Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 263 komentářů)

17. 5. 2011 10:42 | Lída

Boužel máme stejné zkušenosti tzv. známosti uzavřené nevýhodné životní pojištění generali life....naivně jsme si mysleli jak lze ukončit pojištění po dvou letech řádného placení...jak je v podmínkách...nyní lze tak zrušit a přijít o vše nebo platit...nenapadá mě žádné slušné slovo jak tuto firmu nazvat!!
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

18. 3. 2011 13:14 | Jirka

Tak tahle spolecnost je snad to nejshorsi na trhu.Snazil jsem si sjednat pojistku a dopadlo to tak ze 6 mesicu jsem telefonoval psal nadaval rval jelikoz nebyla vule pojistovny vyplatit zalohovou platbu uzavrit smlouvu poskytnout informace.Po 6 mesicich jsem nakonec vse srovnal penize jsem dostal.Toto me vyburcovalo ze jsem napsal stiznost kterou GENERALI ztratili.Nastesti mam dodejku tak jsem zvedavej co se bude dit dale.Tuto pojistovnu doporucim jen odvazlivcum a sebevrahum.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 3. 2011 22:31 | Zuzana

S pojišťovnou Generali mám pouze negativní zkušenosti, jsou to podvodníci a neumí se chovat k zákazníkům, ani k zaměstnancům. Nikomu nedoporučuju jakoukoli smlouvu s touto pojišťovnou.
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 1. 2011 15:22 | jan

jednání této pojištovny je jako zlý sen.Na zákaznickém servisu jsem strávil pomalu mládí a vždy ze mně udělali hlupáka,že zavolají a nikdo nic.Volám ,píši a nikdo se se mnou nebavil o mých penězích,které mi měly být vyplaceny.Tak nechutné jednání jsem ještě nezažil.A abych pomalu škemral o svoje peníze to je vrchol.Jsem rád za tuto zkušenost,protože nikdy nikam nebudu ukládat svoje peníze.
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 9. 2010 19:31 | Jirka

Mám s Generali jedinou zkušenost když mě naboural jejich klient. Brali mě mrákoty, když škoda byla uznána jako totální, přitom oprava byla spočítána na cca 160 000,- a hodnota vozidla byla 320 000,-. Což tak hrozné nebylo, ale díky tomu mě chtěli obrat o 47 000,-. Nakonec se jim podařilo mě obrat jen o 7 500,-. Jejich jednání je HNUS. Od této pojišťovny ruce co nejdál.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 8. 2010 12:39 | Vlasta Valčík

Tak přibrzdím - ten den, co jsem příspěvek napsal, tak bez jediného slova omluvy dorazily dlužné peníze na můj účet. Bez komentáře.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

15. 7. 2010 9:38 | Vlasta Valčík

Máte určitě pravdu. Před více jak 2ma lety jsem měl dopravní nehodu, kdy do mne zezadu naboural klient pojišťovny Generali v okamžiku, kdy jsem dával přednost chodcům na přechodu, a byla tím silně poškozena zadní část mého služebního vozidla. S ohledem na to, že mám zákazníky po cdelé ČR, a jsem na vozidle závislý, musel jsem si půjčit náhradní vozidlo od autoservisu, který prováděl opravu - oprava trvala měsíc, opravu pojišťovna zaplatila, ale 18 tisíc za pronájem náhradního vozidla dosud ne. Poté, co jsem několikrát toto urgoval, vždy slíbili, ale další odpověď žádná. Naposledy jsem posílal dopis s kopiemi faktury a příjmového dokladu autoservisu (18 tisíc Kč bez DPH)přímo na předsedu představenstva, ale i ten se dosud za další měsíc na jakoukoliv odpověď vykašlal. JSOU TO BANDITI, včetně jejich předsedy !!!!!!
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

19. 5. 2010 13:59 | Janka

Souhlasím s Petrou, měla jsem u pojišťovny životní smlouvu s úrazovou a se spořením. Nejhorší s pojišťoven co jsou. Na telefonní lince pracují neschopní lidé a pokud máte problém s pojištěním,neumí ho vyřešit a plácají nesmysly. Už nikdy víc tuto pojišťovnu.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 5. 2010 13:53 | Petra

S pojišťovnou Generali mám pouze negativní zkušenosti, jsou to podvodníci a neumí se chovat k zákazníkům. Nikomu nedoporučuju jakoukoli smlouvu s touto pojišťovnou.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 4. 2010 20:31

zkrátka to stojí za hovno...:)))
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 10. 2009 18:07 | Eva

Dobrý večer, z touto pojišťovnou, speciálně s produktem Generali Life mám ty nejhorší zkušenosti, teď právě s částečným odkupem kapitálové hodnoty. Nevíte někdo o dobrém právníkovi, který á znalosti v této oblasti? Nejhorší na tom všem je jejich přístup ke klientovi, jsou schopni mi říct, že se mými dotazy nemůžou zabývat protože "nemají žádný voolný čas". Nejhorší je na tom, že se teď vůbec nevyplatí mi pojistku zrušit. Jsem z toho úplně bezradná. Pěkný den
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 8. 2009 13:59 | Milena

Ahojky všem,já sní spokojená nejsem,nechala sem všechny pojistky knim,denní dávky na neschopnost také ,ale tam to chodí tak,měla sem autonehodu oni mají svého pana doktora ten řekne schopna a je po všem,a hned zruší pojistku protože takovej klient je pro ně nevhodný.já unich vše ruším ,pro ně je dobrej klient pokud se mu něco nestane a platí a platí,pěkný den všem
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 1. 2009 16:47 | vcas uprchla

Také mám s pojišťovnou Generalli špatnou zkušenost, naštěstí se ale projevila dříve, než jsem vůbec mohla uzavřít pojištění. Chtěla jsem si pojistit nemovitost. Už u přepážky - informace pro zákazníky - jsem měla příležitost se podivit nad fungováním této velké firmy, jejíž název mi vždy zněl velmi solidně. Paní u přepážky totiž o pojištění nemovitosti vůbec nic nevěděla, že prý to dělá její kolegyně, se kterou se teď nemůžu setkat. Napsala si mé jméno a místo bytu, že mi zavolají, a odešla jsem. Během čtvrt hodiny mi volala paní pojišťováková a vyměnily jsme si informace a že mi pošle jejich nabídku e-mailem. To na mě udělalo dojem, nicméně další 3(!) týdny o nich nebylo ani vidu ani slechu. Našla jsem si tedy pojištění na internetu, které bylo dobře popsané a mohla jsem si nastavit jeho parametry sama, a nemovitost si pojistila u jiné pojišťovny (HVP) během 24hodin. Když mi pak přišel e-mail od paní z Generály, oddychla jsem si, že jsem nečekala na ně - jejich poplatek byl pětkrát vyšší! Teď tu o nich čtu a všechno do sebe pěkně zapadá. Mají tam asi pěkný bordel. Ještě že jsem se nenechala nachytat.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 12. 2008 10:55

nic pozitivniho pro generali pojistovnu jsem ani necekala jsou to banditi dejte si pozor pri plneni skodni udalosti vstup je lakave nizky ale ty ty tahanice no hruza a stejne dostanete kulovy na vsechno maji svoje tabulky kterym ani sami nerozumi
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 11. 2008 18:46 | Rodič

VAŠE FIRMA JE ZALOŽENA NA LEGÁLNÍM OKRÁDÁNÍ RODIČŮ VAŠICH NESOLVENTNÍCH KLIENTŮ.
+11
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 7. 2008 14:06 | PAVEL GREGUŠ

Mám vše pojištěno u České pojištovny a když jsem se dozvěděl že ji koupí Generali zhrozil jsem se protože s touto pojištovnou mám velmi negativní zkušenost. V Ostravě jsem měl dopravní nehodu zaviněnou klientem Generali a od té doby již klidně nespím. Né že by to bylo zaviněno následkem zranění , naštěstí se mi nic nestalo , ale jednáním pracovnice Generali která mou záležitost vyřizovala. Po předložení X dokladů,některé jsem dával i dvakrát ,čtyř osobních návštěv, několik hovorů do Prahy,samozřejmě na své náklady (prý tam mají centrálu), stále čekám na vyřízení. Když jsem pracovníci Generali, řekl že zlatá Česká pojištovna která vyplácí do pěti dnů,odpověděla že jeji pojištovna má zase největší krytí škod. Já rád se nechám překvapit, jenom doufám že to nebude trvat pět měsíců.
+16
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 10. 2006 5:52 | pravnicek

taky si nejsem jistý, jestli jste měl správné pojištění. ale vzhledem k tomu, jak ke škodě došlo je nutné označit viníka a po něm nebo jeho pojišťovně peníze vymáhat. Myslím, že ani v případě uzavřeného havarijního pojištění by jste moc nedostal (možná nic), protože tohle je neočekávaná událost, na kterou je zase extra pojištění. V tomto případě se stala cizím zaviněním a tudíž by jste se mohl motat dokola a dokola...nezávidím takový zážitek.
Pojištění mám u Generali, protože mi vychází o mnoho levněji než jinde. Ohledně plnění nemám zkušenost, ještě jsem ji u sebe nepotřeboval, ale Česká pojišťovna, pojišťovna viníka nehody, které jsem byl účastník, vyplatila peníze celkem bez problémů.
Ted už jenom mimo. Když mě někdo nabourá, tak strávím celý den běháním po pojišťovně a pak servisu. Ten den mi bohužel ušlý zisk nikdo asi nezapatí...
No nic, přeji hezký den všem motoristům i pěšákům
+72
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

3. 10. 2006 13:57

Jsem silně nespokojen s Generali pojišťovnou, u které mám sjednáno připojištění na nemoc. Pojišťovna není schopna dostát svým závazkům a již půl roku mi dluží výplatu nemocenské, která započela v roce 2005. Neustále se odvolává na to, že můl obvodní lékař nedodal potřebné dokumenty. To mě jako pojištěnce, ale vůbec nezajímá, neboť já jsem dostál všem svým závazkům a vše co jsem měl jsem předal pojišťovně včas a v pořádku. Jestliže pojišťovna nedokáže od lékařů vymoci to co potřebuje, nemá taková pojištění vůbec sjednávat. Tímto jejím jednáním trpí zase jenom pojistník, který včas platí pojištění, ale na co má nárok si pojišťovna u sebe nechává již půl roku. Jsem zvědav zda mě vyplatí i úraky za pozdní výplatu. Od této doby budu všechny své známé před touto pojišťovnou varovat. S jinými pojišťovnami jsme já ani moje rodina neměli nikdy žádné problémy tohoto typu. Rostislav Musílek
+58
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 3. 2005 0:21 | pepek

si to už nepřečte, zomrel aniž se dočkal
+67
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

3. 2. 2005 13:15 | Ivana

Co to je taky za blbost, z povinného ručení se hradí škoda vzniklá z provozu vozidla ostatním. To jsi měl mít auto pojištěno havarijně. A ta pojišťovna se jmenuje Generali a ne Generály...
+75
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Jiřina Nepalová

podnikatelka, Renomia

Alexandr Vondra

politik

Jiřina Nepalová
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Alexandr Vondra
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services