Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 524 komentářů)

12. 2. 2015 11:04 | Markéta

Dobrý den , budu ráda pokud se semnou spojíte , ráda bych celou společnost medializovala .
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

12. 2. 2015 11:01 | Marketa

Milý pane, takové vyjadřování , jakým jste reagoval na článek p. Zuzky ,je velmi nemorální . Pravděpodobně jste člověk , který se nikdy nedostal na tak zvané dno . Když už máte zájem reagovat na článek , měl by jste volit vhodné věty ,nikoliv vulgární .
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

12. 2. 2015 10:57 | Markéta

I já mám s touto pojišťovnou negativní zkušenost . Maminka maminka si od společnosti cetelem vzala v roce 2004 úvěr , který měla pojištěný a řádně jej splatila . Poté ji přišla karta , která se po celých deset let navyšovala . Za celou dobu nepřišla mé matce změna smlouvy ,ani pojistných podmínek . Maminka letos náhle zemřela a nám pojištovna zamítla pojistné plnění na částku 18000 . Jako důvod uvedla maminky věk 61 let. Nyní jsme se proti rozhodnutí odvolali , a dále jsme rozhodnuti celou věc zveřejnit , protože toto jednání vůči lidem je nelidské .
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

25. 1. 2015 20:22 | František

Milá dámo, já když jsem si bral úvěr od Unicreditbank, která spolupracuje s Cardifem, nechal jsem si poslat podmínky do emailu. Chápu, že je pohodlnější najít viníka svou neschopnost a vidinu půjčky a jak už tolikrát zmiňované, číst i ty malé písmenka. To jste ve sračkách a už po měsíci čekáte finanční injekci od pojišťovny svědčí o tom, že v penězích máte bordel a úvěry si čerpáte na dovolené a vánoční dárky. tak bych pochopil i dámu s předešlého komentáře, brala si pračku a vidina pračky jí ale neopravňuje si přečíst co je v podmínkách, pak drškuje. Více čtěte, když se zadlužujete.
-13
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

19. 8. 2014 10:23 | Zuzaka

Taky máme u této pojišťovny smluveno pojištění k úvěrům, ale pojišťovna v době nemoci manžela nezaplatila ani jedinou částku a ani s námi nekomunikovala, bohužel k úvěru nám jiné pojištění banka nenabídla, takže nedoporučuji, jak mají začít platit, tak velký problém. Snažíme se to teď řešit s bankou, protože se nám taková pojišťovna nelíbí.
-6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 7. 2014 16:19 | Martina

Před čtyřmi lety jsem si vzala televizi na splátky od cetelemu a přišla mi domů karta.Splatky jsem hradila pravidelně a po čtyřech letech jsem byla v PN na rizikovém teh. Zaslala jsem jim všechny doklady co chtěli asi jen proto, abych si přečetla od nich odpověď, že jsem nesdelila svůj zdravotní stav, že mám ČID, přitom se mě nikdo na nic neptal. Hodlám se samozřejmě odvolávat. I dle zkušeností ostatních hodnotím tuto pojišťovnu jako podvodníky! Hlavně v tom obchodě když si kupujete zboží na splátky vás na to nikdo neupozorní!
+23
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 10. 2013 16:08 | Dana

Tato pojišťovna je jedna velká habaďůra na důvěřivé lidi. Taky jsem naletěla. No už je tam živit nehodlám.
+30
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 10. 2013 20:15 | Robert Král

Dobrý večer, rád bych poděkoval paní Koutníkové, snad je ještě vašim zaměstnancem. Před dvěma roky se mi stal úraz na dovolené v Itálii. Pomohla nám vše objasnit, jak postupovat, co doložit, s manželkou jsme se nesetkali s lepším chováním v pojišťovně. U druhé návštěvy jsem jí poprosil, jestli by nám nepomohla napsat dotaz k jiné pojistce co jsem si platil u Egonu, díky vám mi dnes přišli peníze. U vás šlo vše hladce, tady jsem čekal rok. Děkuji
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 8. 2013 19:27 | Jana

No jestli to byl pan Salwender, tak je to možné. Tento člověk mi otrávil celý den svým arogantním vystupováním a navíc se snažil ze mě udělat debila. Svůj hovor jsem několikrát přerušila, jenom, aby mi to zvedl někdo jiný než on, abych už s ním nemusela jednat.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

17. 8. 2013 19:21 | Vávra

Dobrý den,
paní Koutníková, chci se vám omluvit touto formou, že jsem na vás do telefonu řval a byl nepříjemný. Jsou pozici jste si obhájila a navíc mi bylo dovoleno s vámi jednat osobně, Váš zaměstnavatel musí být pyšný, že má tak hezkou, chytrou a navíc vnímavou ženu ve svých řadách. Bohužel podmínky při vstupu do pojištění mi nikdo nevysvětlil, vy jste si dala tu práci a s trpělivostí mi vše vysvětlila, i názorně namalovala, ještě jednou díky a přijměte mou omluvu. Už mám dnes hrazeno a to i díky vám.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 8. 2013 21:04 | David

dovolte mi, abych vám napsal, že já jsem spokojený klient této pojišťovny. Hradila za mě jak u nemocenské, tak teď v době evidence Úřadu práce a pracovní smlouvu jsem měla na dobu neurčitou podotýkám!!!! Takže váš výlev mi je k smíchu, lehce se kritizuje pojišťovna, co takhle si přečíst podmínky a nekoukat pouze na úvěr, jestli vyjde nebo nevyjde. Pokud byste četla podmínky, dnes by tyto slova nemuseli být psané. A navíc díky paní Koutníkové, pracovnice pojišťovny šlo vše bezva vyřídit, se vším mi ochotně pomohla, díky.
-12
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 8. 2013 20:59 | Iveta

Taky jsem měla obdobný problém, ale bylo mi vysvětleno, že smlouvu o pojištění mám uzavřenou s bankou Unicraditbank a peníze mi vyplatí oni a taky se tak i stalo. Asi máte blbého bankéře, který si nenastudoval podmínky a rovnou vás odkázal na pojišťovnu.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

26. 6. 2013 12:22 | Mirka

Mám obdobnou zkušenost. V telefonickém rozhovoru byl pán značně nepříjemný. Platím si u této ,, pojišťovny ´´ pojištění splátek na kreditní kartě v případě ztráty zaměstnání. Od května jsem v evidenci ÚP a tak jsem se chtěla preventivně informovat o způsobu nahlášení pojistné události a čerpání pojistného. To jsem si tedy naběhla, protože pojistné se nevyplácí pokud máte pracovní smlouvu uzavřenou na dobu určitou, co je to za nesmysl ? Kdo vám dnes dá smlouvu na dobu neurčitou ??!! Pojištění samozřejmě okamžitě ruším a budu žádat navrácení peněz, které jsem zaplatila na pojistném do této doby. Jejich přístup ke klientovi je nehorázný, sypte korunky, ale nic po nás nechtějte ! Pročítala jsem diskusi a vidím, že těch nespokojených je mnoho ! Ráda bych věděla, zda má tato ,,pojišťovna´´ také spokojené klienty.
+8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 6. 2013 8:58 | Petr

Dobrý den, mám obdobnou zkušenost s tímto subjektem. Na venek se tváří jako pojištovna ,ale když má platit, tak si najde vždy výmluvu jak neplatit. Platil jsem jim dost dlouho takřka 1000 Kč měsíčně.Kdybych to ukládal na spořící účet, tak jsem v době nemoci byl za vodou. Už niky NE s touto společností !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
+11
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 6. 2013 8:57 | Petr

Dobrý den, mám obdobnou zkušenost s tímto subjektem. Na venek se tváří jako pojištovna ,ale když má platit, tak si najde vždy výmluvu jak neplatit. Platil jsem jim dost dlouho takřka 1000 Kč měsíčně.Kdybych to ukládal na spořící účet, tak jsem v době nemoci byl za vodou. Už niky NE s touto společností !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
+8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 6. 2013 7:10 | Mira

Dobrý den, můžete mi někdo poradit. Měl jsem úvěr u unicredit a k němu pojištění Cardif s jednorázovým pojistným. Tento úvěr jsem 19.4.2013 splatil, tím pádem podal i výpověď pojistné sml. pro zánik pojistného rizika a mají mi vrátit nespotřebované pojistné 55.000kč. V rámcové smlouvě mají na tuto výplatu 60 dní tatu lhůta uběhla a nic se neděje, v případě že to nepošlou co mohu dělat, náleží mi nějaký úrok z prodlení? Když tam napíšu a nebudou reagovat mám se obrátit na arbitra nebo ČNB? Děkuji za odpověď.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 4. 2013 0:49 | Žaneta K.

I já jsem dost nespokojená.U této pojišťovny Paribas,jsem pojištěná celkem třikrát.A nyní marodím a bohužel také prý nesplňuji jejich podmínky plnění.Je mi z toho zle a mám chuť vše zrušit.Kůli léčbě neplodnosti a několika pokusech o umělé oplodnění jsem přišla o práci.Naštěstí v poslední chvíly se umělé oplodnění podařilo a já dostala neschopenku jako riziková pacientka.Nikoho nezajímalo,že už jsem měla nastoupit do nového zaměstnání,ale bohužel jsem nenastoupila z důvodu nemoci.Prostě mi prý neušel žádný zisk a pojistka neplatí.Jen výmluvy!!!!!!
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 4. 2013 0:10 | David

Dobrý den, taky jsem měl obdobný problém s panem Čumpelíkem. Navíc je to blbec, mluvil jsem s ním, ale nejsem si jist, jestli mě vůbec poslouchal, že mi umřela maminka. Formuláře mi sice zaslal, ale pro ztrátu zaměstnání, chápu - ztráta jako ztráta. Volal jsem tam opět, operátorka mě s ním spojila, opakoval se hovor jako předešlí, obdržel jsem po hovoru nějaké podklady na nemoc...OPAKUJI, ZEMŘELA MI MÁMA A MĚLA POJIŠTĚNÉ ÚVĚRY. Když jsem volal potřetí, již jsem s tímto debilem nechtěl mluvit, žádal jsem o potrestání, nevím jestli to vůbec dělají. Formuláře mi poslala jeho kolegyně, aspoň že ty ženské tam mají v pořádku. takového nespolehlivého operátora bych netoleroval, je to reklama pojišťovny.Jak to tady čtu, ne moc valně.
+8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

4. 4. 2013 7:36 | Zuzana

Dobrý den,
dneska jsem od této banky, pojišťovny, nebo co to obdržela částku a vůbec nevím za co a proč. V životě jsem o této společnosti neslyšela. Stalo se to někdy někomu??
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 2. 2013 11:38 | Jana

Mám úplně stejnou zkušenost,pojištění se musí platit pravidelně,ale oni nemusí nic.V době sepisování jsem byla zcela zdraví člověk,pak jsem onemocněla s páteří a dopadla jako vy všichni.V současné době jsem po dvou onkologických operacích a právě procházím radioterapií.Začala jsem marodit v ochranné lhůtě a bylo mi řečeno,že jsem nebyla výdělečně činná tak nemám nárok.Měl by se na ně podívat nějaký kontrolní orgán
+11
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Radim Jančura

podnikatel, Student Agency

Vladimír Kovář

podnikatel, Unicorn

Radim Jančura
ÚSPĚŠNOST
50,00 %

z 2 duelů
×
Vladimír Kovář
ÚSPĚŠNOST
50,00 %

z 2 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services