Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 524 komentářů)

2. 3. 2021 0:10

Nejhorší pojišťovna kterou znám,zrovna s nimi řešim pojistky, jednu už mi zamítli,uzavřela jsem s nimi smlouvu o pojištění úvěru a oni tam změnili podmínky,ale se mnou uzavřeli pojištění za jiných podmínek,pokud to nepřesjodnoti a nevyplatí mi peníze,mimochodem 6000 jsem zaplatila za rok za jejich pojistku,tak to předával právníkům i kdybych s tim měla jít do televize a upozornit všechny občany v České republice,aby nenaletěli,tak to udělám!!!!
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 3. 2021 12:42 | BNP Paribas Cardif Pojišťovna, a.s.

Dobrý den, Martine, je nám líto, že nejste spokojený s vyřešením Vaší události. Rádi bychom se na Vaši událost znovu podívali, ozvěte se nám buď e-mailem na adresu epodnety@cardif.com nebo poštou na adresu Boudníkova 2506/1, 180 00 Praha 8. Děkujeme
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

26. 2. 2021 14:14 | Martin

Absolutně nedoporučuji, při sjednávání plno slibů, když jsem oznámil že jsem měl dost úrazů a nemocí tak mne ujišťovali že se jedná o plnění při pracovní neschopnosti a dřívější úrazy a nemoci se neberou v potaz. První problém po 4ech letech placení pojistného a už přišel dopis že nevyplatí nic.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 2. 2021 8:16 | BNP Paribas Cardif Pojišťovna, a.s.

Dobrý den, Jane. Rádi celou věc prověříme. Obraťte se na nás buď e-mailem na adresu epodnety@cardif.com nebo poštou na adresu Boudníkova 2506/1, 180 00 Praha 8. Děkujeme.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

16. 2. 2021 12:52 | Jan

Dobrý den jsem v práci neschopnosti z důvodu Herbie disku, stalo se při stěhování, pojišťovna mne pojištění úvěrů odmítla z důvodu, že nemoci zad jsou Severa nativní, a že mám těžkou práci kuchař, a že je to z těžké prace
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 2. 2021 12:47 | BNP Paribas Cardif Pojišťovna, a.s.

Dobrý den, Marceli, je nám líto, že nejste spokojený s vyřešením Vaší události. Rádi bychom se na Vaši událost znovu podívali, ozvěte se nám buď e-mailem na adresu epodnety@cardif.com nebo poštou na adresu Boudníkova 2506/1, 180 00 Praha 8. Děkujeme.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

13. 2. 2021 12:51 | Marcel

Jsou to podvodníci jak už bylo psáno!!! V Datartu jsem zakoupil mobil, tam mi ženská ,,vnutila'' připojištění kdybych si jej rozbil, a kdyz jsem si nechtě rozbil display, tak mi reklamaci neuznali. K čemu to potom lidem prodávají šmejdi jedni. Tímto ruším všechny firemni pojistky s touto firmou.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 2. 2021 13:42 | BNP Paribas Cardif Pojišťovna, a.s.

Dobrý den, je nám líto, že nejste spokojen s průběhem řešení Vaší události. Vždy se snažíme každý případ individuálně prošetřit a občas je potřeba vyžádat doplňující informace. Někdy bohužel opakovaně, pokud nám lékař neodpoví na otázky, na které se ptáme nebo z doložené dokumentace vyplyne něco nového. Ozvěte se nám prosím buď na e-mailovou adresu epodnety@cardif.com nebo poštou na adresu Boudníkova 2506/1,180 00 Praha 8. Rádi Váš případ prověříme. Děkujeme.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

3. 2. 2021 10:44 | BNP Paribas Cardif Pojišťovna, a.s.

Dobrý den, Pavle, je nám líto, že nejste spokojen s průběhem řešení Vaší události. Vaše odvolání ještě prošetřujeme a ozveme se Vám s dalšími kroky.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 2. 2021 18:17

No já jsem poslal zprávy. Lékař mne pomalu seřval, že poslal vše co měl a musí to být dostačující. Jsou to již tři měsíce a nikde nic. Jen posílám další zprávy a potvrzení o trvající PN. Svádějí to na to, že problémy jsem měl již dříve. Ačkoli už je ze zpráv patrné, že to s tím nemá nic společného a lékaři mi to tak i řekli, že nevidí důvod proč to prodlužují, když to má být okamžitá pomoc, podle toho jak je to nabízeno. Stále čekám. Dlouho už to protahovat nebudu. Právník to pak popožene. Nejsem nikde pojištěn, právě proto, že je to většinou jen tahání peněz z lidí. Ale tohle mi bylo nabízeno k úvěru a zdálo se to jako logický a praktický se pojistit. Co kdyby někdy něco bylo a člověk potřeboval pomoc. Ale tady to je otřes. Na to že to má být okamžitá pomoc to trvá dost dlouho. Úplně zbytečné pojištění. Je lepší se pojistit u pojišťovny, kterou člověk zná a nenechat se zvyklat, že toto je jediná pojišťovna, která toto pojišťuje. Za to vůbec nechce vyplácet.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

30. 1. 2021 0:33 | Petr

Jsou to zlodejsti zmrdi.. samozřejmě že vám nic nevyplatí..vše ruším a lituji každé koruny (tisíce korun) ,které jsem těm parchantum platil zbytečně
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 1. 2021 10:41 | Pavel Mondek

Takže zkušenost taky špatná. V bance mi tvrdí, že je to jediná pojišťovna v republice, co vás zajistí okamžitě při výpadku. V mém případě nemocenská. Ale skutek utek. Již je to třetí měsíc a jedno odvolání a stále nic. Je to přesně jako ti šmejdi v televizi. Pokud dostanu plnění po nemoci, mohl jsem se pojistit jinde kde vím, že se o hodně lépe plní. Já pojištěný nikde nejsem. Jen jsem uznal při sjednání úvěru, že okamžitá pomoc při výpadku by se hodila. Ale to jsem se šeredně mýlil. Jejich lživý prodej a reklama na jejich stránkách přímo nahrává ke srovnání se šmejdy tak jak je známe z televize. Nic jako okamžitá pomoc neexistuje a nevěřte tomu co vám v bance budou nabízet jako pojištění k úvěru a pojistěte se raději u své vyzkoušené pojišťovny. Tohle je totiž velký podvod a habaďůra na lidi, kteří na to při sjednávání úvěru slyší. Já ještě počkám na vyjádření a pak vše také dám pravnikovi. Ne, že by mne to vytrhlo, ale už z principu chování téhle podivné pojišťovny.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 1. 2021 15:38 | BNP Paribas Cardif Pojišťovna, a.s.

Dobrý den, Miroslave, velmi nás mrzí, že jste s našimi službami nebyl spokojený. Vaší událostí se znovu zabýváme a budeme Vás co nejdříve telefonicky kontaktovat. Děkujeme.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

19. 1. 2021 13:47 | Miroslav Vagner

V kutne hore mi byli odzinena penezenka s hotovosti a doklady .. pojišťovně byli zaslalany veškeré dokumenty co vyžadovala 1 obacaky průkaz který jsme si dělal na rychlo a byl samozřejmě v pojištěné peněžence my bylo zaslána směšná 100 2. szasila jsem jim policejní protokol kde byla sepsán protokol kde byli vyčíslena skoda ... dokumenty byli odeslány 5.1 2021 po 3 dnech jsme jim volal zda jim zásilka došla odpověděli ze doporučený dopis mají u sebe a ze hobprosetro dnes je 19.1 a nic bylo mi řečeno že zásilka nebyla doručena na společnost. Po zeptatni kdo přebírá postu mi bylo řečeno že někdo a cislo neni a přitom si to doporučenou postu někdo vyzvedl zajimave ... každopádně je ti na žalobu celé společnos. Jaky si muze někdo vyzvednou doporučenou postu s dokumenty úřednímy a staratit je a prtom jednou tvrdit že jsou v řešení a pak zase ze jim nedošel...
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 1. 2021 7:37 | Bosnovi A

Jsou to podvodníci, pokud se vážná událost stane, vždy najdou důvod proč ji neuznat!!! Žádnou pojistku si u nich nedělejte !!!
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 1. 2021 18:57 | Ivan

Jsem byl dlouho době nemocen 9 měsíců mam úvěr pojištěn u paribas ..tak to udělali u spořitelně ..měsíc jak jsem nahlásil událost a ne mam žádnou informace..co tady vidím za recenze asi nic nebude a budu jen zklamaný..
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 1. 2021 16:03 | BNP Paribas Cardif Pojišťovna, a.s.

Dobrý den, Šárko, je nám líto, že s námi nemáte dobrou zkušenost. Dejte nám šanci to napravit a ozvěte se nám prosím buď na e-mailovou adresu epodnety@cardif.com nebo poštou na adresu Boudníkova 2506/1,180 00 Praha 8. Rádi váš případ znovu prověříme. Děkujeme.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

4. 1. 2021 16:01 | BNP Paribas Cardif Pojišťovna, a.s.

Dobrý den, Lído, rádi bychom Vám vysvětlili, jak je to s Vaším pojištěním. Ozvěte se nám prosím buď na e-mailovou adresu epodnety@cardif.com nebo poštou na adresu Boudníkova 2506/1,180 00 Praha 8. Děkujeme.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

28. 12. 2020 17:34 | Lída

A jaké mě čekalo překvapení, když jsem volala do České spořitelny, kvůli pojištění mé kreditní karty, kterou mám mít pojišěnou u Kooperativy a dostala jse telefonní číslo na tuto úžasnou pojišťovnu! Nechápu! V dnešní době vlastně nevíte u koho jste ve skutečnosti pojištění!! Hlavně, že mne ve spořitelně ujišťovali, že je to Kooperativa. Strašné! Kde to žiju?? Ihned ruším..
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 12. 2020 16:54 | Šárka

I já se musím bohužel přidat k těm lidem, co věřili, že pokud se dostanou do nelehké životní sitiace, že jim se svými sliby, jaké jim tato pojišťovna garantuje, které platím každý měsíc nemalé pojistné mimo jiné i na pracovní neschopnost, pomůže! Mám pocit, že neznají škodní událost ani v případě smrti. Protože jste měli počítat s tím, že k tomu zřejmě někdy dojde a tím pádem se na toto nepojišťovat!! Všechny podklady jsem předala právníkovi a budeme to společně řešit. Už bylo dost okrádání, je to hnus..
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Klára Samková

advokátka

Jaromír Drábek

politik

Klára Samková
ÚSPĚŠNOST
50,00 %

z 2 duelů
×
Jaromír Drábek
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services