Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 263 komentářů)

12. 1. 2016 10:07 | Simecek

Velmi nesolidní jednání. DEJTE SI NA GENERALI POZOR!!! Proč? Zaplacený zájezd, cestovka zkrachovala, pojištěna u GENERALI. Na "šetření události" mají 6 měsíců. Lhůta na výplatu dalších 15 dnů. Divte se, ani tu nedodrží. 16. 7. 2015 mi od nich přišel informační dopis, ve kterém píšou, že plnění bude vyplaceno nejdéle do 9.1. 2016. Dnes 12.1.2016 - dosud žádné plnění. Volal jsem tam, prý to posílali. No, patrně pěším poslem a z Prahy je to daleko!!! FUJ!!!
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 12. 2015 19:33 | Iveta

Zapomenťe na pojištˇovnu Generali.Nejhorší pojištˇovna kterou jsem kdy poznala a to už mám nějakej ten křížek na krku.Sama u Generali vůbec nejsem ale jeden z jejich klientů mi naboural auto a ještě k tomu ujel.Zapsala jsem si jeho SPZ a zavolala policii ČR.Ta vše zdokumentovala a já odeslala VŠE na pojištˇovnu Generali.Je to 2 měsíce a stále se nic nedějě.Peníze na opravu vozu stále nemám,dokonce si domysleli nějakou neexistující adresu na které vůbec nebydlím,tím pádem mi odškodné ani nemůže přijít a mé auto je stále rozbité!!!A to né mou vinnou.A kolikrát jsem to již urgovala?Tak to už bych snad ani nespočítala.A právě proto bych všechny lidi chtěla varovat před Pojištˇovnou Generali!!!
+21
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 9. 2015 12:42 | Adam

Měl jsem úaz při hokeji (koleno, křížové vazy a meniskus) - dle pojišťovny Generali to není úraz. Šetření úrazu jim trvalo 113 dnů, bez toho aby mne informovali. Pak mi paní arogantně skrze email sdělila že se velice omlouvá. O jejich lince bezpaltné se nemá cenu bavit, to je ubohost nad ubohost.NIKDY více GENERALI!!!
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 9. 2015 9:21 | Mirka

Bohužel mám velice špatnou zkušenost, zamestnanec Generali zneužil moje ůdaje a udělal si na mě životku, a přesto že použil neplatné udaje OP tak ji Generali schválila a vymáhá po mě pojistné a vyhrožuje exekucí.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 9. 2015 9:20 | Mirka

Bohužel mám velice špatnou zkušenost, zamestnanec Generali zneužil moje ůdaje a udělal si na mě životku, a přesto že použil neplatné udaje OP tak ji Generali schválila a vymáhá po mě pojistné a vyhrožuje exekucí.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 9. 2015 9:18 | Mirka

Bohužel mám velice špatnou zkušenost, zamestnanec Generali zneužil moje ůdaje a udělal si na mě životku, a přesto že použil neplatné udaje OP tak ji Generali schválila a vymáhá po mě pojistné a vyhrožuje exekucí.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 7. 2015 10:14 | RADEK

Generali Pojišťovna a.s. je nejhorší pojišťovna!! Od nich si nikdy nic pojišťovat již nehodlám a budu všude o nich mluvit jen v tom nejhorším!! Proč? Jedete na poznávací zájezd do Itálie a k takovému zájezdu si pořídíte standardní cestovní pojištění, které obsahuje pojištění proti krádeži zavazadel. Nikdy jsem si nemyslel, že se mi něco může stát, nebo dokonce okrást. Bohužel ke vší smůle nám při prohlídce krásného Říma vykradli autobus - vypáčení předních dveří u řidiče. Odcizili nám dvě příruční zavazadla, ve kterých jsme měli krom oblečení, brýlí, elektroniky apod. i osobní věci. Dnes přišel dopis s vyrozuměním o likvidaci škodné události s výsledkem, že se v našem případě nejedná o pojistnou událost! Takže když Vás okradou, vykradou uzamčený (uzavřený) autobus, dle jejich vyjádření se nejedná o škodnou událost! To je k nepochopení! Jsou to neslušní potomci neslušných lidí a nedoporučuji Vám, abyste si u nich někdy něco pojistili. Jsou to zloději, podvodníci a banda zoufalců, kteří si nevidí na svoje přirození přes svoje tlustá těla, která se vyvíjí důsledkem sezení na kancelářských židlí a z toho jejich nic nedělání.
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 6. 2015 13:15

Nejhorší, nesolidní a nepofesionální pojišťovna se kterou jsem se setkala! Rozhodně NEDOPORUČUJI!
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 5. 2015 14:55 | Luboš

S pojišťovnou Generalli mám také tu nejhorší zkušenost. Jejich klientka nabourala naše vozidlo a došlo k totální škodě. Nehodu zdokumentovala policie, zdánlivě nebylo co řešit. Vozidlo dala pojišťovna do aukce a vyžádala si doklady pro vyřešení pojistné události. Tím jakákoliv činnost skončila. Od nehody uplynulo 55 dnů. Likvidátor se neozývá. Na zákaznické lince nám opakovaně oznámí, že se likvidátor ozve do 3 dnů a nic. Na zákaznické lince nic jiného nevědí, protože nejsou likvidátoři a telefon na likvidátora Vám nedají. Poslal jsem stížnost mailem a bylo mi odpovězeno, že jí prošetří. Když si zajdete na pobočku, spojí se její pracovník s operátorem na lince a řekne , že se likvidátor do 3 dnů ozve. Stěžovat si můžete jít tak leda na lampárnu.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 5. 2015 12:22 | Tomáš

Generali nedoporučuji, mám špatnou zkušenost. Uzavřel jsem povinné ručení s připojištěním čelního skla přes zpostředkovatele, tomu jsem vše uhradil dle jeho faktury. Bohužel si to špatně spočítal a zapoměl tam připočíst částku za připojištění čelního skla, ani já jsem si toho nevšiml. Po roce mi přišla z Generali exekuce, že jsem něco nezaplatil. Jednak nechápu z jakého titulu mě pokutují, když jsem smlouvu uzavřel skrze zprostředkovatele a uhradil co jsem měl a jednak mě nikdy nepřišly žádné upomínky ani smlouvy. Ty přišly zprostředkovateli a ten mi nikdy nic nepřeposlal. Oba se k tomu staví zády, takže Generali nikdy více..
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 4. 2015 22:35 | slovenka

Souhlasím, Generali hrozna poistovna. Mala som u nich zivotne poistenie. odkupna hodnota v 6/2014 bola 96 EUR na základe oficialneho listu od Generali. O dalsích 6 mesiacov ( žiadne nedoplatky, žiadne poistné plnenie) som zivotné poistenie zrusila a odkupna hodnota bola len 37 EUR. Preco klesla? Lebo Generali zle spocitala prvy krat odkupnu hodnotu a podla nových zmluvných podmienok je odkupný poplatok 90% z hodnoty podielových jednotiek. Nazvali by ste toto ešte podnikaním? Nikdy viac Generali a ušetrím si starosti.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 3. 2015 20:07 | Silvie

Naprosto souhlasím,s takovou pojišťovnou jsem se nesetkala,mohu jen potvrdit...neumějí reagovat ihned např:na změnu ve smlouvě (platila jsem 4 měsíce vyšší částku,přitom mi slibovali slevu),...až u vyplacení pojistného jsem zjistila,že nejsem pojištěná na to na co jsem pojistku uzavírala,přitom jsem to do smlouvy dávala...
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 1. 2015 17:49 | Zdenek Smid

Naprosto otresna pojistovna, ani po mesicich nejsou schopnit poskytnou jednoduchou odpoved a vypisy z pojistovaciho uctu. Komunikace hrozna, NEDOPORUCUJI komukoliv si s touto pojistovnou cokoliv zacinat.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 1. 2015 16:44 | Brett

Také mě pan takylikvidátor Kavala zamítl proplatit škodu, že se nehoda tak prý nestala. Zamítnutí provedl od stolu. Vůbec se nezajímal o průběh události. Přitom viník nehody vinu přiznal, tedy jasný případ. Fotografie nehody i situační plán s podrobným popisem jsem zaslal a ani to nepomohlo. Nakonec mě oprava motocyklu stála 15000 Kč. Po pojišťovně jsem požadoval 9000 Kč. Zrušil jsem tedy u Gnerali pojistku auta i motocyklu, což doporučuji všem.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 1. 2015 22:25 | Martina ❤

...s poradcem se radím už jeden a půl roku - peněz se zřejmě nedočkám i přesto, že mi přiznali více jak 19000,- !!!
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

17. 1. 2015 22:20 | Martina ❤

...čert mi byl dlužen uzavřít smlouvu s Generali, už rok a půl mi dluží peníze, na dotazy ani urgence nereagují - je to banda příživníků a parazitů !!!!! ....tahle věta mě rozesmála : " Pokud dotaz vložíte do diskuze, s velkou pravděpodobností na něj nikdo nezareaguje." - jako by na něco jiného někdy reagovali !!!
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 12. 2014 7:24 | Lenka

Oni ty údaje chtěli proto, aby vám udělali povinné ručení co možná nejlevnější. Kdyby nestačily vaše bonusy, přidali by manželčiny - proto chtěli její r.č. No a za dítě do 15ti let je také sleva. Měl jste si to asi nechat vysvětlit
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

17. 7. 2014 18:37 | josef

Dávejte si pozor všichni na tuhle pojištovnu.Měl jsem pojištěnej rodinny dům u tech hajzlů a při velké vychřici mi odlítla skoro celá sřecha a odepsali mi, že jsem v této lokalitě jediný kdo měl nějakou škodu a že střecha nebyla v dobrém stavu.Myslel jsem, že je tam všechny povraždim.Jsou to svině co jenom tahaj z lidí peníze a nějaká větší investice je pro ně nepřípustná.Je to jenom jednosměrnej tok peněz.NEDOPORUČUJI !!!!! ps- střecha byla 12 stará, takže nová.
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

17. 7. 2014 18:36 | Stibor

Neberte to.Delam financniho poradce a ta pojistovna se proste rozhodla ze nebude plnit a nejde s tiim nic udelat.Lidem kterym jsem sjednala pojisteni u Generali tak me do dnes bombarduji proc jsem jim tohle nabizela.Jenze driv s nimi problemy nebyli.Dneska bych dala ruku do ohne za Alianz.Vetsinou byva drazsi ale plni vzdycky a bez reci.Uz sem uzavrela spoustu pojistek a resila jsem s nima hodne plneni a bez problemu.Neni lepsi pojisteni nez Alik. Mame cast rodiny v Nemecku a tam je taky jedna z nejlepsich.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

13. 11. 2013 13:36 | AMbraa

Já mám tedy všechno pojištěné u Generali Pojišťovny, a nemůžu si stěžovat, škody jsem měla, všechno mi vyplatili a vždy se mnou jednali skvěle, a hlavně rychle. Předtím jsem měla pojistky u Kooperativy a katastrofa. Vše je v lidech. Každopádně tuto pojišťovnu doporučuji. Jde o to, mít trochu inteligence a když nastane problém, ptát se, nebo si přečíst podmínky a probrat je s poradcem, ne se hned rozčilovat a házet špínu:-)
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Jakub Havrlant

podnikatel a investor

Renáta Kadlecová

ředitelka Fondu pojištění vkladů

Jakub Havrlant
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 2 duelů
×
Renáta Kadlecová
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services