Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 524 komentářů)

5. 3. 2019 19:17

Presne,malm the same,resim od rijna!!!
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

19. 2. 2019 16:36 | -B-

Jestliže během dvou let marodíte se třetím úrazem, tak jste tele a měli by vás odstřelit, protože takoví jako vy se nemůžou tomuhle státu vyplatit, natož pak nějaký pojišťovně :)
-4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

19. 2. 2019 16:31 | -B-

Jestliže během dvou let marodíte se třetím úrazem, tak jste tele a měli by vás odstřelit, protože takoví jako vy se nemůžou tomuhle státu vyplatit, natož pak nějaký pojišťovně :)
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

14. 2. 2019 16:35 | Jirka

I když jsem splnil několik několik těžko splnitelných podmínek pojišťovny Cardif pro plnění pojištění výdajů a ztráty zaměstnání, narazil jsem na další obstrukce, ta první je sice ve smlouvě, ale dnes hůře splnitelná-60 dní evidence na pracáku a ještě s potvrzením pracáku-a teprve nyní můžete žádat pojišťovnu o plnění. Pokud by ale plnění zázrakem vyšlo, dostáváte se do třetího měsíce na pracáku, který mi sdělil úžasnou novinu, že jsou povinni ze zákona mi práci od prvního měsíce sehnat a ne o tom jetě vydávat nějaký tiskopis. A nyní finále-pokud by pojišťovna opravdu plnila, tak pojištění výdajů platí 6 měsíců max.4000kč, ztrátu zaměstnání platí 12 měsícú max. 4000 kč.Takže pro maximální plnění musíte být evidování na pracáku 14 měsíců a jakmile vám seženou práci, nebo budete vyřazeni z evidence uchazečů, tak plnění hned končí a ještě pojišťovna vyžaduje od pracáku potvrzení o evidenci odkdy dokdy. Na otázku, koho si pracák v dnešní době malé nezaměstnanosti bude držet 14 měsíců mi bylo řečeno, že asi každého kromě mě...
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 2. 2019 9:19 | Mirek

Jediná rada je okamžitě zrušit pojistku,stejně nic nedostanete.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

14. 2. 2019 9:16 | Mirek

Radím,už nikdy nic neplaťte této pojišťovně,budete jenom létat po doktorech a dostanete velké hovno.S nikým se tam nedomluvíte,jenom s operátorem a vždy příjde další dopis pro doložení dalších lékařských zpráv. Jediné řešení, pokud se nechcete soudit je pojistku zrušit a pojistit se někde jinde.
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 2. 2019 20:22 | Marta Součková

Pojistka uzavřená spolu s úvěrem - několik měsíců jsem na neschopence a na mojí nemoc (menierova choroba) se dle nich nevztahuje. Přeci jsem jednou v pracovní neschopnosti a tím by to mělo být jasné - jedná se přece o POJIŠTĚNÍ SCHOPNOSTI SPLÁCET V DOBĚ NEMOCI. Koho by napadlo, že se to týká jen určitých nemocí? Kde jsou ty nemoci na které se to teda vztahuje uvedené, aby si člověk mohl rozhodnout zda-li uzavřít, či ne?To celé ty roky platím pojistku, která je mi v podstatě na ho.no? Celé to pěkně smrdí, mám pocit, že si dělají co chtějí.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 2. 2019 6:49 | rene

Tak rada jak jednat z touto pojišťovnou !!!! soud !!!! nejen že si určují zákon podle sebe , ale sami si ho určují koho vyplatí a koho ne a to jak tu píší lidi kteří jsou spokojení jsou z 90 % zaměstnanci netvrdím že všichňi a vím to a to i soudně je to podvod na lidi pokud máte toto pojištění a stane se vám něco a nechtějí vás vyplatit hned soudně hrají to na neznalost lidí pokud máte obchodní podmínky tak si je nechte zjistit a dost zákonu si píší po svém to bylo i v mém případě . Má rada pojištění se vyhněte!!!!! a nebo pokud má někdo rád soudy hurá do nich :-) :-) :-) ale trvá to ale z 99,99% to vyhrajete co na závěr je to přesně ta pojišťovna co to hraje na neznalost a hloupost lidiček. Co na závěr prosím zaměstnance pojišťovny ať nekomentují můj příspěvek hloupímy komentáři a ti chytří si v tom radu najdou.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 2. 2019 6:44 | rene

Tak jsem poslechl pana co tu posal jak vymáhat pojistné plnění a opravdu jde to rychle stal. Stal se mi uraz neuznali pojisku vubec nekomunikovali .podal jsem trestné oznámení a najednou to šlo. i z uroky! jsou to podvodníci co si libují na neznalosti lidí: nedejte se!!!!
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 2. 2019 11:06 | zdenek

nemuzu uverit ze vetsinu lidi pojistovna okrada....ja jsem mel behem dvou let tri urazy a vzdy mi vyhovela..
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 1. 2019 10:41 | Blanč

To záleží na tom, s čím marodíte. Ale v podstatě je to jedno, oni se budou snažit vykroutit a nic vám nedat. Budou se v tom šťourat, budou od vás chtít tohle potvrzení, tamto potvrzení, tohle vyplnit, tamto vyplnit...k tomu aby vám začali plnit pojistné je velice dlouhá cesta. Nečekejte, že se to vyřídí za měsíc.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 1. 2019 11:57 | Mirka Novakova

Jsem na neschopence od 24.10 a stále trvá. Mám nárok na peníze a co k tomu potřebuji?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 1. 2019 15:44 | Milan

A máte vy všichni vůbec podepsanou smlouvu s Paribas ?????
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 1. 2019 12:16 | Hanka

Tak to jste měl opravdu velké štěstí, protože mě v té samé situaci, pouze jiné onemocnění, plnění zamítli
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

18. 1. 2019 12:10 | Hana

Vzala jsem si úvěr a banka mi ho pojistila přes tuto pojišťovnu na pracovní neschopnost. Jak už tady někdo psal, při uzavírání smlouvy se mě nikdo neptal na zdravotní stav, ani mě neupozornili že tam je omezení, kdy vám bude pojistné plnění uznáno a to hodně velké omezení.Před třemi roky jsem měla problém s kterým jsem ani nemarodila, dostala jsem pouze injekci a bylo, v tomto roce se to zhoršilo a musela jsem na operaci, takže jsem nahlásila škodní událost. Bohužel peníze za pojistku jsem vyhodila oknem, protože vzhledem k tomu, že se jednalo o opakovaný problém, který jsem měla před tím než jsem pojistku uzavřela mi to pojišťovna neuznala. Když si najdete a důkladně pročtete výluky plnění, tak zjistíte, že šance na uplatnění nároku jsou velmi mizivé. Takže já po této zkušenosti pojistku okamžitě zrušila a radši si částku kterou jsem platila dám každý měsíc na stranu. Bylo to poprvé kdy jsem si pojistila splácení a také naposled.
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 1. 2019 0:04 | Jan Střechovský

Darebáci to jsou. Spadl mě telefon a oni mě napsali, že jsem tomu měl zabránit. Proto mě nic neodškodní. Arogance
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 1. 2019 22:19 | Eva

Dobrý den, připojuji se k ostatním nespokojeným klientům pojišťovny cardif, měla jsem Čez bez starostí, neuznali mi naprosto jednoznačnou pracovní neschopnost, která následovala po operaci, přičemž všechny podmínky byly splněny. Samozřejmě spousta "výjimek" které si vymyslí na každého a na cokoliv, takže škodní události neuznávají. V žádném případě nedoporučuji a pojištění okamžitě ruším. Píši zde, abyste nenaletěli stejně jako já.
+8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 1. 2019 12:46 | Petr

Cardif není žádná pojišťovna, na jednání s klienty mají externí agenturu, vše prodávají taky externě. Když dojde na plnění, zjistíte, že v nějakých pojistných podmínkách to je vyloučeno... Já jim platil deset let pojištění ke kartě a když mi ukradli zavazadla, tak mi řekli, že pojištěná doba je jenom v noci (!!!). V noci ovšem máte zavazadla v hotelu, kde spíte, a máte je pod kontrolou. Prostě podvod.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 1. 2019 18:09 | Petr Gajdošík

V prosinci 2018 jsem si vzal u T-Mobile Hyuawei Mate 20 Pro za 23 000 kč na splátky a pracovníkem jsem byl vyzván k pojištění právě u těchto zlodějů k uzavření pojištění proti všemu. Prý není vůbec problém, když se něco stane. Po týdnu se na něho díval kolega v práci a nešžtastnou náhodou mu vyklouznul z ruky a z malé výšky cca 30 cm dopadl na stůl, kde se rozštípla zadní strana. Ihned jsem nahlásil škodní událost a řekl pravdu jak se to stalo. Telefon je opravdu hladký a nevyvážený a rozhodně v tom nebyl žádný úmysl a ani předvídatelná situace. Prostě náhoda a gravitace udělaly své. Teď je 3.Ledna a píšou mi v mailu, že se na to pojistka nevstahuje.Doslova toto:Zdůvodnění našeho rozhodnutí Při šetření Vaší události jsme zjistili, že k poškození Vašeho mobilního zařízení došlo následkem jeho samovolného vypadnutí z ruky. Na mobilní zařízení v okamžiku jeho pádu z ruky nepůsobily žádné vnější vlivy. Nárok na pojistné plnění vzniká, pokud k poškození přístroje dojde následkem působení vnější příčiny (tj. vnějších vlivů). Tato p odmínka vychází z výše uvedené pojistné smlouvy, článku 2, odstavce 2.12, kde stojí: „Nahodilé poškození - totální poškození nebo opravitelné poškození přístroje zapříčiněné vnějšími vlivy, které oprávněný uživatel přístroje nemohl za daných místních a čas ových okolností, při respek- tování zvyklostí soukromého života a vynaložení obvyklé míry obezřetnosti předvídat“. Okamžitě jsem se odvolal a určitě to tak nenechám. Pokud se chce někdo přidat, tak mi napište na Kimi.xxx@seznam.cz a přiložte vaší zkušenost, nebo návod jak na ně. Je to opravdu zlodějina na poctivé lidi.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 11. 2018 11:26 | Petr

Tahle rádoby Pojištovna hrabe jen prachy a když má něco dát tak se cuká. Byl jsem po 20 letech na nemocenské a když jsem se na tuhle havět obrátil kvůli pojistné události tak vše zamítli. Samo od nich bleskově odcházím. Nevěřte jim.Chtějí jen HRabat ne dávat.
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Jakub Mahdal

podnikatel, Safetica Technologies

Tomio Okamura

senátor a podnikatel

Jakub Mahdal
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů
×
Tomio Okamura
ÚSPĚŠNOST
50,00 %

z 2 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services