Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 524 komentářů)

20. 2. 2011 18:38 | Iveta Jetenská

Dobrý den, žádám o zaslání formuláře "Oznámení pojistné události" - dlouhodobá PN Děkuji a zdravím
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 2. 2011 18:54 | dagmar

podobne jsem na tom ja bolest v zadech se ne ojevila davno po uzavreni smlouvy s pojistovnou a take ne to neuznali
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

31. 1. 2011 13:35 | Jana Studená

Já jsem byla nemocná 8 měsíců ,když jsem zažádala ,aby mi zpětně vrátili peníze(jde to až 4roky zpětně),tak mi odpověděli ,že jde o degenerativní změny a na to se tato pojistky nevztahuje(bolela mě hlava a konečný verdikt byl,krční páteř).V době uzavření pojistky jsem neměla ,žádné potíže.
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 1. 2011 13:27 | Péťa

Myslím,že jsi dost úbohý,že jsi nesplnil podmínky,které jsou na netu a pak hážeš špínu na druhého...tá česká blbost koukám sahá daleko...a o inteligenci už ani nemluvím.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 1. 2011 13:08 | David

Já jsem byl spokojený,ale bohužel velká míra z Vás vidí pouze prachy,že bude mít půjčku a nekoukají co vůbec podepisují a pak,když je problém se sakra diví a hledají viníka,ale tím jste vy sami.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

13. 1. 2011 22:30 | Kamila

Ano souhlasím jen kradou a člověka tahají za nos operátoři jsou sice milí, ale na tohle jsou trénováni je to jejich práce ovšem likvidátoři pojistného ze spol. CARDIF si pěkně mastí kapsu!
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 1. 2011 22:27 | Jan Malšík

Pojšťovna CARDIF jen lže a krade!!! Pozor občané ČR!!! Tato pojišťovna je jeden velký podvod největší v ČR!!!
+8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 1. 2011 10:55 | JANA

Na záda se to nevztahuje. Přitom je to časté onemocnění. Tak právě proto
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 1. 2011 16:36 | verča

Pokud ponikom něco potřebuji,tak je v mým zájmů se oto postarat,mě doklady přišly do týdně od nahlášení,operátorka dělá jen svojí práci a pokud tam nemáte něco v pořádku tak je to váš nepořádek,protože věškerý papíry,ten krok musíte udělat i vy né jen pojištovna,tak se musite o to zajímat.pečení holubi sami nepřiletí:-)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 1. 2011 16:31 | verča

A vztahuje se to ikdyž marodíte se zády?Sčím jste marodila?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 1. 2011 16:23 | verča

JEn mě zarází že nasldkem urazu pojištovna proplacela,nevíte nikdo jak je to ze zádami?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 1. 2011 17:22 | Jana

Dobrý den, to že tato pojišťovna neplní své sliby pravda je!!!!!! Hlavně, že platíte a pak samé výluky o kterých vás nikdo neinformuje. Jsem hrozně zklamaná s jejich jednáním.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 12. 2010 12:42 | Monika Růzhová

prosím o zaslání formuláře k pojištětí při strátě zaměstnání,děkuji Růzhová
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 12. 2010 17:55 | jana linhartová

Dobrý den, jsem v invalidním důchodu,pobírám 7035kč a tudiž nejsem schopná splácet své závazky u bank,chtěka bych se zeptat jestly se invalidní důchod vztahuje do pojistky a jestly ano tak co proto mám udělat,děkuji za odpověd
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 11. 2010 22:03 | Kristina

chtela bych se zeptat(mam sousedku ktere se stalo toto)- klient ma 3.expres pujcky a 1.konsolidaci ktere jsou pojisteny.Byl doposud zdrav a nahle mu zjistily rakovinu,je po operaci pateře a varlat a ma ochrnute nohy a je na ARU.Sousedka ma 2 deti a bere jen materskou 3800 a pujcky ktere ma jeji manzel plati kolem 10.000 takze to bez manzelovi vyplaty nezvlada aby vse zaplatila.Byla v bance ze by chtela snizit splatky a voni ji rekli ze kdyby chtela snizit splátky nebo restrualizaci tak to nejde ze tam musi byt jeji manzel ze on oto musi žádat.prosim poradte mi jak to ma udelat nestacilo by podpisovy pravo nebo jak ji muzete pomoci
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 11. 2010 17:50 | Špiváková

Dobrý den, jen jsem se chtěla zeptat jestli to funguje způsobem že to (splátky) přebíra pojišťovna ale hradit si je v termínech musím já a potom mi to vrátí jde totiž o to že marodní chodí o dost později než jsou datumy na splátky tak mě zajímá jak to bude se splácením ????
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 11. 2010 22:07 | Pančušková Magdaléna

Já jsem velmi spokojená s touhle pojišťovnou 1 měsíc to celé trvalo od podání žádosti do vyplacení peněz.Komunikace přes e-mail výborná. Můžu jen doporučit.
-5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 10. 2010 14:21 | Lukáš co je to do toho

podpálit tuhle pojišťovnu...člověk onemocní a trvá jim než pošlpou formuláře, pak jim trvá než si vzpomenou že něco není v pořádku a já sám si po měsící musim zavolat jestli je všechno v pořádku a ta chcíplá svině operátorka mi řekne že ne?!kde to sme kur...marodil sme cca 5 měsíců a během nich sem nedostal ani korunu...samozřejmě že sem nedostal nic do teď.na co je tahle pojišťovna?!
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 9. 2010 17:03 | Radek

Toto není pravda plní vše a v plné výši.Sem maximálně spokojen.Pracovní neschopnost z následkem urazu vše zaplatili a to i zpětně.
-5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

13. 9. 2010 11:15 | lenka

tato pojištovna neplní své závazky vůči klientům.jsou to zbytečně vyhozené peníze za pojištění.mám vlastní zkušenost.nechají vás v problémech a ani vám neodpoví proč vám poj. událost zamítly.mají na vše výluky.v bance vám odpoví že je to normální že neplní,jen berou prachy.víjde to pak na stejno mít nebo nemít pojištěný uvěr.vemte si jinou pojištovnu a né tuhle
+18
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

František Štěpánek

podnikatel, Sokolovská uhelná

Václav Klaus

politik

František Štěpánek
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů
×
Václav Klaus
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services