Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 232 komentářů)

31. 8. 2020 19:02 | Luboš

Srovnal bych tuto pojištovnu se šmejdama asi tak možné ještě horší šmejdi vám aspon něco dají
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 8. 2020 10:03 | podvodníci

podvodníci, nebrat, sklo není sklo a automaticky prodlužují smlouvu i když jsem jim volal, že to nechci a ještě mi to na lince odkývali
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 8. 2020 11:32 | Stanislav

V žádném případě nedoporučuji ČPP. Byl jsem dlouholetý klient. Měl jsem u nich pojištěný dům. Když jsem se dostal do finančních problémů a písemně jsem je poprosil, aby mi moji pojistku zrušili, že si ji nemůžu při současné situaci dovolit, vůbec mi neodpověděli, naopak mi ještě poslali 300 Korun pokutu za upomínku.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 7. 2020 13:12 | Věra

také jsem pracovala v pojišťovnictví ale takové chování jsem si dovolit nesměla. tady je to jak zaseknutý gramofon který mele to samé dokola a nic jiného neznají. Kdybych takto jednala já se svými klienty asi bych rychle skončila. A to že jejich pojistné podmínky nejsou úplné, tak to je fakt. pokud jste je četl, tak jste to také musel vidět.
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

9. 7. 2020 19:53 | D

Tuto pojišťovnu vůbec nedoporučuji! Katastrofální jednání. Koupila jsem auto v bazaru, oni mi u čpp sjednali pojistku, kterou jsem hned druhý den vypověděla. Odpověď následující den, že výpověď byla předána na příslušné oddělení. Písemná odpověď domů přišla po více než měsíci! Místo spokojenosti vztek, protože podle nich jsem vypověděla pojistku až o dalších 10 dní později a chtějí po mě za těch 10 dní, když už jsem dávno měla sjednanou a zaplacenou pojistku jinde, zaplatit poplatek ve výši pojistky na jeden měsíc! Nechápu! Paní se po telefonu bránila tím, že na odpověď mají snad 9 pracovních dnů. A co já s tím? Výpověď pojistky byla podepsána k nějakému datu a ten den odeslána, tak jak si můžou dovolit něco účtovat? Ještě v dopise nezapomenou zdůraznit, že pokud nezaplatíte, bude vám stoupat cena, kterou máte zaplatit. Lháři a zloději! Nic víc! Prostě naprostá nespokojenost a už nikdy více!
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 6. 2020 16:23 | Silva

Ten pes skáče po lidech na Kucínský ulici
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 6. 2020 17:58 | Světluška

Bylo mi vnuceno pojištění vozidla u ČPP při nákupu kvůli financování s tím, že ho mohu do 14 dnů vypovědět bez udání důvodu. Hned druhý den jsem sjednala pojištění u jiné pojišťovny a oznámila výpověď mailem. V odpovědi bylo, že výpověď pouze písemně nebo využít jejich formulář, kde ovšem chybí důležitá kolonka "důvod", tak jak je to v podobných formulářích slušných pojišťoven. Po čase začali vymáhat částku za celý měsíc! To jsem samozřejmě odmítla. Teď se chtějí dokonce soudit. Jestli jsou tolik frustrovaní, že jim utíkají klienti, tak ať hledají chybu u sebe a začnou nabízet použitelné produkty, místo toho, aby okrádali slušné lidi. Vydřiduši!
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 6. 2020 13:16 | Veronika

Úplně se po přečtení komentářů bojím zrušení pojistky dnes jsem žádost odeslala přesně jak píší ostatní jak jednou měli vyplatit něco mně hned problém hned ruším prý na to mají 6 týdnů tak jsem zvědavá na férovost ale myslím že férovost čekat nemůžu
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 6. 2020 16:45 | Druhý Brňák

Naprostá nehoráznost !!! Mám u ČPP už mnoho let několik pojistek a když konečně mělo dojít na plnění zdravotního pojištění, tak samozřejmě nic.. Spousta výmluv, papírování, vše jen tak aby k plnění nedošlo. Nakonec mi ještě drze poslali dopis, že mi sami vypovídají jednu z pojistek.. Ruším s nimi vše a to co nejdříve a to je mi naprosto jasné, že se to bez dalších, obrovských problémů neobejde.. Pokud mohu doporučit, nikdy, NIKDY nebrat !!!
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 5. 2020 7:04 | brňák

To je pravda vyměnit lidi by to chtělo. V Brně na jedné pobočce lítá pes a obtěžuje zákazníky a když jsem hlásil bouračku ženská z přepážky si tam prodávala nějaký pletení. Fakt síla.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 5. 2020 5:26 | Věra

Je to banda zlodějů, za 10 dní pojištění vozidla z důvodu přejetí z autobazaru a nějaké formality tak z celkové částky 3600,-Kč naúčtováno 322,-Kč. Jednání na zákaznické lince také katastrofa. Určitě tuto pojišťovnu nedoporučuji.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 5. 2020 9:35 | V. K.

Absolutně nejhorší pojišťovna s jakou jsme se setkali. Manžel x měsíců léčil zranění a přesto, že právě pro tyto případy se hlavně pojištoval, nedostal ani korunu. Rozhodli jsme se smlouvu vypovědět a to byl taky zážitek. Dnes byla smlouva po 3 měsících stupidit konečně ukončena a ty bestie si naúčtovaly ještě 500,- za ukončení smlouvy. Tohle je opravdu instituce na kterou je nejlepší se z vysoka ??????.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 5. 2020 9:33 | Michal

ČPP je parodie na pojišťovnu, jenom obírají lidí o peníze.Uz nikdy více nebrat!!
+8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

20. 4. 2020 8:19 | Petr

nalákají klienta na nejnižší povinné ručení.. ale.. :D jakmile uběhne rok, zvednou vám pojištění tak, že se vlastně dostanete na cenu u jiných pojišťoven.. já jen trnu, o kolik to zase příští rok zvednou, jestli o 5 nebo 7 tisíc.. raději si vyberte dražší, ale férovější společnost.. jo a samozřejmě jsem neměl jedinou škodní událost.. :)
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

31. 3. 2020 9:24 | Libor

NEBRAT!!!! Pokud celé roky platíte, je to v pořádku. Jakmile mají zaplatit vzniklou škodu, kroutí se jako hadi a hledají důvody proč nezaplatit. Zrušil jsem obratem všechny čtyři smlouvy! JIŽ NIKDY VÍCE ČPP.
+8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 3. 2020 18:20 | Petr

Od 11.3 čekam na vyplaceni skody kterou způsobil jejich opily klijent v pondělí 24.3 mi rekli ze jsem jim nedodal potrebne dokumenty ale ty jsem podal prave 11.3 na pobocku dnes mi bylo receno ze to bude trvat jeste tak 10 dnu je to nejhorsi pojišťovna
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 3. 2020 12:34 | Jan

Nejhorší pojišťovna ,když má plnit má na všechno čas a snaží se prodlužovat plnění nebo nalezne kličku v plnění !!! Lidi nedávejte si životní pojištění nebo ji včas ukončete .
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 3. 2020 11:19 | Lucie Šabíková

Česká podnikatelská pojišťovna - nedoporučuji Na výpověď pojistné smlouvy kvůli prodeji skútru zaslanou doporučeně nereagují a po více než měsíci posílají výhružný mail s upomínkou o roční pojistné a s penále. Tak doufám, že jim těch pár korun za negativní reklamu stálo../
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 2. 2020 9:08 | pavel

Katastrofa. Zapomněli (!?) odeslat předpis pojistného na další rok. Než to poslali, uběhla lhůta, ve které je možno vypovědět. A úplně náhodou jsou pro tento rok víc než 2x dražší, než ostatní. Mluvit s operátorem? … Absolutní ztráta času - mele pořád dokola. Hnus a podvod. Nikdy víc.
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 2. 2020 14:33 | Adam

Kraceni pojistneho plneni, nedodrzovani terminu, nekomunikace...jdeme k soudu.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Tomáš Karpíšek

restauratér a podnikatel, Ambiente

Petr Brůna

podnikatel, Husky

Tomáš Karpíšek
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Petr Brůna
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services