Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 128 komentářů)

18. 1. 2014 11:45 | Jana

Měla jsem také problém s pojišťovnou Uniqa. Někde se zatoulala smlouva o životním pojištění manžela.Potřebovala jsem ji doložit k daň.přiznání.Požádala jsem centrálu v Praze o kopii na e-mail.Moje překvapení bylo,že paní,která sjednávala manželovi pojištění se napsala jako příjemce vyplacené částky v případě úmrtí.Manželovi řekla,že je tam napsaná jako získatelka bodů za sjednáná pojistky.Protože to podepsal a ani nečetl.Trvalo to rok.Ihned jsme u jiného zástupce sjednali pojištění s dědicem peněz na dceru.Ale kdybych na to nepřišla nebo se během roku manželovi něco stalo.Já v inval.důchodu a 2 děti.Nedovedu si to představit!Jana
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 12. 2013 7:48 | Petr S.

V poj.Uniqa vládnou v poslední době opravdu podivuhodné praktiky,faleš,lhaní,výmluvy.Z vláštěpozor na pí Čičelovou z Ostravy.Po tel.sladká,ale naprosto falešná.Poradí vše nejhorší pro Vás jen pro co největší zisk.POZOR!!!!
+12
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 10. 2013 14:58 | Dana

Dobrý den,mám úplně stejný problém.Uzavřela jsem povinné ručení a zaplatila první částku pro aktivaci.Bohužel po 8 měsících,kdy jsem chtěla pojistku zrušit pro prodej vozidla,bylo mi oznámeno,že pojistka neexistuje a nikdy neexistovala. Vytočilo mne to a tak dlouho jim tam telefonovala,až si nějaký pan operátor všiml,že tam tu smlouvu opravdu mají,ale jako neaktiktivní pro nezaplacení první platby.Dle variabilního symbolu ji nebyli schopny dohledat. Nyní jsem jim odesílala kopii výpusu účtu a jsem zvědava,jak to hodlají řešit nadále.Už nikdy více!!
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

19. 9. 2013 21:12 | DenyDeny

Zdravím, nedávám záměrně jméno ....Moje poj.plnění ztroskotalo na platbě , platbě , která byla odeslána s var.symbolem nesprávně -poslední 2 čísla jsem omylem otočila...celkem 4 platby .Platby se nevrátily na účet , ani nebyly dohledány pojištovnou.smlouva byla ukončena pro neplacení.Obnovení je možné jen při vzdání se dosavadního poj.plnění .Takže vše musím předat právníkovi .... Nedoporučuji..........neváží si klientů..............
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 9. 2013 13:40 | mike

Tak jsem po 3 měsících dostal od UNIQUA sdělení, že jsem nebyl vykraden (během spánku), protože vstupní dveře nebyly uzamčeny na klíč a oni mají ve smluvních podmínkách definovánu krádež vloupáním jako překonání uzamčených dveří. Takže bacha - pokud se nezjistí, jak se zloděj dostal dovnitř (např. nerozseká dveře, tak máte smolíka.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 8. 2013 6:56 | EmEr

Auto - havarijní pojištění, mj. pojištění i proti vandalismu. Vylomený zámek u střešních nosičů Thule, ty spolu s nosiči kol následně odmontovány a odcizeny - a pojišťovna nic. Doporučuji vyhnout se takové pojišťovně velkým obloukem.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 2. 2013 16:44

Víme!! Osobně 3. 7. 2012 dodány na pobočku všechny potřebné podklady. Do dnes 22. 2. 2013 likvidace neuzavřena. Zvažuji žalobu!
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 1. 2013 16:40 | Marie

POZOR: Raiffeisenbank a pojištění schopnosti splácet od pojišťovny UNIQA. Nejdřív si přečtěte výluky z pojištění skoro u všeho je výluka, takže pak Vám v případě nemoci nic neplní. Pojitění není možné při podpisu smlouvy odmítnout a pokud jde o pojištění, je možné ho zrušit, a to na základě dodatku. V takovém případě se jedná o zpoplatněnou službu, kdy sepsání dodatku je spojeno s poplatkem 2000 korun.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 10. 2012 9:08 | Mirek

Šílený zkušenosti má více lidí s pojišťovnou Kooperativa, oprávněně byla začátkem roku pranýřována. Tam nikdy více!!!!
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

25. 9. 2012 21:26 | I.K.

Opět jsem velmi nespokojena s rozčilena. Pojistku jsem si v polovině srpna zrušila, doposud žádná odezva, natož aby poslali odbytné. Fakt katastrofa. To u jiné pojišťovny neexistuje!!!!!!!!!!!!!!
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

25. 9. 2012 8:17 | Marcel Juchelka

Tak jsem si včera udělal názor o službách pojišťovny UNIQA. kolem 6. měsíce 2012 zveřejnila poj. Direct, že u nás končí. Mě později obeslala dopisem, že si mám zajistit jinou pojišťovnu. Ke konci srpna jsem se dozvěděl, že klienty přebírá UNIQA. Zašel jsem tedy do pobočky v Ostravě a chtěl jsem udělat návrh na zákonné a havarijní pojištěni. Probrali jsme to s paní Sylvou Chudíkovou z Ostravské pobočky a vyšlo mi pojištění okolo 6,5 tisíce. Protože mi končilo pojištění u Directu 24.9.2012 tak jsem chtěl pojistit od 25.9.2012. Mezitím mi ještě dorazil dopis z Direct pojišťovny s jejich nabídkou u pojišťovny UNIQA, který nabízel cenu okolo 7700 Kč. Na to jsem nereagoval. Chtěl jsem se pojistit jako běžný občan z ulice. Paní Sylva Chudíková mi v pondělí 17.9. 2012 sdělila, že mou pojistku musí podepsat pan ředitel a bude to do středy 19.9.2012 podepsáno. Nikdo se však neozval. Když jsem se v pátek (bohužel 15 minut po pracovní době) dotazoval telefonicky paní Chudíkové stále mi tvrdila, že podpis nebude problém, pan ředitel neměl čas. Poprosil jsem jí, aby mi dala 24. 9. hned ráno vědět. Je to poslední den kdy musím mít pojistku vyřízenou. V pondělí ráno jsem se opět dotazoval jak to s mojí pojistkou vypadá. Paní Chudíková mi sdělila, pan ředitel ještě nedorazil ale nebude problém s vyřízením. Je to formalita. Okolo 10 hodiny dopoledne mi paní Chudíková volal a dozvěděl jsem se:" Protože jste byl klientem Direct pojišťovny tak musíte přijmout pojištění, které Vám navrhla Direct pojišťovna. Nemůžeme jít pod jejich cenu". Na tuto informaci jsem reagoval slovy:"Zajímal jsem se o pojištění u vás dříve, než mne oslovila Direct pojišťovna". Paní Chudíková mě sdělila: "Vaše údaje jsou zablokovány a nemůžeme Vám nic jiného nabídnout". Nakonec jsem využil levnější nabídky pojišťovny GENERALI. Vylo mi z toho, pobočka UNIQA na Českobratrská 2, Ostrava mě úmyslně nechala vykvasit až budu v časovém pressu a přijmu dražší pojištění? Nebo doopravdy mají tento příkaz o bývalých klientech Directu a pak je to diskriminace těchto pojištěnců? Nebo je to jinak? Každopádně se jednalo o velmi neseriózní jednání, které hraničí s vydíráním. Marcel Juchelka
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 8. 2012 19:45 | I.K.

Jsem velmi nespokojena, povinné ručení jsem zrušila před 2 lety a nyní se chystám zrušit životní pojistku.Tu a platím asi 11 let za celkem velký úraz jsem obdržela velmi směšnou částku, nyní se situace opakovala při úrazu oka.Po odečtení částky, kterou jsem dala za napsání lékaři mi zbylo 140,-Kč. Jsou to zloději!!!Nedoporučuji!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 5. 2012 9:05 | Jakub Sika

Pracuji pro OVB a všichni "chytří" o provizích za uniqu i kdyby tam byla nějáka ta Kč na víc je tam 5 let ručení stornem proboha kdo z vás muže tvrdit, že jí někdo prodává za účelem provize ?! Pojistky u uniqy vyházejí velmi čast nejlevněji... osobně bych račitak uzavřel třebas allianzku :), ale nepřinesu přece dražší verzi !!!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 5. 2012 9:05 | Jakub Sika

Pracuji pro OVB a všichni "chytří" o provizích za uniqu i kdyby tam byla nějáka ta Kč na víc je tam 5 let ručení stornem proboha kdo z vás muže tvrdit, že jí někdo prodává za účelem provize ?! Pojistky u uniqy vyházejí velmi čast nejlevněji... osobně bych račitak uzavřel třebas allianzku :), ale nepřinesu přece dražší verzi !!!
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 3. 2012 18:43 | petr

Zajímavé, že stejný argument o provizích (všichni nám dávají stejně) měl i "agent" od OVB :-(
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

23. 2. 2012 8:07 | Hugo

Zajímavé, já měl peníze na účtě přesně týden poté, co škodu nahlásil viník... Ono je nutné dodat všechny požadované podklady, víme?
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

29. 11. 2011 20:46 | Nesvi

Nevím jak rychlá je pojišťovna Uniqa, ale moje zkušenost je ta, že pojistná událost /škoda na majetku/, která se stala na začátku září není do dnešního dne vyřízena. 6 týdnů čekání na likvidátora a po té neustálé papírování, telefonování a pokaždé jim ještě něco chybí. Asi čekají až to vzdám. Hrozná zkušenost. Mám ještě jinou zkušenost z pojišťovnou kooperativa, do týdne vše vyřízeno, včetně vyplacení peněz a stačil jeden telefonát. Pojišťovna Uniqa by se měla nad sebou zamyslet
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 10. 2011 9:13 | kamil

Nevím jak je to do detailu s produkty u této společnosti jako takové, ale já s nimi skončil z několika důvodů:
1. všechno je hrozně byrokratické - to samé pojištění např. u Generali teď mám vždy na pár stránek, vše je jednoduché a přehledné. U Uniqa jsem byl vždy zahlcen tunou papírů, musel jsem si pro vše chodit na pobočku nebo třeba chodit jen na podpis. Ztráta času za neefektivní systém. 2. lidé na pobočkách - když pominu že většina poboček vypadá jak před 20ti lety, někteří lidé zde... kámen úrazu. Jednou jsem jedné paní vytknul její práci (opravdu zmatkovala a pár věcí zkazila), místo omluvy nebo sebepouceni mne servala co si to dovoluju, ze ma hrozne prace a vubec... vsechno jsem vystornoval a sel jinam.
Za mne- never more!
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 6. 2011 10:14 | TRIMIN

Nejhorší pojišťovna co znám, teda aspoň na úrazové pojištění a na trvalé následky!!!!!!!! Jsem u nich už 10 let a dvakrát jsem žádal o úraz a jednou o trvalé následky. Poprvé mně dokonce ztratily v Pardubicích papíry a musel jsem si je zařizovat znovu a to nemluvím o tom, že jsem se s nima dohadoval o výši pojistného plnění, jelikož jsem při uzavření smlouvy nedostal tabulky na zhodnocení úrazu, což je jejich povinnost. Když jsem žádal o trvalé následky tak mě poslaly ke svému smluvnímu lékaři, který věděl o mích problémech lautr h...o a odbyli mě sumou, která by nepokryla pomalu ani náklady na dopravu k tomu doktorovy a do toho mě napsali dopis jako kdybych byl zloděj a to mám k vůli tomu úrazu částečný in. důchod. A to není vše, ale to by bylo na dlouhé psaní. Opravdu s celého srdce nedoporučuji tuto pojišťovnu
+13
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 10. 2009 7:03 | Anna Sýkorová

Připojuji se ke spokojeným klientům, výše provizí mně nezajímá. U lékaře se taky neptám, kolik vydělává, ale zajímá mně, co je ochotný dělat pro mé zdraví. Měli jsme několikrát plnění z pojistek u Uniqy,velmi solidní jednání i peníze.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Tomáš Čupr

podnikatel, Slevomat a DámeJídlo.cz

Ondřej Raška

podnikatel, Miton

Tomáš Čupr
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů
×
Ondřej Raška
ÚSPĚŠNOST
50,00 %

z 2 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services