Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 163 komentářů)

16. 10. 2018 17:01 | Jiří Filípek

Plně souhlasím s varováním před životním pojištěním od AXAZároveň s mi mimořádně nelíbí chování při ukončení pojištění.Jirka
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

12. 10. 2018 19:25 | Honza

Varuji před investičním životním pojištěním u AXA největší šmejdi na trhu !!!!
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

17. 9. 2018 9:44 | Zuzana Hájková

Je vidět, že většina lidí recenzi napíše jen, když si potřebuje postěžovat (a přitom by v 90 % případů stačilo, aby si přečetli podmínky pojištění, které si sjednávají). Tak já to trochu rozčísnu :)
U AXA jsme si sjednali cestovní pojištění, vybrali jsme si jej především kvůli neomezeným limitům plnění (je to sice dražší, ale jak jsme se sami přesvědčili, pár desítek nebo stovek korun navíc za to rozhodně stojí). Když se pak přítel v zahraničí těžce zranil, pojišťovna nám velmi rychle a efektivně pomohla vyřídit všechny záležitosti s místními lékaři a zorganizovala během pár dní letecký transport domů. Následně nám během několika týdnů proplatili veškeré další výdaje, které jsme v souvislosti se zraněním v zahraničí měli, a to včetně návštěvy lékaře, který s pojišťovnou neměl smlouvu. Až na jednu výjimku v době noční směny jsem o plánování transportu jednala vždy se stejným operátorem, který byl věcný a profesionální, a přitom pořád velmi příjemný a lidský.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 9. 2018 8:31 | Arina

Mám podobnou zkušenost! Připojuji se k dalším, co mají negativní zkušenost s touto pojišťovnou. Poslali mi pojistku povinného ručení, které mi automaticky poslali na auto, které jsem už nevlastnil. Vypověděl jsem tuto pojistku asi 2 x. Ani jednou neakceptovali, ani doporučený dopis s výpovědí. Domluva s těmI hovady, nebyla ani po telefonu vůbec žádná. Teď se to snaží vymáhat soudně, já jim však nedám ani korunu! U této pojišťovny, bych si nepojistil ani kolo... Této pojišťovně bych osobně zakázal činnost!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

11. 9. 2018 8:25 | Arina

Připojuji se k dalším, co mají negativní zkušenost s touto pojišťovnou. Poslali mi pojistku povinného ručení, které mi automaticky poslali na auto, které jsem už nevlastnil. Vypověděl jsem tuto pojistku asi 2 x. Ani jednou neakceptovali, ani doporučený dopis s výpovědí. Domluva s těmI hovady, nebyla ani po telefonu vůbec žádná. Teď se to snaží vymáhat soudně, já jim však nedám ani korunu! U této pojišťovny, bych si nepojistil ani kolo... Této pojišťovně bych osobně zakázal činnost!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 8. 2018 11:26 | Burger

Naprosto otresna pojištovna nikomu nedoporučuji!!!!
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 7. 2018 19:27 | SEDLÁČEK MICHAL

Pravidelně investuji do fondů, o společnosti 6 let ani nevím. Nyní jsem chtěl peníze vyplatit, vyplnil jsem formulář-úředně ověřil podpis a zaslal. Čekám na peníze, kde uvádí 3 dny - 2 týdny, po 2 týdnech čekání píši na zák. oddělení a jen mi suše řeknou, že žádost byla zamítnuta kvůli špatnému formuláři. To mi ani nikdo nezavolá? Nenapíše? Služba tedy katastrofa. Velké zklamání. Sedláček Michal-Generace X 7501144443
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 7. 2018 19:38 | Honza

Pokud si za tímhle opravdu stojíte, tak musíte být minimálně manager AXA, protože obyčejný zaměstnanec by tady takovouhle kravinu nikdy nenapsal!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

25. 7. 2018 19:32 | Honza

Po několika minutovém chození kolem horké kaše jsem se operátora zeptal přímo: Mám to chápat tak, že Vás můj problém vůbec nezajímá? Odpověď: Ano přesně tak. Konečně jsem se mohli posunout dále. Tak jsem položil další otázku: V čem mi vlastně při zakoupení extra pojistky na dovolenou mohou vyhovět? Odpověď: Nasadíme Vám rezervu, pokud jí máte. !!!!!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 7. 2018 8:37 | Martin

Axa nejhorší pojišťovna, naboural mě jejich pojištěnec takže z povinného, vše sepsano svědci vše potvrdili a axa odmítá plnit. Takže velké ne.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 6. 2018 22:50 | petr

Podle mě jsou to obyčejní zloději. Chtějí jen vybírat peníze od klientů , ale když mají platit , vykroutí se z toho neuvěřitelným způsobem. Měl jsem u nich pojistku pro případ nemoci, byl jsem na operaci tříselné kýly ,Česká pojištovna vyplatila dávky bez problémů a vcelku rychle, Axa po půl roce napsala, že na plnění nemám nárok a ještě chtěla zaplatit za měsíc po zrušení pojištění z mé strany další splátku.Prostě zlodějina.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 6. 2018 14:56 | Michal

Když prodáte auto tak vám nechtějí ukončit povinné ručení pokud jím nepřinesete kopii velkého techničáku kde bude nový vlastník což je problém protože nahánět někde nového vlastníka kterému jsete auto prodal po je dost složité a ještě ho nutit k tomu aby vám dával kopii tecchničáku ???,Kupní smlouva jim nestačí !! jednají protiprávně jsou arogantní a snaží se z vás urvat ještě další placení za auto které nemáte .Hrozná zkušenost budu dávat trestní oznámení atéto pojištovně se opravdu radši vyhněte ovelkým obloukem .
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 5. 2018 18:20 | Simi

Nejlepší je,když si nikdo nečte pojistné podmínky, pak si dá auto do předraženého servisu (rohlík za 10 Kč si taky nekoupíte) a ohání se svými právy a nadává na pojišťovnu. A je jedno jakou.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 5. 2018 5:35 | Mája

Co se týče cestovního pojištění, nikdy jsem s žádnou pojišťovnou neměla problém. AXA je ale vyjímka. Záměrně používá systém zákaznické linky, aby váš telefonát byl nahrán a tam hledají záminku proč pojistné plnění neplatit. To, že vám asistentka slíbí, že uhradí vaše ošetření ještě neznamená, že tomu tak bude. Zkuste Kooperativu, Uniqu, VZP … cokoliv, JEN NE AXU!
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 5. 2018 5:34 | Marie

Dvě podobná zranění, dvě různé pojišťovny, dva různé postupy. 1. Zranění levého ramene - kontaktujete Kooperativu, ta vám pomůže vyhledat nejbližší nemocnici a vyrovnání zajistí s nimi, aniž byste si museli s čímkoliv dělat starosti. Stačí, že jste v šoku z vašeho zranění. 2. Zranění pravého ramene - voláte zákaznickou linku AXA Assistance, kde vám asistentka potvrdí uhrazení pojistného. Pár týdnů po ošetření vám však sdělí, že nárok na ošetření nemáte a že je tedy celá platba na vás.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 5. 2018 15:06 | Mikela

Já na AXU právě nahlásila na ČOI - mimosoudní výzva. Nechtějí mi proplatit pojištění ze zahraničí. Tak jsem zvědavá, jak to dopadne.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 4. 2018 14:27 | Alena

Také se přikláním k výše napsaným komentařům k této pojištovně.Neproplatili nám cestovní pojištění na které máme nárok.KOMUNIKACE ŠÍLENÁ.
NEDOPOČUČUJI!!!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 4. 2018 14:24 | Jiří

Nejhorší pojišťovna, nekomunikují a nakonec nic neproplatí. Nikdy více. NEDOPORUČUJI !!!!!!
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 4. 2018 10:25 | Mirek

Take mam spatnou zkusenost. no proste hruza. škoda vyčislena servisem je přes 30000 kč a oni mi napsali, že mi proplatí jen 6500 Kč. no proste hruza. NEDOPORUČUJÍ!!!!!!!
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 3. 2018 15:38 | Edita

S touto pojišťovnou už taky nechceme mít nic společného. Komunikace s ní je katastrofální.Nemaji žádné zkušenosti a nedokážou poradit. Vše si člověk musí nastudovat a pak teprve jednat pořád jen říkají, že na to nemáme nárok.stala se nám nehoda a celý týden jsme se nemohli na pojišťovnu dovolat. Nikdy více raději si připlatim o pár stokorun více
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Tomáš Matějček

podnikatel, Miton

Martin Poš

podnikatel, Cybex

Tomáš Matějček
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů
×
Martin Poš
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services