Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 524 komentářů)

28. 1. 2020 16:24 | BNP Paribas Cardif Pojišťovna

Dobrý den,
velmi nás mrzí, že jste byl/a s výsledkem Vaší škodní události nespokojen/á. Bohužel z této recenze Vás nemůžeme žádným způsobem identifikovat, abychom se k celé záležitosti mohli vyjádřit podrobně. V případě, že s výsledkem šetření škodní události nesouhlasíte, máte právo se proti tomuto odvolat. Odvolání je možné podat dvěma způsoby, a to buď na e-mailovou adresu czinfo@cardif.com nebo poštou na adresu Boudníkova 2506/1, 180 00 Praha 8.
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

28. 1. 2020 16:21 | BNP Paribas Cardif Pojišťovna

Dobrý den, Pepane,
velmi nás mrzí, že jste byl s výsledkem Vaší škodní události nespokojen. Bohužel z této recenze Vás nemůžeme žádným způsobem identifikovat, abychom se k celé záležitosti mohli vyjádřit podrobně. V případě, že s výsledkem šetření škodní události nesouhlasíte, máte právo se proti tomuto odvolat. Odvolání je možné podat dvěma způsoby, a to buď na e-mailovou adresu czinfo@cardif.com nebo poštou na adresu Boudníkova 2506/1, 180 00 Praha 8.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

25. 1. 2020 8:06 | pepan

Po deseti letech pojištěni jsem onemocněl, výměna kyčelního kloubu . Čtyři měsíce nemocenská. Neustále lejstra dokládání všech možných zpráv každý týden další lejstro,vše se snažím posílat a výsledek nic, ani koruna a pořád další výmluvy. Necháme prověřit policii.
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 1. 2020 20:34

Potkalo me to same neustale dalsi a dalsi papiry od kekare a vysledek zadny
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

20. 1. 2020 15:15 | Dagmar Helgertová

Dobrý den mám stejný problém,již 3 měsíce jsem od operace karpalů.Mám sjednané pojištění prac.neschopnosti.Chtějí po mne stále stejné papíry zaslané aspon 3x.Dnes poslané po 4.Bude tomu konec.Vyplatili vam ty penize?
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

20. 1. 2020 14:48 | Květa

Mám úplně ten samí problém.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 1. 2020 10:06 | Michaela D.

Absolutní nespokojenost,lžou jak můžou a plnění žádné.V žádném případě nedoporučuji tento produkt a všude dělám reklamu,jakou si zaslouží.
+12
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 12. 2019 7:10 | Roman

Tato pojistovna je jeden velkej hnus u nich nikdy nic nedovalte se nicejo podvod ppdporovanej statem
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 12. 2019 12:34 | Ptáček

Milá dámo, jestli jste "ve čtvrtek (na jaře) v lese ztratila sluneční brýle. V pondělí (tentýž rok) kontaktovala pojišťovnu a v pátek (na podzim stejného roku), cituji: "my přišli" (mimochodem 2 hrubky - správně má být "mi přišly"!) od pojišťovny peníze na nové brýle ... tak bych tomu i uvěřil :))
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

9. 12. 2019 9:27 | Jarin

To je pěkná blbost vážená - lžete, za tak krátkou dobu SI NESTIHNOU ANI PŘEČÍST ŠKODNÍ UDÁLOST- KOLIK VÁM DALI ZA TY BLÁBOLY.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

9. 12. 2019 9:16 | Jarin

Vážená paní, Vy jste asi upadla a bouchla se do hlavy. CO TO TADY PÍŠETE ZA HOVADINY. Chtěl bych vidět jak si pročítáte celou smlouvu se všemi podmínkami a hned všemu rozumíte a pojišťovák sedí vedle Vás a furt Vám něco vysvětluje - to by strávil u klienta půl dne. Za další jak už jsem psal, volají Vám společnosti ČEZ atd, jestli nechcete uzavřít smlouvu na pracovní neschopnost atd. za mrzký peníz. Tak s tím souhlasíte, přijdou Vám papíry od ČEZ atd. ,ale z těch papírů se nedozvíte co je to za pojišťovnu, až při nahlášení škodní události.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

9. 12. 2019 9:04 | Jarin

Je to opravdu nejhorší pojišťovna se kterou jsem se já i manželka setkaly. Při uzavírání smlouvy Vás nepoučí, neseznámí se zásadními podmínkami. Manželka měla slabou mozkovou příhodu, po vyléčení uzavřela smlouvu s touto (chci být slušný) pojišťovnou. platila každý měsíc celkem vysokou částku pojištění. Nikdo jí před uzavřením smlouvy neupozornil na nic. Zhruba po 8 letech znovu mozková příhoda, načež následovala hospitalizace a dlouhodobá pracovní neschopnost. Nedostala ani korunu, protože to byla opakovaná diagnoza, se kterou se už léčila. Mě se to stalo také, sice s jinou diagnozou, ale také jsem nic nedostal. Bohužel nezjistíte, když Vám zavolají z nějaké společnosti, že se jedná o tuto pojišťovnu. Viz ČEZ, AIR BANK a další. Kdybych to věděl neuzavřel bych smlouvu. Jsou to pojišťovací bestie, lháři atd. tahají akorát peníze z lidí, jako trhovci co nabízejí věci důchodcům.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 11. 2019 20:05 | Tereza Konečná

Kdybyste si řádně přečetli, co podepisujete, nemusíte si stěžovat. Kolik z vás si poctivě přečetlo smlouvu včetně podmínek? Asi ani polovina, takže kdo kde chce kam.. ?? Já mám s pojišťovnou zatím jen dobré zkušenosti.
-9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 11. 2019 12:08 | Petr

Stejná událost prej předpokládat a musí to být vnější vliv. Zloději jakási pojebaná americká firma
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

15. 11. 2019 13:41 | Marcela

Já jsem tedy měla asi štěstí, ale nemohu na napsat žádnou negaci. Po skončení léčení jsem odeslala papíry a bez dalších dotazů mi peníze poslali do poslední koruny, tak, jak měli.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 11. 2019 11:04 | M.Pekařová

POZOR NA ČEZ BEZ STAROSTÍ!!!!! Byla jsem pojištěna přes ČEZ u pojišťovny BNP Paribas Cardif. Jednou ráno mě chytla záda,nemohla jsem se hnout (nikdy před tím,jsem se zády žádný problém neměla).Lékař mi vystavil neschopenku,napsal rehabilitace.Po 30 dní jsem žádala o peníze u zmíněné pojišťovny.Pojistka mi byla zamítnuta z důvodu DEGENERACE(opotřebení a stáří páteře).Je mi 43 let.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 10. 2019 17:19 | Martina Říhová

Poj8stku si platim od 29.1 2008 coz je dnes cca 14 000 kc. Asi js jim dala malo??
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 10. 2019 17:11 | K.H.

Napušte mi prosím svúj email. Přidam se k Vam
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 10. 2019 17:10 | Martina Říhová

Již dva měsíce zdržování s papíry. Pokaždé chtějí schválně to samé. Dne 11.10 2019 posílala táborská nemocnice mé papíry z hospitalizace. Záhadou je nedostali. Dnes opět posílané. DrzDrzost měl i tiskový mluvčí , který mě prosil o smazání mých recenzí na této stránce. Samozřejmě mi lhal a dělal ze mě hloupou. Spletli se , já si toto nenechám líbit a již jsem domluvena na reportáži o chování této neskutečné pojišťovny. Svou pojistku ruším. Dnes několik hovorů s vedoucí odd. Stejná zkušenost jako s mluvčím. Vedení této společnosti by se mělo stydět. Jak to působí???? Platíme jim výlety!!!!!
+10
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 10. 2019 16:58

A na jediny email neodopovi. Pouze trapny automat. Lzou. Lzou
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Petr Brůna

podnikatel, Husky

Alexandr Vondra

politik

Petr Brůna
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů
×
Alexandr Vondra
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services