Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 232 komentářů)

26. 6. 2018 10:10 | Milos

Nejspíš pan ředitel cpp
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

22. 6. 2018 13:41 | Petr

Nechápu jak si může ČPP učtovat pojištění do konce měsíce když jsem osobně na pobočce ukončil pojištění dne 4 června 2018 z důvodu prodeje motorového vozidla.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 6. 2018 5:59 | Rostislav Brindžák

Bohužel jsem narazil na to samé, sedm měsíců řešení sodného události, viník jejich klient opilí řidič, akorát arogantní jednání, bezdůvodné krácení a oddalování řešení, prostě katastrofa. Hlavně že mají krásný kodex jednání s klienty pohádka!!! Prostě že se nestydí.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 6. 2018 15:46 | xxx

Dobrý den, nejsem spokojená s touto společností. Jejich havarijní pojištění je drahé a nevýhodné.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 5. 2018 14:30 | Nikdy víc ČPP zloději

Tato tzv.pojištovna je to nejhorší co se dá k vozidlu sjednat ,snaží se vymanit z odpovědnosti při pojistné události(odcizení vozidla)nechají Vás bez prostředků,snaží se celou situaci oddalovat ,zpochybnovať .Bohužel to skončí soudní žalobou .Nikdy víc tyto podvodníky
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 5. 2018 14:21 | Taky obrovská nespokojenost s ČPP

Přihlásil jsem se ke škodné události kterou jsem nezpůsobil (protečená čistá voda sousedům pod bytem - způsobili to zedníci při rekonstrukci). ČPP až po roce požadovala po mě náhradu. Když jsem zjistil, že podali žalobu (po té co to slíbili uhradit zedníci a neuhradili) jsem požadovanou částku ihned uhradil. Přesto na mě podali exekuci kvůli drobným nákladům spojených s podáním na soud. S ohledem na výši vymáhané částky cca.pár tisíc považuji jejich jednání za arogantní a jednání z pozice síly. PS: Kdyby si dali raději tu práci a člověka řádně informovali tak bych i tyto náklady včas uhradil !
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 5. 2018 14:32 | Životní pojištění

Dobrý den, Také se musím přidat k negativní recenzi. Chtěla jsem vyplatit svou životní pojistku. Vzhledem k to u, že jsem se vdala a přestěhovala, tak s tím měli opravdu problém. Zprvu mi nic nevyplatili, tak jsem po měsíci došla na pobočku, kde jsem předložila veškeré dokumenty, bankovní účet a novou adresu. Za měsíc a půl stále nic nepřišlo. Pdala jsem tedy mail, na ketrý mi bylo napsáno, že částka byla vyplacena formou šeku/pukázky, která mi přišla do schránky. Nic mi ovšem nepřišlo a žádný šek jsem neviděla. Volala jsem tedy na pobočku, kdy mi oznámili, že mi zaslali opravdu dopis, ale na staré připjmení na novou adresu. Momentálně tedy musím čekat, než dopis přijde zpět na centrálu a já budu muset jít zas za notářem, ověřit si podpis, a pak podat žádost o vyplacení znovu. Jsem z tohoto připstupu opravdu zklamaná, jelikož si nedokážu představit, co bych dělala, kdybych ty peníze na něco nutně potřebovala.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 4. 2018 8:21 | Pavel Voleník

Dobrý den,k otázce ohledně rozbitého čelního skla,jelikož se mi přihodilo to stejné Vám mohu zdělit toto. Já i viník jsme dodali dle sdělení pojišťovny všechny potřebné dokumenty.Na základě toho mi pojišťovna sdělila,že si mohu nechat sklo vyměnit a po obdržení faktury mi do 14-ti dnů škodu proplatí.Místo toho mi přišel dopis,že škodu odkládají.Z toho vyplývá,že ČPP je jen další šmejd.
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 4. 2018 8:58 | Jakub Melzoch

Dobrý den, ČPP jsem kontaktoval jakožto pojišťovnu viníka, který mi rozbil čelní sklo. Přestože jsem dodal veškerou dokumentaci včetně kamerového záznamu, pojišťovna stále čeká na vyjádření viníka a to už 7 měsíců (od září 2017) a odmítá škodnou událost uzavřít.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 4. 2018 0:46 | Xxx

Dobrý večer, mohu se zeptat jak to dopadlo. Dostal jsem se do stejného problému. Je to teprve v šetření z mé strany. Děkuji za Odpověď L.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 2. 2018 16:35 | Miroslav Macek

Dobrý den po druhém spálení s tímto subjektem důrazně nedoporučuji teda pokud nepotřebujete vyhodit peníze do vzduchu nebo někoho nakrmit jsou to zloději pokud platíte tak je vše v pořádku jen po nich nechťejte ňeco uhradit a pozor na malinká písmena ty jsou pro ně nejdůležitější
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 2. 2018 10:45 | 123

Také se bohužel musím přidat a rozhodně nedoporučuji ČPP. Délky šetření škody jsou extrémně dlouhé. Na odpověď na jakkýkoliv dotaz čekáte několik dní, třeba i týden. Mojí škodu řeší, už více jak 14 dní bez jakkékoliv informace. Ubohé služby
+12
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 1. 2018 12:01 | Iveta

Rozhodně NEDOPORUČUJI ČPP. Mám též špatné zkušenosti. 10 let platím řádně pojistné na nemovitost. Při poslední vichřici došlo k poškození střešní krytiny. Pojistné plnění bylo zamítnuto z důvodu "střecha je stará". Došlo k pojistnému podvodu z jejich strany, jelikož si nechali platit pojistné a již dopředu věděli, že z důvodu stáří, v případě škodní události, k plnění nikdy nedojde. Barbarství a pojišťovna vesele okrádá lidi dál!!!!
+14
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 1. 2018 13:08 | Jan

Pridavam se k negativnim zkusenostem s CPP. Tentokrat u pojisteni ze zodpovednosti vuci zamestnavateli. Zamestnavatel po prvni negativni zkusenosti menil smlouvu, aby pokryla autonehodu, resp. poskozeni vozidla pri vykonu prace. Protoze v puvodni, ikdyz jsme to vyzadovali to tam nebylo, podle CPP. Rok na to stejna situace, tak jdeme s klidem nahlasit skodni udalost a opet zamitnuto... A stejna odpoved. Podle vse se zmenilo jen to, ze CPP za upravu smlouvy uctovala cca 30 000Kc. Urcite tedy nedoporucuji.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 11. 2017 17:30 | jaroslav

Od roku 2011 mám u České podnikatelské pojišťovny Autopojištění Combi Plus (povinné ručení + havarijní pojištění). Pak mi přišel dopis, že pojištění ruší (využívají zákonem danou možnost). Udělali to skoro okamžitě po pojistné události (vandalismus). Je to od nich sprosté jednání. Vysvětlovali mi, že za moje auto už zaplatili příliš (měl jsem již dříve více pojistných událostí).
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 10. 2017 12:26 | Lucie

CPP . Po tom, co mi za úraz dcery vyplatili jen dvě třetiny nemocenske, jsem odešla k jiné pojišťovně. Ve výpovědi jsem jasně napsala,že si nepřeji byt CPP kontaktovana ani písemně ani telefonicky a tak mi agent zazvonil přímo u dveří. Začal mě přesvědčovat jakou dělám chybu atd. A když jsem se nedala ukecat,tak mi tak vyskrabal žaludek,že je to nefér a kdesi cosi, že jsem si připadala jako ten největší zloduch....
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 9. 2017 10:54 | Jaroslav studenka

Dobry den pojistovna čpp jiz nikdy vice ted davam vypoved a budu rad pokud se ste pojistovny dostanu mam zde povinne ruceni a pojisten dum domacnost proste komplet bojim se abych nemel zadnou pojistnou udalos a nemusel jse na tuto pojistovnu obratit proc jeto jasne pojistovna nechce proplacet skody a kdyz tak vas okradou a nez vas okradou tak vam ale poradne celou tu dobu nez to uzavrou a neco malo vam zaplati vam krasne zneprijemni zivot zadne zatani nezajem zamestnanci vubec nepracuji mobilni technik nema cas 14 dni nez prijde je normalni doba a co by klient chtel arogance nesympatie nezajem ja jsem ja a klient musi drzet hubu klienske centrum nezajem o klienta likvidator nema cas tyden neni pak po tydnu je ale nema cas pak zase je nemocny takze 14 dni neni akdyz se to tahne 3 mesice a likvidator to dava dohromady a chceto uzavrit nemuze ma radnou dovolenou a aby se nereklo posle vam malou zalohu a jde na 14 dni na dovolenou stiznosti nemaj ucinek co vlastne klient chce vzdyt dostal aspon nakou zalohu a kdyz si chce stezovat nejsou kompetetni dat na dane vysi mista dat telefony emaili a podobne nikdo se svama nebavi nezajem jiz 4 mesice cekam na banalni pojistnou udalost k plneni pojistneho a zatim stale nic minulem vyroci jsem podal vypoved ktera se stratila ikdyz jsem dostal potvrzeni ze email prevzali a tak jsem dostal jeste pokutu penalizaci 160 kc za pozni zaplaceni a teklamace nebyla uznana takze musim na postu a poslat to doporucene s dodejkou abych se teto pojistovny zbavil jaroslav studenka
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 8. 2017 20:40 | Ef

Nejhorší pojišťovna ta trhu. Jen samé problémy, nehorázné jednání, neplní smlouvy atd. Lháři, podvodníci, jestli chcete mít klid a ušetřit, tak pryč od této pojišťovny a nikdy se k ní nevracet. Zřejmě je tak dobrá pro pár podnikavců dle názvu .......
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

3. 4. 2017 12:17 | Olda

Dobrý den, a jak to tedy dopadlo?
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

15. 12. 2016 13:41 | Tereza

Nejhorší pojišťovna!!!
Měla jsem autonehodu, řidič co jí zapříčinil měl pojistku právě u této podnikatelské poji´šťovny, všechno jsme nahlásili, technik škodu na mém vozidle ohodnotil zhruba na 20-25000, za tři měsíce mně přišlo vyrozumění, že nic nedostanu, protože prý nemám fotografie z místa nehody, atd....Ze zákona nemusíte mít fotky z místa činu ani nemusíte volat policii. Za nic nemůžu, nehodu jsem nezavinila a opravu na svém vozu si musím zaplatit ze svých peněz. Odvolala jsem se přes advokáta a dnes mi přišlo, že to přezkoumali a stejně mi nic nedají, nevim jak to zkoumali, nikdo se mi za celou dobu neozval, vše dávám k soudu a uvidím, s čím vyrukují u soudu. Možná tahle pojišťovna patří k levnějším, ale pak vám nic nedají!!!!
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Miloš Zeman

prezident

Jan Fischer

politik

Miloš Zeman
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Jan Fischer
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services