Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 232 komentářů)

14. 12. 2016 23:37 | Petr

Vozidlo Tatra(pojistitel ČPP)- mi zcela rozbourala pilíře elektřiny a plynu u domu.Výměnu jsem řešil odbornou firmou,které jsem musel výměnu uhradit řádnou odpovídající částkou,-jinak by nezačali pracovat. Pojišťovna mi po 2 měsících vyplatila pouze cca.62%.Neustále po mě požadují další a další důkazy o provedení prací.Neustále se snaží o oddálení faktu a zásobují mě dotazy a připomínkami. PS:BUDU SI S NIMI DOPISOVAT KLIDNĚ AŽ DO SMRTI,ALE NENECHÁM JIM ANI KORUNU Z MÝCH ÚSPOR.NENECHÁM SE ODRADIT.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 12. 2016 19:06

pri skode v dome mi volali, at si vyberu, jak chci poslat penize, nasledoval dopis, ze nedostanu nic, od te doby hloupe odpovedi na me chytrejsi dopisy, nedoporucuji, tyto dny dame vse jinam, NEDOPORUCUJI
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 12. 2016 18:51

pri skode v dome mi volali, at si vyberu, jak chci poslat penize, nasledoval dopis, ze nedostanu nic, od te doby hloupe odpovedi na me chytrejsi dopisy, nedoporucuji, tyto dny dame vse jinam, NEDOPORUCUJI
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 10. 2016 13:24

Citace - Jája / 12.10.2015 13:36

Pojištění domácnosti na dvě věci, nikdy více!!!!!! Takže po 5ti letech pravidelných plateb za pojištění nemovitosti, domácnosti a odpovědnosti došlo na škodnou událost. V noci nám praskl bojler a celá technická místnost je vytopená. Už od 6. hodiny jsem se snažila dovolat, protože součástí pojištění má být i 24 hodinová asistenční služba. Samozřejmě jsem se dovolala až v 8 hodin, kdy už jsem dohledala hlavní uzávěr vody a po tel. radě manžela vypustila zbývající teplou vodu kohoutky, velmi nepříjemné paní Veronice Dvořáčkové, která se mnou 10 minut ověřovala tel. číslo, adresu, číslo konta, ...ve chvíli, kdy Vám plavou věci a v celém baráku vlhkost a odér jak v prádelně, je to opravdu podstatné. Nicméně, když pominu, že jsem si tedy asistovala sama, dorazil mě dotaz, jakouže uvádím výši škody. Jsem ženská, netuším ani kolik stojí bojler samotný, natož el. infratopný panel, z něhož crčela voda, obložky a dvěře samotné - jež nabraly tvar do C. K ceně mokrých vysavačů - které jsem jaksi nehodlala v zájmu zachování základních životních funkcí zkoušet, lampy, koberce, apod. bych se ještě jakžtakž dokázala vyjádřit, ale toto??? Snažila jsem se tedy odpovědět popradvě, ale paní "příjemná" mi sdělila, že bez uvedení hodnoty mi oznámení nepřijme!!!!!!!! No tak jsem se nervla komplet a na milou paní začala hystericky ječet, že mi plavou věci a nemám čas. No, ztráta času a nervů. Opravdu se obávám, že si celý průšvih zacvakneme sami, nebo zvažuji i právníka. Určitě dám vědět, jak jsem dopadla, abych odradila případné další naivní zájemce pro tyto profi obchodníky se strachem. Zdraví A.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

15. 8. 2016 13:02 | Zdena K.

ČPP pouze vybírá pojistné....a neplní....takže všechna 3 auta okamžitě přehlašuji k jiné serióznější pojišťovně
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 2. 2016 10:49 | Eva K.

Bohužel mám stejné zkušenosti. Totální škodu řeším od 12.1.2016 a pořád dokola stejné reakce jako máty vy. Nejsem viník nehody a jednají se mnou jako bych viník byla. Volvo S80 2009 je podle nich staré, pravidelný, doložený servis je nezajímal. Doporučuji všem řešte vše právní cestou, já už to udělala.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

16. 2. 2016 22:50 | Zdeněk

ČPP necharakterní pojišťova, nehoda doložena, platba žádná. Nikdy bych se u nich nepojistil.
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

8. 2. 2016 12:16 | Vladimír Mareček

Už měsíc čekám na vyřízení škody kterou mi způsobil jejich klient. Na jejich "PLACENÉ 5,59 za minutu u Vodafone" zákaznické lince je vše nahlášeno. Nahlášení trvalo skoro 20 minut. Po týdnu jsem nevěděl vůbec nic . Volám tedy do Jihlavské pobočky, kde ovšem nevěděli taky nic, protože oni jsou jen na uzavírání smluv. Jediné co se mi povedlo vyřvat bylo číslo škody.Na stránkách čpp jsem si našel průběh a ejhle : čekáme na dodání podkladů. Nelenil jsem a vbláhové představě, že na pobočce se to vyřídí, jsem tam vyrazil. Dokumenty jsem dodal, napsal další, které chtěli. Asi po dalším týdnu se konečně na stránkách změnil stav škody na "zpracování a šetření škody". Začal jsem se radovat, že se konečně něco začlo dít. Jaké však bylo druhý den moje překvapení, když se stav změnil na "čekání na podklady". Napsal jsem jim tedy email, že jako nechápu jak je možné toto Nedodané podklady Fotokopie velkého technického průkazu (VTP Fotokopie řidičského průkazu řidiče v době dopravní nehody Přesný popis vzniku škody včetně plánku Telefonické nahlášení škody na lince 841 444 555, příp. na naší pobočce
Dodané podklady Bankovní spojení Fotokopie řidičského průkazu řidiče v době dopravní nehody Přesný popis vzniku škody včetně plánku Fotokopie velkého technického průkazu (VTP) Přesný popis vzniku škody včetně plánku Společný záznam o dopravní nehodě (např. evropské hlášení)
Na to mi došla naprosto skvělá odpověď reaguji na Váš níže uvedený e-mail.
E-mail byl předán k vyřízení odbornému oddělení, které se zabývá šetřením příslušné škodné události.
V souvislosti s Vaším dotazem budete v nejbližších dnech písemně nebo telefonicky kontaktován.
Děkuji za pochopení.
V případě dalších dotazů se na nás neváhejte obrátit. Kontaktovat nás můžete také prostřednictvím klientské infolinky 841 444 555.
S pozdravem a přáním příjemného dne
To samé, ale v PDF mi poslali ještě jednou . A od té doby nic. Po měsíci se stále na něco vymlouvají. Jediné co dokázali je to, že mi dali "podle nich vrak" auto do dražby a někdo ho vydražil. Jedná se o BMW . sice rok 1999, ale pravidelně servisované a v perfektním stavu (2015 - komplet nový podvozek včetně tlumičů a brzd, 2014 nový lak ......) Odhad jejich likvidátora - totální škoda. Nevím anikolik je podle nich hodnota auta před bouračkou. Jsem na ně totálně nas.... . Nepřeji sice nikomu většinou nic špatného, ale tihle ať ......
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 12. 2015 6:58 | Jan Pokorný

Mám také špatné zkušenosti s touto pojišťovnou.její klient mi při výměně skla roztrhl střešnici,pojišťovna mi poslala dokument ve kterém žádá doložit řadu dokladů včetně fotek,ale ty jsme nechali udělat společně s jejich klientem,který mi způsobil škodu a také dostal ode mě plnou moc aby poslal veklý technický průkaz,fotka atd.Dodnes na opakované dotazy mi pojišťovna neodpověděla,co mají a co né.Hrůza a děs jeden běs.Pryč od této pojišťovny a modlete se,ať vám její klient nic neprovede.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 11. 2015 12:10 | Jiří

Co je tohle za pojišťovnu?Nahlásil jsem jako poškozený událost z nehody, kdy mi bylo poškozenou vozidlo klientem této pojišťovny a už při hlášení události mi bylo taktně zděleno, že vlastně asi ani nemám nárok na nějakou škodu, protože moje vozidlo je poněkud staré a tudíž co po nich chci za peníze za opravu škody která mi byla způsobena nedáním přednosti v jízdě(Dotyčný bez okolků chybu přiznal a zapsal do hlášení nehody)Očekávám co z toho vypadne za nesmysl:-( Kupodivu po položení telefonu mi okamžitě přišla SMS, že mám zaplatit na účet ČPP 350 Kč za pojištění odpovědnosti:-DDDD.......mám pojištění u jiné pojišťovny, tudíž vážená ČPP mi s takovýma SMSkama vlezte na záda A KOUKEJTE MI NAVALIT TO CO MI NÁLEŽÍ!
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 10. 2015 13:36 | Jája

Pojištění domácnosti na dvě věci, nikdy více!!!!!! Takže po 5ti letech pravidelných plateb za pojištění nemovitosti, domácnosti a odpovědnosti došlo na škodnou událost. V noci nám praskl bojler a celá technická místnost je vytopená. Už od 6. hodiny jsem se snažila dovolat, protože součástí pojištění má být i 24 hodinová asistenční služba. Samozřejmě jsem se dovolala až v 8 hodin, kdy už jsem dohledala hlavní uzávěr vody a po tel. radě manžela vypustila zbývající teplou vodu kohoutky, velmi nepříjemné paní Veronice Dvořáčkové, která se mnou 10 minut ověřovala tel. číslo, adresu, číslo konta, ...ve chvíli, kdy Vám plavou věci a v celém baráku vlhkost a odér jak v prádelně, je to opravdu podstatné. Nicméně, když pominu, že jsem si tedy asistovala sama, dorazil mě dotaz, jakouže uvádím výši škody. Jsem ženská, netuším ani kolik stojí bojler samotný, natož el. infratopný panel, z něhož crčela voda, obložky a dvěře samotné - jež nabraly tvar do C. K ceně mokrých vysavačů - které jsem jaksi nehodlala v zájmu zachování základních životních funkcí zkoušet, lampy, koberce, apod. bych se ještě jakžtakž dokázala vyjádřit, ale toto??? Snažila jsem se tedy odpovědět popradvě, ale paní "příjemná" mi sdělila, že bez uvedení hodnoty mi oznámení nepřijme!!!!!!!! No tak jsem se nervla komplet a na milou paní začala hystericky ječet, že mi plavou věci a nemám čas. No, ztráta času a nervů. Opravdu se obávám, že si celý průšvih zacvakneme sami, nebo zvažuji i právníka. Určitě dám vědět, jak jsem dopadla, abych odradila případné další naivní zájemce pro tyto profi obchodníky se strachem. Zdraví A.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 7. 2014 11:12 | Lukáš

Mám připojištěná všechna skla na vozidle u ČPP. Na skle se mi udělala v rohu prasklinka a začali se mi od sebe odlepovat jednotlivé vrstvy skla. Bylo to jen v rohu, ale chtěl jsem si to vyměnit, když už to mám připojištěné... Takže do mého naprasklého skla, likvidator vyskrabal dalsi krasne Xko a pak mi napsali, že mi to neuznávají, to sklo bylo kromě té prasklinky v pořádku, dva měsíce čekání k ničemu. Nedoporučuju, koupil jsem si od nich doplňkovou službu co jsem ani nemusel a stejně se mnou vy***. To sklo jsem si placenim PRIPOJISTENI zaplatil skoro 2x... Zbytecne..
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 12. 2013 7:36 | Jana

To jste určitě nějaký pracovník z ČPP. To oni dělají normálně, že když je nějaká diskuse na jakoukoli firmu, tak ona se takto hájí, aby to nevypadalo blbě, že ona je viník a takto by ztratila klienty.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

26. 11. 2013 9:56 | Miloš

Tak s touto pojišťovnou jen špatné zkušenosti. Sepsaná nehoda podepsaní oba účastníci. Pojišťovna tvrdí,že se nehoda nestala.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 11. 2013 13:55 | Karča

Tyto stránky nejsou objetvivní!...Mám vytištěnou reakci na spor IFP -ČPP,která zde byla zveřejněna a sama jsem na tyto stránky jednu psala. Obě jsou pryč!
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 10. 2013 11:55 | Daliborka

Citace - Nespravedlnost / 12.10.2012 14:35

A co říkáte na kauzu IFP a.s. ...ČPP hraje já nic ,já muzikant...že by někdo nevěděl co dělá jeho zprostředkovatel??????!!!

Včera jsem se tady vytiskla velice rozumný článek o tom jak dlouho probíhala spolupráce ČPP s IFP a.s. jaké to byli smlouvy...přes kopírák,starý mladý,s prací bez práce a pojišťovně to nepřišlo divné že identické smlouvy jí měsíčně chodilo ve stovkách i více?! Kdyby to bylo během jednoho roku...mno...a proč ten článek odtud zmizel?? Nemá pojišťovna povinnost svoje zprostředkovatele kontrolovat?? A proč pojišťovně pan Tichý ,bývalý šéf IFP,který má dnes trvalé bydliště na MÚ...podepisoval pojišťovně směnku na pět milionů?! A ČPP se chladí na těch kteří byli podvedeni a arogantně jim sděluje,měli jste být opatrnější....ano měli a podvodníci budou muset být pro příště ještě přesvědčivější... Závěr? Není možné že ČPP a o nekalých praktikách IFP a.s nevěděla!!! Už po vyjádření ČNB o pokutě 6 mil IFP se ČPP měla asi zarazit ne?...
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

12. 9. 2013 9:38 | Martin

Dobrý den,ten stejný problém řeším s touto "pojišťovnou" zrovna v tomto období. Také jsem vše doložil, jak bylo požadováno.A přišla mě odpověď,že pojistnou událost neuznávají.Proto radím všem ať rychle od této "pojišťovny" odejdou .
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

3. 5. 2013 23:36 | Tomáš

Dobrý den, paní Putíková chtěl jsem se jak postupovat se stížností na ČNB.Jsem v obdobné situaci.Na základě pojištění jsem si nechal vyměnit čelní sklo a zaslal požadované dokumenty pojišťovně.Při náhlášení pojistné události mi bylo řečeno že přijde pojišťovák nafotit sklo.Nikdo se neozval,pouze přišel e-mail,že mám nechat sklo vyměnit a zaslat kopie dokumentů.Představte si,že mi ty parchanti odpověděli,že jsem jim neumožnil prohlídku skla a tudíž tůdle nůdle.Děkuji za radu.Jen podotýkám,že žádnou fotodokumentaci nepožadovali.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

3. 5. 2013 0:12 | Dita Putíková

Nedávno při cestě do školy mě předjíždělo vozidlo pojištěé u ČPP. když se řadilo zpět, odletěl kamínek a rozbil nám čelní sklo. nikdo jiný v tu dobu na silnici nejel. Auto jsem dojela až v obci, kde jej naštěstí zbrdila jiná auta. Napsala RZ a za chvíli vozidlo zase zrychlilo a bylo fuč. Kontaktovala jsem pojišťovnu viníka, který nic nevěděl, objednala se do jejich smluvního servisu k výměně. Nakonec jsem zjistila i kontakt na viníka. Byla to velká firma, pán byl ochotný a brzy zjistil, že vozidlo se v těchto místech vyskytovalo a nejde událost vyloučit. Zaslal vše také na pojišťovnu. My zaplatili výměnu, s tím, že nám to bude proplaceno. Přišel nám ale mail, že nemáme nárok, protože jsem vozidlo nezastavila. to ale bez řádných prostředků k zastavení není možné po nikom vyžadovat. Navíc na silnici mezi lesy. Nebo v obci, kolem zastávek s dětmi? Navíc jsem měla ve vozidle své dvě děti a jela něco mezi 80-90Km/h. takže bych se dopuštěla přestupku v dopravě. A silnice je v těch místech jak ementál:-) Navíc řidič druhého vozidla událost nevylučuje, ale potom je pojištění na nic. Zaslala jsem stížnost na Čekou národní banku, která dozoruje činnost těchto pojišťoven. Takže budu čekat a budu neodbytná. Ty peníze za nové čelní sklo jsou nemalé. Ale vidím, že ČPP nerado plní své závazky. všem hodně sil Dita
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 4. 2013 15:28 | Zdeněk

A když jste v zahraničí? Žádám o zaslání potvrzení o době trvání pojištění vozidla a škodním průběhu pojištění. Otřesné !!! Na písemnou žádost odeslanou cca 4.4 2013 doposud nereagovali - žádná odpověď!!! Jen platit a nic nechtít.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Jiří Pospíšil

politik

Dana Bérová

exministryně a podnikatelka

Jiří Pospíšil
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Dana Bérová
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services