Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 524 komentářů)

22. 3. 2018 13:18 | Alena K.

Já jsem byla v PN od srpna 2017 do konce ledna 2018. I přesto, že jsem vše poslala jak požadovali,ještě jsem si to po telefonu ověřovala, dosud nemám peníze za pojištění úvěru. Nelíbí se mi to.
+10
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

19. 3. 2018 22:42

Dobrý den,jsou to podvodníci plně s Vámi souhlasím. Mam podobnou zkušenost, mám úvěr od Cetelemu dnes už Hello bank a pojištění u Cardifu, celou dobu řádně spacím a bohužel se u u mě projevilo onkologicke onemocnění, tak jsem po 60 dnech marozeni poslal škodou událost a oni mi napsali že nic nedostanu ze nemam smlouvu na dobu neurčitou ale co mám dělat , když můj zaměstnavatel nám dává smlouvy na 3 roky dvakrát po sobě a pak až na dobu neurčitou! Při podepisování smlouvy jim to evidentně nevadilo!Jsou to podvodníci!Budu též právně vymáhat pojistné co si po celou dobu s ochotou strhavali, je to nehoráznost až je to smutný!
+8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

19. 3. 2018 20:55 | Ivana Kubíková

Jsem pojistěna u této pojištovny a od ledna jsem na nemocenské,do dnesniho dne jsem nedostala od pojištovny ani korunu!!!!!Pojistku rusim!!!!
+8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 3. 2018 13:16 | Markéta

Dobrý den,v žádném případě neuzavirejte pojistku jsou to podvodnici a az po předložení smlouvy pravnikovi a až dovolání se na ředitelství se něco zacalo dít. Nenechte si to líbit jen slovičkaří
+11
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 2. 2018 11:39 | Ivana Benkova

Koupila jsem si telefon od T mobil, stal skoro 16000 kč a tak když mě řekli že bude lepší si ho raději pojistit že při tom dnešním shonu nikdy nevím kdy mě může spadnout nebo si ho nevím polit a tak jsem odřekla mají pravdu a souhlasila jsem . Jednoho dne co čert nechtěl spěchal jsem do auta a telefon mě sklouznul na schody a tak si říkám vždyť mám pojistku tak jsem nahlasila pojistnou událost na pro jistotu Cardif . Po pár dnech odepsání že mou opravu neschvalili a že pokud chci tak mě ho opraví a bude to stát přez šest tisic . Málem mě trefilo na co jsem jim platila 199 kč měsíčně a tak jsem se odvolala a čekám na odpověď ale když to tak čtu, tak to nemá cenu ani čekat a proto si už žádnou pojistku nedám jsou to podvodníci co se vždy na něco vymluvi. Je to podraz na zákazníky.!!!!!
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 2. 2018 8:36 | Rene

??
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

20. 2. 2018 18:30 | Holíková lenka

NEMOHLA JSEM ODESLAT POTVRZENÍ O NESCHOPNOSTI NEBZLO Z ČEHO Č405689
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 2. 2018 10:59 | Jakub Hanusek

Dobrý den, mam u české spořitelny pojištěnou hypotéku u teto společnosti. Od 9.10 jsem na nemocenské ( operace kolene), vzhledem k tomu, ze jsem si myslel ze mam ve smlouvě uvedene, ze pojistné maji plnit po uplynuti 30 pracovních dnů ( moje chyba, je to 60 dnu), tak jsrm jim s mesicnim predstihem zaslal vsechny dokumenty, ktere si vyžádali. Pak mi posilali dalsi dopisy s tim ať dolozim další dokumenty.. Vse jen zbytečně prodlužují. Je 14.2 a pojistnou udalost maji pořád v řešení, ikdyz je vse doloženo. Jejich oblibena veta zni... pojistnou udalost mame v řešení.
Lidi, nedoporučuji tuto společnost při pojištění úvěrů, či hypotéky. Pokud se ocitne te na dlouhodobe nemocenské, počítejte, ze několik měsíců budete si hypotéku platit z odlozenych peněz, nebo z nemocenské, která vám přijde... Dale jsem pojištěný u Generali a Kooperativy a můžu rict, ze tyto dve pojistovny jsou v pristupu a reseni udalosti o nekolik tříd pred nima..
A ještě cardif pojistovna vás osoči, že jim nezasilate všechny podklady... KDO SE RAD HÁDA A SOUDI S POJISTOVNAMA, TAK PROSIM VOLTE TUTO SPOLECNOST, BUDETE MIT O ZABAVU POSTARANO.
POKUD CHCETE RESIT POJISTNOU UDALOST VKLIDU, BEZ STRESU A HÁDEK TAK SE BNP CARDIF POJISTOVNE VYHNĚTE VELIKYM OBLOUKEM
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 1. 2018 10:07 | Radek

Dobrá rada ! Zrušte všechny pojistky CARDIF !!! Moje zkušenost je taková: 2 měsíce čekání než to můžete nahlásit. Pak další 3 než to likvidátor odbourá( a to věřte že jsou pro něj 3 měsíce ještě málo !!)Dříve to nečekejte ! Hromada mlžení, výmluv jen aby nemuseli nic platit ! Když už nebylo východisko a uznali to, dostal jsem po 5 měsících nemocenské zaplacen 1 měsíc. (Je potřeba zaslat že nemocenská pořád trvá !) Po zaslání zase měsíc a teď bomba! Likvidátor chce protokol od policie se zápisem nehody ! Bylo by to v pořádku kdy by nějaký vůbec byl! Ale nebyl a bylo to uvedeno v dotazníku co poslal na začátku ! Idiot/ka zlikviduje pojistku, napíše že máte nárok na pojistné plnění a pak chce papír který neexistuje !!!!Takže další měsíc než někomu dojde že je MAGOR !! NEBERTE TUHLE POJIŠŤOVNU A POKUD JI JIŽ MÁTE OKAMŽITĚ ZRUŠTE !!! Nebo se připravte že po půl roce možná něco dostanete. FUJ !!! Na závěr perlička: Když máte něco na splátky od (Hello by cetelem) tak to musíte platit a když vám uznají pojistku tak to jejich pojišťovna pošle jim. Vy nedostanete ani korunu a když zavoláte že chcete vrátit přeplatek tak vám řeknou že musíte mít ukončenou nemocenskou! Do té doby vám budou držet dlužnou částku !! Je to hnus !!!
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 1. 2018 14:54 | Tereza H.

Dobrý den, pojišťovna ale nepřebírá za vás Vaše datum splatnosti. Je to myšleno tak, že vy uhradíte úvěr k ratu splatnosti jak máte domluveno a podepsala jste ve smlouvě a po předložení potvrzení, že stále trvala PN k datu splatnosti úvěru Vám pojišťovna uhradí poj. plnění.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

8. 1. 2018 17:21 | František Frolík

POZOR !!! Mě uznali pojistné plnění, ale po dvou měsících přestali platit. Všem doporučuji braňte se právní cestou pokud jste vše splnili a pojišťovna jen nekonečně mlží a chce další a další doklady, na které nemá nárok. Pokud je zašlete napíše, že je nemá. Obraťte se na finančního arbitra arbitr@finarbitr.cz, ČNB nebo na vasestiznost.cz. Tato pojišťovna má hrozné chování vůči klientům. Ale nedejte se. Já sám bojuji a budu Vás informovat. Jsou to bezcitní a bezcharakterní vyděrači, kteří parazitují na českém trhu. Kde je ochrana spotřebile??? Opět nikde. Ale já to dotáhnu do konce. Nabíhají mi penále, ale i ty zaplatí ! BRAŇTE SE A HLAVNĚ PIŠTE VŠUDE !!!
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 1. 2018 23:04 | Martin

Dobrý den,musím napsat že máte úplnou pravdu,i já jsem dopadl přesně tak.A ještě mě odkázali že se mám obrátit na toho kdo to uzavíral...
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 11. 2017 11:50 | Karel

Dobrý den,moje zkušenosti s pojištovnou jsou ty ze pojištovna zamítla moji žádost na pojistné plnění.Když jsem smlouvu uzavíral po telefonu nikdo se ani slovem nezmínil že mají nějaké výluky a ejhle je jich celá stránka nevím s čím by člověk měl marodit ,aby to uznali.Jsou to podvodníci jenom tahají z lidí peníze okamžitě ruším a už nikdy víc.Za mě určitě nedoporučuji jste sice pro pocit pojištěný,ale do doby než máte nějaké plnění.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 11. 2017 7:25

Citace - Alli / 25.10.2017 15:19

Tak rada jak jednat z touto pojišťovnou !!!! soud !!!! nejen že si určují zákon podle sebe , ale sami si ho určují koho vyplatí a koho ne a to jak tu píší lidi kteří jsou spokojení jsou z 90 % zaměstnanci netvrdím že všichňi a vím to a to i soudně je to podvod na lidi pokud máte toto pojištění a stane se vám něco a nechtějí vás vyplatit hned soudně hrají to na neznalost lidí pokud máte obchodní podmínky tak si je nechte zjistit a dost zákonu si píší po svém to bylo i v mém případě . Má rada pojištění se vyhněte!!!!! a nebo pokud má někdo rád soudy hurá do nich :-) :-) :-) ale trvá to ale z 99,99% to vyhrajete co na závěr je to přesně ta pojišťovna co to hraje na neznalost a hloupost lidiček. Co na závěr prosím zaměstnance pojišťovny ať nekomentují můj příspěvek hloupímy komentáři a ti chytří si v tom radu najdou.
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

21. 11. 2017 1:17 | Jarmila Doupalová,Janáková

No já posílám také zprávy pro odškodnění.Jsem zvědavá,jinak to zruším a mám hodně dobrého právníka i na právníka.A jsem smutná z takového jednání.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 11. 2017 9:07 | Honza

Nedoporučuji si sjednávat pojištění mobilu. Místo náhrady škody, se dočkáte akorát arogantního chování. Odmítli zaplatit opravu telefonu a ještě měli tu drzost nabídnout opravu za mé peníze, přičemž cena opravy v mém případu byla u autorizovaného servisu 4x menší než jejich nabízená cena. Věřím, že ne všem se stalo něco podobného, ale na pojištění se nedá spolehnout. Pobočka pojišťovny potřebuje trochu navýšit zisky, tak pošlou do háje více zákazníku. S pojistnými podmínkami to nemá nic společného.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 11. 2017 12:42 | Radek

No já mám tedy jinou zkušenost. Dva měsíce jejich lhůta po které můžete uplatnit nárok ! A další dva jsem neviděl ani korunu takže 4 měsíce platím závazky z vlastní kapsy ! Nejdříve hromada papírů ale tak to je, budiž. Mezi nimi formulář od doktora za 200 Kč s výpisem z chirurgie co, jak a kdy se dělalo se ZLOMENOU RUKOU !!!! No a jejich "DOKTOR" si vyžádal od mého DODATEČNÉ INFORMACE !!! NECHÁPU CO MU NENÍ JASNÉ NA ZLOMENÉ RUCE A KOMPLET VÝPISU ZPRÁV Z CHIRURGIE !! Jen prasprosté natahování času a zkoumání jak klienta ošidit a nic mu nedat !!! ZLATÁ ČSOB vážení !!!
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

10. 11. 2017 16:11 | Hujdová Marcela

Už nikdy tato pojištˇovna, já marodím od srpna a ještě nemám od pojištˇovny ani korunu a to se to pojištění jmenuje čez bez starostí. Kdybych neměla ještě jednu pojistku kde mi vyplatily peníze bez průtahu tak bych určitě bez starosti nebyla.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 11. 2017 15:39 | Šitálský

Varuji před uzavřením pojištění proti poškozeni a krádeži při nákupu zboží v ALZE! Já jsem měl při nákupu v Alze uzavřené pojištění proti poškození a krádeži u pojišťovny BNP Paribas Cardif. Došlo k poškození displeje a pojišťovna závadu neuznala a nic nezaplatila. Pozor na slovíčka, vždy najdou důvod proč nezaplatit. Toto připojištění je vyhození peněz i v případě že se něco stane!
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 10. 2017 15:19 | Alli

Tak rada jak jednat z touto pojišťovnou !!!! soud !!!! nejen že si určují zákon podle sebe , ale sami si ho určují koho vyplatí a koho ne a to jak tu píší lidi kteří jsou spokojení jsou z 90 % zaměstnanci netvrdím že všichňi a vím to a to i soudně je to podvod na lidi pokud máte toto pojištění a stane se vám něco a nechtějí vás vyplatit hned soudně hrají to na neznalost lidí pokud máte obchodní podmínky tak si je nechte zjistit a dost zákonu si píší po svém to bylo i v mém případě . Má rada pojištění se vyhněte!!!!! a nebo pokud má někdo rád soudy hurá do nich :-) :-) :-) ale trvá to ale z 99,99% to vyhrajete co na závěr je to přesně ta pojišťovna co to hraje na neznalost a hloupost lidiček. Co na závěr prosím zaměstnance pojišťovny ať nekomentují můj příspěvek hloupímy komentáři a ti chytří si v tom radu najdou.
+45
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Karel Komárek

podnikatel, KKCG

Petr Toman

advokát

Karel Komárek
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů
×
Petr Toman
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services