Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 263 komentářů)

4. 6. 2020 8:59 | Josef

Strašné jednání, když zavoláte na zákaznickou linku a chcete informace, tak dostanete pokaždé jinou odpověď. Smlouvu jsem vypověděl a od té doby nekomunikují. Když zavolám na zákaznickou linku, tak stále slyším, že se do 5 dní ozvou a nic. Pojištění jsem si sjednal již jinde. U Generali mám po výpovědní době, pojištění stále aktivní a vyúčtování nikde!!!
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 5. 2020 22:08 | Jan

Generali Česká pojišťovna je velmi nesolidní firma, která při pojistné události si pouze nechá předložit spoustu dokumentů a pak řekne že se na to vztahuje výluka a vyhne se plnění. Prostě tahá z lidí pojistné a pak se vyhýbá plnění.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 5. 2020 13:19 | Mirka

Mala som od nich dobrovolne na silu poistku škody od zamestnavatela. U zamestnavatela som skoncila. No aby to nebolo take jednoduche ze vam skonci aj poistka, musite si tam osobne zavolat a cez ich portal sama i zrusit. Dostala som mail, ze sa mi vyjadria pisomne do par dní. Keby im 5x nepisem a neurgujem do teraz to nemam vybavene. 2 MESIACE IM TRVALO ZRUŠIŤ JEDNU POISTKU!!! Nenormalne v zivote nikdy! Darmožraci..
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 5. 2020 11:26

Dobrý den Nechal jsem si poradit , četl jsem pak Vás doktoři ohodnotí písmenem a podle tabulek almužna nikdy Vám nepomůže nikdo , když budete mít smrtelný úraz tak Vám to už muže být jedno , lidičky šetřete si sami , pojistěte si nové auto , ale úrazovku určitě ne .......!!! Kdo mi chce radit ukážu mu realitu Ullersperger Jan 720755755
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

21. 5. 2020 10:25 | Jan Ullersperger

Prosím lidičky nevyhazujte penízky do pojišťovny , sami si šetřete nikdy od nich nic nedostanete !!! Jsem platil měsíčně skoro 2700kč a když jsem měl úraz tak jsem myslel , že jsem zabezpečeny hmmmm Dostal jsem peníze na placení pojistky ?? Už nikdy více !!!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 5. 2020 16:58 | Jiří K.

Zkouška - po několikeré mi nejde přidat příspěvek, o který bych se s lidmi opravdu rád podělil a důrazně odradil od sjednání investičního pojištění Generali Clever Invest Z65 ... pojištění sjednáno pouze za účelem spoření / investic a po 14 letech realizována ztráta 26%...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 4. 2020 13:09 | Romana

Dobrý den, opravdu nedoporučuji. Udělala jsem škodu (rozbila mobilní telefon firmě) cena opravy 11.000,- pojistovna napsala, že je nárok jen na 4.000,- a ještě půl na půl . Takže firma po mě chce zaplatit 11.000 a já dostala od pojištovny jen 2.000,- opravdu férové... jen se snaží co nejvíc s lidmi vyj*bat..
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 3. 2020 20:20 | xxx

zadarmo drazí!!!! a prolhaní !!! co nejdál od nich...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 3. 2020 19:48 | Honza

Dobrý den , silně nedoporučuji Generalli Českou pojišťovnu ! Měl jsem pojištěnou nemovitost několik let , po vichřici Sabina spadla část stěny domu , sdělili mě že je smlouva neplatná a nevyplatili nic s tím že poplatky “někdy” vrátí . Jsou to hajzlové , nepojišťujte u nich .
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 2. 2020 21:57

Souhlasím s panem Ondřejem. Dívala jsem se na více portálů pojišťoven na netu a jejich recenzí. Je to samá hrůza. Je vůbec nějaká pojišťovna s kladným ohodnocenim?Podle všeho asi ne. Hodně záleží na tom,s kým to pojištění sjednáte a co si sami zvolíte. Plno lidí nečte podmínky a pak se diví. Není to chyba pojišťoven. Vždy je dobré si najít nějakého zkušeného pojišťováka s dlouholetou praxí,kterému můžete věřit a hlavně který vám alespoň v začátku pomůže,nebo si zajit na pobočku. Tam všechno vysvětlí .
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 2. 2020 20:49 | Martin

A kdy má paní Šemberová z Brna termín porodu? Snad je pojištěná u lepší zdravotní pojišťovny než je Generali pojišťovna. I když zdravotní pojišťovny také neprolplácí zdravotníkům veškerou odvedenou práci
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 2. 2020 10:49 | Marek

Největší banda lhářů a podvodníků. Doporučuji při jakémkoliv pojištění vybírat někoho jiného...!!!!
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 2. 2020 12:11 | Anna GÁLIKOVÁ

Dobrý den,mám u Generali životní pojištění s připojištěním pracovní neschopnosti.Měla jsem operaci kolene-endoprotézu a dnes mi napsali, že nemám nárok na proplacení. Takže za mě je to žumpa. Jim platit ano, ale oni ne.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 1. 2020 19:50 | muris

Platit ano,ale proplatit NE,Poškozená střecha.Mám jim specifikovat proč.Nejsem odborník tak at si zjistí sami.Lupič v baráku.Rozbité bezpečtnostní dveře.Škoda 15000.Proplatili 1500.Stačí?
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 12. 2019 1:34 | Martina Viktorinová

Váš příspěvěk tak trošku nechápu, je trošku nesrozumitelný, zmatený. Pokud byste měla úrazové pojištění, jsem přesvědčená o tom , že by vám pojišťovna (kterákoliv ) pojistné plnění už dávno vyplatila. Pokud toto nemáte, pak se musíte dohadovat s tím, kdo škodu způsobil a dokazovat atd. Kdybyste měla svoje úrazové pojištění, tak nemusíte nic řešit a jste v pohodě. Od toho jsou pojišťovny.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

12. 12. 2019 20:13 | Honza

SALVUM ODSKODNENI
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 11. 2019 10:49 | Hana Neckarova

Jen chci dodat myslíte si že tyto příspěvky od nich někdo čte .
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 11. 2019 10:45 | Ha promlčecí pna Neckarova

Dobrý den taky mám špatnou zprávu sliby chyby by měli mít ve svém logu.V dubnu jsem si zlomila nartni kustku v obchodním centru kde opravovali vestibul.Když konečně byla likvidatorka po tříměsíční době dostala od stavební firmi dostatečné podle manažera až nesmyslné podklady mi po nekolikatem pokusu o spojení s likvidatorkou informována že promlčecí lhůta je tři roky,což mne fakt dostalo.Po měsíci mi to nedalo a po třech ddnech jsem se konečně dovolala jelikož infolinka vždy předá a nic.Poslední telefonát v říjnu byl příslib že se na to příští týden podívá tak se snad někdy dockam .Mám u této pojišťovny uzavřenou pojistku na domácnost a již jsem rozhodnuta nedej bože abych měla nějaké pojistné plnění.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 11. 2019 11:45 | Redneck

Díky spojení Generali a České končím u Generali! Ročně cca 20tis.! Ale do České Pojišťovny po mém okradení na jejich životní pojistce jim nedám ani korunu.....
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 9. 2019 0:09

Paní Szaboová,opravdu záleží na tom, jaké pojištění mate sjednané. Pokud máte třeba 10 let starou smlouvu, která neobsahuje všechna rizika, nedivte se, že vám pojišťovna nic neproplatí. Třeba Česká pojišťovna nabízí pojištění odpovědnosti pronajímatele, kde je toto všechno zahrnuto.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

David Rath

politik a kriminálník

Ilona Klímová

podnikatelka, Aspius

David Rath
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Ilona Klímová
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 2 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services