Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 524 komentářů)

22. 4. 2021 20:01 | Jitka

Velmi špatná pojišťovna. Styl všechno si vyřiďte sami, mi chceme po lékaři to a to, ale lítat v rizikovém těhotenství desetkrát k lékaři pro stejné papíry musíte sami, protože pojišťovna je neschopná a neumí stáhnout datovou schránku a chtějí to poslat do e-mailu. Doufám, že přečíst e-mail umí a nevymyslí si něco jiného. Je to neschopnost, možná až se dítě narodí ,jestli kvůli vašemu přístupu o něj nepřijdeme tak se dočkáme a pojistka,kterou si platíme bude vyřízena.
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 4. 2021 7:23 | BNP Paribas Cardif Pojišťovna, a.s.

Dobrý den, Zdeňku, je nám líto, že s námi nemáte dobrou zkušenost. Dejte nám šanci to napravit a ozvěte se nám prosím buď na e-mailovou adresu epodnety@cardif.com nebo poštou na adresu Boudníkova 2506/1,180 00 Praha 8. Rádi váš případ znovu prověříme. Děkujeme.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

20. 4. 2021 14:06 | Zdeněk

Určitě se všichni obloukem vyhněte této "pojišťovně". Neuvěřitelné jednání. Když vás lákají, vypadá vše úplně jinak. Brožury návodné a pěkně zpracované, ale skutečnost hrozivá. Klidně ty peníze propijte, budete na tom lépe. Alespoň je vyloženě nevyhodíte. Silně mi to připomíná jednání tzv. "Šmejdů".
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 4. 2021 11:27 | BNP Paribas Cardif Pojišťovna, a.s.

Dobrý den, Petro, jsme moc rádi, že jsme mohli záležitost vyřídit k Vaší spokojenosti. Na Vaši otázku Vám rádi odpovíme na našem Klientském centru, stačí napsat e-mail na: czinfo@cardif.com, nebo zavolat na: 234 240 234. Děkujeme. Přejeme hodně zdraví a štěstí.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

13. 4. 2021 11:27 | BNP Paribas Cardif Pojišťovna, a.s.

Dobrý den, Jaroslave, je nám líto, že nejste spokojen s průběhem řešení Vaší události. Vždy se snažíme každý případ individuálně prošetřit a někdy je potřeba vyžádat doplňující informace. Někdy bohužel opakovaně, pokud nám lékař neodpoví na otázky, na které se ptáme nebo z doložené dokumentace vyplyne něco nového. Ozvěte se nám prosím buď na e-mailovou adresu epodnety@cardif.com nebo poštou na adresu Boudníkova 2506/1,180 00 Praha 8. Rádi Váš případ prověříme. Děkujeme.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

8. 4. 2021 15:32 | Jaroslav

Dobrý den, no od listopadu 2020 stále se řeší má pracovní neschopnost... Jen posílání dokladu atd zdravotních zpráv od obvodního lékaře atd.... A pořád nic ne dořešení. Přijdu si jak nějaký podvodník ale přál bych tomu co to tady řeší mé bolesti nohou a kloubů...ponevadz nemoc si poctivi člověk nevymysli. Snad p.reditelka Klára Ondračkova mi odpoví a vysvětli tuto situaci
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 4. 2021 11:23 | petra

jsem naprosto spokojená s plněním a se vším, rychlost pohoda.mám dlouhodobou pN..teda měla jsempojištěné splátky a výdaje nejvíce půl roku ve výši 24 000 na jednu diagnpzu. vše vyplaceno. Jen mě zajímá pokud onemocním znovu na tu samou diagnozu třeba za půl roku..to už se asi nevztahuje nebo ano?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 3. 2021 11:33 | BNP Paribas Cardif Pojišťovna, a.s.

Dobrý den, Radku. Rádi celou věc prověříme. Obraťte se na nás buď e-mailem na adresu epodnety@cardif.com nebo poštou na adresu Boudníkova 2506/1, 180 00 Praha 8. Děkujeme.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

29. 3. 2021 8:17 | BNP Paribas Cardif Pojišťovna, a.s.

Dobrý den, Zdenko, je nám líto, že vzniklo takovéto nedorozumění. Budeme Vás spolu s mobilním operátorem, u kterého jste si pojištění sjednala, v nejbližší době kontaktovat a vše vyřešíme. S pozdravem
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

28. 3. 2021 11:24 | Radek

Pojistku jsem platil necelych šest let pravidelně a nic jsem po nich nechtěl.Pojistku mi zrušili s tim,že jsem nesplnil podminky pro přistoupeni k pojištěni a vratili mi 17 splatek. Skoro rok a púl jsem ani netušil,že nejsem pojištěn. Tak že se jen napakovali a pak mě bez důvodu poslili do řiti. Jo to zlodějina.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 3. 2021 13:51 | Zdenka

V roce 2019 v červnu mi t mobil přímo vnutit tablet alcatel pixi.v srpnu jsem ho vracela po dohodě.a dodnes mi strhávají 50 kč na pojištění.NS 10147748.To s ad není ani možné!! 2 roky,tak jim věřím,že jsem na to přišla až teď.a prý si to strhává BNP Paribas!! Vrátí mi někdo ty peníze za 2 roky?? Nebo to je zralé na statni inspekci.ozvete se mi,prosím.zd.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 3. 2021 0:59 | Pavel

Dobrý den, jsem u nich pojištěn přes EON,že prý na nemoc a ztrátu zaměstnání, haha,jak říkáte, podvodníci, nechtějí platit, vymýšlí důvody,přes EON naslibují, nedají přesné informace a pak nic, zrušit hanba čestným pojišťovnám
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 3. 2021 16:54 | BNP Paribas Cardif Pojišťovna, a.s.

Dobrý den, Dagmaro. Rádi celou věc prověříme. Obraťte se na nás buď e-mailem na adresu epodnety@cardif.com nebo poštou na adresu Boudníkova 2506/1, 180 00 Praha 8. Děkujeme.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

14. 3. 2021 18:32 | Dagmar Říčková

Rada se k vám přidám.Pojostky k úvěrům mi byly nabídnutý jako OSVČ Také k uzavren9 jsem dolozila dan9ve přiznání.Byl9 mi sděleno že pro OSVČ neplatí.Tudiz mě okradli o spoustu peněz na pojištění které mi není k ničemu
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

12. 3. 2021 10:50 | BNP Paribas Cardif Pojišťovna, a.s.

Dobrý den, Jakube, rádi jsme pomohli. Přejeme hodně štěstí.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

11. 3. 2021 15:12 | Jakub

Absolutní spokojenost jak s přístupem pracovníků pojišťovny, rychlostí vyřízení pojistné události, tak i výsledným vyřízením všeho z jejich strany. Komunikace na velice profesionální úrovni a bez zbytečných průtahů. Vlastně asi jedna z nejlepších zkušeností, co jsem kdy s pojišťovnami měl.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 3. 2021 7:56 | BNP Paribas Cardif Pojišťovna, a.s.

Dobrý den, Viero, v nejbližší době se Vám ozveme a Váš dotaz vyřešíme. Pěkný den.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

3. 3. 2021 3:36 | Viera Oravczova(Marouskova)

Jak je možné,že Jsem u Vás vedena,když u Vás vůbec nejsem zaregistrována ohledně zřejmě nějakých úvěrů.Vim,ze synovi přišel od Vás dopis do schranky na Jméno Arnošt Marousek,MÍRU 751,Kapli e 382 41 Mohli by Jste mne kontaktovat?vieramarouskova@gm ail.com
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 3. 2021 0:19

Tak to budete asi jejich zaměstnanec!!!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

2. 3. 2021 0:16

Nechtějí platit a jen se vymlouvají, pozor na uzavírání smluv s nimi!!!!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Martin Hausenblas

podnikatel a investor, Adler

Ondřej Fryc

podnikatel a investor, zakladatel Mall.cz

Martin Hausenblas
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 2 duelů
×
Ondřej Fryc
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services