Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 132 komentářů)

16. 11. 2019 19:26

Zrovna jsem udělala přesně to samé a taky zvažuji zda to je dobrý nápad. Z 98% to jsou negativní ohlasy. Takže asi ruce pryč. :)
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

18. 10. 2019 12:58

732905473
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 10. 2019 12:57

732905474
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 8. 2019 15:54 | Marie

Taky NEDOPORUČUJI tuto pojišťovnu,,pojistka se Vždy platila včas,ale stalo se neštěstí,které nikdo nečekal,,vše si pojišťovna nafotila..dlouho se nic nedělo,,tak jsme se pásemně zeptali a odpověděli nám,že vypočítávají výši škody...a za měsíc nám přišel od pojišťovny dopis,že oni nám ukončují pojistku!!!je TOHLE normální???není,,jsou to prachobyřejní zloději,,NIKOMU TYTO.PODVODNÍKY NEDOPORUČUJI!!!!když řádně pojistku platíte,tak je vše o.k.,,ale když nastane placení z jejich strany,,tak vám oni sami ukončí pojistku ,aby nemuseli nic platit.ZLODĚJI !!!
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

16. 6. 2019 4:47 | Martin

Tak jsem volal na klik a našel mi nejlevnější variantu pojištění auta u Slavie?? ještě že jsem se podíval na recenze ??jinak bych byl asi blázen když bych si tam pojistil auto ????díky
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 6. 2019 21:10 | Standa

Mého syna nabourala klientka Slavie v protokolu o nehodě napsala , že se necítí být vinná neboť zrovna ladila autorádio . Pojišťovna to vyhodnotila jako spoluúčast mého syna.Kde jsme proboha ,co tam dělá za likvidátory. Syn nesouhlasil.Nahle paní otočila a na pojišťovně řekla ,že to napsala pod nátlakem. K paní se vyjadřovat nebudu byl bych sprostý .A pojišťovna Slavie nepojistovna a banda doplňte si tam co se vám líbí.Uz to řešíme jinak
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 5. 2019 8:30 | René

Přesně tak, měl jsem pocit že to snad ani nejde!!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

30. 5. 2019 8:25 | René Maurer

Podvodníci!!!!!! Platili jsme s manželkou pojistku jednou ročně. Z důvodu stěhování nám nedošla složenka tak jsme volali na pojišťovnu. Platba byla v prodlení tak jsme okamžitě zaplatili včetně pokuty. Zanedlouho přišla nová pokuta . I tu jsme zaplatili..podotýkám okamžitě!!!! Tento víkend přišla exekuce na účet manželky 11000Kč . A to i přesto že nám milá paní na telefonu zdělila že pojistka s námi byla ukončená .. Už to řešíme z právníkem.. Podotýkám že šlo o původní částku cca 500Kč . Divím se že tam to vedení ještě není v base . NEDOPORUČUJU A VARUJU!!!!
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 5. 2019 17:10 | Lukáš

Cestovní pojištění u Slávie s plněním zubní péče do 15000,-Kč. V USA se během jídla ulomil kousek plomby, ošetření a nová plomba stálo 250 USD. Plnění zamítnuto protože na ulomení zubu během jídla se pojistka nevztahuje. WTF? Ale moje blbost, že jsem si smlouvu pořádně neprostudoval.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 5. 2019 20:53

Citace - Karel Bárta / 03.10.2018 13:04

Musím doupravit příspěvek. Po upozornění na navýšení ceny se omluvili a cena zůstává stejná jako dřív.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

12. 3. 2019 13:55

Také se přidám. Za mě naprosto neschopná pojišťovna. Dva týdny hledali pojistnou smlouvu, po opakované urgenci z naší strany, zaslání naskenovaných všech dokumentů, nakonec našli. Pro změnu byl problém se zelenou kartou, dovolili jsme si totiž při přepisu změnit SPZ, opakovaně jsme po telefonu vysvětlovali, že je nutné udělat novou zelenou kartu na novou SPZ. Po více jak týdnu ode dny, kdy paní říkala, že ji poslali, konečně dorazila. Mezitím ale dorazil jiný dokument (od data vystavení trvala cesta pouhých 5 dní včetně víkendu) - výpověď smlouvy ze strany pojišťovny s odkazem na zákon, který když jsme našli, odkazoval na paragraf v OZ, který stanovuje, kdo se může stát osvojitelem dítěte. Po telefonátu s dotazem, o co tu jde, paní vůbec nevěděla a někam musela volat, aby zjistila, že je to výpověď bez udání důvodu protož oni to udělat mohou. Takže bordel na bordel, neschopní zaměstnanci a nějak jim uslo, že v roce 2014 vstoupil v platnost nový Občanský zákoník. Od nich ruce pryč!!!!!!!
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 3. 2019 18:45 | Jiří

JOOO a jak se píše výše ta paní Bauchová.... to je skutečně vyškolený zloděj a oblbovač!! POZOR NA NI!!!
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 3. 2019 18:41 | Jiří

!!!! Souhlasím s předešlou kritiko. Tato -pojišťovna SLAVIA- skutečně neplní své závazky za které si zaplatíte. Měl jsem připlacenou pojistku "na blbost".... známému jsem svou nešikovností poškodil vozidlo.....no po několika měsíčním vyčerpávajícím doprošování a dopisování si pojišťovna rozhodla, že na TO za co jsem si zaplatil jednoduše nemám nárok....NAPROSTO NEDOPORUČUJI TUTO POJIŠŤOVNU!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 3. 2019 17:22 | Zolik

Vypověděl jsem pojištění domácnosti, asi po půl roce přišlo od firmy Tarakan upozornění,že mám zaplatit pokutu 400Kc + pojištění na celý rok, nevěřil jsem vlastním očím,pak chtěli zaslat potvrzení o doporučeném dopisu, který jsem zaslal,ale stále trvají na zaplacení pokuty 400Kc, jináč vše podstoupí exekutorovi.Jsou to normální šmejdi!!!! Už nikdy více tuto pojišťovnu.Dejte si prosím na ni pozor!!!
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 12. 2018 19:32 | Petr

Ja uz si s Bauchovou pisu tri tydny a uz se tomu smeju co na me vymysli za blbiny.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

10. 12. 2018 19:20 | Petr

Pojisteni bytu Mam silenou zkusenost s Pojistovnou Slavia.Bydlim v druzstevnim byte na Litomericku.Sousedovi nade mnou vypadla hadice od pracky a vyplavil mne.Pojistovna po me chce at zmerim rozmery chodby,rozmery poskozeny steny,prohlaseni vinika,prohlaseni jeho pojistovny a ve finale jsem se dozvedel,ze pojistne plneni nalezi bytovemu druzstvu protoze4 podle katastru je majitelem domu!!!!Ja platim pojistku,ja jsem pojistnik a ja zaplatil malire!!!Co je to za debilni blabol?????Rozhodne nepojistujte u tyhle sileny organizace!!!Chtel jsem po nich at dojde likvidator a nafoti si to,zameri a oni at se pak domluvi s pojistovnou vinika,za jim dam jednaci cislo pod kterym to nahlasil,ale nemaji ani svyho likvidatora s fotakem,najimaji si nejakou firmu a nereknou ani kdy dorazi.Je mi z nich uz na bliti.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 11. 2018 17:27 | Zdena

Co je to za nesmysl? Na jejich stránkách je možnost krátkodobého cestovního pojištění, kde vyplňujete přímo datum odjezdu a příjezdu. Stejná data pak máte i na smlouvě. Rozhodně není pravda, že se musíte pojistit jen na dobu neurčitou.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 11. 2018 16:18 | Alena

naboural do mě pán co měl pojistku u této společnosti , za 3 pracovní dny u mě byl technik na nafocení auta a o týden později přišli peníze na můj účet.Za mě celkem rychlé,slušné jednání :)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 10. 2018 8:24 | ld

Praktická zkušenost - naboural nás pojistník této pojišťovny (vyjel z vedlejší v 60kmh dle policie, náraz do přední části auta - přední kolo, přední dveře). 2x zranění z toho jedno velmi vážné (5 dní ARO, 2 týdny JIP, trvalé následky na motorice - chůze již pouze s berlami). Tato takzvaná pojišťovna odmítla plnit cokoliv, přestože viník měl platnou pojistku a nebyl pod vlivem. Takže právník, soud, vyčíslení nákladů (přidali se i ostatní pojišťovny, zdravotní atd), bolestné, ztráta uplatnění celkem cca 4mil Kč. Pojišťovna stále nic. Následně exekuční příkaz na viníka nehody .... Takže pokud se chcete rychle a jednoduše dostat do exekuce, tak se pojistěte u Slavie
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 10. 2018 13:04 | Karel Bárta

Musím doupravit příspěvek. Po upozornění na navýšení ceny se omluvili a cena zůstává stejná jako dřív.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Roman Sviták

podnikatel, nakladatelství Grada

Jana Bobošíková

politička

Roman Sviták
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Jana Bobošíková
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services