Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 524 komentářů)

25. 1. 2012 20:58 | ROMAN

DOBRY DEN JE MNE TO BLBE JSEM TAKE POJISTEN U CARDIFU MARODIM TEPRV 19DNI S PLOTYNKOU VYREZLA 7MM MAM NAKOU SANCI NAPISTE MNE DEKUJI r.hruz@seznam.cz
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

9. 11. 2011 19:57 | Libuše Tučková

Já mám též špatnou zkušenost v roce 2008 jsem si vzala úver u Ćeské spořitelny pojištění proti ztrátě zaměstnání u Cardifu ,bohužel jsem ted v srpnu přišla o práci a chtěla jsem využít pojištění které si tři roky platím ale se zlou jsem se potázala nic nedostanu ??! že jsem prý neměla smlouvu na dobu neurčitou .Nevím co budu dělat asi se budu soudit co jiného,v dnešní době sehnat zaměstnání na dobu neurčitou je těžké většinou se uzavírá na dobu určitou a pak se prodlužuje,jinak bych chtěla podotknout že to je můj případ
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 9. 2011 11:59 | Josef Voženílek

Vážená Paní, i já marodím už pomalu 8měsíců a mohu potvrdit, že pojišťovna Cardif plní pojistnou událost vždy řádně a bez problémů.Jsem mile překvapen a spokojen s touto pojišťovnou. Jak píšete o neustálém papírování a připadá Vám to,že si dělají srandu tak toto já mám s Pojišťovnou ČP Zdraví.. Nic horšího snad není!!!!! Neplní, stále jen plno papírů a lže to do telefonu jako malé dítě. Když už konečně příjde plnění tak s křížkem po funusu. Jsme jen ob. lidé.... Držím Vám palce ať je i Vaše spokojenost s pojišťovnou Cardyf na 100 procent. S pozdravem
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

26. 9. 2011 11:48 | Josef Voženílek

I já se přikláním k názoru,že pojišťovna je super. Bez problémů a jinejch průtahů. Super lidi co umí poradit. Mé hodnocení je kladné a 100%..Pepíno
-99
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

11. 8. 2011 12:45 | Lubka

No musím konstatovat milá dámo,že jste asi pěkná blbka,raději si čtěte co vůbec podepisujete, když si berete půjčku,vím že vidina peněz je veliká a už nic jiného nečtete a když jste v průseru hledáte viníka.Já na Cardif hlásila pojistnou událost a jsem maximálně spokojená, poslala jsem každý měsíc kopii lístku na peníze a peníze mě došly v pořádku, operátorka mě trpělivě vysvětlila, že je lepší tento doklad než neschopenka.Doklady mi byly doručené taky v pořád, takže mé rizikové těhotenství proběhlo i v tomto ohledu oki.Takže milá dámo, jestli jednáte s lidma jak píšete na těchto stránkách,tak se ani nedivím negatívnému postoji vůči vaši osobě.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

11. 8. 2011 12:32 | David

To můžete být rád, že jenom zamítnutí, jinak by to byl pojistný podvod za klamné info u podpisu smlouvy.Klidně mohla být žaloba, jste ale národ trubců.
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

21. 7. 2011 14:00 | Zdenka Kvasničáková

NO JÁ JIM VŠE POSLALA V POŘÁDKU ALE ONI TAM MĚLI BINEC PSALA JSEM BEZ ODEZVY A AŽ JSEM VOLALA TAK SE ZJISTILO,ŽE TO ŠPATNĚ ZALOŽILI KREDIT FUČ ZA JEJICH CHYBU
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

21. 7. 2011 13:58 | Zdenka Kvasničáková

NO JÁ JIM VŠE POSLALA V POŘÁDKU ALE ONI TAM MĚLI BINEC PSALA JSEM BEZ ODEZVY A AŽ JSEM VOLALA TAK SE ZJISTILO,ŽE TO ŠPATNĚ ZALOŽILI KREDIT FUČ ZA JEJICH CHYBU
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

21. 7. 2011 13:55 | Zdenka Kvasničáková

Plně souhlasím,že pojišťovna je nanic,když to nejvíce potřebujete tak jen vyřizování běhání a v závěru čekáte na peníze které si vypočítají nevím jak a komunikace je o ničem provoláte jen kredit neboť nejsou schopni odpovědět na písemný dotaz já jim posílala 3 dotazy nezavolají nenapíšou hlavně že uvádíte te.číslo i email
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 7. 2011 12:27 | Zdenka Kvasničáková

No já mám samé zápory proti pojištovně Cardif vyžadují plno potvrzení,špatná komunikace několikrát jsem jim psala a odpověd žádná,pošlou sms,že smlouvy nemají všechny,tudíž nejsou schopni zavolat když mají oni nejasnost provolám svůj kredit a zjistí se,že chyba je na jejich straně špatně přiřadili smlouvu,no a v závěru vám řeknou,že nemáte právo v době nemocenské z karty vybírat tak vám zaplatí směšnou částku.A z čeho máte žít a platit splátky když vám peníze vyplatí až po 60 dnech nemocenské a vy máte nejmenší příjem první měsíce a splátky musíte zaplatit?Když vyberete mimo nemocenskou to jim nevadí nebot se jim platba pojistky prodlužuje.UŽ NIKDY VÍC POJIŠTOVNA CARDIF PRO VITA nestojí to za ty starosti a běhání
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 7. 2011 9:36 | vera

ja delsi dobu marodim a pojistovna mi jen stale zasila tiskopisy,zasilala jsem vyplneny formular od lekare i od meho zamestnavatele,ted znova mi zaslali ty same tiskopisy,tak uz nevim co si mam myslet,delaji si srandu?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 7. 2011 9:34 | vera

ja delsi dobu marodim a pojistovna mi jen stale zasila tiskopisy,zasilala jsem vyplneny formular od lekare i od meho zamestnavatele,ted znova mi zaslali ty same tiskopisy,tak uz nevim co si mam myslet,delaji si srandu?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 7. 2011 9:34 | vera

ja delsi dobu marodim a pojistovna mi jen stale zasila tiskopisy,zasilala jsem vyplneny formular od lekare i od meho zamestnavatele,ted znova mi zaslali ty same tiskopisy,tak uz nevim co si mam myslet,delaji si srandu?
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 6. 2011 1:33 | Ludmila

Já mám jen ty nejlepší zkušenosti s uvedenou pojištovnou, co se týče zaslání formůlářu i dané komunikace s operátory a hlavně rychle vyjádření k mé pojistné události. Opravdu profíci, prostě lidé na svém místě.
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 6. 2011 13:51 | nespokojený klient Cardif

Úžasná věc od pojišťovny Cardif - Pokud Vám zamítnou pojistné plnění pro plnou invaliditu (např. zamlčený vysoký krevní tlak při podpisu smlouvy), automaticky se Vám ihned po zamítnutí ruší i pojištění pro případ smrti ! Jak se bránit ?
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

31. 5. 2011 8:35 | Ľudmila Krupová

Dobrý den, můžu poprosit o zaslání tiskopisů, jsem na nemocenské delší dobu, mám 4 uvěry. Děkuji Krupová Karbenská 16 , 794 01 Krnov
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 5. 2011 11:54

No jo pani doktorka urcite ví co si vymyslet za nemoc.Ja marodím 8 měsíců.Před 2 měsíci jsem nechal u lekaře vyplnit dotazník,ktery jsem zaslal pojištovně,pote mi odepsali že je vše v pořadku,jen se musí obrátit na meho ol. s doplnujicimi dotazy.Po dalším měsíci mi poslali uplne stejny dopis a opet se obrací na ol.s dalšími doplnujicimi dotazy.Na telefonicky dotaz jsem se dozvedel,že ol. neodpovedela na jejich dotaz.Kdyz jsem byl na kontrole pred 14 dny me ol. na muj dotaz ohledne pojistovny ujistila že vše řádně odeslala.Verim sve ol. a doufam ze budu moct věřit i pojištovne.Josef.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 4. 2011 11:09 | Golka Jiří

Od 1.2.2011 jsem na nemocenské u zamněstnavatele Gates Hydraulic,mám úvěr u GE MONEY BANK a do té to chvíle mi nepřišla nemocenská dávka.V bance mi řekly,že mi máte poslad formuláře pro pojištění úvěru.Chtěl bych vědět kdy mi ty formuláře zašlete.Děkuji Golka Jiří
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 4. 2011 22:31 | MUDr.Katka

Pokud vznikne onemocnění zad, nebo-li degenerativní onemocnění zad úrazem(např. prac.úraz), tak se ve většině případech hradí. Jenže se ke každé pojistné události přistupuje individuálně, jak mi bylo řečeno. Mě plnění hradí ani ne po dvou týdnech. Jsem spokojená, protože jsem si hlavně pořádně přečetla při podpisu úv.smlouvy podmínky a věděla jsem na co mám a nemám nárok. Jenže národ český je velice finančně hloupý a tak podepisují vše! Pak si myslí, že když onemocní se zády nebo má nějaký psychický nepotvrditelný poruchy, tak jim bude proplácet :-D I ta pojišťovna se musí nějak živit a tak prostě neproplatí ty největší rizika... Hold vše se musí pořádně číst. Ahoj všem
-4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

16. 3. 2011 19:12 | rika

Vdobě ,kdy jsem uzávírala smlouvu,jsem pracovala to bylo v r.2009.Prodělala jsem operaci a v lednu 2011 mi přiznali částečný invalidní důchod, zpětně od r.2009.Od listopadu 2010 jsem v pracovní neschopnosti a poslala jsem pojistnou událost.Odpověď od společnosti: v době uzavření smlouvy jste byla v invalidním důchodu a tudíž smlouvu vypověděli.Posílám odvolání s potvrzením zaměstnavatele.Smutné na tom je ,že v roce 2009 jsem nemohla tušit jak posodí můj stav v roce 2011.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Ondřej Tomek

podnikatel a investor, zakladatel NetCentrum

Ludmila Müllerová

politička

Ondřej Tomek
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů
×
Ludmila Müllerová
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services