Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 524 komentářů)

24. 10. 2017 14:54 | edi

Dobrý den,takže jsem další,která nedostane žádné pojistné plnění!!!!Marodím 3 měsíce,čeká mě operace konečníku a důvodem je to,že prý už to mám opakovaně,což není pravda,zjistili mi to ted v červnu a od srpna marodím.Nejdřív jsem byla na laparoskopii s cystou a dál ten nádor konečníku.jsou to podvodníci!!!!!!!!!!!!!!!
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 10. 2017 16:28 | ivana vrbova

Koupila jsem si v Euronixu pračku s prodlouženou zarukou podřelo se mi tesneni přišel technik a se slovy to nebude problem ale po tydnu přišel dopis že mi nemužou vyhovet, že se jedna o vyluku z tohoto připojišteni ,, zvažuji zda to neřešit medialne nejde mi o penize i kdyz připojišteni 1750 neni malo ale jde mi o jednani
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 10. 2017 7:46 | Radek

Dobrý den,
je se chci zeptat, jak jste dopadla? Vyplatili vám nějaké peníze? Taky jsem sjednal pojištění a přemýšlím, že to zruším.
Děkuji za odpověď.
Radek
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

9. 10. 2017 13:33 | Mari

Jako sorry, to je jako kdybych si pojistil byt a pak mi ho někdo vykradl a Já bych jim řekl, že se omlouvám, že jsem spěchal do práce a jen jsem zabouchnul a nestihnul ho zamknout a oni by mi pak řekli : to nic to se stává, mi to chápem,kolik chcete peněz? :-) Slečno, budíček :-)
-4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

27. 9. 2017 20:26 | Květa a Vašek

Jsme klienti České spořitelny, měli jsem v řešení dvě pojistné události u cardifu. Můžeme s potěšením sdělit, že obě jsme měli hrazene. U prvního řešení jsme jednali s hodně arogantní slovenkou, k Slovákům máme kladný vztah, ale tuhle slečnu důchodci dost obtěžují klienti. Když jsme ztratili dioptricke brýle, tak už s obavou, že opět budeme v jednání s takto nepříjemným člověkem jsme v krátké době navštívili pojišťovnu. Musím říct, že oba nám vyrazila dech milá žena, usmivala se a přinesla formuláře, vše vysvětlila, vůbec nebyla protivná. Takže paní Koutnikova, chceme vám poděkovat za čas, který jste nám důchodcům věnovala. Víme, že už nepracujete pro tuto pojišťovnu, i když je to obrovská škoda, je málo lidí na takovém místě a s takovým fajn vystupováním. Snad se někdy kouknete na stránky pojišťovny a vzpomenete si na nás, že jsme v srpnu spolu mluvili. S manželem vám chceme poděkovat, peníze za brýle máme na učte a vše bylo dořešeni v termínu, který jste nám sdelila. Do dalšího života van přejeme hodně štěstí, Květa a Vašek.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 9. 2017 14:05 | Valerie

Dobrý den,mám sjednané pojištění v př.PN,nyní mi končí po 3.měsících (operace břicha). Ze začátku po přečtení recenzí jsem nedávala šanci tomu,že mi pojistné plnění přiznají.Pravda,nějakou dobu to vyžadovalo,ale jednání pojišťovny bylo taktní a slušné. Peníze za 2 měsíce mi byly vyplaceny dokonce do druhého dne a nyní ukončení do 3.dnů.A zda mají přísnější podmínky v posuzování,ani se nedivím,neboť český člověk stále vymýšlí kde koho okrást,kde se obohatit a jakým podvodem získat peníze,aby nemusel makat. Pokud budu s něčím nespojena,klidně to do recenzí uvedu.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 9. 2017 13:17 | Tera

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli jste podali hromadnou žalobu na společnost bnb paribas cardif pojišťovnu asi.? Děkuji
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

13. 9. 2017 12:37

Právě že mělo
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

13. 9. 2017 10:56 | Eva

Ta mrcha měla pravdu, půjčku člověka nikdo nenutí brát, ani lidem z Ukrajiny. Ze všem posledních příspěvků mě nejvíce naštval váš. Jak můžete někoho nazvat mrchou kdo si plní svou práci. Taky jsem pracovala v jedné společnosti a nemohli jsme dávat kontakt na vedení. Musím souhlasit s pánem co psal příspěvek Davida, vy s takovou drzkou jste si určitě vybojovala peníze i bez odvolání. A operátor, kterého jste nazvala mrchou z toho měl ještě potíže, standardní postup českého člověka, vyhovíme krávě a pěšáka pokarame, tak to chodilo i u nás. Te pani na callcentru přeji méně debilu na telefonu, do teto řady radim i vás. Pokud máte na telefonáty za 1000 kc a na internet, máte i na jídlo. Pokora vam je asi cizí. Přeji vam, ať se vam daří v životě. Eva
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

13. 9. 2017 10:43 | David

Madam z Ukrajiny, vy musíte být neskutečné tele, dáte sem email a dle toho kouknu na facebook a tam vidím ženu co tasí prsa. Osobně bych Ukrajincum nic nedával, žádný úvěr, ještě tady vytahujete válku na Ukrajině. Sorry, s tím Česka spořitelna a pojišťovna nemá nic společného, hrajete na city. Pokud se vám tady nelíbí, tak táhněte domů na Ukrajinu. Takové slepice z velké míry mají hrazeno, ale to už sem nenapíšou, protože by museli uznat, že své slova nezvládaly. Když už tady žijete, naučte se jazyk. David
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

13. 9. 2017 10:33 | Eva

Vážený pane, taky jsem měla nenocenskou v roce 2015, psychicky jsem se složila, když mi jeden člověk zabil autem dítě. A pojišťovna mi hradila. Taky jsem mela nejdřív zamítnutí, ale stačilo popsat do odvolání co se mi stalo a šlo to.špína na pojišťovnu se kyda snadno, je potřeba si uklidit v sobě, co bylo důvodem neplaceni. V pojistných podmínkách pro ČEZ jsem se dočetla, že pokud nehoda má souvislost se zabitím člověka, tak není hrazeno. Věřím, že vaše nehoda nemá takové tragické následky, jinak bych dala pojišťovně za pravdu. Spokojený klient ČEZ, Eva.
-11
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 9. 2017 9:49 | Honza

Dobrý den v srpnu 2015 se mi stala obrovská nehoda skončil jsem na rok v nemocnici a skončil jsem v invalidním důchodu 3 stupně. Pojišťovna dostala všechny papíry , už několikrát měla vypláce ale nic asi po Páté kdy měly vyplácet po dvou a pul letech mi ukončily smlouvu a že se mnou končí že a že mi nic nezaplatí že to byl pokus o sebevraždu to už je síla jdu snimi do soudu!!!!!!!!! Na tuhle pojišťovnu si dejte pozor!!!!!!! ti co tu píší že jsou spokojeni jsou to zaměstnanci pojišťovny!!!! je to podvod na lidi jak ze stany Čezu tak i pojišťovny
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 9. 2017 10:58 | Dagmar

Dobrý den,velice špatné zkušenosti. Již pět měsíců si se mnou jenom hrají a vodí mne za nos.Asi čekají,až mne to přestane bavit.Dovolili si mi dokonce mi říct,že jim nebyl doručen doporuč.dopis,který posílala má p.doktorka. Jsou to jenom lháři a podvodníci.Vždy kolem 25.v měsíci přijde dopis,že jím něco chybí obyč.poštou a vždy to dojde a dopor.dopis se ztratí.Divné
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 7. 2017 9:50 | Hana

Manžel má úvěru u Unicredit. Úvěr jsme pojistili. Na podzim se zranil a od té doby je v PN. V únoru jsem žádala o plnění z pojistky. Po více než měsíci nám plnění přiznali, poslali zpětně peníze, ale začal boj. Každý měsíc posílají peníze pozdě. Minimálně o 3 dny po splatnosti. Tento měsíc ještě neposlali. A každý měsíc nám volají z banky, že jsme v prodlení, že budou posílat upomínku, apod. V pojišťovně mi každý měsíc radí zaplatit ze svého, nebo požádat banku, aby posunuli den splatnosti. Banka má pevně daný den splatnosti na 20. den v měsíci a radí urgovat pojišťovnu, nebo zaplatit ze svého. Ale proč jsme tedy pojišťovali úvěr? Už jsem ze všeho vyčerpaná. Každý měsíc to samé.....
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 7. 2017 19:19 | Kateřina

Moje zkušenost s pojišťovnou BNP Paribas Cardif je následující.
Na podzim 2016 mi bylo nabídnuto ČEZem pojištění ČEZ bez starostí, což je na pozadí produkt od BNP P C. V lednu 2017 jsem otěhotněla a v březnu jsem odešla na rizikové těhotenství. Veškeré podklady jsem do pojišťovny včas a řadně zaslala. BNP Paribas Cardif si cosi ještě dožádala od doktorky a nakonec rozhodla, že mi plnění přizná. Ovšem vše to trvalo ty jejich maximalní lhůty takže ta svatá myšlenka, že Vám plnění vytrhne trn z paty při placení záloh na elektřinu se míjí účinkem. V tuto chvíli čekám na plnění za 6 měsíc a údajně nemají žádné závazné lhůty na vyplacení. Jsem ráda, že to nakonec dopadlo v můj prospěch, ale ty zbytečné průtahy mě moc netěší.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 7. 2017 16:27 | Michal

PODVOD NA LIDI NESKUTECNEJ!COKOLI SE VAM STANE,MAJI VYMLUVY K PLNENI!NEDAVEJTE SI TO ANI NAHODOU!!
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 6. 2017 20:17 | Míša

Tak jsem si každý měsíc platila pojištění na mobil za cenu 6999,- který jsem,mam si vzala na splátky. Z ničeho nic mi odešel komplet celý telefon, hlásila jsem pád omylem ze stolu cca měsíc a půl zpátky a po měsici půl proste chcipl...a vyjádření ???? Nevyreklamovan moje chyba...takže....okamžitému rusim pojištění a nikdy s nim a nechci Mít nic společného mobil si mužů vystavit ve vytrine! !!! Hovada...tak co m byt podle nich zavad na pojištění? Displej celý, zdny skrbnec ale mobil nejde a rychle ruce proc. Jen nechápu tu rychlost ve čtvrtek ho dostali do Prahy a dnes už mám vyjdreni????
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 6. 2017 12:22 | Kolesniková Angela

Dobrý den všem,100% s vámi souhlasím, že je to banda podvodníků. Jejich chování,způsoby komunikace se zákazníky je prostě nemyslitelné. Polovině února jsem na nemocenské,ráno jsem šla do práce, uklouzla na chodníku ,spadla jsem se a měla jsem zlomené koleno menisk a přeteržený přední křižový váz.,bolelo to tak že jsem malem skolobovalá lidé s ulice volali mi zachranku.Mám u Cardif pojištěný uvěr od roků 2014 od České spořitelné, je to další banda podvodníků,ktera tahne s Cardif v jednom provazu,Hlavně mně se nikdo neptal u koho ten uvěr chci pojistit,všechno jsem se zjistila až začalo PEKLO!!!!! 4 měsice tahanicé Česká spořitelna versus Cardif,jenom samotné telefonaty mi stali vic než 1000 kč, každý mně jen přehazovál ják horký brambor a stejně stalo to zanic,musilá jsem se uchopit berlé a jit to rešít osobně.Mězí tim vám skoro každý den volají a chtějí abych jsté u hradili častků uvěrů a ta častka dělá 10 000 kč měsičně, do ted jsem to platilá ze své nemocnenské a pak mi zbýla jen 1000 kč,na měsic,. Jsem samá,moej rodina žije v jnem statě Ukrajina,ve městě Doneck, kde je ted valka o svojí rodinu do ted musilá postarat já sama,a ten uvěr jsem musila vzit a bych koupilá nahradní bydleni pro svojí rodiče,bohužel můj otec to nepřežil, protožě býl zničen panelak ve kterém žilá moje rodina,moje matka se zhroutilá,je jí 65 let,skončilá v nemocnice s infarktem,nasledky má do dnes. Ted jsem po operaci kolena a co myslité, hned co mi pustili z nemocnice muselá jsem se do České spořitelný,protože i v den kdy mně měli operovát,volali a ptali se kdy ten ůvěr uhradím,žádalá jsem se o rekonstruktalizace ůvěru,a bych mohla splacet menši častku a co myslité,ano shvalili mi to, jen upozornili že když to podepišu dají mně do registru nespolehlivých splatcu a to znaměná že kdybych chtěla třeba vzít hipotečny uvěr tak žadna banka mi to nedá.A to jsem až do urazu řadně splacelá uvěr 4 roký,vzdycky v čas.,tak že jsem to nepodepsalá. Bydlím v ČR 11 let,jsem zdravotní sestra, za tuhlé dobu zachranilá jsem se desitký pacientů, KDO ZACHRANÍ MNĚ Jsem totalně vyčerpaná ják psichický tak fizický.Po operace musím dělát rehabilitace,musím normalně se stravovát,ale ta 1000 kč,mně nestačí ani na najem. Dnes se mi už přetekl pohar me trpelivosti,rano jsem se volalá do Cardif, abych zjistilá kdy už konečně mi to uhradi za kveten,a ta mrcha která se mnou mluvila mi řeklá že ten uvěr mně nikdo nenutil brát,to už je vrchol,když jsem jí řeklá že budu na ni stěžovát,a že já chci kontakt na její vedení,tak mi řeklá že mně ho nedá. Já bych chtělá,já bych jím všěm to hrozně moc přalá projít těm všem peklem. PROSÍM,VÁS LIDÉ, PAMATUJTÉ SI, TO NIKDY CARDIF A NIKDY ČESKÁ SPOŘTELNA!!!!!!!!!!
Kolesniková Angela dimery@seznam.cz 08.06.2017
-3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 6. 2017 12:21 | Kolesniková Angela

Dobrý den všem,100% s vámi souhlasím, že je to banda podvodníků. Jejich chování,způsoby komunikace se zákazníky je prostě nemyslitelné. Polovině února jsem na nemocenské,ráno jsem šla do práce, uklouzla na chodníku ,spadla jsem se a měla jsem zlomené koleno menisk a přeteržený přední křižový váz.,bolelo to tak že jsem malem skolobovalá lidé s ulice volali mi zachranku.Mám u Cardif pojištěný uvěr od roků 2014 od České spořitelné, je to další banda podvodníků,ktera tahne s Cardif v jednom provazu,Hlavně mně se nikdo neptal u koho ten uvěr chci pojistit,všechno jsem se zjistila až začalo PEKLO!!!!! 4 měsice tahanicé Česká spořitelna versus Cardif,jenom samotné telefonaty mi stali vic než 1000 kč, každý mně jen přehazovál ják horký brambor a stejně stalo to zanic,musilá jsem se uchopit berlé a jit to rešít osobně.Mězí tim vám skoro každý den volají a chtějí abych jsté u hradili častků uvěrů a ta častka dělá 10 000 kč měsičně, do ted jsem to platilá ze své nemocnenské a pak mi zbýla jen 1000 kč,na měsic,. Jsem samá,moej rodina žije v jnem statě Ukrajina,ve městě Doneck, kde je ted valka o svojí rodinu do ted musilá postarat já sama,a ten uvěr jsem musila vzit a bych koupilá nahradní bydleni pro svojí rodiče,bohužel můj otec to nepřežil, protožě býl zničen panelak ve kterém žilá moje rodina,moje matka se zhroutilá,je jí 65 let,skončilá v nemocnice s infarktem,nasledky má do dnes. Ted jsem po operaci kolena a co myslité, hned co mi pustili z nemocnice muselá jsem se do České spořitelný,protože i v den kdy mně měli operovát,volali a ptali se kdy ten ůvěr uhradím,žádalá jsem se o rekonstruktalizace ůvěru,a bych mohla splacet menši častku a co myslité,ano shvalili mi to, jen upozornili že když to podepišu dají mně do registru nespolehlivých splatcu a to znaměná že kdybych chtěla třeba vzít hipotečny uvěr tak žadna banka mi to nedá.A to jsem až do urazu řadně splacelá uvěr 4 roký,vzdycky v čas.,tak že jsem to nepodepsalá. Bydlím v ČR 11 let,jsem zdravotní sestra, za tuhlé dobu zachranilá jsem se desitký pacientů, KDO ZACHRANÍ MNĚ Jsem totalně vyčerpaná ják psichický tak fizický.Po operace musím dělát rehabilitace,musím normalně se stravovát,ale ta 1000 kč,mně nestačí ani na najem. Dnes se mi už přetekl pohar me trpelivosti,rano jsem se volalá do Cardif, abych zjistilá kdy už konečně mi to uhradi za kveten,a ta mrcha která se mnou mluvila mi řeklá že ten uvěr mně nikdo nenutil brát,to už je vrchol,když jsem jí řeklá že budu na ni stěžovát,a že já chci kontakt na její vedení,tak mi řeklá že mně ho nedá. Já bych chtělá,já bych jím všěm to hrozně moc přalá projít těm všem peklem. PROSÍM,VÁS LIDÉ, PAMATUJTÉ SI, TO NIKDY CARDIF A NIKDY ČESKÁ SPOŘTELNA!!!!!!!!!!
Kolesniková Angela dimery@seznam.cz 08.06.2017
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 6. 2017 12:17 | Kolesniková Angela

Dobrý den všem,100% s vámi souhlasím, že je to banda podvodníků. Jejich chování,způsoby komunikace se zákazníky je prostě nemyslitelné. Polovině února jsem na nemocenské,ráno jsem šla do práce, uklouzla na chodníku ,spadla jsem se a měla jsem zlomené koleno menisk a přeteržený přední křižový váz.,bolelo to tak že jsem malem skolobovalá lidé s ulice volali mi zachranku.Mám u Cardif pojištěný uvěr od roků 2014 od České spořitelné, je to další banda podvodníků,ktera tahne s Cardif v jednom provazu,Hlavně mně se nikdo neptal u koho ten uvěr chci pojistit,všechno jsem se zjistila až začalo PEKLO!!!!! 4 měsice tahanicé Česká spořitelna versus Cardif,jenom samotné telefonaty mi stali vic než 1000 kč, každý mně jen přehazovál ják horký brambor a stejně stalo to zanic,musilá jsem se uchopit berlé a jit to rešít osobně.Mězí tim vám skoro každý den volají a chtějí abych jsté u hradili častků uvěrů a ta častka dělá 10 000 kč měsičně, do ted jsem to platilá ze své nemocnenské a pak mi zbýla jen 1000 kč,na měsic,. Jsem samá,moej rodina žije v jnem statě Ukrajina,ve městě Doneck, kde je ted valka o svojí rodinu do ted musilá postarat já sama,a ten uvěr jsem musila vzit a bych koupilá nahradní bydleni pro svojí rodiče,bohužel můj otec to nepřežil, protožě býl zničen panelak ve kterém žilá moje rodina,moje matka se zhroutilá,je jí 65 let,skončilá v nemocnice s infarktem,nasledky má do dnes. Ted jsem po operaci kolena a co myslité, hned co mi pustili z nemocnice muselá jsem se do České spořitelný,protože i v den kdy mně měli operovát,volali a ptali se kdy ten ůvěr uhradím,žádalá jsem se o rekonstruktalizace ůvěru,a bych mohla splacet menši častku a co myslité,ano shvalili mi to, jen upozornili že když to podepišu dají mně do registru nespolehlivých splatcu a to znaměná že kdybych chtěla třeba vzít hipotečny uvěr tak žadna banka mi to nedá.A to jsem až do urazu řadně splacelá uvěr 4 roký,vzdycky v čas.,tak že jsem to nepodepsalá. Bydlím v ČR 11 let,jsem zdravotní sestra, za tuhlé dobu zachranilá jsem se desitký pacientů, KDO ZACHRANÍ MNĚ Jsem totalně vyčerpaná ják psichický tak fizický.Po operace musím dělát rehabilitace,musím normalně se stravovát,ale ta 1000 kč,mně nestačí ani na najem. Dnes se mi už přetekl pohar me trpelivosti,rano jsem se volalá do Cardif, abych zjistilá kdy už konečně mi to uhradi za kveten,a ta mrcha která se mnou mluvila mi řeklá že ten uvěr mně nikdo nenutil brát,to už je vrchol,když jsem jí řeklá že budu na ni stěžovát,a že já chci kontakt na její vedení,tak mi řeklá že mně ho nedá. Já bych chtělá,já bych jím všěm to hrozně moc přalá projít těm všem peklem. PROSÍM,VÁS LIDÉ, PAMATUJTÉ SI, TO NIKDY CARDIF A NIKDY ČESKÁ SPOŘTELNA!!!!!!!!!!
Kolesniková Angela 08.05.2017
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Pavel Telička

politik a lobbista

Mojmír Hampl

viceguvernér ČNB

Pavel Telička
ÚSPĚŠNOST
66,67 %

z 3 duelů
×
Mojmír Hampl
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services