Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 263 komentářů)

16. 6. 2017 13:21 | V.F.

Bohužel musím přidat další negativní zkušenost. Klientka měla životní pojištění u Generali, stal se jí úraz a likvidační oddělení si dává dost načas. Jednání s pojišťovnou trvá už cca 3,5 měsíce, v současné době čeká už 14 dní na to, než likvidátor zavolá jejímu doktorovi, aby mohl poslat písemně výsledek šetření, celé to uzavřít a případně poslat peníze. Svým klientům už Generali nikdy.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 3. 2017 15:38 | Andrea

Nejhorší pojišťovna, co snad existuje.. přítele nabourala ženská a teď mu chtějí vzít auto. První měl doplatit skoro 10 tisíc, a když pohrozil právníkem, tak to najednou snížili na 5 tisíc. A teď mu chtějí zabavit celé auto. Co to má být? Dejte si na tuhle pojišťovnu bacha..
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 2. 2017 22:30 | Renik

Pritel ma u teto pojistovny pojistku, jezdi kamionem. Sek zaplatil pres internet. Tak pak zadal po pojistovne pres telefon,at mu zaslou na email ze ma pojisteni zaplacene, ze to potrebuje dolozit na uctarne. Byli lini neco odeslat!!! Neodeslali nic.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 1. 2017 22:50 | Lada J.

Mám stejnou zkušenost s povinným ručením. Taktéž mi zaslali sms vyzývajíjí k vyzvednutí nějakého dokumentu na internetových stránkách o jejichž existenci jsem neměla tušení. Byla tam upomínka platby, jenž jsem měla platit složenkou. Složenka nikdy nedorazila, upomínka korespondenčně také ne. Já nikdy nic pozdě neplatím, příčí se mi to. Navíc je částka vyšší, než jaká byla sjednána bez jakéhokoliv důvodu, okolnosti se nezměnily, žádnou nehodu jsem neměla. Jejich předražená linka není teď o víkendu v provozu, navíc skvělá představa, že jsem jezdila bez platné zelené karty. Bohužel mě to se mi to při všech starostech nepodařilo uhlídat, když má přijít složenka. A posílat s dvouměsíčním zpožděním s odpuštěním podělanou smsku, kterou jsem četla po několika dnech uplnou náhodou, protože jsem si samozřejmě myslela, že je to nějaká nabídka nebo přání k něčemu. Jinak bych jezdila nepojištěná do aleluja. Trošku nechápu, jak by na tom byl takový chudák 75letý děda, který internet viděl tak z rychlíku a neumí otevřít sms. Přijde mi, že to dělají naschvál. Hnus, hned, co to půjde jdu od nich pryč!
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 12. 2016 21:59 | Tepes

Důrazně nedoporučuji tuto instituci. V případě nezaplacení pojistky na další období (při roční platbě bych při nezaplacení očekával ukončení smlouvy), krom zaúčtování penále, předávají "dluh" na třetí osobu. Víceméně by stačil jeden telefon a bylo vyřešeno, takto jsem se o problému dozvěděl náhodně z mailu, který byl odfiltrován do adresáře aktualizace :D Šmejdi se státním požehnáním...
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 11. 2016 10:52 | Alena Rovnerová

S pojišťovnou Generali mám negativní zkušenosti. Autoservis, který je u nich pojištěný mi při servisní roční prohlídce totálně zničil auto. Neseriózní jednání pojišťovacího pracovníka (drzé, neomalené a řekla bych vulgární) mne připravilo o vidinu, že dostanu peníze. Nehoda se stala 29.9.2016, dnes je 5.11.2016 a já nemám auto a ani peníze. Firma, která mi škodu způsobila hraje mrtvého brouka a chová se jako bych chtěla něco, na co nemám nárok. Ano jistě firma mi zařídila náhradní auto, ale to jsem jim vrátila, jelikož mělo dost sjeté gumy! Takže jsem jim nevěřila, a proto jsem auto vrátila. Řeknu Vám, že kdo něco podobného nezažije NEUVĚŘÍ. Uvažuji, že budu chtít po pojišťovně náhradu za promarněný čas, nesolidní jednání(neinformovanost poškozeného) a za provolané telefony, kterých bylo mnoho. Nejsem tak bohatá a peníze potřebuji na jiné auto. Doufám, že reklama, která se vysílá na rádiu Impuls není jen klam a pojišťovně Generali jde určitě o jejich dobré jméno.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 10. 2016 16:04 | Ondřej

Vám všem co máte negativní zkušenost doporučuji zamyslet se nad tím kdo Vám tu kterou pojistnou smlouvu sjednal. Chyba není v pojišťovně, ale v lidech, já jsem s celou rodinou u Generali pojištěný už řadu let a neměl jsem s nimi jediný problém! Proplatili bez problému jak moje úrazy tak úraz dcery i onemocnění partnerky - ale se vším mi pomáhal člověk co mi smlouvu sjednal, nic jsem nemusel hlásit sám!
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 10. 2016 18:05 | Saj

Nejhorsi pojistovna!Pri poruse auta v patek v madarsku nebyli schopni zajistit odtah.Slovensky hovorici zena z pojistovny vas prehazuje jak horkej brambor na dalsich 5 "poradcu" a nakonec po 4h cekani vam reknou ze mate pockat do pondeli!!!Banda na rozbiti huby.Nikdy nic uz od tohoto cirkusu.Hnus
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

31. 8. 2016 14:56 | Hana

Dobrý den, chci se zeptat, máte někdo zkušenosti s likvidátorem Tomášem Coufalem? Nám se před 3mi měsíci stala havárie vodovodního potrubí v našem panelovém domě - ucpala se stoupačka pod námi ve sklepě a voda ze záchodů i van 8 pater nad námi nám natekla téměř do celého bytu.. Bylo kontaminováno vše, co leželo na podlaze, vše se muselo vyhodit.. Byly zničeny 2 plovoucí podlahy.,.Museli jsme byt nechat vyčistit chemicky, jinak bysme tam s dětmi už nemohli bydlet.. Vše nás stálo spoustu peněz, času i nervů, ale bylo nám řečeno, že nám to určitě pojišťovna zaplatí.. Protože byla ucpaná stoupačka domu, tak se to mělo platit z pojistky domu, který je pojištěn u Generali. 3 dny od havárie k nám přišel technik pojišťovny vše nafotit.. A pak se nedělo nic.. I když jsme už několikrát posílali podklady pojišťovně, tak s námi likvidátor T.Coufal, co to má na starosti, nejedná. Co máme dělat??? Máte někdo zkušenosti??? Dá se donutit pojišťovna, aby případ předala někomu jinému? Coufal nám tvrdí, že prý to nejde a přímo se nám vysmívá..Máte někdo osobně s tímto člověkem zkušenosti???
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 8. 2016 20:45 | Vladimír

Tuto pojišťovnu už nechci. Ženská mi nabourala do auta a likvidátor to napsal tak zajímavě, že jsem dostal směšnou cenu za škodu a k tomu jsem přišel i o bezeškodné body o 36 měsíců, prý normální ve spoluúčasti a hned mi pov.ručení navýšili. Jinde to mám levnější.
-4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 6. 2016 20:52 | Petr

POZOR JSOU TO PODVODNÍCI. Měli jsme pojištěnou nemovitost u Generali jako firma. Během měsíce došlo k pojistné události, konkrétně záplava. Tato pojišťovna se zachovala tak, že po nahlášení pojistné události přijel člověk, jméno už nevím, ale vystupuje v televizi jako její mluvčí, takovej plešatej zmetek a oznámil nám, že pojistku ruší bez uvedení důvodů a že na to mají ze zákona právo. Takže jsme skončili s vytopenou poškozenou nemovitostí bez koruny. A když jsem mu řekl, že je budeme žalovat, tak se mi vysmál. Takovýhle zmetci Češi, kteří se zaprodali mafiánům Italským z Generali.....
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

31. 5. 2016 18:26 | Petr

Měl jsem autonehodu. Vina byla na druhé straně a viník nehody má generali pojišťovnu. Auto mi tlačí na totálku, ale nechcou zaplatit celou tržní cenu. Jejich odhad tržní ceny je o třetinu menší než je skutečnost a ještě to ponížili o několik tisíc, kvůli škráblému laku - nejde to ani vidět a auta stejného typu a horšího či stejného stavu se prodávají o 20-40% dráž. A ta nesouvisejíci poškození, které mám mají všechna tahle auta na trhnu (je to staré auto), ale na to neslyší a ohání se paragrafem 2969, ale pochybuji, že ho kdy četli, protože jeho citaci si libovolně mění a myslí si, že jsou lidi blbí. Rozhodně bych si u nich nic neuzavřel. Je to banda, se kterou se nedá rozumně jednat. Snad na ně bude platit soud..
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 5. 2016 13:00 | Jana

Je to nesolidní pojišťovna. Absolutně nikomu nedoporučuji. Špatná zkušenost.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 5. 2016 17:50 | x

tak po jednom telefonátu a stálém žádání o vysvětlení situace, přišla další SMS že to byla chyba v systému a omlouvali se.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 5. 2016 16:01 | x

samotné jednání pojišťovny s klientem je otřesné. dnes my dorazila SMS:" Váženy kliente, na webu moje.generali.cz máte uloženou předžalobní upomínku povinného ručení. " Jednalo se pouze o vystavení faktury s platebnímy údaji. 12.5.2016 vystavili fakturu a 13.5.2016 doručili předžalobní upomínku (ona faktura my doručena nebyla - zatím). Jak může klient vědět kdy vystavějí fakturu a místo její doručení posílají takto děsivé oznámení. Tuto pojišťovnu fakt nebrat. Jsou to arogantní darebáci
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 4. 2016 10:43

mate pravdu jedna s nejhorsich pojistoven kdyz maji dat penize tak mrtvej brouk ale oni kdyz maji dostat tak honem darebaci slabe slovo
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 3. 2016 12:45 | Tomáš Vašek

Rád bych se podělil se zkušenostmi se společností Generali Pojišťovna a.s. a s prací jejich finančních odborníků. Již 9 let máme u nich peníze v řádech 200 tisíc Kč rozložených na čtyři fondy (akciové, peněžní, atd.). Výsledkem je prodělek cca 18 % a drzý přístup v naúčtování všelijakých správních poplatků a nákladů ve výši 2000 Kč ročně. Na vysvětlení jejich aktivit a důvodu, proč k takovému hospodaření dochází reagují omíláním o standardním postupu a metodice na finančních trzích.
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 2. 2016 17:51 | X

Zdravím. Pokud se někomu o pojistky stará GABRYSCHOVÁ DENISA tak si zkontrolujte zda nemáte na své rodné číslo uzavřené nějaké pojistky o kterých nevíte. Nedělá ji problém používat osobní údaje svých klientů nemluvě o tom že falšování podpisu ji moc nejde. Týká se to pobočky Nový Jičín kde je zaměstnána ale hlavně se pohybuje na Třinecku a Těšínsku.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 2. 2016 20:54 | Jana

Můžu jen potvrdit, co tu uvedla Mirka, v této pojišťovně se dělají falešné, podvodné pojistky.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 1. 2016 21:46 | Šárka

9 rokem mám životní pojištění u Generali a nikomu to nedoporučuji. Místo zhodnocení mých vložených peněz je pojišťovna Generali znehodnotila,to i na běžném účtu bych měla více. Letos jsem o 30 000 tisíc s jejich hospodařením v mínusu a jak jsem zjistila při ukončení příští rok to bude ještě horší - jsou to lupiči a šizuňkové.
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Miloš Zeman

prezident

Andrej Babiš

podnikatel, Agrofert

Miloš Zeman
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 2 duelů
×
Andrej Babiš
ÚSPĚŠNOST
66,67 %

z 3 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services