Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 524 komentářů)

22. 12. 2020 11:27 | BNP Paribas Cardif Pojišťovna, a.s. - Zkušenosti

Dobrý den, je nám líto, že jste nebyla s průběhem řešení škodní události spokojená. Rádi celou věc ještě jednou prověříme. Ozvěte se nám, prosím, buď e-mailem na adresu epodnety@cardif.com nebo poštou na adresu Boudníkova 2506/1, 180 00 Praha 8. Děkujeme
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

18. 12. 2020 9:30 | martas

Nedoporucuji,řešila jsem škodní událost,podali špatné informace,po upozornění nic neřeší,styl mrtvý brouk.????????
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

15. 12. 2020 15:08 | BNP Paribas Cardif Pojišťovna, a.s.

Dobrý den, Karlo, velmi nás mrzí, že jste byla s výsledkem Vaší škodní události nespokojená. Rádi bychom se na Vaši událost znovu podívali, ozvěte se nám buď e-mailem na adresu epodnety@cardif.com nebo poštou na adresu Boudníkova 2506/1, 180 00 Praha 8. Děkujeme
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

12. 12. 2020 2:34 | Karla

I já se podělím o svou zkušenost. Mám operované obě kolena. Pojistná smlouva byla uzavřena ješte před tím než jsem vůbec veděla, že mě něco podobného čeká. Moje žádost byla zamítnuta na základě toho že mě “kdysi v minulosti “ obvodní lékař poslal domů s tím že jsem v pořádku a doporučil mi cvičit. Ano dosti usměvné, ale tohle se opravdu stalo. Stručně řečeno: jestli chodíte k lekaři a někdy vás něco bolelo, platíte své peníze uplně zbytečně. A co hůře je ten fakt, že teď když mám nohy skutečně operované, mě už nikdo jiný slušně nepojistí. Jistě chápete jak moc mi to zkomplikovalo život.
Nyní mám jiný problém. Přišla jsem o práci důvody si asi každý spojí...
Jsem zvědavá s čím novým mě pojišťovna překvapí. O celém průběhu vás budu informovat.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 12. 2020 14:17 | BNP Paribas Cardif Pojišťovna, a.s.

Dobrý den, Míro. Rádi celou věc prověříme. Obraťte se na nás buď e-mailem na adresu epodnety@cardif.com nebo poštou na adresu Boudníkova 2506/1, 180 00 Praha 8. Děkujeme.
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

10. 12. 2020 11:32 | Míra

Mám u Zonky úvěr a samozřejmě pojištění k tomu od této banky.Onemocněl jsem na delší dobu a když jsem jim napsal a poslal dokumenty od doktora, víc jak týden žádná odpověď.I přes opakované urgence.Nereagují vůbec pružně,jak si to může pojišťovna dovolit!V dnešní době.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 12. 2020 12:58 | BNP Paribas Cardif Pojišťovna, a.s.

Dobrý den, Romane. Rádi celou věc prověříme. Obraťte se na nás buď e-mailem na adresu epodnety@cardif.com nebo poštou na adresu Boudníkova 2506/1, 180 00 Praha 8. Děkujeme.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 12. 2020 17:43 | Roman

Jsou to zloději a společnost ČEZ takový šmejdy ještě podporuje.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 11. 2020 19:34 | Petra Mahdalová

Absolutně NEDOPORUČUJI!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Platila sem si pojištění telefonu, rozbil se mi display a při reklamaci mi pojišťovna odepsala, že na plnění nemám nárok, pač sem si rozbití způsobila sama a měla sem předvídat,že ho můžu rozbít, takže mám smolíka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 11. 2020 11:19 | BNP Paribas Cardif Pojišťovna, a.s.

Dobrý den, pojištění je možné sjednat po telefonu a takto uzavřená pojištění jsou platná. Rádi bychom prověřili způsob sjednání pojištění ve Vašem případě, ozvěte se nám prosím buď na e-mailovou adresu epodnety@cardif.com nebo poštou na adresu Boudníkova 2506/1, 180 00 Praha 8. Děkujeme a přejeme hodně zdraví.
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

12. 11. 2020 13:57 | petr

Dobrý den k téhle pojišťovně je asi škoda slov.Neplní co mají jen samé výmluvy.Jak už jsem někde psal zloději podporovaný státem.Oni jsou ti kdo by měl zakročit.Celej tenhle systém je jen o tom co nejvíce vydělat na obyčejných lidech.Soudit se kvůli menším částkám nikdo nebude a to oni dobře ví.Navíc je tenhle systém propojen i s jinýmy institucemi co nás vysávají.Všichni by jsme si měli uvědomit že co nejefektivněji obírat lidi je vlastně jejich práce.Je to jak s našimi zákony je jich tolik proto aby se v tom nikdo nevyznal.Každé instituci jde jen o to nejvíce vydělat.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 11. 2020 10:34

Dobrý den. Já nic nemám podepsané potvrzením je telefonicky hovor na který mně upozornila slečna po telefonu.Ne jevila jsem zájem o pojištění ale po měsíci čéz mi byl navýšen poplatek či správně záloha na elektřinu. Po poradě s právníkem,peníze odebírají z mého účtu nelegálně a to bez mého písemného souhlasu, telefonický souhlas nenabývá plnou moc tak jak osobní údaje nejsou ??,tak jak kontrola osobních údajů vždy je projednána mezí dodavatelem a kupujícím (jeslí mně rozumíte) poraďte se s právníkem ten řekne vic.ale jeslí by vše fungovalo tak jak u čéz bez starostí,tak budete platit za Milana pojistku,dluh i t.d proto že dotyčný na druhém konce telefonát přijal telefonát od slečny a uznal že se Jmenuje Milán a zbytek údajů taky...kde je důkaz z bodová se kterou je jednání odpovídá osobě se kterou čéz má uzavřenou smlouvu?!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 11. 2020 10:39 | Renáta

Přidávám se, jsou to podvodníci. Rozhodně nedoporučuji.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 10. 2020 14:42 | BNP Paribas Cardif Pojišťovna, a.s.

Dobrý den, Markéto. Rádi celou věc ještě jednou prověříme a ozveme se Vám s aktuálními informacemi na e-mail. Děkujeme.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

27. 10. 2020 22:35 | Marketa

Klidne se přidam :) Mě sice prodlouženou záruku k reklamaci vyridili, ale při komunikaci naprosto neverohodni. Odkazováli se na zákon který se mě vůbec netykal, když jsem chtěla vysvětlit kde si to vycucali z prstu, tak už nekomunikuji. Premyslela jsem, ze bych na ne poslala inspekci
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

27. 10. 2020 22:26 | Marketa

Firma je velice nevěrohodná. Bohužel jsem si nemohla vybrat jinou, protože je to partnerská společnost pro HP Tronic Zlín u které jsem produkt kupovala. Odpovědi firmy jsou strohé, nepřesné, odpovídajícím na co chtějí a jen když chtějí. Řídí se zákonem, který se jim líbí, ne který odpovídá dané věci, na otázky proč neodpovídají.
Určitě bych jako fyzická osoba s nimi nespolupracovala. A pokud si to firma přečte a hodlá reagovat, jak mi vyjdou vstříc a bla bla, tak si najdete korespondenci ke škodni události 88007239472020HP203535085 a odpovězte na maily
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 10. 2020 17:39 | BNP Paribas Cardif Pojišťovna, a.s.

Přejeme dobrý den, Lenko, jsme moc rádi, že jste s naším pojištěním spokojená.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

20. 10. 2020 19:03 | Nikola

Sohlas ??????
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

20. 10. 2020 19:01 | Nikola

Dobrý den s touto pojištovnou už nikdy nechci mit nic společného a Všem ostatním určitě nedoporučuji!!!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 10. 2020 14:46 | Lenka

jÁ JSEM VELICE SPOKOJENÁ, NEMĚLA JSEM ŽÁDNÉ PROBLÉMY VŽDY MĚ VYPLATILI DĚKUJI JIM
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Tomáš Hudeček

politik, primátor Prahy

Jaroslav Hřebík

trenér a podnikatel

Tomáš Hudeček
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Jaroslav Hřebík
ÚSPĚŠNOST
50,00 %

z 2 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services