Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 524 komentářů)

5. 5. 2020 10:25 | Spokojený klient

Tak koukám, že nejsem zdaleka sám ?? Platím si pojištění ztráty příjmů a nikdy jsem nevyužil, nebylo třeba. Nyní jsem ovšem již 5 měsíc nemocný a stav se nelepší. Tudíž jsem byl nucen využít toho co mám zaplaceno, jenže ouha, problém. 2 měsíce neustálého vyžadování vyplnění stejných dotazníků od lékaře. Naprosto totožné otázky jen na jiných tiskopisech. Ale co už, budu jako blbec chodit a stále potvrzovat a odesílat. Nyní mi tedy konečně přišla odpověď ?? První měsíc vám neuznáváme,3 týdny potom ano a zbytek doposud opět neuznáváme. Vtip ? Ale kdepak. Buďte rád alespoň za něco říká ta milá paní z pojišťovny. Z lékařských zpráv totiž nějakým způsobem vydedukovali, že mám prý nemocnou páteř a tedy nemám nárok na nic. Jen podotknu, že páteř mám zdravou a vše podloženo zprávou a rtg. Neskutečná arogance a hloupost. Doporučuji se této rádoby pojišťovně zdaleka vyhnout. Naprosté vyhazování peněz a stejně k ničemu. Za mě je to jen banda darebáků. Ale karma je zdarma, jak všeobecně platí
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 5. 2020 4:41 | Miroslava

Zloději !zaplatila jsem si připojištění na mobil 5000,- a po pádu mobil za 25000 už teď jen vyhodit.Nevznikl nárok na pojistné plnění.Zdůvodnění :Při šetření Vaší události jsme zjistili,že k poškození Vašeho zařízení došlo následkem jeho samovolného vypadnutí z ruky.Na zařízení v okamžiku jeho pádu z ruky nepůsobily žádné vnější vlivy.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 4. 2020 13:24 | BNP Paribas Cardif Pojišťovna, a.s.

Dobrý den, Davide, děkujeme. Je to přesně tak, jak píšete a jsme moc rádi, že jsme mohli záležitost vyřídit k Vaší spokojenosti. Přejeme hodně zdraví a štěstí.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

29. 4. 2020 13:22 | BNP Paribas Cardif Pojišťovna, a.s.

Dobrý den, Pavle, pojišťovna má dle zákona č. 253/2008 Sb. povinnost provést identifikaci osoby, která má právo na plnění z životního pojištění. Pokud není možné identifikaci provést u nás v prostorách pojišťovny, volíme tento postup, tedy např. provedení identifikace notářem nebo přes Czech POINT. Provádění identifikace před výplatou pojistného plnění je totiž povinností pojišťovny a je tak zcela běžnou praxí. Pevně doufáme, že tuto naši zákonnou povinnost chápete v kontextu řešení celé události, a že společně celou věc dotáhneme do konce k oboustranné spokojenosti.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

26. 4. 2020 12:53

Stejné zkušenosti. 3 měsíce marodím platím za posudky od lékařů a nedostala jsem stale ani korunu!! pojištovna si neustále strhává pojistné.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 4. 2020 6:00 | David Novák

Dd. Nebudu se zde dohadovat zda-li je tato pojistovna dobra nebo spatna. Pisi jen vlastni zkusenost. Bral jsem si u banky uver a nikdo se me neptal u jake pojistovny se chci pojistit pro pripad neschopnosti splacet. Proste tam byla dana tato pojistovna. Leta jsem tento uver radne splacel a ve splatkach je zapocitana i nemala castka za pojisteni. Stal se mi uraz a navic jsem mel i jine zdravotni problemy takze jsem na pul roku skoncil v pracovni neschopnosti. Po precteni nekterych vasich zkusenosti se u me dostavili obavy co a jak bude dal. Paravda je ze mi prislo ze vyhodnoceni pojistovne trvalo delsi dobu,ale nakonec pojistovna dostala svych zavazku a uver za me hradila az do konce me pracovni neshopnosti. Osobne nemam co teto pojistovne vycitat. Jsem s nimi naprosto spokojeny. Jejich podminky jsou na dlouhe cteni, ale to je u kazde pojistovny. Ctete to a nebudete se muset rozcilovat
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 4. 2020 10:18 | Pavel

Zdravim, má někdo zkušenosti s touto pojišťovnou ohledně výplaty pojistného po zemřelém? Vyplnil jsem jejich formulář, nechal úředně ověřit a nyní po mě chtějí kopii celého OP, prý podle legislativy toto mohou žádat, ale podle úřadu pro ochranu osobních údajů toto nelze a nemá se posílat kamkoliv kopie OP. Je to zneuzitelne a nevím co teď dělat. Díky za reakce
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 4. 2020 7:55 | Karolina

Nejhorši pojišťovna!!!!! Nedoporučuji ani omylem!!!
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 4. 2020 11:10

Tie vaše podmienky si vysvetľujú ako im pasuje.50 ľudí oškubu o peniaze a 1 človek dostane 1% z toho čo ukradli.Potom ten človek ide tu písať aký sú úžasný.Potom je tu ešte možnosť, že to píšu oni a nikto nevidí ani EURO.Hyjeny!!!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 4. 2020 16:39

Aby sa nepovedalo sem tam na oko niekomu niečo dáte.Čo?!
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 4. 2020 16:33 | Vladimír Macho

Nikdy si tu nedávajte poisťovať nič.Je to poisťovňa ktorá poisti,zoberie peniaze a potom sa vyhovárajú a podmienky zmluvy si vysvetľujú ako im pasuje,len aby nemuseli nič.Budem im robiť reklamu všade,aký sú klamári a podvodnici.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 4. 2020 14:47 | Josef

Já mám u nich dvě pojistky a na jednu se odvolávají na nesmysly, když jsem je na to upozornil, tak dělají mrtvého brouka. Tu druhou dokonce ztratili, nebo jí prostě nemají. Jdu hledat, jestli proti nim někdo nepodá hromadné trestné oznámení.
+8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 4. 2020 14:27 | petr

Martino, tak to jste asi jediná. Můžu se zeptat s čím vám pojišťovna tak pomohla?
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

2. 4. 2020 14:41 | BNP Paribas Cardif Pojišťovna, a.s.

Dobrý den, Martino, děkujeme. Jsme moc rádi, že jsme mohli vyřídit celou záležitost k Vaší spokojenosti. Přejeme hodně zdraví a štěstí.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

2. 4. 2020 12:18 | Martina

Chtěla bych strašně moc poděkovat této pijištovně za zavolání a s velkou ochotou můj případ prošetřit a po zjištění mi pojištovna BNP Paribas Cardif Pojišťovna, a.s. pojistku přiznala,vůbec jsem nevěřila že se toho opravdu chytnou a vyřeší to s takovou rychlostí, ochotou a vstřícným jednáním.Tímto bych chtěla moc poděkovat za vše ,úplně se mi ulevilo a spadl kámen ze srdce,aspon nějaká radost po tom co se mi nečekaně stalo a kor v momentální situaci jsem byla zoufalá co budu dělat dál než vše skončí :-/ JEŠTĚ JEDNOU VELKÉ DĚKUJI a přeji spousty spokojených zákazníků jako jsem já:-)
-5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

2. 4. 2020 9:14 | BNP Paribas Cardif Pojišťovna, a.s.

Dobrý den, Josefe, velmi nás mrzí, že jste nespokojený s vývojem řešení Vaší škodní události. Rádi celou záležitost ještě jednou prověříme. Ozvěte se nám prosím buď na e-mailovou adresu czinfo@cardif.com nebo poštou na adresu Boudníkova 2506/1, 180 00 Praha 8. Děkujeme a přejeme hodně zdraví.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 4. 2020 16:47 | norbert

Už nikdy žádné pojišténí od BNP Paribas Cardif:-(:-(
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

31. 3. 2020 18:32 | Josef

Jsem velice nespokojený s pojišťovnou BNP Paribas Cardif Pojišťovna, a.s., s pojištěním schopnosti splácet - nejenže nejsou schopni si zařídit požadované dokumenty, neustálé, průtahy, vyžadují stále další dokumenty a hledají pouze výmluvy jak se placení vyhnout. Zranil jsem si nohu byl operován a 4 měsíce se to léčilo, vše v době kdy jsem pojištění měl už dávno uzavřené. Vše jsem řádně podal, do ověřovací zprávy mi doktorka napsala, že jsem před lety měl operaci, té samé nohy, a že vše bylo zahojené a dávno vyléčené, ale to pojišťovnu nezajímá, Žádost zamítnuta! Až nás schvátí koronavirus, tak očekávám že žádost také zamítnou, protože jsme určitě měli někdy kašel a když ne kašel tak horečku, či průjem.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

31. 3. 2020 11:56 | Martina

Jsem velice zklamaná s pojištovnou,když sem si brala úvěr byla mi nabídnuto vaše pojištění pro případnou ztrátu,nemoc atd. vůbec jsem neeuvažovala a dala pojistku,také mi bylo sděleno že pojistka funguje od toho dne z důvodu abych zrušila jinou pojistku u NN POJIŠTOVNY,kterou jsou platila roky,tak jsem ji zrušila at neplatím dvě.Nyní jsem nečkane přišla po 13 letech o práci s organizačních důvodu né mou vinou a co myslíte? bohužel pojištovna mi nepomůže ani 3 měsíce než najdu práci bohužel pojistku jsem mela od 5.11.19 a propuštění 31.1.20.a jak jsem se dozvěděla nesmim být propuštěna 90 dnů v kuse celkem smutné stčilotýden navíc a možna bych se pomoci dočkala.Ale bohužel z propuštění jsem se sesypala a ted ještě tohle? :( jsem zoufala jak to funguje kde se stala chyba asi špatné informace bance ohledně pojištění. Jen lituji pojištění které jsem měla u pojištovny NN.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 3. 2020 17:20 | BNP Paribas Cardif Pojišťovna

Dobrý den, Lenko, velmi nás mrzí, že jste s vývojem řešení Vaší škodní události nespokojena. Rádi celou záležitost ještě jednou prověříme. Ozvěte se nám prosím buď na e-mailovou adresu czinfo@cardif.com nebo poštou na adresu Boudníkova 2506/1, 180 00 Praha 8. Přejeme Vám hodně zdraví.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Jan Kočka

podnikatel

Jan Mládek

politik

Jan Kočka
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů
×
Jan Mládek
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services