Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 246 komentářů)

21. 7. 2018 19:12 | Adam

Máte pravdu radši si popovídám někde u soudu s takovými podvodníky. Je opravdu takových případů několik. Lidi nebojte se je žalovat. Díky tomu dostanete i trojnásobek, než máte nárok. ( Vlastní zkušenost)
-4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

4. 7. 2018 7:16 | toms

Nikdy nechci mít nic společného s touto institucí. Jejich klient mi způsobil škodu na majetku - oplocení domu. Policie odhadla škodu na 20.000 tis, technik vyslaný ČP to viděl na částku podobnou, firmy mi zaslali nabídky na opravu v rozmezí 16-25 tis a soudrud Jozef Hrdý mi zaslal plnění ve výši 6.721,- Kč. Prostě odbrat, okrát, znechutit. Jejich motto: "pomáháme vám jít dál" chápu tak, že máme jít o dům dál. Od nich prostě co nejdál! PS: nic u nich nemám pojištěného dobrých 20 let - totéž doporučuji všem!
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 6. 2018 14:05 | Jan

Podepisování smluv jim jde, ale zrušit zákonnou pojistku... Na pobočce podepíšete žádost o zrušení v domnění že to máte z krku a za měsíc přijde poštou zamítnutí žádosti, proto že jim něco chybí doložit... Asi si myslí že nemusím chodit do práce, hnus neochota, všecko problém ČP naposledy
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 5. 2018 22:35 | Ludva

S ČP mám zkušenost takovou, že mě naboural jejich klient. Po zavolání do pojišťovny kam už klient nahlásil událost vše v pohodě, likvidátor se dostavil už druhý den od nehody. Auto prošel a i když už auto bylo jednou bourané a někde to na něm bylo poznat, nějak to neřešil a napsal zprávu na totálku.
Na vyhodnocení jsem čekal sice 23 dní, ale byl jsem překvapen, protože odhadli cenu auta výše než jsem čekal a na částce co poslali jsem ještě vydělal. V tomto případě za mě spokojenost.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 5. 2018 1:08 | Nick

Okrádat by jim šlo. Sjednají pojištění, v průběhu se ozvou s "nutnou aktualizací", kterou podvodně přimějou podepsat navzdory slibům, že úspory zůstanou nedotčené, a klient rázem přijde o třetinu peněz - díkybohu za kvalitní právníky! Nikdy více s touhle institucí nechceme přijít do styku!
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 5. 2018 18:24 | Blanch

Velmi nespokojená, pojišťovna se o klienty nezajímá, slibuje, ale najde kličku a neplní. Komunikace když cokoli potřebuji nulová, ale pokud potřebují oni sjednat s klientem pojištění, jsou ochotni až hrůza. Nedoporučuji
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 5. 2018 8:44 | Lenka

Co se týče české pojišťovny, tak občas nevím kdo je na tom hůře. Zda její klienti, zaměstnanci a nebo nevé nastupující lidé. Mám taky úžasný příběh. V ČP jsem měla tu čest pracovat, ukončila jsem to, protože mě unavovalo prodávat produkt, který je akorát okrádač lidí o peníze a v závěru nedostanou ani korunu. Byla jsem tam půl roku a za ten půl roku si vydělala cca 60tis. Navíc to byla práce na ičo za dva měsíce mi přišlo, že jim mám zaplatit něco kolem 80ti tisíc. Napočítali mi tam zkoušky čnb, podporu co jsem od nich dostávala, práci trenérů.. Následně na to cca za tři roky, jsem dostala nabídku jít tam pracovat znovu jako manažer. Říkala jsem si, že to zkusím. Jela jsem na první školení životního pojištění a bylo mi z toho zle. :( chlubí se novým produktem, ale je to produkt, který má řadu výluk, které se v životě běžný klient nedozví, nevšimne a nerozumí jim.. Ale bohužel potom když se něco stane, zjistí, že platil x tisícu měsíčně za nic. Raději jsem po 14ti dnech skončila. Ale co se milého nestalo. :D Dostala jsem dopis, kdy české pojišťovně mám zaplatit 5.000,- za vedení a správu kmene. Jakého kmene, ptám se sama sebe?? Od Čp jsem nedostala ani jeden kontakt, žádnou provizi.. Byla jsem tam 14dní a mám ještě já platit jim. Proto varuji všechny kdo o téhle pojišťovně přemýšlí, ať jako klient nebo jako pracovník. V žádném případě NE!!
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 4. 2018 19:29 | wmse

Klienti zažalují Českou pojišťovnu. Vadí jim, že dělá mrtvého brouka 24. dubna 2018 6:01 Naštvaní klienti pojišťoven zakládají spolek, aby mohli v kauze neplatných životních pojistek podat obdobu hromadné žaloby. Ta bude směřovat nejdřív proti České pojišťovně. Spolek chce donutit pojišťovny, aby jasně řekly, které smlouvy platí a jestli si mohou vůbec strhávat pojistné nebo poplatky. Zdroj: https://ekonomika.idnes.cz/ceska-pojistovna-hromadna-zaloba-zivotni-pojisteni-fyr-/ekonomika.aspx?c=A180423_105703_ekonomika_nio
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 4. 2018 19:28 | janok

Klienti zažalují Českou pojišťovnu. Vadí jim, že dělá mrtvého brouka 24. dubna 2018 6:01 Naštvaní klienti pojišťoven zakládají spolek, aby mohli v kauze neplatných životních pojistek podat obdobu hromadné žaloby. Ta bude směřovat nejdřív proti České pojišťovně. Spolek chce donutit pojišťovny, aby jasně řekly, které smlouvy platí a jestli si mohou vůbec strhávat pojistné nebo poplatky. Zdroj: https://ekonomika.idnes.cz/ceska-pojistovna-hromadna-zaloba-zivotni-pojisteni-fyr-/ekonomika.aspx?c=A180423_105703_ekonomika_nio
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 4. 2018 19:27 | Kajetan

V současné době se připravuje na tuto podvodnou instituci hromadná žaloba, aby se mohl přihlásit o svá práva a nároky neomezený počet podvedených klientů tohoto ústavu. Připojte se i vy! Klienti zažalují Českou pojišťovnu. Vadí jim, že dělá mrtvého brouka 24. dubna 2018 6:01 Naštvaní klienti pojišťoven zakládají spolek, aby mohli v kauze neplatných životních pojistek podat obdobu hromadné žaloby. Ta bude směřovat nejdřív proti České pojišťovně. Spolek chce donutit pojišťovny, aby jasně řekly, které smlouvy platí a jestli si mohou vůbec strhávat pojistné nebo poplatky. Zdroj: https://ekonomika.idnes.cz/ceska-pojistovna-hromadna-zaloba-zivotni-pojisteni-fyr-/ekonomika.aspx?c=A180423_105703_ekonomika_nio
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

2. 4. 2018 18:50 | Bea

Zdravím, myslím si, že lidé v ČP více válejí šunky než pracují. A v náš prospěch, pojištěných, už vůbec ne. Před měsícem jsem zaslala na pojišťovnu dotaz, jaká je aktuální smluvní výše nemovitosti, kterou mám u nich pojištěnou. Prý to pořád zjišťují. Napíši jim po týdnu a stále to zjišťují. Jsou tam zcela neschopní lidé, kteří pro nás pojištěné nic neudělají. Asi bude lepší si hledat jinou pojišťovnu, která nemá své klienty na háku.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 4. 2018 9:49 | Helena

Dobrý den, prosím, dejte POZOR, ČP posílá podvodné SMS: "Dobrý den, splatnost pojistného Vaseho pojisteni c.1897660011 je 28.4.2018. Castku 1406 Kc uhradte prosim na ucet 1135011/0100,VS=1897660011". Zaplacením tak dostanete pojistku, kterou ani nechcete.Helena
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 3. 2018 11:17 | Honza

Velke zklamani, penize berou roky a kdyz se neco opravdu stane, maji plno pravniku. Skoncil jsem s Kelnerem
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 3. 2018 11:17 | Honza

Velke zklamani, penize berou roky a kdyz se neco opravdu stane, maji plno pravniku. Skoncil jsem s Kelnerem
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 2. 2018 12:39 | Jan T.

Dobrý den. Mám uzavřenou pojistku na škodu způsobenou zaměstnavateli od roku 2013... Jsem řidičem VZV a koncem minulého roku jsem způsobil transportní škodu. Pojišťovna škodu zamítla s uvedením: Je nám líto, ale ve Vašem případě jde o výluku z pojištění shora uvedenou, o poškození dopravovaných věcí.Dle ujednání Vaší smlouvy se pojištění nevztahuje na odpovědnost pojištěného za škodu způsobenou na pneumatikách a dopravovaných věcech.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 1. 2018 9:19 | Josef Novak

Spokojenost s plněním.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 11. 2017 7:32 | Anti Česká pojišťovna

Jsou to zloději.. v žádné případě nepodporujte Českou pojišťovnu!!!
+13
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 11. 2017 17:31 | Milan

Popisuji moje zkušenosti. Pojištění majetku a odpovědnosti občanů. Škodní událost 4.2. letos. Od té doby pouze slýchám výmluvy, z jakého důvodu pojišťovna nebude danou škodu likvidovat. I po opakovaném dodání všech dokumentů, urgencí, stížností na Call Centru i u mého poradce nikdo není schopen reagovat. Likvidátor provedl kontrolu na místě, vypracoval svůj minimální rozpočet. Všechny opravy jsem dělal s jeho souhlasem a hradil dlouhé měsíce ze svého. Po celou dobu pojišťovna nereagovala, vždy až na mé zavolání likvidátorovi jsem byl požádán o další doklady. Likvidátor postupně (cca v 1 - 2 měsíčních odstupech, aby získával čas) vyžadoval další a další podklady, které jsem vždy během několika dnů dodal. První částečnou platbu mi poslali po 7 měsících. Po 8 měsících vyměnili likvidátora, nový už nekomunikuje vůbec. Pojišťovna ani nedodržuje zákonné lhůty 30 dnů na odpověď. Po 4-násobné urgenci zareagoval tak, že si vyžádal dokumenty, které tam již dávno mají. Dnes mi oznámili, že zareagují do 20 dnů. Škoda tedy nebude zlikvidována ani po 10 měsících !!! Dělají si ze mně vysloveně srandu. Již nikdy s Českou pojišťovnou !!!
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 10. 2017 6:46 | Janik

To by mě taky dožralo a určitě by bylo dobré aby to věděli lidé co váhají kde si sjednat nějakou pojistku. Raději tedy žádnou, protože stejně nic nedostanete!!!Neskutečná arogance a povýšenecké jednání v ČP, přitom ženská bez absolutní účasti, jak umělohmotná figurína, neprofesní přístup, a přitom je živí, tyto PARAZITY, tak naivní lidi svými pravidelnými platbami, ale jak správně píše pán, při škodní události nedostanete ani korunu. Je to KOLOSÁLNÍ PODVOD, ale týkíá se to i Koooperativny, Uniqy aj. A přitom víte jaké mají platy? Je třeba tyto parazity odstřihnout a nepodporovat. Jediným řešením je poslat jim tam kontrolu z ČOI kvůli nekalým obchodním praktikám!To může zabrat, dostanou pokutu až 20 milionů korun a jejich tzv. 190 historie může skončit během okamžiku
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

17. 10. 2017 6:41 | Janik

Neskutečná arogance a povýšenecké jednání v ČP, přitom ženská bez absolutní účasti, jak umělohmotná figurína, neprofesní přístup, a přitom je živí, tyto PARAZITY, tak naivní lidi svými pravidelnými platbami, ale jak správně píše pán, při škodní události nedostanete ani korunu. Je to KOLOSÁLNÍ PODVOD, ale týkíá se to i Koooperativny, Uniqy aj. A přitom víte jaké mají platy? Je třeba tyto parazity odstřihnout a nepodporovat. Jediným řešením je poslat jim tam kontrolu z ČOI kvůli nekalým obchodním praktikám!To může zabrat, dostanou pokutu až 20 milionů korun a jejich tzv. 190 historie může skončit během okamžiku
+11
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Dalibor Dědek

podnikatel

Jakub Havrlant

podnikatel a investor

Dalibor Dědek
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Jakub Havrlant
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services