Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 163 komentářů)

25. 8. 2017 18:10 | Anna

Špatná zkušenost. Dvakrát jsem někoho škrabla při parkování a hned mi zrušili povinné ručení. Fakt neuvěřitelné.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 8. 2017 23:01 | jari

AXA uz nikdy vic !!!! Na podzim 2014 jsem koupil vozidlo,ale ne od majitele,ktery byl uveden v TP nybrz pres druhou osobu,nic neobvyklyho.Udelal jsem si pojistku na rok,od 17.8.2014 do 16.8.2015 nacez jsem tezce onemocnel a 29.1.2015 jsem to auto nechal ekologicky zlikvidovat.Na jare,kdyz jsem se dostal z nejhorsiho jsem shanel a pokousel kontaktovat majitele z TP.Majitel neodpovedel na mou pisemnost ani jeho prislusny urad mi nijak nepomohl ho vypatrat.Jeste v pojistnem obdobi jsem na AXU zaslal protokol o ekologicke likvidaci spolu se zadosti o ukonceni smlouvy.Nacez pojistovna na to zareagovala tim,ze zapocala dalsi pojistne obdobi,přitěmž už nebylo vlastne co pojišťovat.Ani nedokazou pochopit,ze bez majitele nebo jeho plne moci tezko odhlasim jeho vozidlo.Takze AXA opravdu NE.!
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 8. 2017 11:18 | Dana

Dobrý den, taká mám špatnou zkušenost s touto pojišťovno, pokud nic nepotřebujete a platíte je to dobré, ale pokud potřebujete řešit cokoli v případě storna pojištění nebo plnění, dělají mrtvého brouka, řeknou napište to na email a týden čekám na odpověď - marně, nikdo se nenamáhá ani reagovat !!!!, závěrem už nikdy více pojištění u AXA
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 7. 2017 10:26 | Krakauer

Dobrý den, mám podobnou zkušenost.Komunikace mizerná, jednání arogantní,jsou to prostě šmejdi!!!!!!Byl jsem u nich 1rok a to mě stačilo.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 6. 2017 14:33 | Kratochvílovi

Již třetím rokem jsme si uzavírali cestovní pojištění u pojišťovny AXA a věřili jsme, že jsme v rukou profesionálů. "CHYBA" !!!!! Pokud se vám nic nepřihodí tak se u nich cítíte relativně v bezpečí, ale jakmile máte na cestě technické problémy tak najednou zjistíte, že jste na všechno sami. Auto se nám porouchalo ve Francii ve středu odpoledne a tak jsme volali asistenční službu AXA a požádali jsme v rámci našeho pojištění (Dovolená bez starosti) o pomoc a zajištění opravy auta. Ta nás nechala odtáhnout do údajně autorizovaného servisu pojišťovny AXA. který se skládal z dílny plné rozmontovaných aut a benzinové pumpy. Pracovník "údajný automechanik" nás po složení auta vedle dílny s úsměvem ujistil, že se na opravě bude pracovat a odešel. Tímto pro něho vše skončilo. Po opětovném kontaktování pojišťovny AXA jsme se dozvěděli, že je ve Francii ve čtvrtek svátek a tak se bude auto opravovat až v pátek. Když jsme chtěli aby pracovníci pojišťovny mechanikovi přeložili (ve smlouvě máme překladatelské služby), že jsme ochotni připlatit, aby se auto opravilo ihned ,s hrůzou jsme zjistili že nikdo francouzsky nemluví a vše budou přeposílat e-mailem v angličtině do francouzské pobočky a oni naše požadavky mechanikovi přeloží. Samozřejmě nás po telefonu pracovnice pojišťovny ujišťovala, že dělají vše co je v jejich silách, aby opravu zajistili a mi mohli pokračovat v cestě. Tímto to pro pojišťovnu skončilo a nechali nás na pospas bez pomoci. Konečný verdikt pojišťovny zněl repatriace neopraveného auta zpět do ČR jelikož nebyli schopni domluvit opravu a donutit lenošného francouzského turka se kterým má AXA smlouvu a je jejich autorizovaný servis, aby opravu provedl. Přitom ve svátek dovezl německé auto a toto opravoval okamžitě. Sami jsme si museli najít překladatele,který komunikoval s mechanikem. Po dlouhých diskuzích a absolutní bezmoci a možnosti dovolaní se pomoci jsme se rozhodli auto sami zkusit opravit což se nám nakonec částečně podařilo a domů jsme dojeli sice pouze na třetí a pátý převodový stupeň, ale jsme doma. Závěrem souhlasím: s pojišťovnou AXA na dovolenou JIŽ NIKDY!!!!!!!!
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 3. 2017 22:54 | Katka

Axa NIKDY viac / cestovne poistenie, meskanie letu viac ako 12 hodin, nejsu schopni zaplatit ani tie drobne vydaje na letisku, pytaju neskutocne vela dokladov, a po podrobnom prestudovani zmluvnych podmienok si myslim, ze vzdy si najdu dovod, preco tento typ poistenia nevyplatit, i ked v krasnej tabulke na zaciatku zmluvnych podmienok stoji jasne napisane 8 EUR/hodina meskania. Zavadzaju,natahuju cas, pytaju nezmyselne doklady, nikdy viac tato podvodna akoze poistovna.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 10. 2016 17:32 | Katka

Axu už nikdy více. Roky jim člověk platí peníze za povinné ručení a havarijní pojištění. Jednou jedinkrát škrábne nárazník jiného auta a Axa vypoví povinné ručení. Pokud platím já, je to v pořádku, jakmile mají jednou platit oni, radši se mě zbaví. Hlavně že já vypovědět havarijní pojištění (abych si uzavřela nové ručení i havarijní pojištění u stejné společnosti) nemůžu. To je tedy jednání fakt jak kráva.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 9. 2016 4:56 | Petr

S axa hrozne zkusenosti - pojisteni odpovednosti zpochybnuji a prodluzuji vylukami, ktere se k pripadu vubec nevztahuji, nedokazi otevrit prilohu mailu a cekaji, ze to clovek necha plavat. Stezoval jsem si o "ombudsmanky" Axa na systemove poskozovani klientu podobnou taktikou a chtel pomer nahlasenych a zamitnutych pojistnych udalosti, odpovedela, cituji: "Pracovníci oddělení likvidace jistě postupují v souladu s pojistnými podmínkami. Pakliže je tedy pojistná událost zamítnuta, existují pro to vždy právní důvody...Váš podnět uzavírám a na další podněty z Vaší strany již nebude reagováno." Zvazuji vyzvu k CNB (poverena dozorem nad pojistovnami) o provereni a poskytnuti informaci popr. trestni oznameni, potreboval bych svedecke vypovedi klientu se shodnou zkusenosti. Zvlaste by se hodilo dolozit pripady, kdy pojistovna v prvni reakci zamitla (nejbeznejsi taktika) a teprve pokud se klient nedal, plnila, popr. prohrala soud. Take bych uvital sdileni na socialnich sitich pro rychlejsi vyhodnoceni odhadu o kolik pripadu se muze jednat.Je nekdo ochoten na nejake koordinovane akci spolupracovat ?
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 8. 2016 13:21 | Simanski0

Dobrý den všem u této pojišťovny jsem měl povinné ručení skoro 5 let nikdy jsem od nich nic nechtěl jen jsem jim platil nic víc ,po změně v registru motorových vozidel v polopřevodu jsem auto už nemohl na sebe dohlásit neboť majitel zemřel a bylo by to vše moc složité tak jsem jezdil do poslední chvíle co to bilo možné to bilo do 1.6 2015 kdy už nebylo možné s polopřevodem jezdit a končila mi i technická a i povinné ručení ,tak jsem tuto skutečnost oznámil pojišťovně .ale pojišťovna si vymýšlela proč to nejde zrušit tak kde to jsme pojistitel má právo platit a né rušit pojistku kor když už není za co platit auto bez technické vyřazeno z registru a pojišťovna chce abych platil selskej rozum toto nebere . tak mi ty zmetci napálili pojistné sankce z prodlení a ještě právníka toto je AXA už nikdy více jsou to zloději a podvodníci kdo nemusí doporučuji vyhněte týto pojišťovně velkým obloukem jsou to šmejdi podporovaný naší vzácnou juticí fuj styďte se AXA nikdy více ,Všem krásný den přeji
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 5. 2016 15:19 | Poláček

Zkušenosti katastrofální.. nedoporučuji i kdyby měla být zadarmo !!!! Od min.roku řešíme škodu na vozidle/ sklo, dokumenty zaslané několikrát a opakovaně a nikdy je nemají.. Jediné řešení je zasílat vše doporučeně a to ještě má snahu operátor tvrdit,že to nemají !!!
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 4. 2016 11:24 | lumir

mam od nich povinné ručení,a pojistku na barák. Měli jsme problem na domečku, v patek přišel likvidátor a v ponděli přišla zpráva že nám nic nedaj. Přes víkend to prostě vyřešili, zajímavé tomu nerozumím. Praskl nám domeček a prej na to to nemáme pojištěné,uý pul roku to zpravuju protože nemám peníze. at jdou někam
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 12. 2015 18:35 | Procházkovi

Snaží se vyrovnat ostatním pojištovnám, ale nemají na to.Mají drahé produkty, špatnou likvidaci. Na pobočkách nic nevyřešíte, stále nějam volají, jejich systém je k nepochopení. Nemají pokladny. Pouze nějaké asistentky. Na pojišťovnu si jen hrají ale nemají na to. Takže za nás - AXA ne.
+50
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 11. 2015 22:02 | Josef P.

Zcela souhlasím, nejhorší pojištovna.Uzavře smlouvu potom ve dvouměsíční lhůtě vypoví ale pojistné nechce vrátít!!!
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 7. 2015 8:47 | Alice Springerová

Souhlasím na 100%. právě jsem si "naběhla" s pojištěním storna na zahraniční zájezd. Pečlivě si přečtěte podmínky, protože CK vám řekne, že je to prostě pojistka na zrušení zájezdu, ale že jsou tam "kruté" podmínky, to už vám nesdělí (to si musíte naštudovat sami).Musela jsem zrušit zahr.zájezd z vážných rodinných důvodů /jeden člen rodiny nám zůstal "štronzo" a bylo nutné se o něj ihned postarat/. Z pojišťovny, kde jsme si zaplatili storno už někdy v lednu, nám nyní oznámili, že nesplňujeme podmínky - úmrtí,akutní onemocnění a úraz,škoda na majetku způsobená živ.událostí,komplikace v těhotenství,výpověď ze strany zaměstnavatele. Takže jsem přišla o cca 5.000,-. Nevím, jak to mají ostatní pojišťovny, ale tady ze mě akorát vytáhli prachy navíc a kde nic tu nic.
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

3. 6. 2015 15:55 | Petr Málek

Postupují možná dle podepsaných podmínek (husté písmo při sjednávání smlouvy) ale zcela se vymykají dobrým mravům a slušnému zacházení s klienty. S Axou mám nejhorší zkušenosti, přesahující běžný marasmus u bankovních firem. PM
+13
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 6. 2014 0:48

Mám úplně tu samou zkušenost + neuznání pojistného. Pryč od nich.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

13. 1. 2014 23:03 | Novák Otakar

Jsou to dobytkové. Zruší Vám povinné ručení po pojistné události u vozidla. Jenom k nim nechoďte!!!!! Arogantí sprosté chování!!!
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 12. 2013 11:31 | Andrej

Je to ta nejhorš, nejdražší pojišťovna, ještě když Vám totálně nevýhodnou předřaženou pojistku uzavře idiot od Partners a výpověď smlouvy Vám neuznají a vy musíte ještě rok platit.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 10. 2013 17:40 | Jan

Také mám zkušenosti s touto pojišťovnou a smlouvou do které mě uvrtal jeden poradce(idiot) od Partners, tato pojišťovna mi teď dělá problémy s ukončením smlouvy a chce zaplatit ještě jedno pojistné období(což je rok), i když jsem výpověď zasla včas a několikrát tam volal jestli jí obdrželi(vřdy zapřeli). Ale to je klasika tyhle bankovní ústavy a ta špína kolem:poradci, bankovníci atd.atd. Lidi nikomu s téhle svoloče nevěřte!!!!
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 4. 2013 15:43 | j. procházka

Přátelé, je vždy důležité vědět co mám pojištěné. mortizace se odpočítává vždy a vždy je také dobré se předem v servisu, kde budu opravovat dotázat, jak je to s proplacením faktury!!! Jednoznačně chyba vaše - ne pojišťovny
-9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Petr Mach

ekonom a politik

Roman Vaněk

kuchař a podnikatel

Petr Mach
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů
×
Roman Vaněk
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services