Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 524 komentářů)

19. 8. 2020 12:33 | BNP Paribas Cardif Pojišťovna, a.s.

Dobrý den, Karolino, jsme velmi rádi, že jste s našimi službami spokojená. Přejeme hodně štěstí.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

18. 8. 2020 13:56 | Karolina

Po delsi dobe opet pisi recenzi a musim zmenit nazor,cekani bylo dlouhe ale presto to dopadlo dobre takze za me spokojenost,dekuji
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 7. 2020 15:00 | Lukáš

Jsou to šmejdi, akorát tahaj z lidí peníze a když mají plnit tak hledají důvody aby nemuseli platit. Najděte si jinou pojišťovnu.
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 7. 2020 16:20 | BNP Paribas Cardif Pojišťovna, a.s.

Dobrý den, jsme rádi, že s naším pojištěním proběhlo vše bez starostí. Přejeme Vám hodně zdraví a štěstí.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

9. 7. 2020 16:19 | BNP Paribas Cardif Pojišťovna, a.s.

Dobrý den, děkujeme za upozornění. Prověříme, jak jsou zmíněné lhůty komunikovány a v případě nesrovnalostí zřídíme nápravu. S pozdravem.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

8. 7. 2020 20:05 | MK

Čez bez starostí:PN 2,5 měsíce, zánět žaludku. Po ukončení PN odeslány veškeré dokumenty, do 14 dnů zaslán poplatek na účet za zdravotní posudek, do jednoho měsíce vyplaceno pojistné plnění. Zcela bez problému.Jsem spokojen.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 7. 2020 19:23 | PAVEL

DROBNÉ POJIŠTĚNÍ NEPLNÍ, JSOU SPŘAŽENI S PRODEJCEM DATART. KDYŽ JE DRAŽŠÍ OPRAVA NAPÍŠOU, ŽE NA TO ČLOVĚK NENÍ POJIŠTĚN, PROTOŽE NENÍ MOŽNÉ URČIT VNĚJŠÍ PŘÍČINU. PODVOD NA LIDI OD DATARTU I CARDIF POJIŠŤOVNY. POJIŠŤOVNU BEZ KANCELÁŘE A FUNKČNÍHO SÍDLA SPOLEČNOSTI BYCH ZÁKONEM ZAKÁZAL!!!!!!!
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 7. 2020 19:18 | ALOIS

JSOU TO NESKUTEČNÍ PODVODNÍCI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!! JAKMILE MAJÍ PLATIT VÍCE NEŽ JE ZAPLACENÉ POJIŠTĚNÍ NIKDY NEZAPLATÍ VE SPOLUPRÁCI SE SPOLEČNOSTÍ DATART!!!!!!!!!!!! TELEFONY ZVEDÁ PROVOZNÍ ŘEDITELKA NEMAJÍ KANCELÁŘ. JE POTŘEBA DOJET DO KYJÍ A ROZBÍT HUBU VEDENÍ RÁDOBY POJIŠŤOVNY !!!!!!!!!!!
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 7. 2020 14:35 | Volha

Hele nechci rejpat ale není náhodou rizikové těhotenství v podmínkách vyloučeno z pojistného plnění? Nebo to dávají do podmínek jen chlapům že se na rizikové těhotenství nevztahuje to pojištění PN?
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

3. 7. 2020 14:25 | Já Čekal :D

Takže likvidátor uznal máte nárok :D plnění nejpozději do (3dnů) vyplatíme - od odeslání dopisu. Upozorňuji že dopis neobsahuje slovo ani náznak toho že se jedná o pracovní dny. Doručen čtvrtek 2.7.2020. Mám v sobotu vařit kafe? Dnes je 3.7 peníze pojišťovna podle záznamů zatím neposlala. Vzhledem k tomu že je 4.-5.7 víkend a 6.7 svátek předpokládám že pokud se zadaří dostanu peníze do čtvrtka. Protože peníze zadají do systému v úterý. Ve středu odejdou a ta jejich slavná /6300 to dotáhne do mé banky možná ve čtvrtek. Prosím upravte ty dopisy a pište tam do 3 !pracovních! dní peníze zadáme a za další tři dny je pustíme do bankovních systémů. Jako pojištění v neschopnosti je to k ničemu. Kdo tam máte životní tak raději neumírejte mohli by chtít vlastní podpis na parte :D
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 6. 2020 12:21 | Adam Brož

Nevím na co si všichni na tuto pojišťovnu stěžujete, jsem v PN, mám u nich pojištěný úvěr a vše bez problémů. Vyplnil jsem dotazník, přiložil lekařskou zprávu a oni poslali penize. Bez zbytečných průtahů.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 6. 2020 9:40 | BNP Paribas Cardif Pojišťovna, a.s.

Dobrý den, Romane, víme, že celá situace není jednoduchá a pevně věříme, že vše dobře dopadne. Každopádně rádi celou věc ještě jednou prověříme. Obraťte se na nás, prosím, buď na e-mailovou adresu epodnety@cardif.com nebo poštou na adresu Boudníkova 2506/1, 180 00 Praha 8. Děkujeme.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

9. 6. 2020 19:49 | Jana

Dobrý den Jana, stejný problém jako všichni.Vkládate tam své peníze a oni rozhodují jestli vyplatit nebo né.Nevyplácí,hned jsem to zrušila.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 6. 2020 10:42 | Z

Dobrý den Dagmar,stejná zkušenost,po každém odeslání dokumentů automatická zpráva se žádostí dalších dokladů,dle mého neoprávněná. Po třetím takovém požadavku jsem se rozhodla předat vyřízení právníkovi,peníze byly do týdne na účtu.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

2. 6. 2020 18:00 | Romana Nová

Vy jste jejich zaměstnanec nebo rodinný příslušník někoho z nich.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 6. 2020 15:15 | Roman Moskál

Nejhorší pojišťovna co jsem zažil. Při pojištění úvěru na ztrátu zaměstnání mi strašně tvrdili jak to platí na všecko, prostě když budu na UP tak nemusím úvěr platit. Dnes po půl roce zamítnuto s odůvodněním "na dohodu, výpověď z vaší strany atd se pojištění nevztahuje, je to pouze pro nedobrovolnou ztrátu zaměstnání". Tak jako na co to je? 20tis + pojištění za rok cca 3t jsou v pr****. A nikdo Vas na to neupozorní, hlavně ať si to pojistite, naslibujou hory doly. Krom toho že si vymysleli potřebné doklady které nebyli třeba, dva měsíce tahanic pro nic. Takže nebrat, raději si prachy za pojištění schovat do kasičky...
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 5. 2020 14:06 | Dana

Přesně to mám teď, ale nic s tím neudělám. Zruším to.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

13. 5. 2020 13:44 | BNP Paribas Cardif Pojišťovna, a.s.

Dobrý den, jsme moc rádi, že jste s naším pojištěním spokojená. Přejeme hodně zdraví a štěstí.
-6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

12. 5. 2020 11:58 | Olha

Já s pojišťovnou spokojena až moc, řekla bych že je NEJLEPŠÍ že všech. Co slíbili to splnili bez žádných výmluvy a snahy se vykroutit z placeni. A částka no moc pěkná, jsem spokojena a to šlo jen o rizikové tehotenstvi. Jinde platim 1100 každý mesic a nedali mi nic, budu to rušit. Tak že za mně 11111111.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 5. 2020 10:14 | BNP Paribas Cardif Pojišťovna, a.s.

Dobrý den, je nám líto, že jste nespokojen s posouzením celé věci. Věřte, že se každé záležitosti pečlivě věnujeme a rádi celou záležitost ještě jednou prověříme. Ozvěte se nám prosím buď na e-mailovou adresu epodnety@cardif.com nebo poštou na adresu Boudníkova 2506/1, 180 00 Praha 8. Děkujeme.
-4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Viktor Kožený

podnikatel a kriminálník

Miloš Zeman

prezident

Viktor Kožený
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Miloš Zeman
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 2 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services