Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 232 komentářů)

18. 4. 2019 8:13 | Pavel

Pojišťovnu ČPP důrazně nedoporučuji. Podvodná organizace. Při prodeji auta jsem odeslal písemně výpověď smlouvy. Smlouvu neukončili a naopak začali posílat upozornění na nedoplatek. Urgoval jsem ukončení několikrát, ale až po třech měsících smlouvu ukončili a vyměřili nedoplatek za tyto tři měsíce. Šlendrián a neschopnost.
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 4. 2019 13:02 | Dana Žáčková

Rozhodně nedoporučuji tuto pojišťovnu. Měsíční částka placení pojistného byla 1651,- Kč. Nedávno se mi stal úraz. Pojišťovna mi nic nepřiznala, pouze se vymlouvala na všeobecné podmínky. Když jsem pojištění z tohoto důvodu vypověděla, tak mi to pěkně naúčtovali. Naúčtovali mi dvouměsíční výpovědní lhůtu včetně lichvářských poplatků. Přitom pojistné bylo vypovězeno v řádné době. Jsou to zloději.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 4. 2019 20:25 | David

Musím potvdit negativní zkušenost s touto pojištovnou, auto zlikvidované v roce 2017, zasláno asi 10 emailu ohledně vrácení přeplatku. Dnes 4/2019 stále mailujeme a čekáme kdy platba dorazí.Z takového jednání se mi chce zvracet! Nikdy více !!!.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 3. 2019 18:54 | Jitule

Jsou to darebáci.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 3. 2019 11:15 | Michal Benedikt

Zkušenosti s ČPP více než negativní. Máme připojištění střetu se zvěří bez spoluúčasti do výše 50.tisíc korun. Bohužel se nám podařilo srnku srazit a proto jsme byly relativně v klidu. Po nahlášení nehody na pojišťovnu vše probíhalo bez problémů. Auto bylo odstaveno u autoklempíře, a likvidátor přijel přímo k němu. Veškeré poškození způsobené střetem bylo likvidátorem schváleno a předáno pojišťovně. No a to se začali dít věci. Dostali jsme na výběr ze dvou možností. Možnost první byla oprava u smluvního partnera s tím, že pokud bude oprava nad limit bude uhrazeno ze strany ČPP. Možnost druhá rozpočtem oproti faktuře se nám zdála jako nejlepší varianta protože našemu autoklempíři důvěřujeme a víme, že odvádí precizní práci a auto bude v pořádku. Zákonem je dáno, že máme nárok na ORIGINÁLNÍ náhradní díly. Oprava proběhla a byla vyčíslena na 50.923,- tudíž z naší kapsy by mělo být uhrazeno 923,- a ze strany ČPP jejich limit 50.tisíc. Faktura byla předána přímo ze servisu a dle ČPP došlo z naší strany k porušení podmínek a tímto nám bylo plnění zcela zamítnuto. Jakmile jsme se ozvaly bylo nám řečeno, že případ bude přehodnocen. Během cca 2 hodin byl případ přehodnocen a bylo nám odesláno sdělení kde nám přiznávají částku 26236,- se spoluúčastí 10% 2624,- celkem k výplatě 23612,- a tato částka byla odeslána na náš BÚ. S tímto jsme samozřejmě nesouhlasily a podali jsme návrh na revizi likvidace pojistné události, která byla odeslána přímo k rukám řediteli úseku likvidací p. Bořku Těžkému, který konstatoval, že neshledal zkutečnosti, které by ho opravňovali ke změně jejich stanoviska. Pan Ředitel se ohání všeobecnými podmínkami pro Havarijní pojištění a pro připojištění přírodních rizik (nikoliv střetu se zvěří) a ztoho plyne, že jsme byly povinni opravit vozidlo pouze ve smluvním servisu a opakovaně jsme byli upozorněni na tuto povinnost. Při nahlašování nám ale bylo dáno na výběr. Byl nám údajně vyplacen rozpočet, který nám ale nevznikl. Do rozpočtu nám byly zahrnuty ceny kvalitativně rovnocenných náhradních dílů (díly dosahující kvality originálních náhradních dílů). Veškeré práce lakýrnické plus klempířské nebyly zahrnuty z důvodu, že byly vysoce převyšující nad aktuálními cenami prací značkových opravců v regionu stím, že v rozpočtových nákladech hradí sazbu práce 450,-/hod (bez DPH). K námi namítanému údajně nesprávnému plnění odpočtu spoluúčasti dále sdělil. že byl proveden jak v souladu s ujednáním tak oddílu 2 pojištění přírodních rizik. Nyní věc postoupila tak daleko, že budeme požadovat odškodnění v rámci soudního řízení, protože několik na sobě nezávislých právních poradců nám sdělilo stejné stanovisko a to, že ČPP porušila snad vše co v rámci pojištění porušit mohla. Proto Všechny kdo toto budete číst důrazně VARUJI PŘED UZAVÍRÁNÍM SMLUV S TOUTO POJIŠŤOVNOU!! POKUD NECHCETE MÍT ZBYTEČNÉ PROBLÉMY A NERVY V KÝBLU.
+11
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 2. 2019 21:07 | Artur M

Příšerná pojišťovna, naboural mně jejich klient a já jsem musel k technikovi, neustále musím dodávat nové a nové doklady , které nutně potřebují, věc měli řešit rozpočtem, ale najednou by chtěli faktury, když jsem dodal plnou moc kterou chtěli oni, tak moc nechápu proč po mně chtějí rozpisy práce, apod. proč díky plné moci nekomunikují s autoopravnou . Když jsem po nich chtěl aby auto dali do původního stavu přestali komunikovat. Zatím ještě nevím jak to proběhne a dopadne, poté budu věc řešit případně soudně.
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

31. 1. 2019 13:23 | Lumír

Příšerná pojišťovna, naboural mně jejich klient a pojistku krátili o 30% protože mi dodali nové věci. Když jsem po nich chtěl aby auto dali do původního stavu přestali komunikovat. Nepojistil bych tam ani psa.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 1. 2019 19:26 | Lada

Měla jsem u ČPP pojistku na povinné ručení cca rok a u této pojišťovny už si nikdy nic pojišťovat nebudu jelikož když jsem zrušila pojistku o jediný den déle,tak si učtovali nehorázný peníze. ČPP jsou zloději a zatím nejhorší zkušenost co jsem kdy měla a nikdy nikomu doporučovat nebudu!!!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 1. 2019 10:15 | Petra Ch.

Je zvláštní, že smlouvu o pojištění je možné uzavřít telefonicky bez jakéhokoliv ověřování údajů, ale přístup do internetové aplikace je možné vyřídit jedině na pobočce, kvůli ověření údajů. Samozřejmě změnu jakýchkoliv údajů na smlouvě je možné provést e-mailem bez ověření jejich pravdivosti. Velmi, velmi zvláštní přístup.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 12. 2018 15:57 | Anonim

ČPP - Když ukončujete smlouvu ,tak s vámi bez problémů komunikují přes mail . Ale když u nich máte pohledávku ,tvrdí že jste byli k nedosažení . Ani dopis, ani telefon, ani mail.. Pouze exekuce ... Oči pro pláč...
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 12. 2018 18:16 | Ilona Vodickova

Nejhorší pojišťovna. Mám velice špatnou zkušenost. Skoro 3 roky jsem platila životní pojištění 1009,--Kč měsíčně. Po nahlášení pojistné události, kde jsem požadovala pouhé 400 Kč jako denní odškodné za nemoc, dělali nechutné obstrukce a tahanice. Nejradši by nedali nic. Na základě jejich jednání jsem smlouvu vypověděla, konec byl 11.10.2018. Tak mi to samozřejmě spočítali tak, že za těchto 11 dní musím zaplatit nehorázně peníze navíc dle nějakého ceníku, který jsem při podpisu smlouvy ani neviděla. Jednání s pojišťovnou je buď písemně (stejně posílají chaotické dopisy) a nebo přes coolcentrum a tam stejně nikdo nic pořádně neví. Pokud si nechcete ničit nervy, nikdy se touto pojišťovnou nenechte zlákat k uzavření smlouvy. Jenom z vás budou tahat peníze.
+11
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 10. 2018 10:19 | Tom

Ceska podnikatelka prosim vas musite vymenit vsichny lidi co kvam pracujou protoze jsou strasne spomaleni resite kolik mi musite poslat na ucet vic nez 29 dni to neni normalni
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

17. 10. 2018 10:00 | MMartin

bohužel v této rádoby pojišťovně neznají pojem automatické vyúčtovaní smlouvy při výpovědi smlouvy. Prý si mám zažádat písemně o vyučování, jinak to neposílají. V ČPP je vše problém. Neskutečná arogance....
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 10. 2018 2:18 | ivan

Nejhorsi pojistovna vubec CPP!!!!!
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 10. 2018 2:17 | NEDOPORUCUJI CPP

Zdravim, pokud uvazujete o tehle "spolecnosti", tak rychle pryc. Jakmile se neco stane a maji vyplacet skodu, HROZNE!!! Pokazde to zvedne nejaky novy debil ktery o tom nic nevi, s nekym se domluvite na necem a pak to zase stejne zvedne nekdo jinej ktery otom nic nevi. Nesmyslne veci si vyzaduji! PROSTE KATASTROFA!!
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 9. 2018 14:43 | Tess

Rozhodně NEDOPORUČUJU pojišťovnu ČPP. Tragédie. Stane se vám cokoliv a peníze vám nedají. A to na dopis, že to vyřizují čekáte třeba půl roku a potom vam za další měsíc dají dopis, že vám nezaplatí nic. Takže kdo tam chce jít,zapomeňte na to. A ten kdo tam je, okamžitě odejděte.
+15
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 8. 2018 19:03 | pavel černý

nelíbí se mi, že letos nelze platit na pobočce hotově. Kartu nemám a nechci a tak na poště o mnoho peněz dražší . Napsat stížnost, kam?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 7. 2018 5:52 | Martin

Mně zamítli plnění pojistky Invalidity. Důvod uvedli, že epilepsie vznikla na základě úrazu ramene, který se stal před uzavřením smlouvy. To je opravdu vrchol!!!
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 7. 2018 20:39 | Aleš

Jedna z nějhorších pojišťoven vůbec. Ze smlouvy s nimi jsou jen problémy a prázdnější kapsa. Když se něco stane, tak vymýšlejí jak se z toho vyzout a nic vám nedat. Spoléhají na to, že se nebudete soudit.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 6. 2018 14:31 | len

Myslím, že každý by si měl zjistit ohledně pojišťovnictví nějaké informace a recenze na další pojišťovny. A pak by mluvil jinak. Každá pojišťovna je šmejd a hrabe pro sebe, a lidi jsou úplně to samé a snaží se ze všeho vydřít co nejvíc a když jim to nikdo nedodá tak jen plyvo špínu. Já jsem s čpp velice spokojená! A nehodlám tento názor měnit.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Miloš Endrle

podnikatel, Geewa

Michaela Maláčová

modelka a podnikatelka

Miloš Endrle
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Michaela Maláčová
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services