Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 263 komentářů)

29. 10. 2020 8:50 | Sona

Hotova tragedie, odmitli plneni z odpovednosti, kdy chteli udaje vymykajici se GDPR, jako koipii platebni karty, kterou byl placen poskozeny mobil. Byla dodana faktura, prokazetelne vlastnictvi mobilu a cenova nabidka servisu, ktery urcila Generali, na opravu. Stale dal si vymysleli dalsi dokumenty, ktere jsou mimo obch. podminky i obcansky zakonik. A ve finale vam reknou- muzete se soudit. Nikdy vic!
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 10. 2020 10:21 | Lubik

ano, i mne se stalo. Včera mi přišel dopis, že nárok na pojistné plnění za dobu nezbytného léčení nevznikl, protože položka 266 - hlezenného kloubu není pro danou diagnózu v oceňovacích tabulkách platných pro mou pojistnou smlouvu ohodnocena dobou léčení .....Takže, až bubu zařizovat novou pojistku úrazovou, tak si musím hlavně někde sehnat tabulky a podívat se, co vše jsou ochotni za nekřesťanské peníze pojistného zaplatit za úraz. Tam totiž zjistím, že klasické podvrtnutí mají za 0 a tudíž nemusím nikomu nic platit... Svině
+8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 9. 2020 9:42 | Silvie K

Pěkný den, ani já nedoporučuji pojišťovnu Generali.....neplní škodné událostí,vypovídají smlouvy jakmile nahlásite škodnou událost,potřebuji blbce,kteří budou jen platit a nic po nich nechtít. Upozorňuji ,že nejsem žádný podvodník,měla jsem u nich první škodnou událost,ohledně pojistky odpovědnosti. Nikomu tuto pojišťovnu nedoporučuji...opravdu zloději...úrazové pojištění mám u uniqua ,není lepší pojišťovny.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 9. 2020 8:57 | Silvie K

Pěkný den, ani já nedoporučuji pojišťovnu Generali.....neplní škodné událostí,vypovídají smlouvy jakmile nahlásite škodnou událost,potřebuji blbce,kteří budou jen platit a nic po nich nechtít. Upozorňuji ,že nejsem žádný podvodník,měla jsem u nich první škodnou událost,ohledně pojistky odpovědnosti. Nikomu tuto pojišťovnu nedoporučuji.....úrazové pojištění mám u uniqua ,není lepší pojišťovny.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 9. 2020 17:12 | Anonym

Nedoporučujeme. Měli jsme u České pojišťovny pojištěné 4 auta.. došlo ke změně na Generali ČP. Od té doby jsme nespokojení.S ČP bylo vždy vše v pořádku, bohužel tato změna není žádné pozitivum.Po změně zavolala pojišťovačka - nutná změna smluv - pojištění mělo být výhodné, ale světe div se navýili jej za půl roku asi o 600,- Kč za dvě auta. Změnu jsme neregistrovali - nastavený trvalý příkaz poslal o 600,- Kč méně. Ta částka naskočila ejhle o 100,- Kč - dvě upomínky... Na infolince jsou nekompetentní operátoři. Radí tak, že jsme byli nuceni za chybu operátora zaplatit asi 1.000,- Kč. Slevili za chybu operátorky asi 800,- Kč. No super! :D Vše musíte řešit buď přes poštu nebo pobočku. V 21.století - nic nejde přes email, skenem... Nedoporučuji!
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 9. 2020 18:34 | Dita

Tuhle pojišťovnu opravdu nedoporučuji.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 8. 2020 22:19 | Jana

Varuji před praktikami kdy jejich pojistovak zavolá, že je třeba změnit smlouvu a pak vám vnuti kvůli provizi nevýhodou smlouvu a ta původní nebyla třeba měnit. Nevyplácí se jim důvěřovat.
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 8. 2020 22:53 | BRONISLAVA

Bohužel zaměstnanci dělají firmu ,p. Kvitová OSTRAVA mi po měsíci (kdy už skoro čekáte plnění)napsala ,že ji chybí od praktika zpráva , Mě invalidu s omezenou chůzi honí po lékařích a pak to stejně postoupila reviznímu lékaři,(měla všechny lék.zpávy) To mohla udělat hned a neprodlužovat schválně likvidaci poj.plnění(stěžovala jsem si totiž na její zdlouhavou likvidaci u jejího nadřízeného v Brně). Takže pro všechny co si budou stěžovat na zaměstnance pojišťovny čekejte jen mstivou odvetu. Je mi líto ,že Generali česká pojišťovna má takovéto nekorektní zaměstnance co nedodržuji kodex firmy.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 8. 2020 23:37 | Karel Veselý

Ruším všechny pojistky. Při škodní události trvá více jak rok než pojišťovna zaplatí zaplacení škodu na nemovitosti. Likvidátoři nejsou k zastižení. Web. stránky nabízí chybné údaje. Při výpovědi se tváří že nic nedostali. NE NE NE jsem maximálně nespokojen jak jednají s klienty.
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 7. 2020 13:04 | Jakub Wanecki

Jsou to zloději, za poslední rok naúčtovali sankce z životního pojištění. Bez sjednané smlouvy a bez informování.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 7. 2020 11:34 | Radek

Pozor při výročí povinného ručení. Obržel jsem emailem: "Výše ročního pojistného na další pojistné období činí 5 238 Kč." Pojišťovna ovšem nikde neuvedla, že v této ceně nejsou zahrnuta doplňková pojištění, např. pojištění skel. Po třech měsících přišlo vyúčtování na další rok celkem za 6 138 Kč. Za tu cenu jsem měl lepší nabídky, ale teď už smlouvu nelze vypovědět.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 7. 2020 11:32 | Radek

Pozor při výročí povinného ručení. Obržel jsem emailem: "Výše ročního pojistného na další pojistné období činí 5 238 Kč." Pojišťovna ovšem nikde neuvedla, že v této ceně nejsou zahrnuta doplňková pojištění, např. pojištění skel. Po třech měsících přišlo vyúčtování na další rok celkem za 6 138 Kč. Za tu cenu jsem měl lepší nabídky, ale teď už smlouvu nelze vypovědět.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 7. 2020 14:26 | David

Absolutně nedoporučuji tuto pojišťovnu! Katastrofální jednání! Při koupi auta mi tady bohužel sjednali pojistku a nikdy více. Hned druhý den jsem pojistku vypověděl, protože se mi zdála příliš drahá a i přesto po mně chtěli peníze v hodnotě pojistky za jeden měsíc! A ještě vyhrožují přirážkou, pokud nezaplatíte, co chtějí. Opravdu nikdy více! Vyhněte se jim obloukem!
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 7. 2020 14:44 | Peter

Za mne osobně obrovský palec dolů na tuto pojišťovnu. Při sjednávání pojištění naslibováno hory doly a když přijde na pojistnou událost, hledají výluky z pojištění, kde mohou. Katastrofa. Na co si po tom člověk platí pojištění. To ty peníze raději utratím někde smysluplněji. Za mne tuto pojišťovnu rozhodně nedoporučuji.
+10
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 6. 2020 8:07 | Ivana

Mám jen ty nejlepší zkušenosti. Za dva dny, po nahlášení škody poslali peníze na účet. Komunikace pouze po telefonu. Takový fofr jsem ani nečekala. Za mě super.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 6. 2020 10:24 | S

Nejhorsi pojistovna ze vsech.Nikdy vice!!!
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 6. 2020 15:47

Lukasi, na trhu existuje x jinych pojistoven.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 6. 2020 15:46

Romano, jake jste mela podminky ve smlouve? Jaka byla vyse spoluucasti? A kdyz se neco stane, tak dostanete penize jako za nove nebo dle stari? Podelte se, nevis, neznas, nectes, tak se nediv slepice
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 6. 2020 15:44

Mirko, cetla jste VOP? Vypovedni doba je 6 tydnu. To, ze tento narod neumi cist, ale plkat na socialnich sitich, je vec vseobecne znama. Neznas, nectes, Tvuj problem slepice
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

4. 6. 2020 13:53 | Lukáš

Mám jak dobrou, tak špatnou zkušenost, jelikož při škodné události u pojištění zodpovědnosti vše proběhlo bezvadně, ale když jsem nastoupil do nového zaměstnání s menším rizikem škodní události, tak mi místo cca 1.700Kč/rok spočítala paní 12.500Kč/rok a neměla ani snahu se tomu věnovat. To nechápu a raději tam už ani nepůjdu
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Janis Sidovský

manažer a podnikatel

Vladimír Dlouhý

exministr a ekonom

Janis Sidovský
ÚSPĚŠNOST
50,00 %

z 4 duelů
×
Vladimír Dlouhý
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services