtěl peníze vybrat, jak dlouho bude trvat výpovědní lhůta. Řekla mi, že kdykoliv, ale je 6-ti týdenní výpovědní lhůta. Nakonec jsem zjistil, že smlouva je na naprosto jiné pojištění, které stálo o 200 Kč víc, ale u kterého není žádně spoření. Navíc v obálce, na které je napsán název pojištění které jsem opravdu chtěl. Jinými slovy platit i když se vám nic nestane a mít z toho velký H.... A hlavně aby na to nikdo nepřišel. Mohl jsem si takhle platit několik let a pak bych asi byl hodně překvapený. To si můžu dávat peníze pod polštář a bude to výhodnější. S touhle pojišťovnou už nikdy víc. Navíc když jsem chtěl pojistku změnit na to co doopravdy chci a to co jsem měl už dříve, tak mi paní řekla, že se se mnou potkat nechce a ať si to vyřídím na přepážce.
Více informací na http://pujcko.cz/
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 3. 2020 11:58 | Naďa

NEDOPORUČUJI !!! Ještě jsme nikdy nic z České pojišťovny nedostali co se tyče pojištění odpovědnosti vůbec nic. Okamžitě rušíme. Vyhozené peníze! U této pojišťovny bych si nepojistila ani tužku. Nedočkáte se žádného plnění. Všichni naši kolegové mají špatné zkušenosti.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 2. 2020 19:41 | Jan

Už nikdy víc Česká pojišťovna podvodníci.Platim si pojištění úrazu a když už se ten úraz stal a sem i po operaci tak po 112 dnech přijde dopis že je konec s vyplacením že podle tabulek je to strop s vyplácení peněz na můj úraz.takhle teda ne
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 1. 2020 14:57 | Marketa

Česká pojišťovna? Horsi jednání jsem nikdy nezažila, autonehoda, ne mou vinou, auto na odpis, nemám cim jezdit do práce, na náhradní vůz nemám nárok! Uz byla stanovena totální skoda! Teď čekám na vyčíslení škody! Jela jsem do práce autem za cca.120.000,-, naboural mě jiný řidič, jeho chyba. Mám očekávat výrazně nižší sumu, neb auto má tupky od krup?? Neuveritelne!! Nemám auto, nemám peníze, nemám náhradní auto. Skvěle služby!
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 1. 2020 20:56 | Pete

Česká pojisťovna jsou absolutní podvodnící. Při likvidaci pojistné události Vás absolutně okradou, likvidaci mi zkrátili na polovinu ani reklamace nepomohla. Vřele tento ústav nedoporučuji, stejně tak i celou Generali.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 1. 2020 15:25 | citros

delka setreni skody a lhani likvidatora do telefonu je neskutecna.Tuhle pojistovnu nedoporucuju!!!!!!kdybych sama neurgovala tak snad cekam 2 roky na vymenu skla!!!!
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 1. 2020 1:29 | M.

Je to celkem logické. Pokud jste škodu způsobil vy , je to váš problém a měl byste mít uzavřené pojištění na odpovědnost z běžného života. Ta větev se asi nezlomila sama, to bybylo něco jiného. Pojištění odpovědnosti v běžném občanském životě by měl mít každý, kdo to nemá, je blázen a riskuje, že bude platit. .
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

30. 12. 2019 0:36 | Martina

Pokud vaše pojistná smlouva obsahuje i pojištění trvalých následků, neměl by být problém. V tomto případě byste měla dostat plnění za trvalé následky. Záleží na více okolnostech ( hlavně lékařské vyšetření, jestli se opravdu jedná o trvalé následky. ) Pokud ano, pojišťovna platí.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

14. 12. 2019 4:35

Lenko, je logické, když jakákoliv firma vám platí školeni a vy po půl roce odejdete, chce do vás vložené investice uhradit. Já jsem u ČP 13 let, nemám problém. Pochybuji ale, že by vám nabídli pozici manažera, to si asi vymýšlíte. K tomu se člověk musí tak nějak propracovat.Prosím, neočerňujte Českou pojišťovnu jenom proto, že už tam nepracujete.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

14. 12. 2019 4:01

Česká pojišťovna plní vždy erychle a bez problémů.
-5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

14. 12. 2019 3:22

Paní Nevolová, nemáte pravdu. ČP není nejdražší, ale poskytuje kvalitní služby. Plnění škody v případě pojistné událolosti je vždy rychlé a bezproblémové.
-4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

14. 12. 2019 3:06

Namáte pravdu. ČP má nejrychlejší plnění, bez problémů. Samozřejmně, pokud máte uzavřenou pojistnou smlouvu, která obsahuje všechna pojistná rizika, která nárokujete.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

14. 12. 2019 2:54

Pane Václave, je to tak, že vy byste měl mít pojištění odpovědnosti vlastníka nemovitosti. Pokud jste vy vlastník domu, jste za něj zodpovědný, ne vaši rodiče. Bylo by dobré zkontrolovat vaši pojistnou smlouvu a nejspíš ji aktualizovat.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

14. 12. 2019 2:37 | Martina

Pane Milane, to co píšete je asi nesmysl. Na přepážce vám nikdo neřekne, jestli se vám úraz stal nebo nestal. Vy vyplníte formulář, napíšete, jak se vám úraz stal, a přiložíte zprávy o lékařském ošetření. Toť vše. Ostatní už řeší likvdátor. Přečtěte si vaši smloucu. jestli v ní máte opravdu i úrazové pojištění.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

14. 12. 2019 2:11 | Martina Viktorinová

Pojistnou smlouvu lze vypovědět bez udání důvodu 6 týdnů před výročním dnem. Pokud se jedná o prodej auta, lze vypovědět kdykoliv, stačí kopie velkého TP, kde je uvedena změna majitele.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

13. 12. 2019 15:41 | Miloš

V Únoru došlo k úmrtí pojištěného. Na kapitalovem životním pojištění byly nasetrene peníze a platba za pojištění chodila i po smrti pojištěného. 9 měsíců než přišla mala cast penez a doted jen lzou a dělají mrtvého brouka. Posílají dokola dopis v kterém nic nechtějí vysvětlit a popírají ze ho poslaly. Po několika měsících návštěv pobočky a telefonátů se konečně priznali ze penize mají vědí o nich a nehodlají je vyplatit. Nejhorší pojišťovna co znám.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 10. 2019 8:07 | Matrix10

Ty reaguješ na co tou větou "to jistě" ? Blbečkové jménem Lukáš, ve statistice jsou vedeni jako závadní lidi a nejčastěji jsou to lidé páchající vraždy tebe asi nikdo nepojistí, čéčeee
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Ondřej Raška

podnikatel, Miton

Roman Staněk

podnikatel a investor, GoodData

Ondřej Raška
ÚSPĚŠNOST
50,00 %

z 2 duelů
×
Roman Staněk
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services